تست هوش

ilCapitano

عضو جدید
بی انصافی نکنید بچه ها
خداییش بعد از مدت ها اون شب تالار صنایع این همه شلوغ شده بود
جای تشکر داره
بی انصافی نیست. من یه پست دیدم که ایشون به بچه ها فرموده بودند فکر نمی کردم هوشتون پایین باشه و از این حرفها. ایشون که فرق تست IQ RIQ EIQ ..... رو نمی دونن حق ندارن به خودشون اجازه بدن که به بچه ها اهانت بکنن.
نوشته اصلي بوسيله aylin.eng http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
اخرین حرفم:
فکر میکردم خیلی باهوشیت دیدم نه همچین هم با هوش نیستید ادعا زیاد دارید.
بهر حال چه من باشم چه نباشم اعتماد بنفستون رو از دست ندید.;):biggrin::biggrin:

aylin.eng

عضو جدید
بی انصافی نیست. من یه پست دیدم که ایشون به بچه ها فرموده بودند فکر نمی کردم هوشتون پایین باشه و از این حرفها. ایشون که فرق تست IQ RIQ EIQ ..... رو نمی دونن حق ندارن به خودشون اجازه بدن که به بچه ها اهانت بکنن.
نوشته اصلي بوسيله aylin.eng http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
اخرین حرفم:
فکر میکردم خیلی باهوشیت دیدم نه همچین هم با هوش نیستید ادعا زیاد دارید.
بهر حال چه من باشم چه نباشم اعتماد بنفستون رو از دست ندید.;):biggrin::biggrin:
قصد من اهانت نبود نوشتم تست هوش چون جایی که سوال رو دیدم عنوانش نوشته بود تست هوش

aylin.eng

عضو جدید
بی انصافی نکنید بچه ها
خداییش بعد از مدت ها اون شب تالار صنایع این همه شلوغ شده بود
جای تشکر داره

ممنون بابت طرفداریت............:gol:
چون واسه خودم جالب بود گفتم به شما هم جوابش رو بدم. فقط همین.............

ilCapitano

عضو جدید
قصد من اهانت نبود نوشتم تست هوش چون جایی که سوال رو دیدم عنوانش نوشته بود تست هوش
نمی دونم قصد اهانت داشتی یا نه ولی عملا این کار رو کردی!
نمی دونم شاید توی مجله رشد یا یه همچین چیزی دیده باشی ولی یه خورده فکر کنی متوجه می شی که اینا تست IQ نیستن. بی خیال بحث کردن. موفق باشی. بهت توصیه می کنم با این اعتماد به نفست فلسفه قدرت رو بخونی. خیلی برای پیشرفتت خوبه. امیدوارم کمکت کنه واسه حرکت به جلو. سوال منم تست IQ نیست. فقط یکی از توانایی های مهندس صنایع است.

aylin.eng

عضو جدید
نمی دونم قصد اهانت داشتی یا نه ولی عملا این کار رو کردی!
نمی دونم شاید توی مجله رشد یا یه همچین چیزی دیده باشی ولی یه خورده فکر کنی متوجه می شی که اینا تست IQ نیستن. بی خیال بحث کردن. موفق باشی. بهت توصیه می کنم با این اعتماد به نفست فلسفه قدرت رو بخونی. خیلی برای پیشرفتت خوبه. امیدوارم کمکت کنه واسه حرکت به جلو. سوال منم تست IQ نیست. فقط یکی از توانایی های مهندس صنایع است.
فکر کنم شما خیلی عصبانی هسی از دست من...........
توی یه کتاب خوندم توی مجله رشد نخوندم
کم کم شما هم حرفاتون داره جنبه اهانت می گیره:(:redface:

ilCapitano

عضو جدید
فکر کنم شما خیلی عصبانی هسی از دست من...........
توی یه کتاب خوندم توی مجله رشد نخوندم
کم کم شما هم حرفاتون داره جنبه اهانت می گیره:(:redface:
نه عزییییییییییزم.
آخه خیلی بد به بچه ها تیکه انداخته بودی فقط خواستم یاد آوری کنم که بچه ها همه خوبین.
من ادعای هوش ندارم ولی هروقت سوال سخت پیدا کردی به Chavosh68@yahoo.com یه میل بزن تا در اسرع وقت بهت جواب بدم.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
نه عزییییییییییزم.
آخه خیلی بد به بچه ها تیکه انداخته بودی فقط خواستم یاد آوری کنم که بچه ها همه خوبین.
من ادعای هوش ندارم ولی هروقت سوال سخت پیدا کردی به Chavosh68@yahoo.com یه میل بزن تا در اسرع وقت بهت جواب بدم.

:surprised: :eek:

jmie1980

عضو جدید
جواب

جواب

یه روز یه مهندس IT و یه مهندس صنایع با هم همسفر میشن.
مهندس IT میگه بیا یه بازی بکنم. مهندس صنایع میگه من حال ندارم میخوام بخوابم
مهندس IT بعد از یه مدت میگه بیا بازی کنیم. مهندس صنایع دوباره می گه نه. مهندس it میگه تو یه سوال بپرس اگه من جواب ندادم بهت 50 دلار میدم و بعدش من یه سوال می پرسم اگه تو جواب ندادی به من فقط 5 دلار بده. مهندس صنایع قبول می کنه.
مهندس IT یه سوال می پرسه و مهندس صنایع جواب نمی ده و 5 دلار میده.
مهندس صنایع می پرسه: اون چیه که از کوه میره بالا سه تا پا داره ولی از کوه میاد پایین چهارتا پا؟!
مهندس IT با لپ تاپش میره اینترنتو زیرو رو میکنه به همه دوستاش زنگ میزنه و از همه می پرسه ولی جوابو پیدا نمی کنه. بعد 50 دلار به مهندس صنایع میده.
بعدش مهندس It می پرسه جواب سوال خودت چی بود.
فکر می کنید مهندس صنایع چی میگه؟

5 دلار بهش ميده
آخر سر هم 40 دلار كاسب ميشه

aylin.eng

عضو جدید
نه عزییییییییییزم.
من فقط میخاسم یه 1 ساعتی با هم گپ بزنیم و بخندیم نمی خاستم به کسی توهین کنم
بهر حال اگر چیزی گفتم از همه عذر خواهی می کنم;):smile::cry:

negin17h

مدیر تالار
شما هم حرفاشون رو تایید میکنید؟:cry::confused:

از قيافم معلوم نیست؟!! من که کلی خنديدم. به دل نگيريد :gol: بازم از اين پست ها یزنید بد نیست. البته ببخشید که من در نزده و سر زده اومدم :D تازه گل و شیرینی هم نیاوردم :redface:

ilCapitano

عضو جدید
از قيافم معلوم نیست؟!! من که کلی خنديدم. به دل نگيريد :gol: بازم از اين پست ها یزنید بد نیست. البته ببخشید که من در نزده و سر زده اومدم :D تازه گل و شیرینی هم نیاوردم :redface:
این دفعه رو بچه های گل صنایع می بخشن! اینم بگم که به جای گل و شیرینی لطفا دفعه بعد لواشک بگیرید.:redface::D

negin17h

مدیر تالار
این دفعه رو بچه های گل صنایع می بخشن! اینم بگم که به جای گل و شیرینی لطفا دفعه بعد لواشک بگیرید.:redface::D

:surprised: :D چشم. یادم میمونه شما لواشک بیشتر دوست دارید :redface:

peyman100

عضو جدید
آره جواب همینه. آخرش 5 دلار در میاره میده به مهندس IT
قبلا اینو تو یک مجله خونده بودم

peyman100

عضو جدید
حالا من یه تست میگم.

3 تا بچه میخواهند 1 توپ بخرند. هر کدام از بچه ها 100 تومان پول داره یعنی در کل 300 تومان.
بچه ها میرند تو یک مغازه و 300 تومان رو میدن به صاحب مغازه. قیمت توپ 250 تومان هست ولی صاحب مغازه باهاشون 300 تومان حساب میکنه و 50 تومان رو میپیچونه.
بچه ها میرن دنبال کارشون. یک فردی تو که تو مغازه بود و کار صاحب مغازه رو میبینه , میاد به صاحب مغازه میگه که چرا 50 تومان رو به بچه ها بر نگردوندی. زود برو دنبالشون و بقیه پول رو بهشون برگردون.
خلاصه صاحب مغازه میره بچه ها رو پیدا میکنه و به هر کدوم از بچه ها 10 تومان بر میگردونه و 20 تومان رو دوباره میزاره جیبش و میپیچونه ( عجب آدم حریصی)
در واقع هر کدام از بچه ها 90 تومان از جیبشون خرج کردند ( 100 تومان به مغازه دار داده بودند که 10 تومان رو برگردوند)

سرتون رو درد آوردم
3 تا بچه که هر کدام 90 تومان خرج کردند. یعنی در کل 270 تومان
20 تومان هم مغازه دار پیچوند.
20+270=290
تکلیف این 10 تومان چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

smahdih

عضو جدید
قرار نیست که 270 تومان با 20 تومان جمع بشه، بچه ها 270 تومان پول به صاحب مغازه دادند قیمت توپ هم 250 تومن بود که در نهایت 20 تومن تو جیب صاب مغازه میمونه...

ashima

عضو جدید
حالا من یه تست میگم.

3 تا بچه میخواهند 1 توپ بخرند. هر کدام از بچه ها 100 تومان پول داره یعنی در کل 300 تومان.
بچه ها میرند تو یک مغازه و 300 تومان رو میدن به صاحب مغازه. قیمت توپ 250 تومان هست ولی صاحب مغازه باهاشون 300 تومان حساب میکنه و 50 تومان رو میپیچونه.
بچه ها میرن دنبال کارشون. یک فردی تو که تو مغازه بود و کار صاحب مغازه رو میبینه , میاد به صاحب مغازه میگه که چرا 50 تومان رو به بچه ها بر نگردوندی. زود برو دنبالشون و بقیه پول رو بهشون برگردون.
خلاصه صاحب مغازه میره بچه ها رو پیدا میکنه و به هر کدوم از بچه ها 10 تومان بر میگردونه و 20 تومان رو دوباره میزاره جیبش و میپیچونه ( عجب آدم حریصی)
در واقع هر کدام از بچه ها 90 تومان از جیبشون خرج کردند ( 100 تومان به مغازه دار داده بودند که 10 تومان رو برگردوند)

سرتون رو درد آوردم
20+270=290
اين از اون سوالايي كه شما داري از سر سوال ميكني و از ته ميپيچوني . اگه اينطوري به قضيه نيگا كني حله . توپ 250 بوده و نفري 10 تومن برگردونده كلا شد 280 و 20 تومن خودش برداشت جمعن شد 300 تومن ديگه اين وسط 10 تومني در كار نيست . اين سوالا ماله زمان بچگي بود .

aylin.eng

عضو جدید
حالا من یه تست میگم.

سرتون رو درد آوردم
20+270=290
20تومن تو جیب مغازه دار هس دیگه 10 تومنی وجود نداره
:D:confused:

peyman100

عضو جدید
آفرین بچه ها
فکر نمی کردم اینقدر سریع جواب بدین.
پس با این حساب باید دنبال مسئله های سختتر بگردم.:cry::cry::cry:

peyman100

عضو جدید
در ادامه 4 سوال آورده خواهد شد که به شما خواهد گفت آیا برای این که یک مدیر حرفه‌ای باشید، شایستگی لازم را دارید یا نه؟
ابتدا سوال 1 را می آورم , بعد از مدتی جواب آن را , و در ادامه بقیه ی سوال ها
از دوستانی که قبلا سوال رو دیدند خواهش میکنم اجازه بدهند بقیه جواب بدهند.

1- از شما خواسته شده یک زرافه را در یخچال قرار دهید. چطور این کار را انجام می‌دهید؟

ilCapitano

عضو جدید
در ادامه 4 سوال آورده خواهد شد که به شما خواهد گفت آیا برای این که یک مدیر حرفه‌ای باشید، شایستگی لازم را دارید یا نه؟

1- از شما خواسته شده یک زرافه را در یخچال قرار دهید. چطور این کار را انجام می‌دهید؟
در یخچال رو باز می کنیم زرافه رو می ذاریم در یخچال رو می بندیم که برفک نزنه!

aylin.eng

عضو جدید

در یخچال را باز می کنیم زرافه را داخل ان می گذاریم:D:biggrin:
به همین راحتی...............

negin17h

مدیر تالار
در یخچال را باز می کنیم زرافه را داخل ان می گذاریم:D:biggrin:
به همین راحتی...............

:surprised: به همین راحتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من اول زرافه رو متر میکنم. اگر از ارتفاع یخچال بلندتره که بیخيال میشم چون هم زرافه میمیره هم یخچال ضربه میخوره. اگر ارتفاعش کمتر بود :D که به میزان لازم طبقات رو حذف میکنم :D :biggrin:

ilCapitano

عضو جدید
:surprised: به همین راحتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من اول زرافه رو متر میکنم. اگر از ارتفاع یخچال بلندتره که بیخيال میشم چون هم زرافه میمیره هم یخچال ضربه میخوره. اگر ارتفاعش کمتر بود :D که به میزان لازم طبقات رو حذف میکنم :D :biggrin:
راست میگیا!
خیلی کار سختیه کلا بیخیالش. حالا که اینطوری شد جاش یه گربه می ذاریم توی یخچال.