سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در بعضی از سی دی های صوتی ,رفایلهای صوتی به صورت شورت کات هستند و با حجم یک کیلو بایت هستند و قابل کپی شدن نیستند, علت چیست؟ و چگونه میتوان اطلاعات را کپی کرد البته بدون ایمیج گرفتن.

این راهی است برای جلوگیری از کپی های غیر مجاز !!
راه حل:
ریپ کردن فایلهای صوتی!
1- با استفاده از نرم افزار های مخصوص مثل CD Rip Master
http://downloadkade.com/archives/5984/%d8%b1%db%8c%d9%be-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%d9%81%d8%a7%db%8c%d9%84%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b1%d9%88%db%8c-cd-%d8%a8%d8%a7-cd-rip-master-1-0-1-818/
2- با استفاده از مدیا پلیر ویندوز
برای این کار ابتدا لوح فشرده موسیقی را وارد دیسک خوان رایانه می کنیم.
حال برنامه ویندوز مدیا پلیر را اجرا می کنیم. اگر در حالت Now Playing بودید بر روی گزینه ریپ کلیک کنید تا تبدیل آغاز شود. در صورتی که بخواهید تنظیمات بیشتری را اعمال کنید به حالت Library بروید.
http://www.farsigeek.com/wp-content/uploads/2011/09/farsigeek-rip004350401.jpg
http://www.farsigeek.com/wp-content/uploads/2011/09/farsigeek-rip004350401.jpg

اکنون بر روی Rip Settings کلیک کنید و از قسمت Format فرمت مورد علاقه خود و هم چنین از قسمت Audio Quality کیفیت یا همان نرخ بیت را انتخاب کنید. در اینجا چهار نوع فرمت WMA می بینید:
Window Media Audio: که از نرخ بیت ثابت استفاده کرده و گزینه پیش فرض ویندوز مدیا پلیر است. می توانید از نرخ بیت پیش فرض که ۱۲۸ کیلوبایت است استفاده نمایید یا یکی از پنج BitRate 28 کیلوبایت بر ثانیه تا ۱۹۲kbps را انتخاب کنید.
Window Media Audio Pro: اگر از تلفن همراه یا تجهیزات همراه استفاده می کنید که دارای حجم محدودی از فضا هستند این بهترین گزینه برای شما است. نرخ بیت پیش فرض آن ۶۴kbps می باشد که قابل تغییر بین ۳۲ کیلوبیت بر ثانیه تا ۱۹۲kbps است. البته همه دستگاه ها از آن پشتیبانی نمی کنند. پس اگر می خواهید از آن استفاده کنید به راهنمای پلیر یا گجت همراه خود مراجعه کنید.
Window Media Audio (Variable Bit Rate: در صورت خواهان کیفیت صدای بالاتری هستید از این گزینه استفاده کنید که به شما اجازه فشرده سازی متغیر روی قسمت های مختلف فایل بر حسب اطلاعات موجود آن قسمت را می دهد. با استفاده از بیت ریت متغیر یا همان VBR می توانید بیشترین کیفیت را در مقایسه با BitRate ثابت بدست آورید. اعداد کیفیت هم به صورت بازه ای بیان شده است که می توانید از ۴۰ تا ۷۵ کیلوبیت بر ثانیه تا کیفیت ۲۴۰ تا ۳۵۵ کیلوبیت بر ثانیه انتخاب کنید.
Window Media Audio Lossless: اگر می خواهید کاهش کیفیت در در موسیقی خود نداشته باشید و همانند لوح فشرده خود با بیشترین کیفیت به موسیقی خود گوش فرا دهیداین گزینه برای شما مناسب است. البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که حجم فایل زیاد خواهد شد. بیت ریت این گزینه بر روی ۴۷۰ تا ۹۴۰ کیلوبیت بر ثانیه قرار گرفته شده است و قابل تغییر نیست.
MP3: این فرمت هم که معرف حضور همه هست. فرمتی که در اکثر دستگاه ها که نه، در همه ی آن ها پشتیبانی می شود. فرمت MP3 از encode با نرخ بیت متغیر پشتیبانی می کند اما کدک MP3 مایکروسافت این قابلیت را در اختیار شما نمی گذارد و تنها می توانید از Bitrate های ۱۲۸ تا ۳۲۰ کیلوبیت بر ثانیه استفاده کنید.
WAV: اگر دوست دارید فایلی که روی رایانه کپی می کنید تقریبا مشابه همان فایل های روی لوح فشرده شما باشد این بهترین فرمت ممکن برای شما است و هیچ گونه فشرده سازی در آن صورت نمی گیرد. البته فکر استریم کردن این فایل ها هم از سرتان بیرون کنید! البته کار نشد ندارد، ولی خوب بهتر از فرمت های دیگر استفاده کنید.
http://www.farsigeek.com/wp-content/uploads/2011/09/farsigeek-rip004350403.jpg
http://www.farsigeek.com/wp-content/uploads/2011/09/farsigeek-rip004350403.jpg

حال با کلیک کردن بر روی دکمه Rip CD عمل ریپ شدن آلبوم موسیقی شما آغاز خواهد شد.
اگر در هنگام ریپ کردن به اینترنت هم متصل باشید نور الی نور است چون تمامی اطلاعات آهنگ ها مانند خاننده، نام آهنگ، نام نوازندگان، آلبوم آرت و سبک موسیقی در صورت موجود بودن از وب دریافت خواهد شد و دیگر نیازی به نوشتن اطلاعات آهنگ و آلبوم ندارید.
http://www.farsigeek.com/wp-content/uploads/2011/09/farsigeek-rip0043504022.jpg
مکان ذخیره سازی آهنگ ها هم به صورت پیش فرض در کتابخانه Music است. و برای تغییر آن بر روی به Rip Settings بروید و گزینه More Options را انتخاب کنید. حال در پنجره Options به سربرگ Rip Music بروید و از قسمت Rip Music to this location بر روی Change کلیک کنید و مسیر مورد نظر خود را مشخص کنید.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گرانقدر جناب shoonist من يك سئوال از شما دارم و ميخوام بدونم واقعا لازمه كه از ويندوز xp به ويندوز 7 و 8 اسباب كشي كنيم ؟

آيا تغييرات از نظر سرعت و كيفيت در اين ويندوزهاي جديد نسبت به ويندوز ايكس پي مشاهده ميكنيد يا خير ؟

آيا فقط رابط هاي گرافيكي جذاب تر تفاوت عمده اين ويندوزهاي بعد از ايكس پي هست ؟ عمده ترين و اصلي ترين تفاوت در كجاست ؟

بسيار ازت ممنونم دوست عزيزم .

با سلام
دوست عزیز بنده از ویندوز های XP و 7 و 8 استفاده کرده ام .
الیته خود مایکروسافت ویستا را از لیست اصلی خارج می کند .
از نظر سرعت در خاموش و روشن شدن به ترتیب افزایش یافته است . بنده در حال حاضر از 7 و 8 استفاده می کنم که سرعت 8 در روشن و خاموش شدن بیشتر است . مشکلات در 8 فعلا کمی نسبت به 7 بیشتر است . یکی از مشکلات در هنگام رفتن به حالت Sleep به صورت خودکار که اگر بعضی از برنامه های خاص باز باشند این عملیات انجام نمی گیرد در صورتی که با همان شرایط در ویندوز 7 انجام می شود . همچنین در بعضی از مواقع به علت تداخل نرم افزاری دستور Shutdown ویندوز 8 عمل نکرده و بعد از خاموش دن دوباره روشن می شود و دقیقا مانند Restart عمل می کند .
تقریبا تمامی سخت افزارها و نرم افزارهای سازگار با 7 در ویندوز 6 هم با همان کیفیت انجام کار می کنند .
البته بعضی از نرم افزارهایی که روی Xp فعال بودند هنوز جایگزین خوبی در نسخه های بالاتر پیدا نکردند .
ضمنا نسخه 4 بیتی ویندوز 7 چندان قابل اطمینان نبوده و نتوانستم با آن رابطه خوبی برقرار کنم و ایرادهای نرم افزاری آن بیشتر از مشابه آن در ویندزو 7 است . به همین علت اگر بر روی سیستم خود بیشتر از 4 گیگا بایت فضای رم دارید مطمئنا 7 نسخه 64 بیتی بیشتر خواهد بود .
در حالت کلی اگر از نظر نرم افزاری و سخت افزاری مشکلی نداشتید (منظور ناسازگاری نرم افزار و پائین بودن سخت افزار) پیشنهاد بنده ویندوز 7 است .
ویندوز 8 هم هنوز امتحان خود را پس نداده و به نسخه پایدار نرسیده تا بتوان به عنوان پیشنهاد خوب روی آن نظر داد .
این نظر بنده بدون درنظر گرفتن نمای گرافیکی نسخه ها و نرم افزارهای جانبی مانند نسخه IE و ... بوده است .
امیدوارم مفید گفته باشم .
با تشکر - سیستم 32

reza2011

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز بنده از ویندوز های XP و 7 و 8 استفاده کرده ام .
الیته خود مایکروسافت ویستا را از لیست اصلی خارج می کند .
از نظر سرعت در خاموش و روشن شدن به ترتیب افزایش یافته است . بنده در حال حاضر از 7 و 8 استفاده می کنم که سرعت 8 در روشن و خاموش شدن بیشتر است . مشکلات در 8 فعلا کمی نسبت به 7 بیشتر است . یکی از مشکلات در هنگام رفتن به حالت Sleep به صورت خودکار که اگر بعضی از برنامه های خاص باز باشند این عملیات انجام نمی گیرد در صورتی که با همان شرایط در ویندوز 7 انجام می شود . همچنین در بعضی از مواقع به علت تداخل نرم افزاری دستور Shutdown ویندوز 8 عمل نکرده و بعد از خاموش دن دوباره روشن می شود و دقیقا مانند Restart عمل می کند .
تقریبا تمامی سخت افزارها و نرم افزارهای سازگار با 7 در ویندوز 6 هم با همان کیفیت انجام کار می کنند .
البته بعضی از نرم افزارهایی که روی Xp فعال بودند هنوز جایگزین خوبی در نسخه های بالاتر پیدا نکردند .
ضمنا نسخه 4 بیتی ویندوز 7 چندان قابل اطمینان نبوده و نتوانستم با آن رابطه خوبی برقرار کنم و ایرادهای نرم افزاری آن بیشتر از مشابه آن در ویندزو 7 است . به همین علت اگر بر روی سیستم خود بیشتر از 4 گیگا بایت فضای رم دارید مطمئنا 7 نسخه 64 بیتی بیشتر خواهد بود .
در حالت کلی اگر از نظر نرم افزاری و سخت افزاری مشکلی نداشتید (منظور ناسازگاری نرم افزار و پائین بودن سخت افزار) پیشنهاد بنده ویندوز 7 است .
ویندوز 8 هم هنوز امتحان خود را پس نداده و به نسخه پایدار نرسیده تا بتوان به عنوان پیشنهاد خوب روی آن نظر داد .
این نظر بنده بدون درنظر گرفتن نمای گرافیکی نسخه ها و نرم افزارهای جانبی مانند نسخه IE و ... بوده است .
امیدوارم مفید گفته باشم .
با تشکر - سیستم 32

از نظر پايداري هسته سيستم عامل آيا ويندوز 7 نسبت به ايكس پي قويتر است يا خير ؟ به عبارت ديگه مشكلات هنگ كردن سيستم يا نياز به نصب مجدد ويندوز در ورژن 7 كمتر شده يا تغيير محسوسي نداشته است ؟

ضمنا سيستم فايل 32 در ورژن 7 نيز وجود دارد ؟ و يك سئوال ديگه از دوست خوبم اينكه برنامه هاي 32 بيتي نيز در ورژن 7 اجراي بدون مشكل دارند يا خير ؟ با سپاس فراوان از شما .

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر پايداري هسته سيستم عامل آيا ويندوز 7 نسبت به ايكس پي قويتر است يا خير ؟ به عبارت ديگه مشكلات هنگ كردن سيستم يا نياز به نصب مجدد ويندوز در ورژن 7 كمتر شده يا تغيير محسوسي نداشته است ؟

ضمنا سيستم فايل 32 در ورژن 7 نيز وجود دارد ؟ و يك سئوال ديگه از دوست خوبم اينكه برنامه هاي 32 بيتي نيز در ورژن 7 اجراي بدون مشكل دارند يا خير ؟ با سپاس فراوان از شما .

با سلام مجدد
تا جایی که بنده دیدم در بسیاری از موارد هنگ کردن ویندوز در 7 برطرف شده و نسبت به Xp بسیار کمتر بوده . همچنین در خیلی از موارد هنگ کردن نرم افزار از سیستم عامل جدا بوده و با Task Manager امکان بستن برنامه وجود داشته و یا با Log off مشکل برطرف شده است .
در مورد نصب مجدد نیز بنده تقریبا بعد از یک سال و نیم مجددا ویندوز 7 را نصب کردم که البته مشکل خاصی باعث این کار نشد و بنده فقط به خاطر اینکه چند سیستم عامل دیگر را تست کنم اینکار را انجام دادم .
در مورد 32 بیتی ، ویندوز 7 هم نسخه 32 بیتی دارد و همچنین در نسخه 64بیتی آن اکثر نرم افزارهای 32 بیتی بدون مشکل نصب می شوند (البته در پوشه ای دیگر به نام Program Files (x86) در کنار پوشه Program File اصلی)
با تشکر - سیستم 32

relife

عضو جدید
سلام .من نرم افزار فتوشاپ نصب کردم،موقع تنظیم رزولوشن این ارور اومدuntitled1.JPGیعنی از رزولوشن 100 به بالا این ارور رو میده ولی موقع کار کردن فقط با رزو لوشن10 کار میکنه.هارد سیستم خیلی کمه40 گیگ ولی تو درایو ویندوز فقط فتوشاپ رو نصب شده دارم بقیه برنامه ها توی یه درایو دیگه هستش که اتوکد و آفیس شاملشونه .تو نت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم ،تو یه سایت انگلیسی زده باید tempرو خالی کنم یعنی اینارو *.tmp,*.chk,~*.* دقیقا.من زبانم اصلا خوب نیست.نفهمیدم چی میگه.
میشه اینجا لینک صفحه رو بذارم؟
اگه کسی همینطوری میدونه منظورم چیه لطفا مراحل کار رو دقیق بگه چون تا حالا با پوشهtempاصلا کار نکردم.
ممنونم.

رضاکلاته

عضو جدید
سلام نمیدونم سوالمو اینجا طرح کنم یا جای دیگه بهرحال اگه اینجاجاش نیست معذرت میخوام

برای نوشتن نمادهای ریاضی مثل کسر درورد ازنرمافزارMathType 6استفاده کردم ولی اعداد بصورت انگلیسی ست چکارکنم فارسی بشه ؟هرکارکردم نشد
اگه نرم افزار دیگه ای میشناسیدلطفا معرفی کنید وضمنا آیا ورو2007 خودش این امکان رونداره که بشه اعدادکسری رو تایپ کرد؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نمیدونم سوالمو اینجا طرح کنم یا جای دیگه بهرحال اگه اینجاجاش نیست معذرت میخوام

برای نوشتن نمادهای ریاضی مثل کسر درورد ازنرمافزارMathType 6استفاده کردم ولی اعداد بصورت انگلیسی ست چکارکنم فارسی بشه ؟هرکارکردم نشد
اگه نرم افزار دیگه ای میشناسیدلطفا معرفی کنید وضمنا آیا ورو2007 خودش این امکان رونداره که بشه اعدادکسری رو تایپ کرد؟

در ورد 2007 به بالا:
ورد را باز کنید!
از تب insert گزینه Equation را انتخاب کنید!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .من نرم افزار فتوشاپ نصب کردم،موقع تنظیم رزولوشن این ارور اومدمشاهده پیوست 81988یعنی از رزولوشن 100 به بالا این ارور رو میده ولی موقع کار کردن فقط با رزو لوشن10 کار میکنه.هارد سیستم خیلی کمه40 گیگ ولی تو درایو ویندوز فقط فتوشاپ رو نصب شده دارم بقیه برنامه ها توی یه درایو دیگه هستش که اتوکد و آفیس شاملشونه .تو نت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم ،تو یه سایت انگلیسی زده باید tempرو خالی کنم یعنی اینارو *.tmp,*.chk,~*.* دقیقا.من زبانم اصلا خوب نیست.نفهمیدم چی میگه.
میشه اینجا لینک صفحه رو بذارم؟
اگه کسی همینطوری میدونه منظورم چیه لطفا مراحل کار رو دقیق بگه چون تا حالا با پوشهtempاصلا کار نکردم.
ممنونم.

اگه مشکلت با خالی کردن پوشه Temp حل میشه اینم مسیرش:
در قسمت run از منوی شروع دستور %temp% را وارد کنید.

اگه بازم مشکلت حل نشد بگو تا یه راه حل دیگه بهت بگم!;)

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
مشکلش اینه که به صورت یک عکس قابل مشاهده و ویرایش نیست .با توجه به اینکه اونا عکسهای خاطره انگیزی بوده.
خب ببین تقصیر دوستته دیگه! اگه میخواستی عکسارو همونجور که هست رایت کنی باید data رایت میکرد. ولی الان ویدئو رایتشون کرده

kayvan90

عضو جدید
سلام كسي اطلاع نداره چطور ميشه تماشاچياي فيفا12 رو حذف كرد آخه شديدا بازي تيك ميزنه
روي بازي نوشته حداقل سيستم مورد نياز گراف256 رم1 كه من گراف1 با رم1 دارم بازي هم هيچ مشكلي ندارد وقتي وارد ورزشگاه ميشه وبازي داره شروع ميشه تيك زدن شروع ميشه راه حل نداريد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به دادم برسيد.:(

((هيچ چيز بدتر از اين نيست كه يك فيفاباز نتونه با فيفاي دلخواهش بازي كنه)) اين سخن از خودم بود

relife

عضو جدید
اگه مشکلت با خالی کردن پوشه Temp حل میشه اینم مسیرش:
در قسمت run از منوی شروع دستور %temp% را وارد کنید.

اگه بازم مشکلت حل نشد بگو تا یه راه حل دیگه بهت بگم!;)
ممنون از پاسختون.
مشکل دقیقا همینه که من خودمم نمیدونم مشکل چیه!برای همین پرسیدم میشه اینجا لینک گذاشت یانه؟
منظور شما اینه کل tempخالی شه؟
خودم یه خوردشو ترجمه کردم ولی نمیدونم درسته یا نه؟
گفته برید توی استارت گزینه findرو انتخاب کنید که من نداشتم با همون دستور شما رفتم بعد از پیدا کردن پوشهtempاون عبارتی که نوشتم تو سوالم سرچ کنید و اونا رو پاک کنید.بقیشو دیگه ترجمه نکردم.
حالا شما اگه راه دیگه ای میدونید میشه لطف کنید بگید؟
ممنون.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز ولی بازهم اعداد انگلیسی هستند. من سوال برای دانش آموزان ابتدایی میخوام بنویسم اعداباید فارسی باشند.
سلام به همه دوستای گلم و همه و همه میخوام اولین پست برگشتن خودم رو از همین جا شروع کنم چرا که اینجا رو خیلی دوست دارم چون وقتی میبینم میتونم به یکی کمک کنم بی نهایت خوشحال میشم خوب دوست عزیز خیلی راحته شما تشریف ببرید ورد 2007 رو باز کنید بعد سمت چپ اون بالا روی ایکون آفیش کلیک کنید که گرده و از 4 رنگ تشگیل شده باز که شد اون پایین پایین زده word option بعده اینکه ورد آپشن رو زدی از منوی سمت چپ گزینه advanced زو انتخاب کن و بعد دیگه با اون ور کاری نداری بیا منو سمت راست از منوی show document content و بعد گزینه numeral یه منو آبشاری جلوشو که زده arabic احتمالا تو تبدیلش کن به Hindi و بعد ok رو بزن و بیا بیرون دیگه وقتی تایپ کنی فارسی مینویسه امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم;)

reza2011

عضو جدید
سلام به همه دوستای گلم و همه و همه میخوام اولین پست برگشتن خودم رو از همین جا شروع کنم چرا که اینجا رو خیلی دوست دارم چون وقتی میبینم میتونم به یکی کمک کنم بی نهایت خوشحال میشم خوب دوست عزیز خیلی راحته شما تشریف ببرید ورد 2007 رو باز کنید بعد سمت چپ اون بالا روی ایکون آفیش کلیک کنید که گرده و از 4 رنگ تشگیل شده باز که شد اون پایین پایین زده word option بعده اینکه ورد آپشن رو زدی از منوی سمت چپ گزینه advanced زو انتخاب کن و بعد دیگه با اون ور کاری نداری بیا منو سمت راست از منوی show document content و بعد گزینه numeral یه منو آبشاری جلوشو که زده arabic احتمالا تو تبدیلش کن به Hindi و بعد ok رو بزن و بیا بیرون دیگه وقتی تایپ کنی فارسی مینویسه امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم;)

دوست عزيز من در Advanced گزينه show document content رو پيدا نكردم . ممنون ميشم اين قسمت رو بيشتر توضيح بدي .

Abolfazl.B

عضو جدید
باسلام
مشکلی که برای من پیش اومده اینه که وقتی میخوام مثلا my computer رو باز کنم این صفحه باز میشه ولی انگار جایی باز میشه که خارج صفحه نمایشه و نمیشه اونو دید وقتی هم که از صفحه نمایش عکس گرفتم دو تا صفحه نمایش در عکس دیده میشه که یکیش رو من موقع کار نمیبینم.چطور باید این مشکلو حل کنم؟بدون عنوان.jpg

kayvan90

عضو جدید
HELP MEEEEEEEEEEEEE

HELP MEEEEEEEEEEEEE

آقا چرا هيچ كس جواب منو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اينهمه با سواديد خيليهاتون.اين مشكل منو هم رفع كنيد ديگه.اينكه چطور ميشه تماشاگراي فيفا12 رو از بازي حذف فيزيكي كنم تا توي بازي نباشدشون تا ديگه بازي تيك نزنه.البته اگه براي تيك نزدن بازي راه حل ديگه اي هم داريد ممنون ميشم بشنوم.:(;):cool:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
باسلام
مشکلی که برای من پیش اومده اینه که وقتی میخوام مثلا my computer رو باز کنم این صفحه باز میشه ولی انگار جایی باز میشه که خارج صفحه نمایشه و نمیشه اونو دید وقتی هم که از صفحه نمایش عکس گرفتم دو تا صفحه نمایش در عکس دیده میشه که یکیش رو من موقع کار نمیبینم.چطور باید این مشکلو حل کنم؟مشاهده پیوست 82057
احتمالا حالت 2 مانیتوره براتون فعال شده دلیل ندیدنش هم اینه که احتیاج به یه مانیتور دیگه برا دیدنش هست!!
الان تو سون نیستم ولی به مسیر زیر رفته و گزینه آخر رو تغییر بدید احتمالا درست بشه

fateme01

عضو جدید
ادیت جدول

ادیت جدول

سلام من یسایت با پی اچ پی طراحی کردم که کاملا دینامیک و با بانک(sql) ارتباط داره!!تو این سایتم از تکنیک صفحه ساز استفاده کردم و در بخش مدیریت برای ادیت کردن محتوای جدوالا به مشکل خوردم.ولی لینک ادیت میزنم و فیلدای جدیدو وارد میکنم اون فیلد تو جدول خالی برمیگرده.من نمونه کدمو میزارم خواهشن اگه میتونید کمکم کنید!!!:(مشاهده پیوست 1.zipمشاهده پیوست 1.zip

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
آقا چرا هيچ كس جواب منو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اينهمه با سواديد خيليهاتون.اين مشكل منو هم رفع كنيد ديگه.اينكه چطور ميشه تماشاگراي فيفا12 رو از بازي حذف فيزيكي كنم تا توي بازي نباشدشون تا ديگه بازي تيك نزنه.البته اگه براي تيك نزدن بازي راه حل ديگه اي هم داريد ممنون ميشم بشنوم.:(;):cool:
با سلام،
فکر می کنم این بازی هم مثل خیلی بازی های دیگه یه فایل Setting داشته باشه. از اونجا می تونید جزئیات و همچنین Resolution رو کم کنید.

kayvan90

عضو جدید
با سلام،
فکر می کنم این بازی هم مثل خیلی بازی های دیگه یه فایل Setting داشته باشه. از اونجا می تونید جزئیات و همچنین Resolution رو کم کنید.

دمت گرم ديگه يعني شما ميگي من بعد يك عمر بازي كردن نميدونم سيتينگ چيه؟؟؟توي اين بازي سيتينگ هست اما تماشاچيا رو تغير نميده رزوليشنو هرچي پايين ميارم بازم جواب نميده.بازي 1گيگ رم و 256 گرافيك ميخواد كه من رم1 و گرافيك1 دارم اما جواب نميده.

ممنون از اينكه وقت گذاشتي;)

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

یه مدتیه هر چند وقت ی بار بعد از چند ساعت که با سیستمم کار می کنم یهو همه چی میره تو مایه های هنگ،در واقع کندِ کند عمل می کنه
یه جورایی گیر می کنه
مثلا موس با سرعت بسیار بسیار پایینی تکون می خوره تا جایی که منم از بی حوصلگی و عدم صبر کافی تمام عصبانیتمرو رو فشار دادن دکمه ی پاور و restart کردن خالی می کنم!
حالا می خواستم ببینم چه دلیلی می تونه داشته باشه؟
ممکنه سیستمم ویروسی شده باشه؟

ممنون

petrous

عضو جدید
سلام دوستان

یه مدتیه هر چند وقت ی بار بعد از چند ساعت که با سیستمم کار می کنم یهو همه چی میره تو مایه های هنگ،در واقع کندِ کند عمل می کنه
یه جورایی گیر می کنه
مثلا موس با سرعت بسیار بسیار پایینی تکون می خوره تا جایی که منم از بی حوصلگی و عدم صبر کافی تمام عصبانیتمرو رو فشار دادن دکمه ی پاور و restart کردن خالی می کنم!

ممنون
نه ویروسی نشده.
سیستم رو دفرگ کن، اگه جواب نداد پاکش کن
ویندوزه دیگه، انتظاری ازش نیست.

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ویروسی نشده.
سیستم رو دفرگ کن، اگه جواب نداد پاکش کن
ویندوزه دیگه، انتظاری ازش نیست.

تازگیا دفرگ کردمش!

نـــــــــــــــــه،نگین!
اورجینالِ اورجینالِ،4 ماهِ نصب کردمش
اصلا چرا باید اینطوری بشه؟
ممکنه مشکل سخت افزاری باشه؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازگیا دفرگ کردمش!

سلام علیکم!
کانفیگ سیستمتون چیه؟ حمــــــــــــــــــــــید!

petrous

عضو جدید
تازگیا دفرگ کردمش!

خوب اگه ارجینال هستش برید و ریستورش کنید و یا بک آپ رو اجراش کنید.
من الان به شخصه حدود ۶ ماه هستش که لینوکس نصب کردم و ۱۵ رو هم خیلی راحت به ۱۶ آپدیت کردم (فدورا)
اگه بلاهایی که من سر سیستم میارم رو شما میدید حتما شاخ در می آوردید
ولی زمانی که من ویندوز داشتم هفته ای یکبار عوضش می کردم.
ولی فدورا...لامصب خسته نمیشه
جیگرتو بخورم فدوراااااااااااااااااااااااااااا

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم!
کانفیگ سیستمتون چیه؟ حمــــــــــــــــــــــید!

دقیقا کدوم کانفیگ مدِ نظرتونه؟

خوب اگه ارجینال هستش برید و ریستورش کنید و یا بک آپ رو اجراش کنید.
من الان به شخصه حدود ۶ ماه هستش که لینوکس نصب کردم و ۱۵ رو هم خیلی راحت به ۱۶ آپدیت کردم (فدورا)
اگه بلاهایی که من سر سیستم میارم رو شما میدید حتما شاخ در می آوردید
ولی زمانی که من ویندوز داشتم هفته ای یکبار عوضش می کردم.
ولی فدورا...لامصب خسته نمیشه
جیگرتو بخورم فدوراااااااااااااااااااااااااااا

من خودممم ازون ویندوز بپروناشم اما خوب حوصله ندارم الان!

اما به شخصه حاظرم دردسرای لینوکسو به جون بخرم اگه مطمئن باشم از کاراییش و این که دقیقنم نمی دونم از کجا و چه جوری باید شرو کنم
حیفمم میاد ویندوزمو که خوب گرونم بود:D رو نابود کنم فعلا نطرتون چیه رو wmware چیزی شروع کنم به کار با لینوکس و بعد کم کم...؟!

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان

یه جورایی گیر می کنه

ممنون
فکر نکنم ربطی به دفرگ داشته باشه!!!
اگه پروسسی سی پی یو رو مصرف نمیکنه و همچنین هارد بیجهت درگیر نیست احتمالا به علت دمای یکی از قطعاته
دما رو چک کنید!

بالا