موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

rojmanesi

عضو جدید
سلام دوستان..
اگه کسی استادی رو در غرب کشور ..منظور استان کردستان یا آ غربی .... میشناسه و میدونه کاربلده لطفا معرفی کنید..
خیر ببینید..;)

معمارباشی

عضو جدید
چند جلسه ش گذشته؟

4 جلسه ي 3ساعتش گذشته ... كلا هم 60 ساعته ....
فردا هم جلسه پنجمشه ... هفته اي 2 جلسه داره .... سه شنبه و پنج شنبه ....
آقا بازار گرمي نمي خواهم بكنم ... من خودم كلاساشو دوست دارم ... مي خواهم برم يزد اون جا هم كلاس گذاشته ... واسه همين مي خواهم كنسلش كنم ...

تو رو خدا هر كي مي خواهد همين جا همين امروز بهم خبر بده ... در غير اين صورت مجبورم به خود آموزشگگاه بگم ...

آخرین ویرایش:

معمارباشی

عضو جدید
چند جلسه ش گذشته؟

4 جلسه ي 3ساعتش گذشته ... كلا هم 60 ساعته ....
فردا هم جلسه پنجمشه ... هفته اي 2 جلسه داره .... سه شنبه و پنج شنبه ....
آقا بازار گرمي نمي خواهم بكنم ... من خودم كلاساشو دوست دارم ... مي خواهم برم يزد اون جا هم كلاس گذاشته ... واسه همين مي خواهم كنسلش كنم ...

تو رو خدا هر كي مي خواهد همين جا همين امروز بهم خبر بده ... در غير اين صورت مجبورم به خود آموزشگاه بگم ...

up ....

rojmanesi

عضو جدید
کسی در غرب کشور ...منحصرا استان کردستان یا آ غربی ... استاد اسکیس می شناسه معرفی منه؟؟؟؟؟؟ :w05::w09::w27::w46:
منتظرم....

معمارباشی

عضو جدید
امروز ساعت 3 تا 6 هم كلاس هست ...البته پنج شنبه هم هست ... فقط يه جلسه ديگه هم از دست مي ره ...(5 جلسه 3 ساعتي = 15 ساعت از 60 ساعت ... ميشه 45 ساعتش هنوز مونده يعني اصل كاري هاش !!! ) كلاساش 750 تومنه كه چون من چون عضو موسسه بودم بهم تخفيف مي خورد شد 640 ... (تقريبا مي شه ساعتي 10/666 تومان ... حالا كه 15 ساعتش رفته مي شه = 160 تومان ... 640 - 160 = 480 ) ... يعني هزينه كلاسش براتون در مياد 480 تومن ... اگه خواستين زووووووووووووووووووود خبر كنين ...زنگ موسسه زدم قبول نكردن كه حذف كنم ... ولي گفتن مي تونم با يه نفر جا به جا كنم ...

tara1994

عضو جدید
بچه هاکسی تو شیراز استاد خوب سراغ نداره ؟من خودم اسم خانم حائری رو شنیدم اگر کسی شماره ای یا آدرسی داره بذاره ممنون میشم

استاد حائری الان استاد ماست . اگه منظورت سلما حائری استاد دانشگاه شیراز هست.

معمارباشی

عضو جدید
سلام
بچه هاي اصفهان اگه كسي هست كه مي خواهد بره كلاس امير شقاقي خبرم كنه ... چون كلاسش پر شده منم مي خواهم از اصفهان برم ... برا همين مي خواهم كلاسم رو كنسل كنم ... پس اگه خواستيد خبرم كنيد

:(
كسي نخواست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aso kh

عضو جدید
کسی در غرب کشور ...منحصرا استان کردستان یا آ غربی ... استاد اسکیس می شناسه معرفی منه؟؟؟؟؟؟ :w05::w09::w27::w46:
منتظرم....
سلام آسو هستم
استاد کبودی و استاد رحمانی (با هم ) توی سنندج کلاس گذاشتن . مرحله اولشون (مقدماتی ) فکر کنم داره تموم میشه
من خودم مرحله دوم میرم کلاسشون ، هنوز شروع نشده . خیلی خوبن عالیییییییییییییی... هزینهشون هم زیاد نیست اطلاعات بیشتر خواستی بگو کمکت کنم

arcdoc

اخراجی موقت
بچه ها کسی از برنامه های آتلیه راش خبر داره؟ مثل این که رتبه 1 اسکیس پارسال و چند تا از رتبه های تک رقمی اونجا کلاس دارن.
راش دیگه کجاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت!!!!!

memar_67

عضو جدید
راش دیگه کجاســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت!!!!!

من تبلیغاتشو دیدم فقط، آدرسش تو قیطریه هستش. زده بود رتبه 1 اسکیس پارسال اونجاس. خواستم ببینم کسی اونجا میره کلاس یا نه؟ و اگه میره چطوریه

m_architect

عضو جدید
من تبلیغاتشو دیدم فقط، آدرسش تو قیطریه هستش. زده بود رتبه 1 اسکیس پارسال اونجاس. خواستم ببینم کسی اونجا میره کلاس یا نه؟ و اگه میره چطوریه

من می شناسم، اتفاقا اینا دوستای خودمن. گروهشون هم متشکل از بچه های ارشد دانشگاه تهرانه که 91 قبول شدن. کارشونو من دیدم خوبه اما تو کلاس چی میگن دیگه خبر ندارم.

ulireza

عضو جدید
سلام، کسی از دوره ی اسکیس شیراز خبری داره؟ یتونه مشاوره بده؟
سپاس

آخرین ویرایش:

soh-rab

عضو جدید
سلام، کسی از دوره ی اسکیس شیراز خبری داره؟ یتونه مشاوره بده؟
سپاس

کاش اگه کسی از دوستان خبر داره دیگران رو در جریان بذاره
کسی شعائر نامی رو که گفته می شده در شیراز هست می شناسه

اونجا خوابگاه خودگردان می شه پیدا کرد که مهمان قبول کنند شیراز منظورمه

miss mim

عضو جدید
شعائر نه،اشعری ;) من سعی میکنم خبر بگیرم بهتون بگم.تا زمانی که تاریخ اسکیس معلوم نشه ،هیچی معلوم نیست.
زمزمه هایی هست که شقافی توی شیراز ورکشاپ بذاره، اما باید پیگیری بشه.اگه میتونید با ایوانخانه تماس بگیرید و درخواست بدیم تا حتمی شه.

کاش اگه کسی از دوستان خبر داره دیگران رو در جریان بذاره
کسی شعائر نامی رو که گفته می شده در شیراز هست می شناسه

اونجا خوابگاه خودگردان می شه پیدا کرد که مهمان قبول کنند شیراز منظورمه

oham lucky

عضو جدید
مشاوره

مشاوره

سلام دوستان
بین عسگری پور و مرتضی صدیق کدوم بهتره؟

معمارباشی

عضو جدید
Re: اسكيس - مشاوره

Re: اسكيس - مشاوره

سلام دوستان
بین عسگری پور و مرتضی صدیق کدوم بهتره؟

شک نکن عسگری پور ... البته بستگی به خودتم داره
اگه دستت واقعاً قویه و مشکل پرسپکتیو و ... نداری شاید صدیق بیشتر به کارت بیاد ولی صدیق سبک کارش تابلو هست و اساتید مصحح معپولا کار بچه هاش رو رد می کنن ولی این مسئله صد در صد نیست ... ایتجوری بگم نباید سبکش رو عینا تقلید کنی فقط حرفاشو بشنو و با توجه به حرفاش کار خودتو ارتقا بده
عسگری پور با خطکش کار می کنه دقت و سرعتت در کشیدن پرسپکتیو و . . بالا میره ولی ایده پردازی باهات کار نمی کنه ....
شقاقی تلاشش بر اینه که ذهنت رو با دستت هماهنگ کنه ... انواع روشها رو بکار می بره ولی راه اخر رو باید خودت پیدا کنی ... بهتر بگم شقاقی یادت می ده چجوری باید فکر کنی بعد چجوری بیاریش رو کاغذ.... برای همین بچه ها به نسبت ازش راضی اند

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...بچه ها مشهد علی عسگری کلاس اسکیس گذاشته...می شناسیدش؟ .....نمی دونم برم یا نه!؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره دوست من می ره کلاساش رو یک جلسه هم گذشته!!!

!جان من........:confused:بعد عید معلوم نیس کلاس داره یا نه ..چون من مشهد نیستم قبل عید نمی تونم ....مگه اینکه بعدش برم.نمی دونید کدوم موسسه میره دوست یو؟

oham lucky

عضو جدید
شک نکن عسگری پور ... البته بستگی به خودتم داره
اگه دستت واقعاً قویه و مشکل پرسپکتیو و ... نداری شاید صدیق بیشتر به کارت بیاد ولی صدیق سبک کارش تابلو هست و اساتید مصحح معپولا کار بچه هاش رو رد می کنن ولی این مسئله صد در صد نیست ... ایتجوری بگم نباید سبکش رو عینا تقلید کنی فقط حرفاشو بشنو و با توجه به حرفاش کار خودتو ارتقا بده
عسگری پور با خطکش کار می کنه دقت و سرعتت در کشیدن پرسپکتیو و . . بالا میره ولی ایده پردازی باهات کار نمی کنه ....
شقاقی تلاشش بر اینه که ذهنت رو با دستت هماهنگ کنه ... انواع روشها رو بکار می بره ولی راه اخر رو باید خودت پیدا کنی ... بهتر بگم شقاقی یادت می ده چجوری باید فکر کنی بعد چجوری بیاریش رو کاغذ.... برای همین بچه ها به نسبت ازش راضی اند

خیلی خیلی ممنون از راهنماییت

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من به شخصه خيلي دوس دارم بشينم سر كلاساي شقاقي
ببينين يه چيزي كه هست حد ادما از لحاظ كار كردن با دست فرق ميكنه
يكي دستش خوبه انديششم قويه ميره پيش شقاقي ميگه هيچي ياد نميده چون در واقع خودش به اون حد رسيده
يكيم اوله راهه هر جا كه بره ميگه خوبه اما يكم كه افتاد رو دور ميگه فلاني بهتره
ابته اساتيد مختلف در حالي كه سعي ميكنن همه ي جنبه هاي كنكور رو پوشش بدن اما خوب هر كدوم تو يه چيزي بهتر عمل ميكنن،يني نقطه تمركزشون يه چيزه
مثلا يكي به بچه هاش پلان رو تزريق ميكنه و بچه ها رد پلان خدا ميشن
يكي در پرسپكتيو

اينم بدونين هر چقدرم كه اصول رو توي اسكيس رعايت كنين يا هر چي
معماري سليقه ايه
ممكنه همون داوري كه يه كار رو 50 ميده ، همون كارو اگه فردا ببينه 20 هم نده
به شرايط روحي داور بستگي داره:biggrin:
كلا شما بريد دنبال يادگيري

memare iran

عضو جدید
سلام دوستان من یه سوالی دارم...من جلسه توجیهی آقای شقاقی رفتم خوب بود اما حالا شنیدم که خیلی خودش نمیاد سرکلاس
کسی قبلا رفته کلاسا شو یه توضیح درباره روند کارش بده
خیلی ضروریه هاااااا

jrostami

عضو جدید
سلام.اگر بری تو سایت ایوانخانه معمار قسمت اسکیس برنامه کلاسای تهران ایشون رو می بینید.اون ردیف اول که تحت عنوان اسکیس جامع هست خود آقای شقاقی حضور دارن دو بخش دیگه رو افراد دیگه تدریس میکنن که اونها هم در چیزی که تخصصشو دارن به شما کمک میکنن.

بالا