سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام به دوستان
اقا حمید اواتار جدید مبارک. الان بجث سر چیه یکم توضیح بدین ببینم چه خبره اخه مدتی نبودم.
سلام عزیز دل
مرسی. آخه میدونی, یکم انتقاد ها از آواتار قبلیم بالا رفته بو ( میگفن میترسیم!!!! مخصوصا خانوما!!) دیگه گفتم بعد 2سال یه تغییر کوچولو بدم بد نیست

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام به دوستان
اقا حمید اواتار جدید مبارک. الان بجث سر چیه یکم توضیح بدین ببینم چه خبره اخه مدتی نبودم.
آره خلاصه. مشکل سر دمای cpu تبسم بانو!! خودش میگه پروسه خاصی نداره و یوزیجش پایینه ولی اینجور که بنظر میاد یکم زیاد داغه

real Crysis

اخراجی موقت
مشکلی نیست این حالت برای یه پردازنده i7از نوعnehalm طبیعی البطه چون این پردازنده ها کلا طراحی حرارتی بالای دارند اینطوریه.
تبسم خانم شما توی یه محیط گرم هستین منظورم اینه که دمای خونه بالاست.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
دوستان کسی برنامه باز کردن نرم افزار های آندروید تو ویندوز داره؟ خودم لینکشو 1جا دیدم ولی یادم رفت!!!!

kayvan90

عضو جدید
راستشو بخای بنظر من حتما باید چیزهای جدید امتحان کرد. من خودم در روز گاهی تا 11ساعت با کامپیوتر ور میرم و الان رو لپ تاپم ویندوز 7 دارم رو pc ویندوز xp. بعد از اینکه اینهمه سال با کامپیوتر کار کردم واقعا کار با 7 واسم لذت بخش تره چه از نظر زیبایی و چه از نظر راحتی و امکانات. حالا دیگه کاری با امنیت و غیره نداریم. کلا اینو میگم که وقتی من این همه ساعت چشممو میکوبم به مانیتور اگه از محیط کارم لذت نبرم خسته میشم و درست کار نمیکنم. xp دیگه خیلی خسته کننده شده. وقتی انقدر از 7 راضیم, وقتی میشنوم 8 کامل تر و بهتره پس خیلی دوست دارم داشته باشمش!! تازه اگه phytom بلد بودم که دیگه linux نصب میکردم و اونجور که میخواستم درستش میکردم

باید بگم تکبیر
جملات حماسی و تاسیر گذاری بود:cry::cry::cry:

n.jameifar

عضو جدید
سلام من تازه تو این سایت عضو شدم و در مورد برنامه نویسی تحت وب (در محیط ویژوال استودیو به زبان وی بی)یه سوال دارم.موضوع پروژم آزمون انلاین مشکلی که دارم اینکه در آزمون برای هر کاربر سوالات باید متفاوت و بصورت تصادفی باشند این رو چطور باید پیاده سازی کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام من تازه تو این سایت عضو شدم و در مورد برنامه نویسی تحت وب (در محیط ویژوال استودیو به زبان وی بی)یه سوال دارم.موضوع پروژم آزمون انلاین مشکلی که دارم اینکه در آزمون برای هر کاربر سوالات باید متفاوت و بصورت تصادفی باشند این رو چطور باید پیاده سازی کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام,خوش اومدین:gol:
سوالتون رو تو این تاپیک مطرح کنید چون تخصصیه ولی به طور خلاصه اینکه باید با تابع راندوم کار کنید
تو همون تاپیک مطرح کنید تا جواب کاملو بگیرین,ممنون

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
شما اطلاعی در مورده بازار کاره(تی ری دی مکس
دارین؟؟؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام
شما اطلاعی در مورده بازار کاره(تی ری دی مکس
دارین؟؟؟
سلام
فکر کنم این تاپیک مناسب این سوال نباشه ولی بازارش محدوده!
نزدیک صفه یه مرکز هست اسمشو یادم نیست که فکر کنم هم آموزش میده هم پروژه انجام میده
یه جای دیگه هم بود که فکر کنم تو بزرگمهره ولی اسم اونم یادم نیست:دی

real Crysis

اخراجی موقت
دوستان لطفا تاپیک رو به بیراهه نکشین قراره اینجا مشکلات کامپوتری مطرح بشه.

ramin63007

عضو جدید
سلام بر مهندسین عزیز
آقا سیستم من یه ویروس گرفت عجیب
ویندوزش رو عوض کردم ولی باز هرچی رو یا فلش می زنم بازم یه سری فایل داخلش میاد حتی چند بارم فرمت کردمشون
در ضمن آنتی ویروسمم nod32و آپدیته
Capture.JPG

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، شب خوش:gol:

1. برای بستن پورت های usb راهی بجز استفاده از نرم افزار سراغ دارین؟ مثلا تنظیمات رجیستری یا ..؟ همینطور برای سی دی و یا دی وی دی.

2. نحوه ساخت اتوران برای سی دی بدون نرم افزار، اگر امکانش هست و کسی می دونه ممنون میشم توضیح بده. :gol:

آخرین ویرایش:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین عزیز
ویندوزش رو عوض کردم ولی باز هرچی رو یا فلش می زنم بازم یه سری فایل داخلش میاد حتی چند بارم فرمت کردمشون
مشاهده پیوست 83002

سلام دوست عزیز،

الان اون پوشه kcp... اضافه شده است؟ کدوم ها فایل های خودتون نیست؟

نشونه خاصی نداره؟ مثلا پوشه ها رو به صورت سیستمی پنهان کنه؟

قبل از عوض کردن ویندوز پاکسازی نکردین؟

ramin63007

عضو جدید
تو عکس تمام فایل هایی که هایلایت شده اضافه میشن
و پوشه ها رو hidenسیستمی می کنه وپسوند فایل هایی که اضافه میشهexeو از نوعapplicationهست

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیستم شما هنوز دچار ویروسه!
بهترین کار اینه که با یه آنتی ویروس قوی مثل bitdefinder یا avast سیستم رو ویروس کشی کنید!(البته نود هم بد نیست! خوب هم نیست!)
بعد دوباره به نصب ویندوز اقدام کنید!

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو عکس تمام فایل هایی که هایلایت شده اضافه میشن
و پوشه ها رو hidenسیستمی می کنه وپسوند فایل هایی که اضافه میشهexeو از نوعapplicationهست

بله، من همین چند وقت پیش همچین مشکلی برام پیش اومده بود،
پیشنهاد می کنم نود رو حذف کنین،
از پست 29 این تاپیک Kaspersky Internet Security 2012 رو بردارین و بعد از فعالسازی و آپدیت با کمک پست 77 ، سیستم رو باهاش full scan کنین، انشااله درست می شه.
موفق باشین.

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که پوشه هاتون همه اش مخفی می مانند و بعد باید با استفاده از دستور attrib نسبت به آشکار کردن فولدرها اقدام کنید!!

ramin63007

عضو جدید
سیستم شما هنوز دچار ویروسه!
بهترین کار اینه که با یه آنتی ویروس قوی مثل bitdefinder یا avast سیستم رو ویروس کشی کنید!(البته نود هم بد نیست! خوب هم نیست!)
بعد دوباره به نصب ویندوز اقدام کنید!
انتی ویروس باید حتما آپدیت باشه؟

real Crysis

اخراجی موقت
سلام، شب خوش:gol:

1. برای بستن پورت های usb راهی بجز استفاده از نرم افزار سراغ دارین؟ مثلا تنظیمات رجیستری یا ..؟ همینطور برای سی دی و یا دی وی دی.

2. هارد یه لپ تاپ بر اثر ضربه تغییر شکل پیدا کرده (یکم خم شده)، و بالا نمیاد، به نظرتون اطلاعاتش قابل بازگشت هست؟ اخه خیلییی زیاد حیاتی ان...
ممنون میشم اگر مرکز معتبری می شناسین بهم معرفی کنین (البته در پیام خصوصی یا ایمیل)

3. نحوه ساخت اتوران برای سی دی بدون نرم افزار، اگر امکانش هست و کسی می دونه ممنون میشم توضیح بده. :gol:

تو نوتپد بنویسید. open=your Program.exe وicon=your icon.ico اینجوری میشه برنامه خاصی رو اجرا کرد بدون نیاز به برنامه ای.

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.چه طوری میتونم یک صفحه اضافی ایجاد شده در word رو حذف کنم؟ البته بگم که document رو سکشن بندی کردم و به همین دلیل به راحتی با delete حذف نمیشه این صفحه اضافی. نمی خوام کل سکشن حذف شه... فقط اون صفحه اضافی رو می خوام حذف کنم.ممنون

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین عزیز
مشاهده پیوست 83002
با سلام،
این که نود 32 داریم و آپدیته، رو همه می گن، غافل از این که نود آپدیت یا غیر آپدیت بخاری نداره!!!
برای پاکسازی سیستم تون می تونید از اطلاعات این تاپیک استفاده کنید! قبل از نصب ویندوز یه آنتی ویروس خوب و به روز تو یه CD یا فلش پاک قرار بدید و بعد از نصب ویندوز و قبل از این که هر کار دیگه ای بکنید اون رو نصب کنید!

amir8809

عضو جدید
سلام
من فلشمو وقتی میزنم توی usb درایوش میاد توی مای کامپیوتر ولی وقتی میخوام باز کنم یا فرمت کنم میگه please insert disk!!چرا اینطوریه؟؟یعنی سوخته؟!

بالا