علی کریمی یا فرهاد مجیدی

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
ا تو که باز این حرفو زدی ، مگه من کلی برات توضیح ندانم؟؟ دوباره که اینا رو گفتی
عجیبه آآآآ ، منو بگو کلی برات حرف زدما ، آخرشم حرف خودتو میزنی
میگم اون سالی که پرسپولیس با مربیگری علی دایی رفت آسیا چندم گروهش شد؟؟
چیه خو مگه چیزی رو اشتباه گفتم ؟ :دی
بچه هاتون از الغرافه حرف میزنن منم عرض کردم ما همون سالیم که 5 تا از الغرافه خوردیم از استقلال بهتر بودیم .. البته توهین نشه به تیم محبوب استقلالیا ، الغرافه ..:D
چهار
چهار چهار
چهار چهار چهار
چهار چهار چهار چهار
:biggrin:
چهار مال ماست که چهار یک بردیمتون تو دربی ...چهار چهار چهار چهار

آخرین ویرایش:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرت و پرت هم زیاد میگین :D

اگر علی کریمی که میگین بهترین تیم آلمان بازی کرده .. مرد بود وایمیساد توی تیم خودش و نمیرفت آلمان .. (از بس تحلیل بی منطقی میکنین .. من هم یکی مثل شما کردم:D)

==============

============
بماند علی کریمی رو همه دوست دارن ;)
ولی فرهاد واسه ما یه چیز دیگس :smile:

اولا بگم که این تاپیک جای کل کل نیست و ما کارتون درست نیست که الکی بحث راه میندازی.اینجا از اسمش پیداست که چه تاپیکیه.البته از دوستان(چه پرسپولیسی و چه استقلالی) هم تعجب میکنم که بجای اینکه به دوستمون توضیح بدن که اینجا جای کل کل نیست بدتر باهاش همراه میشند!!!!!!که واقعا عجیبه برای من!!!!!!!!

من نمیخواستم هیچ جوابی بدم بهتون چون اینجا جاش نیست.و یه قضیه رو گفتی که باعث شد من یه جوابی بهتون بدم

شما میگید که
اگر علی کریمی که میگین بهترین تیم آلمان بازی کرده .. مرد بود وایمیساد توی تیم خودش و نمیرفت آلمان .. (از بس تحلیل بی منطقی میکنین .. من هم یکی مثل شما کردم:d)

در جوابتون بگم که اطلاعاتتون کاملا اشتباهه. چون علی کریمی بعد پرسپولیس رفت الاهلی و بعدش رفت آلمان. دوما بنظرم اینکه یک بازیکن که جای پیشرفت داره بهتره بره به تیمی که اعتبار داره.چون بنفع کشورمون هست. ولی اینکه وسط فصل و تو شرایط حساس تیمشو ول کنه بره خیلی بده!!!!که باید در این رابطه بگم که علی کریمی اینطور نبود.
محض اطلاع شما و دوستان بگم که تو بازیهای باشگاه های آسیا که اگه اشتباه نکنم یا 78 بود یا 79 که پرسپولیس نماینده ایران بود، تو مقطعی که 2 تیم از آسیا باید انتخاب میشدند، بازیها تو تهران برگزار شد(که تو اون بازیها الهلال و الاتحاد هم بودند) .کریمی اونموقع جوون بود و عالی بازی میکرد.اگه یادتون باشه نماینده باشگاه اتلتیکو مادرید تو اون بازی ها اومده بود تو تهران تا کریمی رو ببره اتلتیکو مادرید.اتفاقا کریمی تو اون بازیهای عالی بود.ولی عابدینی مدیر اون موقعه پرسپولیس قبول نکرد.چون از حق ترانسفر کریمی پول زیادی نصیب باشگاه نمیشد.پس مخالفت کرد.در حالی که مطمئنا اگه کریمی کمی شاخ و شونه برای باشگاه میکشید و اصرار میکرد و 2 ، 3 بار تو تمرینات شرکت نمیکرد مجبور میشدند موافقت کنند با خواستش.ولی کریمی اینکارو نکرد و با این کارش اونموقع ما پرسپولیسیا رو خوشحال کرد.البته به نظر من بزرگترین اشتباه زندگیشو کرد و نرفت.چون واقعا کریمی تو اسپانیا خیلی راحت میتونست موفق بشه.چون استیل بازی کردنش به اسپانیا میخورد.واقعا حیف شد نرفت!!!!!!
پس من نمنظورتون از اینکه کریمی پرسپولیس رو ول کرد رفت آلمان چی بود!!!!!ولی واقعیت رو براتون نوشتم .چون حس کردم شاید حضور ذهن نداشته باشید.

تو آلمان هم که 1 سال دوام اورد واقعا برای من عجیب بود .چون آلمان بدترین کشور برای کریمی بود.نمونش رو دیدید که با علی دایی چیکار کردند.علی دایی تو اون سال واقعا عالی بازی میکرد.هر موقع تو ترکیب بود خوب بازی میکرد یا تو هرتا که دایی بهترین بود.به میلان و چلسی گل زد ولی خوب سیستم آلمانیا یه جورایی کثیف بود.!!!و گرنه دایی هم موفق تر از این حرفا میشد و میتونست سال های سال اونجا بازی کنه

اینکه استقلالیا عاشق مجیدی و پرسپولیسیا عاشق کریمی هستند شکی توش نیست ولی تو بحث باید واقع بین بود.این حرفی که در مورد کریمی زدید برعکس در مورد مجیدی صدق میکنه.
همه میدونیم که مجیدی هم بازیکن خوبیه ولی سال پیش در حالی که میتونست تو استقلال بمونه و کمک کنه تا قهرمان بشه رفت .اونم قرار بود امارات بره ولی سر از قطر در اورد .اونم میگفت بخاطر دخترم.!!! تو مهر ماه هم که خداحافظی کرد و کلی تیکه به قلعه نوعی انداخت و گفت از پرورش یافته های حجازیم.!!! و حتی یه چند روز تو یه تیم اماراتی یا قطری تمرین کرد .ولی یکدفعه ورق برگشت و اومد زیر نظر قلعه نوعی کار کنه.البته احساس خوشحالی شما رو درک میکنم.چون مثل قضیه اومدن کریمی به پرسپولیس بود که ما هم خوشحال شدیم. ولی خوب اومدنش خیلی حرف و حدیث داشت.فقط امیدوارم که خرابش نکنند!!! من از مجیدی خوشم میومد نه بخاطر استقلالی بودنش. چون کسی بود که بعد از اینکه حجازی رو اخراج کردند کلی گریه کرد و میدونست واقعیت چیه؟؟ چون میدونست مه خیلی از بازیکنا و دور و برای استقلال چطور حجازی رو خراب کردند و کم فروشی کردند!!! البته این جور حرکتا خیلی رخ داده و این باعث شده که از محبوبیت بازیکتا کمتر بشه که یه نمونش جواد زرینچه بود.که واقعا بازیکن خوب و محبوبی بود ولی خوب وقتی پشت حجازی رو خالی کرد کلا دیگه نابود شد!!!!

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چیه خو مگه چیزی رو اشتباه گفتم ؟ :دی
بچه هاتون از الغرافه حرف میزنن منم عرض کردم ما همون سالیم که 5 تا از الغرافه خوردیم از استقلال بهتر بودیم .. البته توهین نشه به تیم محبوب استقلالیا ، الغرافه ..:D

چهار مال ماست که چهار یک بردیمتون تو دربی ...چهار چهار چهار چهار

خوب دیگه چون می دونم چهار همیشه مال شماست ، چهار بار گفتم چهار دیگه !از روی تاکید بوده :D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا واسه ما پرسپولیسیا افت داره اسطوره ای ما علی کریمی اسمش کنار اسطوره ی تیمای عربی یعنی فرهاد مجیدی پول پرست که بخاطر پول به تموم طرفدارای ایرانی استقلال پشت کرد نوشته بشه!!!!!
این چه سوالیه؟؟؟
اصن قابل مقایسه نیست!!!!
میخواین کل کل پرسپولیس استقلال کنین بحثش جداست!!!ولی خواهشا کسیو با علی کریمی که تنها کسیه که تو ایران از فوتبال سر در میاره مقایسه نکنین.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از افتخارات فرهاد مجیدی که اینجا کسی ازش یادی نکرده اینه که فرهاد مجیدی بهترین گلزن ایرانیه (آقای گل ایرانیه) جام باشگاههای آسیاست.(البته جام باشگاههای آسیا برای پرسپولیسی جماعت تعریف نشده هست وبراشون وجود خارجی نداره.);)
پس فرهادو با بازیکنای درپیتتون (مثل کاظمیان و معدنچی که چندسال رفتن تیمای عربی بازی کردن)مقایسه نکنین.
(کمی منطق بخرج بدین)
.
تو پیام قبلیم گفتم علی کریمی واسه طرفداران پرسپولیس و فرهاد مجیدی واسه هوادارای استقلال جایگاه ویژه ای دارن.
هوادارای لنگ به این دلیل که از لحاظ تیمی در مقابل تیم مقابل یعنی استقلال افتخارات در خوری ندارند موفقیت های بازیکناشونو جزو موفقیت های تیمشون میدونن و روش مانور میدن ،در صورتیکه اگه توانشو داشتن (تو همون زمونایی که اون بازیکنارو در اختیار داشتن )باهاشون مقام تیمی میاوردن،که هیچوقت موفق نبودن.
در ضمن اون بازیکنا با بازی توی تیم ملی (که اون زمان مربیان پرسپولیسی تیم ملی بیشترین بازیکن رو از پرسپولیس میبردن) به جایی رسیدن نه اینکه با قهرمانیای نداشته ی پرسپولیس تو جام باشگاه های آسیا و ... . نشون به اون نشون که علیرضا منصوریان هم از همون تیم ملی به آلمان رفت و پاشازاده .
.
و اما در مورد سرور تموم لنگیا یعنی فرهاد مجیدی گفتمکه واسه استقلالیاهم ، علی کریمی (هرچند ما واسه ایشون احترام قائلیم و همانند پرسپولیسی جماعت نیستیم که حرفای چیزی بزنیم که کاملا مشخصه دشمنیشون با فرهاد سرچیه) با فرهاد مجیدی قابل مقایسه نیست.
چرا؟! بدلایلها و دولولها :d! و اون اینکه فرهاد 4 دربیه متوالی با گلزنی تو زمانهای حساس بازی(یادتون که نرفته دقایق آخر بازی:d) و دادن پاس گل و بازیه خوب باعث پیروزیه تیم محبوبش شده.کاری که علی کریمی واسه لنگیا هیچوقت نتونسته بکنه.
نتنها تودربی بلکه بازیهای مهم دیگه.
پس حالا با منطق در مورد حرفای بالا تصمیم بگیرین.:d
ضمنا لنگی جماعت اگه خواستین مچاله پیچ شین بیاین تاپیک کل کل.هرچند کل کل با تیم 12 جدول برامون لذتی نداره ولی خب نمیخوایم دلتونو بشکنیم.:d

لطفا برامون بگین فرناز ببخشید فرهاد چنتا از گلاشو برای اس تق لال تو جام آسیا زده و چنتاشو برای تیمای عربی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FREE DOOM

عضو جدید
آخه چجور ممکنه که بازیکنی که تو لیگ اروپا بازی کرده....کاپیتان تیم ملی بوده....تو بایرن بازی کرده.....جزو 10 خرید برتر باشگاه بایرن بوده....بهترین بازیکن آسیا شده.....دوباره کاندید شده.. کسی که بهترین بازیکن آسیا تو سال 2012 بهش افتخار میکنه .... كسي كه تو ليست خريد رئال مادريد بوده ...تو شالكه بازي كرده ......کسی که وقتی مسولین کنفدراسیون آسیا میخوان صداش کنن بهش میگن استاد

اونوقت باکسی که بزرگترین افتخارش بازی تو اماراته مقایسه کرد....آخه این مقایسه به ذهن کی رسید؟؟؟

مث این میمونه که بگی ابراهیم تهامی یا مارادونا

کریمی یا مجیدی
....آخه کریمی کجا مجیدی کجاااااا؟؟؟ این کجا و آن کجا

اینه فرقشون.....http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=127750&d=1355921596
v397____.jpg

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از افتخارات فرهاد مجیدی که اینجا کسی ازش یادی نکرده اینه که فرهاد مجیدی بهترین گلزن ایرانیه (آقای گل ایرانیه) جام باشگاههای آسیاست.(البته جام باشگاههای آسیا برای پرسپولیسی جماعت تعریف نشده هست وبراشون وجود خارجی نداره.);)
پس فرهادو با بازیکنای درپیتتون (مثل کاظمیان و معدنچی که چندسال رفتن تیمای عربی بازی کردن)مقایسه نکنین.(کمی منطق بخرج بدین)
.
تو پیام قبلیم گفتم علی کریمی واسه طرفداران پرسپولیس و فرهاد مجیدی واسه هوادارای استقلال جایگاه ویژه ای دارن.
.
هوادارای لنگ به این دلیل که از لحاظ تیمی در مقابل تیم مقابل یعنی استقلال افتخارات در خوری ندارند موفقیت های بازیکناشونو جزو موفقیت های تیمشون میدونن و روش مانور میدن ،در صورتیکه اگه توانشو داشتن (تو همون زمونایی که اون بازیکنارو در اختیار داشتن )باهاشون مقام تیمی میاوردن،که هیچوقت موفق نبودن.
در ضمن اون بازیکنا با بازی توی تیم ملی (که اون زمان مربیان پرسپولیسی تیم ملی بیشترین بازیکن رو از پرسپولیس میبردن) به جایی رسیدن نه اینکه با قهرمانیای نداشته ی پرسپولیس تو جام باشگاه های آسیا و ... . نشون به اون نشون که علیرضا منصوریان هم از همون تیم ملی به آلمان رفت و پاشازاده .

.
و اما در مورد سرور تموم لنگیا یعنی فرهاد مجیدی گفتمکه واسه استقلالیاهم ، علی کریمی (هرچند ما واسه ایشون احترام قائلیم و همانند پرسپولیسی جماعت نیستیم که حرفای چیزی بزنیم که کاملا مشخصه دشمنیشون با فرهاد سرچیه) با فرهاد مجیدی قابل مقایسه نیست.
چرا؟! بدلایلها و دولولها :d! و اون اینکه فرهاد 4 دربیه متوالی با گلزنی تو زمانهای حساس بازی(یادتون که نرفته دقایق آخر بازی:d) و دادن پاس گل و بازیه خوب باعث پیروزیه تیم محبوبش شده.کاری که علی کریمی واسه لنگیا هیچوقت نتونسته بکنه.
ضمنا لنگی جماعت اگه خواستین مچاله پیچ شین بیاین تاپیک کل کل.هرچند کل کل با تیم 12 جدول برامون لذتی نداره ولی خب نمیخوایم دلتونو بشکنیم.:d

اینبار قسمت دووم حرفمو بُلد میکنم تا اونرو هم متوجه شین.:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینبار قسمت دووم حرفمو بُلد میکنم تا اونرو هم متوجه شین.:D

خوشم میاد کلا تو فیلمی!!!!
مقایسه و آمار رو قبول نداری باشه ولی اینو قبول کن فرهاد مجیدی پارسال خیانت کرد به استقلال و قهرمانیو داد به سپاهان.اگه قبول نکنی هم مهم نیست چون تعصب داری حق بهت میدم ولی جدا الکی ازش اسطوره ساختین چون اسطوره نداشتین!!کسی که بخاطر یه کل کل با قلعه نویی اون همه هوادار استقلال رو بیخیال میشه اسطوره نیست!!!در حد چیزی که شما ازش ساختین نیست...
من خودم خیلی دوسش داشتم و دارم ولی از وقتی با کریمی مقایسش کردین بعد از کلی خندیدن به این کار براتون متأسف شدم.والا مجتبی جباری واسه اسطوره شدن بهتر بود تا این آقا...حتی امیر آبادی هم گزینه ی خوبی بودا!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه چجور ممکنه که بازیکنی که تو لیگ اروپا بازی کرده....کاپیتان تیم ملی بوده....تو بایرن بازی کرده.....جزو 10 خرید برتر باشگاه بایرن بوده....بهترین بازیکن آسیا شده.....دوباره کاندید شده.. کسی که بهترین بازیکن آسیا تو سال 2012 بهش افتخار میکنه .... كسي كه تو ليست خريد رئال مادريد بوده ...تو شالكه بازي كرده ......کسی که وقتی مسولین کنفدراسیون آسیا میخوان صداش کنن بهش میگن استاد

اونوقت باکسی که بزرگترین افتخارش بازی تو اماراته مقایسه کرد....آخه این مقایسه به ذهن کی رسید؟؟؟

مث این میمونه که بگی ابراهیم تهامی یا مارادونا

کریمی یا مجیدی
....آخه کریمی کجا مجیدی کجاااااا؟؟؟ این کجا و آن کجا

اینه فرقشون.....http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=127750&d=1355921596
مشاهده پیوست 128033
:gol:
این مطالبی که گذاشتی عین حقیقته
به نظر من خیلی نباید این مطلب رو آورد .چون این قضیه لوث میشه.چون قبلا این مطالب چندین بار اورده شده. و از ارزش کار کریمی کم میشه.
حالا اینکه یکی میاد بعد شما یه جواب بزاره دلیل بر این نیست که حرفش درست باشه.چون تجربه ثابت کرده که معمولا کسایی که چیزی برای گفتن ندارند میان یه مطلب الکی سر هم میکنند و میزارند تا شما رو تحریک کنند و فکر کنند که اینکار که آخرین نفری باشند که پست میزارند، یعنی برنده شدن و شکست دادن حریف!!!

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
:gol:
این مطالبی که گذاشتی عین حقیقته
به نظر من خیلی نباید این مطلب رو آورد .چون این قضیه لوث میشه.چون قبلا این مطالب چندین بار اورده شده. و از ارزش کار کریمی کم میشه.
حالا اینکه یکی میاد بعد شما یه جواب بزاره دلیل بر این نیست که حرفش درست باشه.چون تجربه ثابت کرده که معمولا کسایی که چیزی برای گفتن ندارند میان یه مطلب الکی سر هم میکنند و میزارند تا شما رو تحریک کنند و فکر کنند که اینکار که آخرین نفری باشند که پست میزارند، یعنی برنده شدن و شکست دادن حریف!!!
نمیدونم چرا تازگیا استقلالیا اینقد مقابل کریمی موضع میگیرن ..از وقتی دومین بازیکن برتر آسیا شده خیلی این جبهه گرفتنا بیشتر شده ..
واقعا انگار یه عده چشم دیدن کریمی رو ندارن .. بازیشون با سایپا هم به بدترین شکل بهش توهین کردن...سایتاشون هم کریمی رو میکوبن فکر کردن اگه بهش توهین کنن میتونن کوچیکش کنن یا از بزرگیش کم کنن همه این کارا هم از حسادت بیش از حدشون به کریمیه ..
طفلکیا خبر ندارن این کاراشون در مقابل محبوبیت کریمی هیچی نیست و با این حسادت کردنا فقط کریمی رو محبوب تر میکنن و فقط باعث میشه خودشون افسردگی بگیرن..
همه اینکاراشون بخاطر اینه که خودشون هم قبول دارن کریمی یکی از بزرگترین و محبوب ترین بازیکنای آسیا بوده و هست ..و این اذیتشون میکنه

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا تازگیا استقلالیا اینقد مقابل کریمی موضع میگیرن ..از وقتی دومین بازیکن برتر آسیا شده خیلی این جبهه گرفتنا بیشتر شده ..
واقعا انگار یه عده چشم دیدن کریمی رو ندارن .. بازیشون با سایپا هم به بدترین شکل بهش توهین کردن...سایتاشون هم کریمی رو میکوبن فکر کردن اگه بهش توهین کنن میتونن کوچیکش کنن یا از بزرگیش کم کنن همه این کارا هم از حسادت بیش از حدشون به کریمیه ..
طفلکیا خبر ندارن این کاراشون در مقابل محبوبیت کریمی هیچی نیست و با این حسادت کردنا فقط کریمی رو محبوب تر میکنن و فقط باعث میشه خودشون افسردگی بگیرن..
همه اینکاراشون بخاطر اینه که خودشون هم قبول دارن کریمی یکی از بزرگترین و محبوب ترین بازیکنای آسیا بوده و هست ..و این اذیتشون میکنه

دقیقا باهاتون موافقم.
اگه دقت کنید اکثرا استقلالیا این مقایسه رو راه میندازند و یجورایی میخوان این 2 تا رو با هم مقایسه کنند!!! چه اینجا و چه تو شبکه های اجتماعی !!چون وقتی 2 نفر با هم مقایسه میشند باعث میشه از دید آدما تفاوتاشون کمتر احساس میشه!!!!

در مورد بی حرمتی به کریمی هم کاملا موافقم .دقیقا بعد از اینکه کریمی بازیکن دوم انتخاب شد.بی احترامی ها و مقایسه ها شروع شد!!!
ولی بازم میگم به این چیزایی که میگن خیلی اهمین ندید.بذارین فکر کنن جون پست آخر رو دادند برنده هستند!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینبار قسمت دووم حرفمو بُلد میکنم تا اونرو هم متوجه شین.:d

میگن تکرار مکررات کلا خوبه مخصوصا واسه افرادی که نمیخوان موضوعو بگیرن.اینبار قسمت سوم حرفمو پررنگ میکنم تا اونرو هم خوب متوجه شین.:d

یکی از افتخارات فرهاد مجیدی که اینجا کسی ازش یادی نکرده اینه که فرهاد مجیدی بهترین گلزن ایرانیه (آقای گل ایرانیه) جام باشگاههای آسیاست.(البته جام باشگاههای آسیا برای پرسپولیسی جماعت تعریف نشده هست وبراشون وجود خارجی نداره.);) پس فرهادو با بازیکنای درپیتتون (مثل کاظمیان و معدنچی که چندسال رفتن تیمای عربی بازی کردن)مقایسه نکنین.(کمی منطق بخرج بدین)
.
.

خب چیزی که مشخصه دشمنیه هوادارای استقلال با کریمی بعد از مرد دوم سال آسیا شدن شروع نشد قبلا هم هوادارای استقلال همچین کاری رو نکرده بودن،فقط یه مورد تو همین بازیه قبلی با سایپا علیه کریمی شعار دادن و اونهم بدلیل توهین های بیحدواندازه طرفداران لنگ از مدتها قبل به فرهاد مجیدی بود.
حالا فکر میکنین دشمنیه طرفداران لنگ با فرهادبزرگ از کی شروع شد؟ از اون دربیی اولی که فرهاد تونلو باز کردو بازیو استقلال برد و دو دربیه بعدش که بزرگراهو به بهره برداری رسوند وزمانی توهین ها شدت گرفت که تودربیه چهارم پرسپولیسو از جام حذفی حذف کرد.همون دربیی که کاپیتانی رو داد به شریفات یعنی تیم مقابل کتلت.;) (همون دربیی که طرفدارای بافرهنگ لنگ سرمربیه خودشونو هم به باد فحش گرفتن.)
ازهمون زمان بود که فرهادِ آسفالت کن مغبوض لنگی جماعت شد.:d

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
این استقلالی ها نه فرهاد مجیدی بهترین بازیکنشونه فک میکنن میتونن مقایسه اش کنن با استاد علی کریمی
یه تاپیک بزنید میثم نقی زاده یا فرهاد مجیدی تا آدم روش بشه اینجا پست بذاره... والله
ایول:thumbsup:

علي 19

عضو جدید
اصلا نمیشه با این لنگیا بحث کرد البته شایسته یک استقلالی نیست که باشون بحث کنه آخه اگه لنگ تیم بود یک سالو اندی با علی کریمیشون از 10جدول ایران بالاتر میومدن......:biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اصلا نمیشه با این لنگیا بحث کرد البته شایسته یک استقلالی نیست که باشون بحث کنه آخه اگه لنگ تیم بود یک سالو اندی با علی کریمیشون از 10جدول ایران بالاتر میومدن......:biggrin:
ما که بدترین رتبه مون تو فصل دوازدهمه ولی شما بدترین رتبه تون سیزدهمهیه (حتما خاطرتون هست)نمیدونم چرا نمیخواید اینو درک کنید

یاغیش

عضو جدید
هیچکدوم....
حیف نیس بخاطر دوتا آدم رفاه طلب بحث و جدل کرد؟؟؟
اینا که کاری نمیکنن جز ....

بالا