انتقاداتـــ و پیشنهاداتـــ شما

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مااادرجااااان
چه تله پاتی ای
حمید میگفت :)whistle: ) شما یه روحین در دو بدن!! من باور نمیکردم :eek:
الان باورم شد چی میگه :دی

پ.ن. مدیرمون از دست رفت...هی هی :cry:
حميد ميگفت:surprised:
پ.ن. مدیرمون از دست رفت...هی هی:surprised:
براي چي؟

amirhossein65

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب جیگر لو بده دیگه بچه ها بدونن چه خبره !!
آقا ما یه کسی داریم اسمش مونا است !! ... محمد حسین ازش تازگیا طلاق گرقت رفت با صفا میگرده تازگیا :دی

جدی؟؟؟؟ ایول حمید که همیشه شفاف سازی میکنی!!! خوشم میاد مثه خودم طرفدار روشنگری هستی!!(میخوای باهم تیم بشیم همه ی اطلاعاته افراد مشکوک رو از جمله محمدحسین لو بدیم؟؟!!!:D) :cool:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشيد مديريت محترم
ميشه قضيه مونا و صفا رو روشن بفرماييد
ناسلامتي
شما الگوي ما هستيد

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جدی؟؟؟؟ ایول حمید که همیشه شفاف سازی میکنی!!! خوشم میاد مثه خودم طرفدار روشنگری هستی!!(میخوای باهم تیم بشیم همه ی اطلاعاته افراد مشکوک رو از جمله محمدحسین لو بدیم؟؟!!!:D) :cool:

قربونت امیر حسین جان
اتفاقا بچه به من میگن سی اکت :دی
پام بریم .... هر کی اطلاعات در مورد مدیر محترم تالار عکس خواست بیاد پیشه خودم البته حقه مام باید محفوظ باشه دیگه :دی

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر مديريت عزيز
ببخشيد من يه سوال برام پيش اومد
و اونم اينكه چرا شما اصرار داريد كه توي تاپيك
"توجه ( ( ( (مهم كردن تاپيك هاي شما ) ) ) ) توجه" كسي اسپم نكنه ........ ميدونيد منظورم اسپم نيست منظورم نظر دادنه
اينكه بقيه در مورد مهم شدن يه تاپيك خاص نظر بدن فكر نكنم بد باشه
اينا رو نه بخاطر پاك شدن پستهاي آخري كه من و صبا درباره لزوم اسپم نكردن در اون تاپيك اونجا گذاشته بوديم ميگم ... بلكه منظورم پستي كه درباه تاپيك سيندي داده بودم هست كه شما اونو هم حذف كرديد

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر مديريت عزيز
ببخشيد من يه سوال برام پيش اومد
و اونم اينكه چرا شما اصرار داريد كه توي تاپيك
"توجه ( ( ( (مهم كردن تاپيك هاي شما ) ) ) ) توجه" كسي اسپم نكنه ........ ميدونيد منظورم اسپم نيست منظورم نظر دادنه
اينكه بقيه در مورد مهم شدن يه تاپيك خاص نظر بدن فكر نكنم بد باشه
اينا رو نه بخاطر پاك شدن پستهاي آخري كه من و صبا درباره لزوم اسپم نكردن در اون تاپيك اونجا گذاشته بوديم ميگم ... بلكه منظورم پستي كه درباه تاپيك سيندي داده بودم هست كه شما اونو هم حذف كرديد
سلام مهدي جان
اخه اون تاپيك فقط زده شده كه لينك هاي پيشنهادي توش قرار بگيره بحثا سر مهم شدن يا نشدن باشه توي دفتر تالار عكس يعني همين جان من اول مخواستم اصلا اون تاپيك رو فقل كنم كه بچه ها همين جا پيشنهاد مهم شدن رو هم بد ولي ديدم اينجوري بهتره كه باز باشه ولي توش فقط افرار بيان پيشنهاد مهم شدن بدن و بحث سرش توي دفتر تالار باشه

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سرساز جان کجایی نیسیتی ؟
با منی ؟
اون اسمش محمد حسینه :دی

سلام حمید جان
ببخشید یه کم از دور می یام تو سایتو می رم
البته روزی یه سر می زنم
اوقات خوبی داشته باشی

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ضمن تبريک به مديريت محترم :دی
من يه سؤالی داشتم برای اينکه سرچ کنيم که تاپيک تکراری هست يا نه ميشه به جای متن عکس راسرچ کنيم؟من با tineyeامتحان کردم.جواب نداد.با سايت ديگه اي ميشه اينکار را انجام داد؟امکان پذير هست؟

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ضمن تبريک به مديريت محترم :دی
من يه سؤالی داشتم برای اينکه سرچ کنيم که تاپيک تکراری هست يا نه ميشه به جای متن عکس راسرچ کنيم؟من با tineyeامتحان کردم.جواب نداد.با سايت ديگه اي ميشه اينکار را انجام داد؟امکان پذير هست؟
سلام دوست گلم:gol:
تبريك براي چي؟:whistle:
اره منم اين كارو با فكر كنم با گوگل انجام دادم جواب نداد همون سرچ از طريق كلمات كليدي بهتره ...هرچند گاهي وقتا اونم كار ساز نيست:(
سلام محمد حسین خان

ببخشید مزاحم شدم
این قضیه چیه ؟
سلام سرساز خان:D
خوبي؟
بابا قضيه خاصي نيست اين حميد يكم بزرگش كرده
قضيه از اين قراره كه من اول ترم با يه استاد به نام مونا مصلي نژاد درس برداشتم بعد كاشف به عمل اومد استاد سختگيره من توي حذف اضافه رفتم حذف كردم با يه استاد ديگه برداشتم به نام صفا كه از قرار معلوم كلا صفا هم هست:D
اميدوارم كاملا موضوع روشن شده باشه براي همه :D

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سرساز خان:D
خوبي؟
بابا قضيه خاصي نيست اين حميد يكم بزرگش كرده
ببخشيد آقاي مدير من باز يه سوال دارم
از نظر انسجام سازماني سرساز نسبت به شما چه مرتبه اي دارن ... بالاتر هستن يا پايين تر
چرا ايشون كه مدير تالار عكس هستن رو ما نميبينيم ........ چرا اسمشون رو در پايين تالار بعنوان مدير نميبينيم .... حالا كه شما با مدير شدن و همكار شدن برخي از كاربرا موافق نيستيد ..... ميشه از همين مدير مخفي ها براي خودتون انتخاب كنيد .... من پيشنهاد ميكنم saba888 مدير مخفي بشه

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر انسجام سازماني سرساز نسبت به شما چه مرتبه اي دارن ... بالاتر هستن يا پايين تر
چرا ايشون كه مدير تالار عكس هستن رو ما نميبينيم ........ چرا اسمشون رو در پايين تالار بعنوان مدير نميبينيم .... حالا كه شما با مدير شدن و همكار شدن برخي از كاربرا موافق نيستيد ..... ميشه از همين مدير مخفي ها براي خودتون انتخاب كنيد .... من پيشنهاد ميكنم saba888 مدير مخفي بشه

لازم نكرده اگه قراره مخفي بمونم مي خوام چيكار كه مديربشم!!!:biggrin:
چقد فكر كردي تا اين نظريه علمي رو دادي!!!:(
مديريت مخفي هم فقط از خود شما ساختست :biggrin::biggrin:
چون آمار همه رو داري!!!:mad:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لازم نكرده اگه قراره مخفي بمونم مي خوام چيكار كه مديربشم!!!:biggrin:
چقد فكر كردي تا اين نظريه علمي رو دادي!!!:(
مديريت مخفي هم فقط از خود شما ساختست :biggrin::biggrin:
چون آمار همه رو داري!!!:mad:
معظم له امروز از كدوم دنده بلند شدن؟
مدير مديره ... چونه نزن بايد قبول كني

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه

اولا محمد حسین خان دست گل شما درد نکنه از بابت جواب شفافتون

دوما سایت دارای قوانینیه که مدیر مخفی و اینا توش نیست و منم که می بینین یه مدیر بازنشسته هستم که دیگه کارم به پارک و عصا و عینک ته استکانی رسیده

ایشالا همیشه پیروز و سربلند باشید

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از لحاظ رتبه و مرتبه ايشون استاد بنده هستن و من شاگرد ايشون هستم;)
سلام به همه

دوما سایت دارای قوانینیه که مدیر مخفی و اینا توش نیست و منم که می بینین یه مدیر بازنشسته هستم که دیگه کارم به پارک و عصا و عینک ته استکانی رسیده

خواهش ميكنم سرساز جان شفافسازي وظيفه منه:D
انشالا شما هم هميشه پيروز و سربلند باشيد:gol:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه

ممنون بابت توضيحتون
پس با توجه به اينكه مديريت به شدت به تخت سلطنت چسبيدن امكانش هست كه برخي كاربران عزيز كه لياقتشو دارن (مثلا saba888 ) مستقيما مدير بازنشسته بشن
ظاهرا فقط يه عصا لازم داره با عينك ته استكاني

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بابت توضيحتون
پس با توجه به اينكه مديريت به شدت به تخت سلطنت چسبيدن امكانش هست كه برخي كاربران عزيز كه لياقتشو دارن (مثلا saba888 ) مستقيما مدير بازنشسته بشن

دست شما درد نكنه از الان عصا مي دي دست من!!!:mad:
با اون عصام اول از همه سر شما رو هدف قرار مي دم:biggrin: بعد هم اجبارا بايد حقوق بخورنمير بازنشستگيمو بگيرم و منتظر مرگ باشم!!!:biggrin: ولي شما مواظب كله مباركت باش!!!!:mad:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با اون عصام اول از همه سر شما رو هدف قرار مي دم:biggrin: بعد هم اجبارا بايد حقوق بخورنمير بازنشستگيمو بگيرم و منتظر مرگ باشم!!!:biggrin: ولي شما مواظب كله مباركت باش!!!!:mad:
ما كه آخر نفهميديم با كدوم ساز شما حركات موزون انجام بديم
ببين شما 4 تا راه براي دست اندركار شدن داري
1- مدير شدن
1-1 بازنشستگي مديريت كنوني:بايد مديريت نياز به بازنشسته شدن رو در خودشون حس كنن و مديران ارشد هم تمايل به فعاليت تو داشته باشن ..... اين گزينه با توجه به فعال بودن مدير محترم فعلا منتفيه
1-2 انجام كودتا و خلع يد مديريت كنوني: با توجه به ميزان محبوبيت مديريت كنوني تقريبا غير ممكنه ... براي انجامش بايد گزارشات تخلف متعددي به مديران ارشد از طرف جمع زيادي از كاربرا ارسال بشه ... براي اينم بايد كلي آي دي بسازيم و يه مدت بذاريم تا ستاره دار بشن بعد با اونا گزارش تخلف بديم ... كه كار پرزحمت و احتمالا بي نتيجه اي هس
2- همكار شدن
براي اين كار بايد نظر مساعد مديريت كنوني و مديران ارشد رو جلب كني ... و مديريت هم كمي احساس خستگي كنن .... اين هم پر زحمت هست
3- مدير مخفي شدن
مثل كارساز ميشي زير اسمت مينويسن مدير ولي عملا مدير نيستي
4- مدير بازنشسته شدن
اينم خودش بد نيس بالاخره هركي ببينه ميگه اين به زماني يه كاره اي بوده

شما بفرماييد تو كدوم مسير ميخوايد جلو بريد تا ما هم تكليفمونو بدونيم خب

آخرین ویرایش:

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما كه آخر نفهميديم با كدوم ساز شما حركات موزون انجام بديم
ببين شما 4 تا راه براي مدير شدن دست اندركار شدن داري
1- مدير شدن
1-1 بازنشستگي مديريت كنوني:بايد مديريت نياز به بازنشسته شدن رو در خودشون حس كنن و مديران ارشد هم تمايل به فعاليت تو داشته باشن ..... اين گزينه با توجه به فعال بودن مدير محترم فعلا منتفيه
1-2 انجام كودتا و خلع يد مديريت كنوني: با توجه به ميزان محبوبيت مديريت كنوني تقريبا غير ممكنه ... براي انجامش بايد گزارشات تخلف متعددي به مديران ارشد از طرف جمع زيادي از كاربرا ارسال بشه ... براي اينم بايد كلي آي دي بسازيم و يه مدت بذاريم تا ستاره دار بشن بعد با اونا گزارش تخلف بديم ... كه كار پرزحمت و احتمالا بي نتيجه اي هس
2- همكار شدن
براي اين كار بايد نظر مساعد مديريت كنوني و مديران ارشد رو جلب كني ... و مديريت هم كمي احساس خستگي كنن .... اين هم پر زحمت هست
3- مدير مخفي شدن
مثل كارساز ميشي زير اسمت مينويسن مدير ولي عملا مدير نيستي
4- مدير بازنشسته شدن
اينم خودش بد نيس بالاخره هركي ببينه ميگه اين به زماني يه كاره اي بوده

شما بفرماييد تو كدوم مسير ميخوايد خلو بريد تا ما هم تكليفمونو بدونيم خب

من نمي خوام مدير بشم !!:biggrin:
من با اين قلب رئوفم كه نمي تونم يه قفل بگيرم دستمو تاپيك بچه ها رو قفل كنم!!!:D
اين كار و civil boy مي تونه بكنه!!:biggrin:

sarsaz

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از لحاظ رتبه و مرتبه ايشون استاد بنده هستن و من شاگرد ايشون هستم;)
مرسی محمدحسین خان شما لطف دارین

لطفا به تاریخ عضویت ها نیز توجه بفرمائید

NOT FOUND !!!

من با اين قلب رئوفم كه نمي تونم يه قفل بگيرم دستمو تاپيك بچه ها رو قفل كنم!!!:D
اين كار و civil boy مي تونه بكنه!!:biggrin:

شاید شما باور نکنین و یا بد متوجه شدید ولی سخت ترین کاری که تو سایت هست مربوط به مدیر بخش ها هست یعنی یه کار چند ساعته در روز وظیفه مدیر سر و سامون دادن به تاپیکها هست که محمد حسین عزیز بسیار توانمند در این زمینه هست و من هم آرزوی موفقیت براش دارم و چون تالار عکس یکی از شلوغ ترین تالارها هست فوق العاده زحمت داره شما کاری نکنین که مجبوربه قفل شدن تاپیک بشه در ضمن بیشتر سعی کنید نیمه پر لیوان رو ببینید

ممنون از همه

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید شما باور نکنین و یا بد متوجه شدید ولی سخت ترین کاری که تو سایت هست مربوط به مدیر بخش ها هست یعنی یه کار چند ساعته در روز وظیفه مدیر سر و سامون دادن به تاپیکها هست که محمد حسین عزیز بسیار توانمند در این زمینه هست و من هم آرزوی موفقیت براش دارم و چون تالار عکس یکی از شلوغ ترین تالارها هست فوق العاده زحمت داره شما کاری نکنین که مجبوربه قفل شدن تاپیک بشه در ضمن بیشتر سعی کنید نیمه پر لیوان رو ببینید

ممنون از همه
بله البته همه ما هم به مدیریت ایشون اذعان داریم پس فکر کردید برای چی رفتیم براش شعر گفتیم

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=151133&page=8

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی محمدحسین خان شما لطف دارین

لطفا به تاریخ عضویت ها نیز توجه بفرمائید

NOT FOUND !!!

ممنون از همه

دوست عزيز نه من نه آقا مهدي به كسي توهين نكرديم يا نخواستيم كار ايشونو كوچيك جلوه بديم!! ما هم مي دونيم كه ايشون تو كارشون توانمندن و خيلي خوب از عهده مسئوليتشون بر مي يان.
اين حرفا فقط براي شوخي بود ولي اگه فكر مي كنين جسارتي به آقاي مدير شده من شخصا از آقاي civil boy عذر مي خوام.

بالا