گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

engineer1986

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

سلام محیطش مناسب زن نیست. مگر یه کار دفتری راحت که بازم خوب نیست

سلام سرمد جان. کی گفته محیط عسلویه برای خانوم ها خوب نیست.اصلا تا حالا رفتی اونجا که داری میگی.دوست عزیز عسلویه مرد و زن نداره و شرایط یکسان هست تازه هوای خانوم مهندس ها رو بیشتر دارن.فقط تنها مشکل گرما و کمبود امکانات تفریحی هست.در ضمن ما که این رشته رو انتخاب کردیم باید پایه همه ی سختی ها وایسیم.سرمد جسارته راهنمایی درست بفرمایید.من با وجود اینکه دانشجو هستم ماهی یک بار میرم عسلویه بیشتر هم پتروشیمی مبین می رم و اطلاعات بدی از عسلویه ندارم.با تشکر.در ضمن جان کجایی دلمون واست تنگ شده:cry:

حالا که بحث کار داغه من یه سوال بپرسم ، لطفا اونایی که عسلویه بودن جوابمو بدن:redface:

شرایط کاریش برای خانوما چه جوریه؟ منظورم هوا و این مسایل نیست ، می خوام بدونم خونه میدن؟ اصلا مهندس زن راه میدن؟ مجرد باشه چطور؟
بله مهندس زن هم اونجا هست
شرایطی هم واسه خونه دادن هست که باید از خودشون بپرسی
ولی من زن اونجا زیاد دیدم
البته بیشتر کار دفتری همونجوری که سرمد جان گفت ....

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
حالا که بحث کار داغه من یه سوال بپرسم ، لطفا اونایی که عسلویه بودن جوابمو بدن:redface:

شرایط کاریش برای خانوما چه جوریه؟ منظورم هوا و این مسایل نیست ، می خوام بدونم خونه میدن؟ اصلا مهندس زن راه میدن؟ مجرد باشه چطور؟
در مورد خونه ، توی عسلویه نمیدونم ، ولی ، توی ماشهر به شما خوابگاه میدن ، اگه نخواستی 9 میلیون بهت میدن تا بری خونه بگیری ، 500 هزار تومن هم برا کولر گازی میدن
کلا" از لحاظ جای اقامت مشکلی نداره ، برا متاهل ها که شرایط بهتری میدن
و لابد توی عسلویه باید همینطور و شاید هم بهتر باشه

engineer1986

عضو جدید
توضیحات بیشتر

توضیحات بیشتر

توضیحات بیشتر:

از لحاظ خونه که مشکلی ندارید چون مهندس ها چه زن چه مرد خودشون کمپ مخصوص دارند 1

سوئیت کامل دو نفره. و از لحاظ مجرد بودن هم مشکلی نیست.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام سرمد جان. کی گفته محیط عسلویه برای خانوم ها خوب نیست.اصلا تا حالا رفتی اونجا که داری میگی.دوست عزیز عسلویه مرد و زن نداره و شرایط یکسان هست تازه هوای خانوم مهندس ها رو بیشتر دارن.فقط تنها مشکل گرما و کمبود امکانات تفریحی هست.در ضمن ما که این رشته رو انتخاب کردیم باید پایه همه ی سختی ها وایسیم.سرمد جسارته راهنمایی درست بفرمایید.من با وجود اینکه دانشجو هستم ماهی یک بار میرم عسلویه بیشتر هم پتروشیمی مبین می رم و اطلاعات بدی از عسلویه ندارم.با تشکر.در ضمن جان کجایی دلمون واست تنگ شده:cry:

مدونم هم ن هست هم مرد ولی خداییش برای یه زن سخته بره 14روز رو سکو ولی اگه کار اداری باشه خوبه . تازه دخترا که شوهراشون خرجشونو میدن می خوان برن چیکار.
میدونم با جوابم بین دختر پسرا دعوا میندازم

engineer1986

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

مدونم هم ن هست هم مرد ولی خداییش برای یه زن سخته بره 14روز رو سکو ولی اگه کار اداری باشه خوبه . تازه دخترا که شوهراشون خرجشونو میدن می خوان برن چیکار.
میدونم با جوابم بین دختر پسرا دعوا میندازم

سرمد جان مگه تو پتروشیمی کم کار هست که خانوم مهندس ها برن واسه کار دفتری:eek:.و تا اونجایی که من سراغ دارم سکو مربوط به مهندسین استخراج هست.در این زمینه اشکان و نیما بشتر در جریان هسند.اشکان؟نیما؟

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان از راهنمایی هاتون ممنون
آقای سرمد، اول پستم سوالمو کاملا روشن عرض کردم تا جای این جور هم فکری ها باقی نمونه!
خانوما هم به خودشون مربوطه کجا میرن سر کار، منتها چون تو ایران زن و مرد جدا می کنن، من اونطوری سوال کردم تا قوانین رو واضح بدونم
اصلا هم نمی خواستم نظر کسی رو راجع به مناسب بودن یا نبودن محلش بپرسم ، به هر حال از همگی ممنون;)

سرمد حیدری

مدیر تالار
دوستان از راهنمایی هاتون ممنون
آقای سرمد، اول پستم سوالمو کاملا روشن عرض کردم تا جای این جور هم فکری ها باقی نمونه!
خانوما هم به خودشون مربوطه کجا میرن سر کار، منتها چون تو ایران زن و مرد جدا می کنن، من اونطوری سوال کردم تا قوانین رو واضح بدونم
اصلا هم نمی خواستم نظر کسی رو راجع به مناسب بودن یا نبودن محلش بپرسم ، به هر حال از همگی ممنون;)

من از شما معذرت میخوام قست جسارت نداشتم. شرمندم:(

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم چون این تاپیک موضوعش درد دل هم هست میگم!

نمی دونی وقتی آگهی های استخدام رو می بینی و مرد مرد می بینی چه حالی می شی!

تازه آقایون هم با اینکه بعضی جاها زن نمی گیرن خیلی هاشون بیکارن! چه برسه به ماها که ........... همه می خوان واسمون بزرگتری کنن که فلان جا مکانش مناسب نیست!

هیییییییییییییییی دست رو دلم نذارین که این روزا ....... اگه کسی بدون منظور هم حرفی بزنه می پرم بهش.... خلاصه معذرت......

بقیه ی خانوما رو نمی دونم اما من هدفم از مهندس شدن چیز دیگه ای بود، یه چیز ورای جنسیت.

سرمد حیدری

مدیر تالار
بازم چون این تاپیک موضوعش درد دل هم هست میگم!

نمی دونی وقتی آگهی های استخدام رو می بینی و مرد مرد می بینی چه حالی می شی!

تازه آقایون هم با اینکه بعضی جاها زن نمی گیرن خیلی هاشون بیکارن! چه برسه به ماها که ........... همه می خوان واسمون بزرگتری کنن که فلان جا مکانش مناسب نیست!

هیییییییییییییییی دست رو دلم نذارین که این روزا ....... اگه کسی بدون منظور هم حرفی بزنه می پرم بهش.... خلاصه معذرت......

بقیه ی خانوما رو نمی دونم اما من هدفم از مهندس شدن چیز دیگه ای بود، یه چیز ورای جنسیت.

البته نازنین خانوم من خودم زن هایی رو میشناسم که کار 10تا مردو انجام میدن. من بخاطر این گفتم مناسب نیست چون چیزایی میدونم که واقعا" ادم پاش میلرزه وقتی میشنوه. که حالا سر فورصت تو پیام خصوصی بهتون میگم.

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی خواد بگین ! فکر کردین من از روی ندونستن اینکه چه دامهاااااااااااایی در انتظارمه از این حرفها می زنم
همه همینو می گن:eek: همینه دیگه، یهو دولت راحتمون کنه دانشجوی مهندسی دختر نگیره..... که اینقدر مثل من متوقع بشه!!!!!!!!!

مهدي از تهران

عضو جدید
نمی خواد بگین ! فکر کردین من از روی ندونستن اینکه چه دامهاااااااااااایی در انتظارمه از این حرفها می زنم
همه همینو می گن:eek: همینه دیگه، یهو دولت راحتمون کنه دانشجوی مهندسی دختر نگیره..... که اینقدر مثل من متوقع بشه!!!!!!!!!

كي گفته استخدام آقايون زياده . 80 درصد در رشته‌هايي مثل شيمي الان آگهي‌هاي روزنامه همشهري جلوي خودمه . مهندس خانم . مهندس خانم . كارمند خانم . منشي خانم . همش خانم . خانم . خانم .

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي گفته استخدام آقايون زياده . 80 درصد در رشته‌هايي مثل شيمي الان آگهي‌هاي روزنامه همشهري جلوي خودمه . مهندس خانم . مهندس خانم . كارمند خانم . منشي خانم . همش خانم . خانم . خانم .

کجاست؟؟؟؟؟؟ میشه به منم نشون بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهندس شیمی خانم می خواستن؟ از مهندس خانوم که من خیلی کم دیدم بگذریم! منشی خانم رو واسه چی می خوان؟ بیگاری حتما ، توقعشون پایینه طفلکیا! ماهی 80 نرخ حقوقشونه! همه اش هم واسه همین نفقه ی کوفتی که قانون می ذاره به عهده ی مردها! همه میگن که زنه خرجی می گیره! به حقوق کم راضیه.........

آخرین ویرایش:

gharachorloo

عضو جدید
سلام بر همگی
من 2 ساله که دارم تو عسلویه کار می کنم.3 سال هم از فارغ التحصیلیم می گذره.
با تمام حقایق و واقعیات کار تو این منطقه آشنام.
اگه سوالی دارید در خدمتم

سرمد حیدری

مدیر تالار
کجاست؟؟؟؟؟؟ میشه به منم نشون بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهندس شیمی خانم می خواستن؟ از مهندس خانوم که من خیلی کم دیدم بگذریم! منشی خانم رو واسه چی می خوان؟ بیگاری حتما ، توقعشون پایینه طفلکیا! ماهی 80 نرخ حقوقشونه! همه اش هم واسه همین نفقه ی کوفتی که قانون می ذاره به عهده ی مردها! همه میگن که زنه خرجی می گیره! به حقوق کم راضیه.........

دقیقا موضوع همینه.کسی که این همه درس خونده توقع داره که بیشتر از اینها براش ارزش قاعل بشن که بجا هم هست. یه چیزی راحت بتون بگم :یه زن تا پارتی خوب نداشته باشه کار خوبم بهش نمیدن یا هم باید از نظر قیافه خوب باشه که انوقت بخاطر سوادش نمی خوانش.

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی شرکتهای بزرگ مثل پالایش گاز که پارسال استخدامی داشتن، تو رشته ی ما فقط مردمی گرفتن!
یکی نیست بگه شما ها که دارین آزمون برگذار می کنین، همین طوری که نمی خواین کسی رو استخدام کنین، این امتحان رو از ماهم بگیرین.....

بالا