تست هوش

ilCapitano

عضو جدید
شجاعتت ستودنی هس پس امشب تا صبح فکر کنم بیداری
حالا نمیشه بگی واسه چی خوشالی؟:biggrin::D
خوب نمیشه یکی شاد باشه؟؟؟
دلیل واسه شادی نمی خواد فقط واسه ناراحتی دلیل می خواد
خداییش نمی خوای پیغامی که واست گذاشتمو بخونی؟؟؟

aylin.eng

عضو جدید
خوب نمیشه یکی شاد باشه؟؟؟
دلیل واسه شادی نمی خواد فقط واسه ناراحتی دلیل می خواد
خداییش نمی خوای پیغامی که واست گذاشتمو بخونی؟؟؟

جواب گذاشتم چون من تازه واردم دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم.............
میشه راهنماییم کنی واسه جواب پیغام باید چیکار کنم..........:D:biggrin::biggrin:

ilCapitano

عضو جدید
راستی پیام هام رو چک کردم جواب هم دادم میتونی بری جوابشو نگاه کنی
تو که از من شنگول تری؟؟؟؟
عزیزم اونجا باید زیر پیغام من گزینه مشاهده گفت و گو رو بزنی بعد پیغام واسه من بذاری نه اینکه پیغام واسه خودت بفرستی.

peyman100

عضو جدید
1- چگونه یک زرافه را در یخچال جا دهیم
سلام بچه ها
موقع جواب رسید. یکی دو تا از بچه ها درست جواب دادند. بعضی ها هم می دونستند ولی تحمل کردند تا جواب رو بزنم.

١- پاسخ درست اين است : در يخچال را باز کنيد، زرافه را در آن قرار دهيد و سپس در يخچال را ببنديد.
(اين سوال به ما ياد می دهد که نبايدبرای کارهای ساده دنبال راه حلهای پيچيده بگرديم.):D:D

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نبود بگه کدوم حیوون جرات کرده از دستور سلطان جنگل سرپیچی کنه؟

ashima

عضو جدید
فدات شم سوال بعدیش اینه:
یه فیل یا یه خرس یا یه همچین چیزی رو چطوری می ذارن توی یخچال.
اینم یه سوال تو مایه های سوالای رشد و این حرفاست!
خب اينم كه اسونه . در يخچال رو باز ميكنيم زرافه رو مياريم بيرون بعد فيل رو ميذاريم توي يخچال و در رو ميبنديم ميشه با چهار حركت :D

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
چرا فقرمونو به رخمون می کشی؟؟؟؟
اصلا حرکتت ورزشی نیست! می گم آقا شیره بخورتت!الانم خیلی عصبیه چون تو میدون منتظر فیل وایساده!

ای بابا!!! از کی تاحالا قطب نشینان فقير شدن. بابا شما ها که مرفهین بی درد هستین :D لیاساتون کلی گرونه همینطور وسايلتون. تازه مواد غذايی هم رایگانه :biggrin: ما که حاضريم جامونو با شمای فقير :surprised: عوض کنيم :D

ilCapitano

عضو جدید
ای بابا!!! از کی تاحالا قطب نشینان فقير شدن. بابا شما ها که مرفهین بی درد هستین :D لیاساتون کلی گرونه همینطور وسايلتون. تازه مواد غذايی هم رایگانه :biggrin: ما که حاضريم جامونو با شمای فقير :surprised: عوض کنيم :D
شما که اینقدر مهربونید. چرا جواب پیغاممو نمی دید؟ باور کن واسم حیاتیه

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
شما که اینقدر مهربونید. چرا جواب پیغاممو نمی دید؟ باور کن واسم حیاتیه

سلام. شرمنده صبح پيامتونو ديدم مشکلی پيش اومد سريع رفتم. جواب رو الان فرستادم. البته نمیدونم به درد خورد یا نه. اگر کمک دیگه ای از دستم برمیومد خوشحال میشم.

حالا یه سوال سخت تر:
اگه قطر کره زمینو سوراخ کنید و یه سنگ بندازید توی این چاه سنگ چی میشه؟؟؟ یعنی کجا میره؟؟

آخه خداوکيلی این سئوالات رو از کجا مياری؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! :surprised: :eek:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین سوالت ابهام داش:....خودم قطر کره زمینو سوراخ میکنم؟....خوب دیگه زنده نمیمونم که بخوام سنگی بندازم تو سوراخ
اگه نه ....خوب سنگ یا وسط چاه میمونه.....یا ازوور در میاد....حالا خودت دوس داری کدون باشه؟

ilCapitano

عضو جدید
سلام. شرمنده صبح پيامتونو ديدم مشکلی پيش اومد سريع رفتم. جواب رو الان فرستادم. البته نمیدونم به درد خورد یا نه. اگر کمک دیگه ای از دستم برمیومد خوشحال میشم.

آخه خداوکيلی این سئوالات رو از کجا مياری؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! :surprised: :eek:
یه هم خونه ای دارم از این سوالای با حال زیاد می پرسه!!! من شهرستان درس می خونم.
کلی با همین سوالا مردمو سر کار گذاشتیم!

ilCapitano

عضو جدید
ببین سوالت ابهام داش:....خودم قطر کره زمینو سوراخ میکنم؟....خوب دیگه زنده نمیمونم که بخوام سنگی بندازم تو سوراخ
اگه نه ....خوب سنگ یا وسط چاه میمونه.....یا ازوور در میاد....حالا خودت دوس داری کدون باشه؟
نه زنده می مونی! اصلا یکی دیگه کنده! مشکل سر اون سنگ است که چه بلایی سرش میاد.
فکر کنی می دونم که می تونی