تست هوش

ilCapitano

عضو جدید
٤ - شما بايد از يک رودخانه عبور کنيد. اين رودخانه محل زندگی تمساحها است. چگونه از آن عبور می کنيد؟
ببخشید دیر جواب می دم آخه اونور رودخونه بودم کنار بقیه حیونا توی میدون جنگل!!!
من که از روی پل اومدم شما رو نمی دونم!

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
مخ مخ؟...من جوابم غلط بود؟.....این جوهر جونوره.....سرچ کرده من مطمینم....اگه نه عقلش قد نمیده:ی.....
به من جایزه نیمیدی؟:(

این تندیس تمشک طلایی خدمت شما

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخ مخ؟...من جوابم غلط بود؟.....این جوهر جونوره.....سرچ کرده من مطمینم....اگه نه عقلش قد نمیده:ی.....
به من جایزه نیمیدی؟:(
:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
خیلی زود جواب دادیا
قبلا نشنیده بودی؟؟؟؟؟

دو روزه نتم سرعتش از حلزون هم پایین تره
مرگ بر ایران ول

هر سوال هوش داری بپرس جواب می دم:cool::cool::cool:

ilCapitano

عضو جدید
شما تو هر دستت یک کیسه 3.5کیلویی پول داری می خوای از یک پل رد بشی و وزنت 65 کیلو هست

پل هم تحمل 70 کیلو بیشتر نداره
چجوری با یک بار عبور از پل هر دو کیسه رو خودت تنها ببری اونطرف ( فرض محال کن که ورزشکاری)
اولا که پل ها یه ضریب اطمینان دارن پس اگه 70 کیلو باشه تقریبا 84 کیلو رو تحمل میکنه
دوما اگه ورزشکاری خوب یه کیسه رو پرت کن اونور پل واسه اینکه تنوعی ایجاد کرده باشی اون یکی رو با خودت ببر!
حالا یه سوال مهم. کیسه پول پره یا خالی؟؟؟

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای ناکس....کیسه خالی به ما میدی؟....عمرا اگه یه قر واسه ات بدم....چه برسه دوتا کیسه رو مث حمالا ببرم واسه ات اونور پل

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نبود جواب بده

مخ دارید که بخوایم ازش هوش استخراج کنیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:child::child::child::child:

peyman100

عضو جدید
زمانی که یک فرد لال می خواد یک مسواک بگیره با ایما و اشاره کسی که داره مسواک میزنه به فروشنده می فهمونه که مسواک می خواد.
حالا اگه یه فرد کور بخواد که یک عینک بگیره ; چه جوری منظور خودش رو به فروشنده می رسونه؟

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره. چون وزنم 73 کیلو و از بد روزگار ورزشکار هم هستم با قایق اومدم که پل مردم هم خراب نشه!

کم حافظه شدی یا....
الان تو نبودی گفتی از رو پل اومدی

پر پر هست کیسه ها سکه طلا داشت
بعدشم ضریب اطمینان کشکه اینجا عمرشو کرده خسته شده پل

ilCapitano

عضو جدید
زمانی که یک فرد لال می خواد یک مسواک بگیره با ایما و اشاره کسی که داره مسواک میزنه به فروشنده می فهمونه که مسواک می خواد.
حالا اگه یه فرد کور بخواد که یک عینک بگیره ; چه جوری منظور خودش رو به فروشنده می رسونه؟
اگه عینک طبی بخواد خوب کور داستان ما دیوانه اس پس در موردش صحبت نمی کنیم.
اگه عینک آفتابی خوب میگه یه عینک بدید لطفا!

ilCapitano

عضو جدید
کم حافظه شدی یا....
الان تو نبودی گفتی از رو پل اومدی

پر پر هست کیسه ها سکه طلا داشت
بعدشم ضریب اطمینان کشکه اینجا عمرشو کرده خسته شده پل
آخه اون پل بالایی بود اومدم. اونجا چون آقا خرسه رد میشه تا 1000 کیلو رو تحمل میکنه!!!!!!!!!!
این پلی که تو میگی پل پایینیه!
نکنه می خوای دوباره از پل بالایی رد بشم/؟؟؟؟

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز

چون سرعتم لاکپشتیه این رو حل کنیم تا فردا که سرعتم رسید به خدا بریم رو پل انشاءا... تند تند پست میدین من به شما نمیرسم

گندم طلایی

عضو جدید
کور لال که نیست خب میگه چی میخواد

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
یه کور و یه کر و یه لال میرن مسافرت
کر میمیره
لال چطوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیوید در زمان گشت و گذار تو طبیعت وحش توسط قبیله ای بومی دستگیر میشه. به دیوید توسط رئیس قبیله دو انتخاب بیشتر تعلق نمیگیره! باید آخرین جمله اش رو قبل از مرگ بیان کنه که تعیین میکنه چطور قراره کشته بشه! در صورت غلط بودن گردنش رو با تبر خواهند زد و در صورت صحیح بودن روی آتش سوزانده میشه. ولی هیچ کدوم از این انتخابها به مذاق دیوید خوش نمیاد و جمله ای رو بیان میکنه که از این موقعیت غیر ممکن با ضمانت آزادی رهایی پیدا میکنه! این جمله چی میتونه باشه؟

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
10 تا جعبه قند داریم.
هر جعبه از 1000 حبه قند تشکیل شده.
وزن هر حبه قند 10 گرمه.
این وضعیت تو همه جعبه ها همین طوریه ولی فقط یکی از جعبه ها حبه هایی با وزن 9 گرم داره.
یه ترازو داریم که یه بار مصرفه. یعنی فقط میشه یه بار با اون وزن کرد و بعد از اون دیگه از کار می افته.
می خوایم با استفاده از این ترازو و تنها با یک بار وزن بفهمیم کدوم جعبه وزن کمتری داره.

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کور و یه کر و یه لال میرن مسافرت
کر میمیره
لال چطوری به کور بگه که کر مرده؟؟؟

(اگه از این سرکاریا نباشه!!!!!)
دست کوره رو میزاره رو بینی کره اونم خر نیست که میفهمه دیگه یا اثن میتونه اول گوششو بذاره رو قلب خودش نشون بده که میزنه بعد بزاره رو قلب کره نشون بده که نمیزنه راه دیگشم اینه که به خط بریل بنویسه!!!!!!!!!!!! الی آخر........

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
دیوید در زمان گشت و گذار تو طبیعت وحش توسط قبیله ای بومی دستگیر میشه. به دیوید توسط رئیس قبیله دو انتخاب بیشتر تعلق نمیگیره! باید آخرین جمله اش رو قبل از مرگ بیان کنه که تعیین میکنه چطور قراره کشته بشه! در صورت غلط بودن گردنش رو با تبر خواهند زد و در صورت صحیح بودن روی آتش سوزانده میشه. ولی هیچ کدوم از این انتخابها به مذاق دیوید خوش نمیاد و جمله ای رو بیان میکنه که از این موقعیت غیر ممکن با ضمانت آزادی رهایی پیدا میکنه! این جمله چی میتونه باشه؟

اول سرشو با تبر میزنن بعد تو آتيش میسوزنش :D

10 تا جعبه قند داریم.
هر جعبه از 1000 حبه قند تشکیل شده.
وزن هر حبه قند 10 گرمه.
این وضعیت تو همه جعبه ها همین طوریه ولی فقط یکی از جعبه ها حبه هایی با وزن 9 گرم داره.
یه ترازو داریم که یه بار مصرفه. یعنی فقط میشه یه بار با اون وزن کرد و بعد از اون دیگه از کار می افته.
می خوایم با استفاده از این ترازو و تنها با یک بار وزن بفهمیم کدوم جعبه وزن کمتری داره.

همه جعبه ها رو میذاريم رو ترازو يکی يکی ورشون میداریم. اگه هر بار 10 کیلو از وزن کم شده که هیچ وگرنه جعبه برداشته شده همون قند 9 گرمی هست.
خودتون گفتی یه بار میشه اندازه گیری کرد :D :surprised:

ilCapitano

عضو جدید
میگه جون مادرتون منو نکشید!

oiler

عضو جدید
یه پدر 3 پسر داشته به یکی از انها 40 تخم مرغ به یکی دیگه شون 30 تا و به اخری 20 تخم مرغ میده و به آنها میگه برن تخم مرغ ها رو جداگانه بفروشن و واسه پدره یه مقدار پول بیارن. این سه برادر چطوری باید تخم مرغ ها رو بفروشن؟
منظور سوال اینه که باید همه برادر ها در اخر یه مقدار مساوی پول واسه پدره بیارن. حالا چکار کنن؟
سلام. به نظر من الان اینترنت همه کارارو راحت کرده. میتونن توی گوگل سرچ کنن یا حتی بان تو انجمن مهندسی مثل شما از بچه ها بپرسن:w33: