سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم ربطی به دفرگ داشته باشه!!!
اگه پروسسی سی پی یو رو مصرف نمیکنه و همچنین هارد بیجهت درگیر نیست احتمالا به علت دمای یکی از قطعاته
دما رو چک کنید!

برنامه ی خاصی مثلا core Temp باید نصب کنم؟
دمای استاندارد چیه و به جز تمیز کردن اجزای داخلی سیستم چطور میشه دما رو به حد مطلوب رسوند؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
برنامه ی خاصی مثلا core Temp باید نصب کنم؟
دمای استاندارد چیه و به جز تمیز کردن اجزای داخلی سیستم چطور میشه دما رو به حد مطلوب رسوند؟
یکی از بهترین برنامه ها CPUID HWMonitorPro هستش ولی از داخل تنظیمات بایوس هم میتونید چک کنید
اول از همه کیستون باید دارای تهویه مناسب باشه یعنی گردش هوا توش صورت بگیره
اگه سی پی یو داغ کنه باید از خمیر مناسب برای ارتباطش با فن استفاده کرد همچنین فن هم تو جای خودش محکم باشه و عیبی هم نداشته باشه
احتمال اینکه نورث بریج مین هم داغ کرده باشه هست که به همون تهویه مناسب برمیگرده البته اگه سیستم رو اورکلاک نکرده باشین!
احتمال اینکه با آپگرید بایوس مشکل دما حل بشه هم هست.

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از بهترین برنامه ها CPUID HWMonitorPro هستش ولی از داخل تنظیمات بایوس هم میتونید چک کنید
اول از همه کیستون باید دارای تهویه مناسب باشه یعنی گردش هوا توش صورت بگیره
اگه سی پی یو داغ کنه باید از خمیر مناسب برای ارتباطش با فن استفاده کرد همچنین فن هم تو جای خودش محکم باشه و عیبی هم نداشته باشه
احتمال اینکه نورث بریج مین هم داغ کرده باشه هست که به همون تهویه مناسب برمیگرده البته اگه سیستم رو اورکلاک نکرده باشین!
احتمال اینکه با آپگرید بایوس مشکل دما حل بشه هم هست.

آها مرسی!

میگم اینایی که فرمودین واسه لپ تاپم صدق می کنه دیگه؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
آها مرسی!

میگم اینایی که فرمودین واسه لپ تاپم صدق می کنه دیگه؟
تهویه که نه فقط اگه یه کول پد باشه بهتره!
اگه لپ تاپه و مشکل هم از دما باشه احتمالا فن مشکل داره در غیر این صورت باید لپ تاپو نشون متخصص بدین
ولی دما رو چک کنید که از این بابت مطمئن بشین

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهویه که نه فقط اگه یه کول پد باشه بهتره!
اگه لپ تاپه و مشکل هم از دما باشه احتمالا فن مشکل داره در غیر این صورت باید لپ تاپو نشون متخصص بدین
ولی دما رو چک کنید که از این بابت مطمئن بشین

هر چند بعید می دونم مشکل از فن و کلا دما باشه اما حتما چک می کنم.
فقط می بخشید نگفتین چطور باید بفهمم دما از حد استاندارد بالاترِ؟

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب الان حدود 2 ساعت میشه که دارم با سیستمم کار می کنم وضعیت آب و هوایی به شرح زیز می باشد:
به نظرتون از نظر دمائی مشکلی وجود داره؟

temp.jpg

JavadMessi

مدیر بازنشسته
خوب الان حدود 2 ساعت میشه که دارم با سیستمم کار می کنم وضعیت آب و هوایی به شرح زیز می باشد:
به نظرتون از نظر دمائی مشکلی وجود داره؟

مشاهده پیوست 82145
یادتون رفت نرم افزار رو رجیستر کنید!!
فقط دمای هسته ها رو زده ولی احتمالا دمای کلی بالای 60 باشه که فکر کنم خیلی زیاده به خصوص اگه هیچ پروسه ای سی پی یو رو مصرف نکنه!!

s1m5j8

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مشکل عتیقه...!

تو ورد که میخوایم تایپ کنیم اگه اول حروف رو وارد کنیم نمی نویسه ولی اگه یه عدد وارد کنیم بعد حروف رو وارد کنیم درست میشه،فقط هم ورد این جوریه بقیه نرم افزار ها این مشکل رو ندارن

به حروف لاتین هم مشکل نداره یعنی میتونی از اول انگلیسی تایپ کنی ولی نمیشه از اول فارسی تایپ کنی ...

JavadMessi

مدیر بازنشسته
یه مشکل عتیقه...!

تو ورد که میخوایم تایپ کنیم اگه اول حروف رو وارد کنیم نمی نویسه ولی اگه یه عدد وارد کنیم بعد حروف رو وارد کنیم درست میشه،فقط هم ورد این جوریه بقیه نرم افزار ها این مشکل رو ندارن

به حروف لاتین هم مشکل نداره یعنی میتونی از اول انگلیسی تایپ کنی ولی نمیشه از اول فارسی تایپ کنی ...
مایش نصب یه آفیس جدیده!!
حال میکنی نظر میدم در حد فوق پرفسورا:دی

A R M A N

عضو جدید
یه مشکل عتیقه...!

برادر آفیستون کدوم نسخه هست 2007 یا 2010 یا 14

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
دمت گرم ديگه يعني شما ميگي من بعد يك عمر بازي كردن نميدونم سيتينگ چيه؟؟؟توي اين بازي سيتينگ هست اما تماشاچيا رو تغير نميده رزوليشنو هرچي پايين ميارم بازم جواب نميده.بازي 1گيگ رم و 256 گرافيك ميخواد كه من رم1 و گرافيك1 دارم اما جواب نميده.

ممنون از اينكه وقت گذاشتي;)
عزیز جان منم این بازیو دارم ولی نوشته 2گیگ رم میخواد!!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
VAIO F134FX

نقاط قوت VAIO F134FX
پردازنده‌ی قدرتمند و سریع Corei7
نمایشگر بزرگ و با کیفیت
صفحه کلید راحت با نور پس زمینه
تولید گرمای کم
:surprised::w20:
مجهز به پورت‌های مختلف

دمای معمولی 37-43 درجه!
:surprised: لینک

خوب مگه چیه؟
باید ببینید دمای کجا مد نظرِ؟

temp3.jpg

Abolfazl.B

عضو جدید
با سلام
چند روزیه که وقتی با فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر میخوام از گوگل برای جستجو استفاده کنم صفحای که عکسش رو گذاشتم میاد ولی سافاری این مشکل رو نداره.علت چیه؟فایرفاکس.jpg

پیوست ها

• بدون عنوان.jpg
    بدون عنوان.jpg
    27.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

petrous

عضو جدید
با سلام
چند روزیه که وقتی با فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر میخوام از گوگل برای جستجو استفاده کنم صفحای که عکسش رو گذاشتم میاد ولی سافاری این مشکل رو نداره.علت چیه؟مشاهده پیوست 82178
برنامه هات رو پاک کن و دوباره نصب کن و یا به نسخه ی بالاتر آپدیت کن.
ویندوزت احتمالا به طریقی (احتمالا به کمک برنامه مخربی و یا ویروسی) زده بعضی از فایل های مرورگر هات رو پاک کرده.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
پروسه سنگین!
مثلا چی خوب؟
من که کار خاصی نمی کردم!

میگم اون عدد وسطیه مال سیستمه دیگه؟
نمیدونم هر چیزی که درصد یوزیج سی پی یو رو ببره بالا !
کدوم عدد
اون دمای کورها مال پردازندست البته معمولا یه دمای کلی هم داره که تو این عکس نزده بود!!

real Crysis

اخراجی موقت
سلام به دوستان
اقا حمید اواتار جدید مبارک. الان بجث سر چیه یکم توضیح بدین ببینم چه خبره اخه مدتی نبودم.

بالا