علی کریمی یا فرهاد مجیدی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اگه همه افتخارات مجیدی گل زدن تو دربی هاست و بازی کردن تو امارات ما هم از این بازیکنا زیاد داریم میتونید با اون بازیکنای پرسپولیس مقایسه اش کنین
ولی علی کریمی تو بهترین تیم آلمان بازی کرده،بهترین بازیکن آسیا شده همین دومورد کافیه که به تفاوت های علی کریمی با وفرهاد مجیدی پی ببرید

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
دیگه حداقل پنج تا نخوردن از الغرافه
در مورد الغرافه با احترام صحبت کن.........یادتون که نرفته؟
باید بعد بازی گوینده بازی یگفت:
الغرافه 5......القراضه0
اولا اون بازی 5 هیچ نبود و 5 یک بود ..استقلالم از این دست نتایج زیاد داشته نمونه ش خوردن 4 گل از یه تیم ضایع ازبکستانی ..
همون سالی هم که ما 5تا از الغرافه خوردیم بعنوان تیم اول گروهمون صعود کردیم استقلال با خفت 4م شد تو یه گروه 4تیمی ..(مثل همیشه)
تو بازی پارسال هم که دیگه بدجور باختمونو جبران کردیم رفت و برگشت 4 تا بهشون زدیم تو خونه خودشون 3 هیچ شکست خوردن ...الفرهاد هم که باهاشون بود ..:biggrin:
بعد بازی هم که سایت رسمی الغرافه یه عکس از ترکیب تیمش گذاشته بود رو صفحه ش که فرهاد مجیدی اصلا توش نبود ..یعنی یه ترکیب 10 نفره ..اونام بازیکن ایرانیشونو قبول نداشتن ..:D
چیزی که جالبه اینه که طرفدارای استقلال هم رو الغرافه تعصب دارن ..کلا یه جورایی طرفدارشن ..:D
حالا این بحثا ربطی به تاپیک نداره ولی شما استقلالیام باید قبول کنید مجیدی هیچوقت قابل قیاس با اعجوبه ای مثل کریمی نیست ..:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم ربطی نداشت درباره فرهاد مجیدی حرفی داری بزن
اگه اینجوریه ما هم به شما 6تا زدیم پس خواهشا وقتی اسم پرسپولیس میاد خبردار وایسید

فعلا که وقتی اسم پرسپولیس میاد،خرچنگها هم میخندن.حالا تا خبردار شدن هم وقت هست

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
فعلا که وقتی اسم پرسپولیس میاد،خرچنگها هم میخندن.حالا تا خبردار شدن هم وقت هست
میدونم کم اوردی تو این تاپیک یه پست هم درباره فرناز بدی بد نیست :دی
این حرف هارو برو تو کل کل بزن دادا

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونم کم اوردی تو این تاپیک یه پست هم درباره فرناز بدی بد نیست :دی
این حرف هارو برو تو کل کل بزن دادا

این اخریشه:
بله واقعا کم اوردم.این روزا همه در مقابل پرسپولیس کم میارن.حتی عنکبوتهای ته جدول
درود بر فرهاد مجیدی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این اخریشه:
بله واقعا کم اوردم.این روزا همه در مقابل پرسپولیس کم میارن.حتی عنکبوتهای ته جدول
درود بر فرهاد مجیدی
آخر فصل بیا درباره عنکبوتها بیشتر صحبت میکنیم مخصوصا عنکبوت های دسته سه
خوشحال شدم حاچی استفاده کردیم..

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
چرت و پرت هم زیاد میگین :D

رنکینگ فیفا برای باشگاهها :
1. بارسلونا
.
.
.
104. استقلال
.
.
.
309. پرسپولیس

نتیجه اخلاقی : اینقدر که ما با بارسا اختلاف داریم .. پرسپولیس دوبرابرش با ما فاصله داره :D

هر وقت تونستین بیایین جز صد تیم برتر .. اونوقت شاید یه مقایسه ایی در مورد بازیکنانتون کردیم (ماه قبل 91 ام بودیم .. و از تیمهایی مثل آ ث روم هم بالاتر بودیم:))

در ضمن نگین فرهاد فلان .. بهمان ..

اگر علی کریمی که میگین بهترین تیم آلمان بازی کرده .. مرد بود وایمیساد توی تیم خودش و نمیرفت آلمان .. (از بس تحلیل بی منطقی میکنین .. من هم یکی مثل شما کردم:D)

آره .. اگر شما افتخار میکنین یکی دوتا لژیونر دارین .. ما هم افتخار میکنیم تیممون از باشگاههایی که بازیکنانتون آرزوی بازی کردن توش رو دارن بالاتره ..
آره آبی یعنی این .. :)
==============
حالا حرفای شما خوبه .. یه بنده خدایی میگفت برد 6 بر صفر پرافتخارترین تیم ایران در مقابل ملوان مبارک
آخ من چقدر خندیدم:biggrin:
آخه ببین چقدر لاف زدن که فکر کردن پرسپولیس چندتا جام خارج از ایران برده .. نه جون من یکی از اون جام هایی که در حد آسیا بوده رو بگین .. اصلا تاحالا فینال رفتین ؟!!:D

الان ولشون کنی .. میگن 6 تایی ها .. نگین که اون پستی که دو شب پیش خوندم رو رو میکنم :D

============
بماند علی کریمی رو همه دوست دارن ;)
ولی فرهاد واسه ما یه چیز دیگس :smile:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چرت و پرت هم زیاد میگین :D

رنکینگ فیفا برای باشگاهها :
1. بارسلونا
.
.
.
104. استقلال
.
.
.
309. پرسپولیس

نتیجه اخلاقی : اینقدر که ما با بارسا اختلاف داریم .. پرسپولیس دوبرابرش با ما فاصله داره :D

هر وقت تونستین بیایین جز صد تیم برتر .. اونوقت شاید یه مقایسه ایی در مورد بازیکنانتون کردیم (ماه قبل 91 ام بودیم .. و از تیمهایی مثل آ ث روم هم بالاتر بودیم:))

در ضمن نگین فرهاد فلان .. بهمان ..

اگر علی کریمی که میگین بهترین تیم آلمان بازی کرده .. مرد بود وایمیساد توی تیم خودش و نمیرفت آلمان .. (از بس تحلیل بی منطقی میکنین .. من هم یکی مثل شما کردم:D)

==============
حالا حرفای شما خوبه .. یه بنده خدایی میگفت برد 6 بر صفر پرافتخارترین تیم ایران در مقابل ملوان مبارک
آخ من چقدر خندیدم:biggrin:
آخه ببین چقدر لاف زدن که فکر کردن پرسپولیس چندتا جام خارج از ایران برده .. نه جون من یکی از اون جام هایی که در حد آسیا بوده رو بگین .. اصلا تاحالا فینال رفتین ؟!!:D

الان ولشون کنی .. میگن 6 تایی ها .. نگین که اون پستی که دو شب پیش خوندم رو رو میکنم :D
ربطش به مقایسه کریمی و فرهاد مجیدی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میدونستی این پستت اسپمه؟:D

dzzv_13

مدیر تالار
ربطش به مقایسه کریمی و فرهاد مجیدی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میدونستی این پستت اسپمه؟:D

ربطش رو آخرش زدم ..
پستم رو دوباره بخون :D

==========
فرهاد یه دونه .. من انتخابش میکنم (با این خطم هم ثابت کردم پست بالایی تو اسپمه چون مقایسه نکردی و من کردم :D)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ربطش رو آخرش زدم ..
پستم رو دوباره بخون :D

==========
فرهاد یه دونه .. من انتخابش میکنم (با این خطم هم ثابت کردم پست بالایی تو اسپمه چون مقایسه نکردی و من کردم :D)
خب نیازی نیست رتبه(کشکی)تیمتو اینجا بگی چون ربطی نداره
من کاری ندارم نمیگم مجیدی بازیکن بدیه ولی در حد علی کریمی نیست امیدوارم دوستان استقلالی منطقی باشن
خب دیگه امیدوارم پست بعدیتون اسپم نباشه

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اونجاهاشو که به تاپیک ربط داره جواب میدم بقیه شم که همین که استقلال بالاتر از آث رم بوده خودش نشون دهنده اینه که چقد رکینگ معتبریه ...:D
اون دو تا ستاره تونم که که کل افتخاراتتونه با شکست دادن تیمای لبنان و اندونزی بدست آوردین اونم تو تهران و میزبانی نیمه نهایی رو براتون گرفتن و ...
بیخیال ..ستاره های ما دایی و مهدوی کیا و کریمی هستن که کل دنیا میشناسنشون ..;)

درمورد این قسمت که نقل قول زدم علی کریمی اینقد مرد بود که رفت آلمان و تو یکی از بهترین تیم های دنیا بازی کرد فرهاد خودتون رو چی میگی که وسط نیم فصل و به بهونه دخترش رفت الغرافه بخاطر پول ..مقایسه کن کریمی رو داری میگی مرد نبود پای تیمش واینساد رفت بایرن مونیخ ..مجیدی که وسط نیم فصل و یه بهونه الکی رفت الغرافه ..:d
خدایی بی منطق بود این قسمتش ..:D

dzzv_13

مدیر تالار
اونجاهاشو که به تاپیک ربط داره جواب میدم بقیه شم که همین که استقلال بالاتر از آث رم بوده خودش نشون دهنده اینه که چقد رکینگ معتبریه ...:D
دیگه از رنکینگ فیفا هم بالاتر داریم ؟!!
خب بی منطقی نکنین :D

اون دو تا ستاره تونم که که کل افتخاراتتونه با شکست دادن تیمای لبنان و اندونزی بدست آوردین اونم تو تهران و میزبانی نیمه نهایی رو براتون گرفتن و ...

سه کلمه کامل غلط ..
ویکی پدیا نظری دیگه داره .. میگه :
اولین قهرمانی در مقابل تیم هاپوئل اسرائیل بوده
که مرحوم ناصرخان بهترین دروازبان آسیا دروازبان بوده

دومین قهرمانی در مقابل تیم سد لیائولینگ چین بوده و در خارج از ایران بوده (بانکوک تایلند )
دروازبان هم عابدزاده (همونی که سنگش رو به سینه میزنین:D) بوده که بهترین دروازبان جام هم شد .. هر چی دارین از ما دارین اینه دیگه:D )

(دوتا قهرمانی .. دوبار هم به فینال رفتیم .. یعنی چهار بار در فینال .. حالا مقام سومی هم پیشکش :D)

بیخیال ..ستاره های ما دایی و مهدوی کیا و کریمی هستن که کل دنیا میشناسنشون ..;)

چرا بی خیاااااااااااااال ؟!!:surprised:
اینو بخون .. معتبر هست :
ناصر حجازی و غلامرضا تختی تنها چهره های ورزشی هستند که نام آنها در مجموعه مفاخر و نام آوران ایران زمین در کنار نام هایی چون ابوعلی سینا ، سعدی شیرازی ، حکیم ابوالقاسم فردوسی ، عطار نیشابوری ، امیر کبیر ، کمال الملک ، جلال آل احمد ، پروین اعتصامی ،پروفسور محمود حسابی ، دکتر علی شریعتی و دکتر جعفر شهیدی قرار گرفته است

پس دیگه نگو بی خیال :smile:

درمورد این قسمت که نقل قول زدم علی کریمی اینقد مرد بود که رفت آلمان و تو یکی از بهترین تیم های دنیا بازی کرد فرهاد خودتون رو چی میگی که وسط نیم فصل و به بهونه دخترش رفت الغرافه بخاطر پول ..مقایسه کن کریمی رو داری میگی مرد نبود پای تیمش واینساد رفت بایرن مونیخ ..مجیدی که وسط نیم فصل و یه بهونه الکی رفت الغرافه ..:d
خدایی بی منطق بود این قسمتش ..:d

این آخری هم نیاز به دفاع نداره .. چون خودت آخرش جواب خودت رو دادی :D

=========================

من استقلالی هستم .. پس باز هم فرهاد رو دوست دارم .. :smile:
(اسپم هم نکردم .. از تیمم دفاع کردم .. باز عذر میخوام اگر به کسی بی ادبی کردم:smile::gol:)

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
دیگه از رنکینگ فیفا هم بالاتر داریم ؟!!
خب بی منطقی نکنین :D
فیفا که چرت زیاد میگه ..منطقی بخوای حساب کنی استقلال در مقابل آ ث رم هیچی نیست ..فیفا و afc مثل همن دیگه..دیدی که afc ایرانو بعنوان بهترین فدراسیون انتخاب کرد (ربط داره)..:D
سه کلمه کامل غلط ..
ویکی پدیا نظری دیگه داره .. میگه :
اولین قهرمانی در مقابل تیم هاپوئل اسرائیل بوده
که مرحوم ناصرخان بهترین دروازبان آسیا دروازبان بوده
من که منظورم فقط فینال نبود که ..:surprised:
ایناییو که گفتم اصلا منظورم فینال نبود ..خواستم چنتا تیمو اسم ببرم که استقلال با شکست دادن اونا رفته بالاتر ..کلا ..

اینو بخون .. معتبر هست :
ناصر حجازی و غلامرضا تختی تنها چهره های ورزشی هستند که نام آنها در مجموعه مفاخر و نام آوران ایران زمین در کنار نام هایی چون ابوعلی سینا ، سعدی شیرازی ، حکیم ابوالقاسم فردوسی ، عطار نیشابوری ، امیر کبیر ، کمال الملک ، جلال آل احمد ، پروین اعتصامی ،پروفسور محمود حسابی ، دکتر علی شریعتی و دکتر جعفر شهیدی قرار گرفته است
چه ربطی داشت ..!!
این آخری هم نیاز به دفاع نداره .. چون خودت آخرش جواب خودت رو دادی :D
آره ..اینکه بگی کریمی تیمشو ول کرد رفت بایرن پس مرد نیست خیلی غیرمنطقیه ..خوبه که قبول کردی ..:D

dzzv_13

مدیر تالار
فیفا که چرت زیاد میگه ..منطقی بخوای حساب کنی استقلال در مقابل آ ث رم هیچی نیست ..فیفا و afc مثل همن دیگه..دیدی که afc ایرانو بعنوان بهترین فدراسیون انتخاب کرد (ربط داره)..:D
بلههههههههه
پس لابد بارسا هم اول نیست .. و پرسپولیس اوله :surprised:

درضمن فیفا رو با آسیا مقایسه نکن .. اونا دلیل برای کاراشون دارن .. همراه با مدرک .. رو هوا چیزی نمیگن ;)

من که منظورم فقط فینال نبود که ..:surprised:
ایناییو که گفتم اصلا منظورم فینال نبود ..خواستم چنتا تیمو اسم ببرم که استقلال با شکست دادن اونا رفته بالاتر ..کلا ..

قبول .. حرفت قبول
اصلا ضعیفتریت تیمهای جهان رو استقلال برده و قهرمان شده (این حرف شما)
اما حرف من اینه باز استقلال اونا رو شکست داده .. پس چرا پرسپولیس نتونسته شکست بده و قهرمان بشه؟!! (نتیجه غیر از اینه که پرسپولیس هم از اونا ضعیفتر بوده که نتونسته ؟!!)

آخه 2 تا قهرمانی
2 نایب قهرمانی
2 سومی
کشکیه ؟!!
(اون 6 تایی که زدن یبار مال دوران بوووووووووق بوده (بماند که چه چیزهایی بوده) باهاش زمین و زمان رو کر کردین .. اونوقت این 6 مقام رو نمیخواین قبول کنین .. اونوقت ما بی منطق:eek: )

چه ربطی داشت ..!!
ربطش اینه که یه استقلالی تا آخر زمان نامش خواهد ماند که جز مفاخر ایران بوده ..

آره ..اینکه بگی کریمی تیمشو ول کرد رفت بایرن پس مرد نیست خیلی غیرمنطقیه ..خوبه که قبول کردی ..:d

یبار دیگه پستای خودت و منو بخون .. بعد ربطش رو به این عبارت پیدا کن .. همراه با رسم نمودار (2 نمره) :D

======================

مجیدی دوست داریم (باز من آخر هر حرفم مقایسه میکنم نظر سنجی رو .. شما چی همش اسپم میکنید:D)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بلههههههههه
اون اولاشو درست حسابی میچینه ..به این تهیا میرسه همینطوری از رو الفبا تیما رو میزاره ..:D
درضمن فیفا رو با آسیا مقایسه نکن .. اونا دلیل برای کاراشون دارن .. همراه با مدرک .. رو هوا چیزی نمیگن ;)
نه هردوشون یکین...لنگه همن ..:D
قبول .. حرفت قبول
اما حرف من اینه باز استقلال اونا رو شکست داده .. پس چرا پرسپولیس نتونسته شکست بده و قهرمان بشه؟!! (نتیجه غیر از اینه که پرسپولیس هم از اونا ضعیفتر بوده که نتونسته ؟!!)
پرسپولیس اصن این جامو هیچ حساب میکرده :D..بعلاوه استقلال یه امتیازایی داشته ..مثلا میزبان بوده ..براش میزبانی میگرفتن در حالی که بقیه تیمای ایرانی باید کشورای دیگه میرفتن ..تو یکی از این قهرمانیا هم 2تا بازیکن کمکی از پرسپولیس و یکی از پاس بردین .. یکیش خوردبین بوده ..اصلا بخاطر همون پرسپولیسیا بوده که استقلال بالا رفته .. ..:D
قهرمانیای استقلال هم عهد بوق بوده ..آره ..:D

یبار دیگه پستای خودت و منو بخون .. بعد ربطش رو به این عبارت پیدا کن .. همراه با رسم نمودار (2 نمره) :D
گفتی کریمی مرد نبود تو تیمش وایسه ..منم گفتم کریمی مرد بود بخاطر پیشرفت فوتبالش به یکی از بهترین باشگاهای جهان رفت ..مجیدی چی .. وسط نیم فصل رفت الغرافه ..که البته اونم یکی از بهترناست ..خخخ:D
اونم بد گرفتی .. منظور من بی منطقی از طرف خودتون بود ..نه ما ..:D

dzzv_13

مدیر تالار
اون اولاشو درست حسابی میچینه ..به این تهیا میرسه همینطوری از رو الفبا تیما رو میزاره ..:D
نه هردوشون یکین...لنگه همن ..:D

اینو نگین چی بگین !!:D

پرسپولیس اصن این جامو هیچ حساب میکرده :d..بعلاوه استقلال یه امتیازایی داشته ..مثلا میزبان بوده ..براش میزبانی میگرفتن در حالی که بقیه تیمای ایرانی باید کشورای دیگه میرفتن ..تو یکی از این قهرمانیا هم 2تا بازیکن کمکی از پرسپولیس و یکی از پاس بردین .. یکیش خوردبین بوده ..اصلا بخاطر همون پرسپولیسیا بوده که استقلال بالا رفته .. ..:d
قهرمانیای استقلال هم عهد بوق بوده ..آره ..:d

این جام راهش نمیدادن .. نگو حساب نمیکردن .. :D
مثل امسال که نتونستین بیایین آسیا ..

استقلال هر چی داشته .. پرسپولیس هم داشته .. دوتاشون مردمی بودن .. پس هی نگو میزبان بودن فلان بودن بهمان بودن .. یبار هم قبول کن سرور بودن :D
عهد بوق کجا بوده ؟!!
استقلال سال 1370 قهرمان آسیا شده
نگو بوقه .. که خودت هم میشی مال دوران بوق :D
(ببخشید بی ادبی میکنم ها:gol:)

گفتی کریمی مرد نبود تو تیمش وایسه ..منم گفتم کریمی مرد بود بخاطر پیشرفت فوتبالش به یکی از بهترین باشگاهای جهان رفت ..مجیدی چی .. وسط نیم فصل رفت الغرافه ..که البته اونم یکی از بهترناست ..خخخ:d
اونم بد گرفتی .. منظور من بی منطقی از طرف خودتون بود ..نه ما ..:d

رسم شکل نداشت نمره نمیگیری
همینجور نمره مفت گرفتین اومدین بالا دیگه
من دبیرتون بودم نمیزاشتم سالم در برین :D

=================
باز هم رای من مجیدی:)

just mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلههههههههه

قبول .. حرفت قبول

آخه 2 تا قهرمانی
2 نایب قهرمانی
2 سومی
کشکیه ؟!!
(اون 6 تایی که زدن یبار مال دوران بوووووووووق بوده (بماند که چه چیزهایی بوده) باهاش زمین و زمان رو کر کردین .. اونوقت این 6 مقام رو نمیخواین قبول کنین .. اونوقت ما بی منطق:eek: )

ربطش اینه که یه استقلالی تا آخر زمان نامش خواهد ماند که جز مفاخر ایران بوده ..

======================

مجیدی دوست داریم (باز من آخر هر حرفم مقایسه میکنم نظر سنجی رو .. شما چی همش اسپم میکنید:D)
یعنی حالشونو گرفتی اساسی:دی

GAME_OVER

کاربر ممتاز
این جام راهش نمیدادن .. نگو حساب نمیکردن .. :D
مثل امسال که نتونستین بیایین آسیا ..
آره ..همون موقعا ما الهلال و الاتحادو شکست میدادیم ..استقلال تیمای اندونزی و لبنانو ..خخخ:D
چه فرقی داره ..ما آسیا نرفتیم سنگین تریم ..از استقلال که میره و 4م میشه و با خفت برمیگرده که بهتره..:D
استقلال هر چی داشته .. پرسپولیس هم داشته .. دوتاشون مردمی بودن .. پس هی نگو میزبان بودن فلان بودن بهمان بودن .. یبار هم قبول کن سرور بودن :D
نه میزبانی رو فقط برا استقلال گرفتن ..3 دوره میزبانی داشته ایران ..هر 3 دوره ش برا این تیم بوده ..از اولشم کمکتون میکردن ..همه جا دستشو میگرفتن ..با لابی میزبانی میگرفتن براش ..:D
عهد بوق کجا بوده ؟!!
استقلال سال 1370 قهرمان آسیا شده
نگو بوقه .. که خودت هم میشی مال دوران بوق :D
(ببخشید بی ادبی میکنم ها:gol:)
عه؟ اولین بار که قهرمان شده که سال 48 بوده ..چطور 6تای 52 عهد بوقه سال 48 49 نیست ...شما رو نمیدونم ولی اون سال برا من عهد بوقه ..احتمالا برا شما اون سالا ایام جوونیتون بوده (ببخشید بی ادبی میکنم ها:gol:)
:D
تازه شانس آوردین اون موقع انقلاب نبوده ..وگرنه نمیزاشتن با تیم اسرائیلی بازی کنید ..:D
باز هم رای من مجیدی:)

باریکلا ..میبینی اینجا کسی به مجیدی اهمیت نمیده هی هر بار بهش رای میدی ..آورین ..ادامه بده ....شما استقلالیا مگه با تقلب بیاین بالا ...:D

dzzv_13

مدیر تالار
آره ..همون موقعا ما الهلال و الاتحادو شکست میدادیم ..استقلال تیمای اندونزی و لبنانو ..خخخ:D
چه فرقی داره ..ما آسیا نرفتیم سنگین تریم ..از استقلال که میره و 4م میشه و با خفت برمیگرده که بهتره..:D
نه میزبانی رو فقط برا استقلال گرفتن ..3 دوره میزبانی داشته ایران ..هر 3 دوره ش برا این تیم بوده ..از اولشم کمکتون میکردن ..همه جا دستشو میگرفتن ..با لابی میزبانی میگرفتن براش ..:D

عه؟ اولین بار که قهرمان شده که سال 48 بوده ..چطور 6تای 52 عهد بوقه سال 48 49 نیست ...شما رو نمیدونم ولی اون سال برا من عهد بوقه ..احتمالا برا شما اون سالا ایام جوونیتون بوده (ببخشید بی ادبی میکنم ها:gol:)
:D
تازه شانس آوردین اون موقع انقلاب نبوده ..وگرنه نمیزاشتن با تیم اسرائیلی بازی کنید ..:D

نه خدایش .. انصافا چقدر فکر کردی اینا رو نوشتی ؟!!:D

بغیر از اولین قهرمانی بقیه رو انصافا از رو کجا نوشتی ؟!! :surprised: (حوصله ویرایش جملاتت رو ندارم .. برو خودت بگرد درستشو کن تا شب امتحان:D)

من درگیر این همه استدلال و منطق قرمزام !! :confused::D
(بازم عذر میخوام بی ادبی میکنم:gol:)

باریکلا ..میبینی اینجا کسی به مجیدی اهمیت نمیده هی هر بار بهش رای میدی ..آورین ..ادامه بده ....شما استقلالیا مگه با تقلب بیاین بالا ...:d

باز هم رای من مجیدی :)
چی میگی هااااااااااا !!! :D

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عنوانه یه تراکتوری بگم که از لحاظه فنی و تکنیک + هوش و افتخارات علی‌ کریمی‌
ولی‌ از لحاظه ۴ چوب شناس و اخلاق فرهاد مجیدی

GAME_OVER

کاربر ممتاز
نه خدایش .. انصافا چقدر فکر کردی اینا رو نوشتی ؟!!:D

بغیر از اولین قهرمانی بقیه رو انصافا از رو کجا نوشتی ؟!! :surprised: (حوصله ویرایش جملاتت رو ندارم .. ببخشید:D)

من درگیر این همه استدلال و منطق قرمزام !! :confused::D
(بازم عذر میخوام بی ادبی میکنم:gol:)

باز هم رای من مجیدی :)
چی میگی هااااااااااا !!! :D

نیازی به فکر کردن نداشت ..من قبلا در این مورد زیاد حرف زدم تو تاپیک کل کل .. میتونی بری بخونی ..
زیاد درگیر منطق ما نباش .. ;)
باش ..تا صب بهش رای بده ..مطمئن باش ما ناراحت نمیشیم ..خوشحال هم میشیم ..بهرحال اونم خیلی شماها رو دوست داره تو 40 سالگی اینقد دوستون داره که حاضر شد بعد از یه بار خدافظی و کلی فحش و درگیری با مربی دوباره برگرده ..:D
بیصبرانه منتظر بازیش تو دربیم ...;)
فقط امیدوارم این بار دیگه تیام ناراحت نشه ..(بازم عذر میخوام بی ادبی میکنم:gol:)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از افتخارات فرهاد مجیدی که اینجا کسی ازش یادی نکرده اینه که فرهاد مجیدی بهترین گلزن ایرانیه (آقای گل ایرانیه) جام باشگاههای آسیاست.(البته جام باشگاههای آسیا برای پرسپولیسی جماعت تعریف نشده هست وبراشون وجود خارجی نداره.);)
پس فرهادو با بازیکنای درپیتتون (مثل کاظمیان و معدنچی که چندسال رفتن تیمای عربی بازی کردن)مقایسه نکنین.
(کمی منطق بخرج بدین)
.
تو پیام قبلیم گفتم علی کریمی واسه طرفداران پرسپولیس و فرهاد مجیدی واسه هوادارای استقلال جایگاه ویژه ای دارن.
هوادارای لنگ به این دلیل که از لحاظ تیمی در مقابل تیم مقابل یعنی استقلال افتخارات در خوری ندارند موفقیت های بازیکناشونو جزو موفقیت های تیمشون میدونن و روش مانور میدن ،در صورتیکه اگه توانشو داشتن (تو همون زمونایی که اون بازیکنارو در اختیار داشتن )باهاشون مقام تیمی میاوردن،که هیچوقت موفق نبودن.
در ضمن اون بازیکنا با بازی توی تیم ملی (که اون زمان مربیان پرسپولیسی تیم ملی بیشترین بازیکن رو از پرسپولیس میبردن) به جایی رسیدن نه اینکه با قهرمانیای نداشته ی پرسپولیس تو جام باشگاه های آسیا و ... . نشون به اون نشون که علیرضا منصوریان هم از همون تیم ملی به آلمان رفت و پاشازاده .
.
و اما در مورد سرور تموم لنگیا یعنی فرهاد مجیدی گفتمکه واسه استقلالیاهم ، علی کریمی (هرچند ما واسه ایشون احترام قائلیم و همانند پرسپولیسی جماعت نیستیم که حرفای چیزی بزنیم که کاملا مشخصه دشمنیشون با فرهاد سرچیه) با فرهاد مجیدی قابل مقایسه نیست.
چرا؟! بدلایلها و دولولها :d! و اون اینکه فرهاد 4 دربیه متوالی با گلزنی تو زمانهای حساس بازی(یادتون که نرفته دقایق آخر بازی:d) و دادن پاس گل و بازیه خوب باعث پیروزیه تیم محبوبش شده.کاری که علی کریمی واسه لنگیا هیچوقت نتونسته بکنه.
نتنها تودربی بلکه بازیهای مهم دیگه.
پس حالا با منطق در مورد حرفای بالا تصمیم بگیرین.:d
ضمنا لنگی جماعت اگه خواستین مچاله پیچ شین بیاین تاپیک کل کل.هرچند کل کل با تیم 12 جدول برامون لذتی نداره ولی خب نمیخوایم دلتونو بشکنیم.:d

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

ا تو که باز این حرفو زدی ، مگه من کلی برات توضیح ندانم؟؟ دوباره که اینا رو گفتی
عجیبه آآآآ ، منو بگو کلی برات حرف زدما ، آخرشم حرف خودتو میزنی
میگم اون سالی که پرسپولیس با مربیگری علی دایی رفت آسیا چندم گروهش شد؟؟

بالا