موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

hh.architect

عضو جدید
دوستان خواهش میکنم من و خیلی از بچه هایی که در شهرستان هستند رو راهنمایی بفرمایید .
من در شهرستان ساکن هستم و بخاطر شغلم نمیتونم از شهرم خارج بشم بجز شهرهای اطراف مثل تبریز
امسال برای تئوری واقعا زحمت کشیدم و امیدوارم ...
خیلی از صفحات رو بررسی کردم مطالب پراکنده و جسته و گریخته بود
لطفا راهنماییم بفرمایید چطور شروع کنیم تا بتونم یه نقشه مسیر تعریف کنم .
از چه منابعی استفاده کنیم؟
کلاس شرکت کنیم؟ (که خیلی به شرکت در کلاس توصیه فرمودید!)
بی نهایت تشکر .

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان
واقعا بحث کلاس اسکیس خیلی داغه
راستی از دیشب سامانه
تخمین رتبه تو سایت آکادمی راه افتاد تا یکشنبه بعد بازه...
اوناییکه شک دارن کلاس اسکیس برن یا نه شرکت کنن تا دوشنبه بعد که جواب می اد ببینن شانس دارن یا نه!!!
http://www.memarico.com/CMS_UI/Pagecontent.aspx?id=28

بریم سراغ اسکیس:
اولا دیدم بعضی ها گفتن که داورای اسکیس میان یا مثلا فلانی موضوع رو میدونسته و این حرفا!!!!
این حرفا کاملا بازاری و برای جو هست و هیچ گونه اعتباری نداره... البته نه از زبون شما دوستان... از زبون اناییکه با این دلیلا خودشون رو بالا میبرن!!!
من با یکی از استادهای دانشگاه تهران که فقط یک سال مصحح بود صحبت میکردم میگفت امکان نداره حتی یدونمون پامونو تو یکی از موسسات بزاریم... منع قانونی داره... گفتم میگن موضوع رو بعضی ها میدونن جواب منو نداد فقط نگام کرد!!!!! یعنی اینقدر حرفم براش غیر طبیعی بود..
نظر من اینکه فقط و فقط از دانشجویان امسال تاکید میکنم امسال بهشتی تهران مدرس و هنر و هنر اصفهان و دیگر دانشگاه های خوب بپرسین... حرف یک دوست یا یک رتبه زیاد سند نیست به نظرم... باید تحقیق بیشتری کرد..
وقتی هم میپرسین حتما بگید که آیا راضی بودن یا نه!!! آیا استاد خوب بوده یا تو اون تیم کس دیگه کار اصلی رو میکرده!!!
دیروز همایش آکادمی بود...
اصلا دوست ندارم درو مورد استادهامون صحبت کنم و تبلیغاتی بشه صحبتام اگر کسی خواست امشب برنامرو میزاریم رو سایت!! خودتون ببینید...
اگر کسی خواست میتونه حضوری بیاد آکادمی یا پیام بزاره برام..
در آخر حتما حتما دو تا مقاله دکتر عیسی حجت در مورد آموزش معماری رو بخونید خیلی بهتون دید خوبی میده!! چون این دیدگاه قوی تر از دیدگاه های دیگه هست تو کنکور اسکیس..

همایش دیروز آکادمی:
as28.jpg

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برنامه دوره اسکیس ایوان خانه
مهندس امیر شقاقی
نمیدونم قبلأ کسی گذاشته یا نه .... احتمالأ برا شماها که دنبال کلاس میگردین مفید باشه

a1ich

عضو جدید
سلام
بچه ها . کسی از شکوهی اطلاعات داره ؟ .
راضی بودید ازش؟

revit

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
واقعا بحث کلاس اسکیس خیلی داغه
راستی از دیشب سامانه
تخمین رتبه تو سایت آکادمی راه افتاد تا یکشنبه بعد بازه...
اوناییکه شک دارن کلاس اسکیس برن یا نه شرکت کنن تا دوشنبه بعد که جواب می اد ببینن شانس دارن یا نه!!!
http://www.memarico.com/CMS_UI/Pagecontent.aspx?id=28

بریم سراغ اسکیس:
اولا دیدم بعضی ها گفتن که داورای اسکیس میان یا مثلا فلانی موضوع رو میدونسته و این حرفا!!!!
این حرفا کاملا بازاری و برای جو هست و هیچ گونه اعتباری نداره... البته نه از زبون شما دوستان... از زبون اناییکه با این دلیلا خودشون رو بالا میبرن!!!
من با یکی از استادهای دانشگاه تهران که فقط یک سال مصحح بود صحبت میکردم میگفت امکان نداره حتی یدونمون پامونو تو یکی از موسسات بزاریم... منع قانونی داره... گفتم میگن موضوع رو بعضی ها میدونن جواب منو نداد فقط نگام کرد!!!!! یعنی اینقدر حرفم براش غیر طبیعی بود..
نظر من اینکه فقط و فقط از دانشجویان امسال تاکید میکنم امسال بهشتی تهران مدرس و هنر و هنر اصفهان و دیگر دانشگاه های خوب بپرسین... حرف یک دوست یا یک رتبه زیاد سند نیست به نظرم... باید تحقیق بیشتری کرد..
وقتی هم میپرسین حتما بگید که آیا راضی بودن یا نه!!! آیا استاد خوب بوده یا تو اون تیم کس دیگه کار اصلی رو میکرده!!!
دیروز همایش آکادمی بود...
اصلا دوست ندارم درو مورد استادهامون صحبت کنم و تبلیغاتی بشه صحبتام اگر کسی خواست امشب برنامرو میزاریم رو سایت!! خودتون ببینید...
اگر کسی خواست میتونه حضوری بیاد آکادمی یا پیام بزاره برام..
در آخر حتما حتما دو تا مقاله دکتر عیسی حجت در مورد آموزش معماری رو بخونید خیلی بهتون دید خوبی میده!! چون این دیدگاه قوی تر از دیدگاه های دیگه هست تو کنکور اسکیس..

همایش دیروز آکادمی:
مشاهده پیوست 231590

سلام به همگی... از مهندس ایرانشاهی بابت زحماتی که میکشند سپاسگزارم...
کتابی که آقای مهندس معرفی کردند کاملا به جا ست... علاوه بر مقالات د.ع.حجت درباره ی آموزش معماری که اکثرا در مجله هنرهای زیبا دانشگاه تهران چاپ کرده اند را اخیرا یعنی 3 سال پیش به یک کتاب تبدیل کردند که فوق العاده است که به همه ی عزیزان این را پیشنهاد میکنم...
عکس جلد کتاب (ضمیمه)

266.jpg

آخرین ویرایش:

meriil

کاربر فعال
بچه ها به نظرم جاهایی که نمیشناسید یا جدیده براتون نرید برای اسکیس
پیش کسی برید که امتحانشو پس داده مثلا شقاقی
برید دانشگاه تهران و بهشتی ببینید چن درصد بچه ها تو کلاساش بودن

والا من که خودم پیش ایشون نرفتم--- خیلی از همکلاسیام تو بهشتی (ورودی 92) شاگرد ایشون بودن ولی تعداد افرادی که راضی باشن خیلی کم بود.:confused:

architect_88

عضو جدید
راستش منم دوستام راضی نبودن چون کلاساشون شلوغه واکثرا خودشون نمیان سر کلاس
والا من که خودم پیش ایشون نرفتم--- خیلی از همکلاسیام تو بهشتی (ورودی 92) شاگرد ایشون بودن ولی تعداد افرادی که راضی باشن خیلی کم بود.:confused:

architect_88

عضو جدید
آره من کلاسشونو تو رشت ثبت نام کردم که 70 ساعته 700 تومن با تخفیف!کلاساشون 20 نفرستو که تهداد کم کلاس واسه من خیلی نکته مثبتی به نظر اومد. دوستامم که سالای قبل می رفتن نتیجه گرفتن
سلام دوستان عزیز
کسی در مورد کلاس های خانم سپیده علیمحمد زاده اطلاعاتی دارد؟ اتلیه نقطه.

الی جووون

عضو جدید
سلاااام
بچه ها برای کنکور ازاد کسی می دونه از بین کلاس اسکیس الناز عباسیان در ایوان خانه و داوود صلواتی کدوم بهتره؟ واقعا بین این 2 تا موندم :razz:

anahitashiraz

عضو جدید
کاش اگه کسی از دوستان خبر داره دیگران رو در جریان بذاره
کسی شعائر نامی رو که گفته می شده در شیراز هست می شناسه

اونجا خوابگاه خودگردان می شه پیدا کرد که مهمان قبول کنند شیراز منظورمه

فک میکنم منظورتون اشعری هست .... ایشون 27 بهمن جلسه توجیهی دارن. امفی تئاتر دانشگاه حافظ. چهار راه بنفشه

حامد ایرانشاهی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه کمکی میخوتم ازتون. من اسکیس وراندوم خوبه. یعنی خودم درس میدم. ولی خوب یه سری نکات مربوط به کنکوری اسکیس زدن رو واقعا نمیدونم. می میخوام بدونم تو کلاس میان از بیس شروع میکنن مثلا تمرین خط میدن و اینا؟ یا اینکه با توجه به سطح بچه ها گروه بندی میشن؟؟ بعد اینکه بچه های شیراز بین موقر و اشعری کسی میدونه کدوم بهتره؟؟
سلام ما یک کد قوی توی تهران برای این دسته از بچه ها گزاشتیم.
شیراز هم واقعا نمی دونم.

zohre26

عضو جدید
بچه ها یه کمکی میخوتم ازتون. من اسکیس وراندوم خوبه. یعنی خودم درس میدم. ولی خوب یه سری نکات مربوط به کنکوری اسکیس زدن رو واقعا نمیدونم. می میخوام بدونم تو کلاس میان از بیس شروع میکنن مثلا تمرین خط میدن و اینا؟ یا اینکه با توجه به سطح بچه ها گروه بندی میشن؟؟ بعد اینکه بچه های شیراز بین موقر و اشعری کسی میدونه کدوم بهتره؟؟
بچه های سال گذشته از اشعری راضی بودن

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه های خوزستانی. اهواز مرکز معماری کلاس اسکیس گذاشته .مهندس فرشیدی و مهندس عسگری پور.تا اخر بهمنم تخفیف میدن.80 ساعت.

behnaz qasemi

عضو جدید
بچه های خراسانی که دوست دارن با خانم مهندس علیمحمد زاده کلاس داشته باشن خوشبختانه با تلاش زیاد ایشون تو مشهد کلاس برگزار میکنن
اگه دوست داشتین شرکت کنید پیام بدین

saghi23

عضو جدید
سلام کسی از دوستان
میتونه آدرسی لینکی از مدرسای اسکیس اینجا بذاره
کلاسای استاد شقاقی گذاشته شده
اگه میتونین بقیه اساتید هم مثل استاد سپیده.استادای آکادمی،و .. بزارین ممنون میشم (تهران)
اگه تو خوزستان هم سراغ داشتین که خیلی خوبه
از کمکتون ممنون

الی جووون

عضو جدید
می شه یکی منو راهنمایی کنه ..............

بچه ها برای کنکور ازاد کسی می دونه از بین کلاس اسکیس الناز عباسیان در ایوان خانه و داوود صلواتی کدوم بهتره؟ واقعا بین این 2 تا موندم :razz:

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
می شه یکی منو راهنمایی کنه ..............

بچه هیچ کس نیست جواب دوستمونه بده،چندبار سوال کرده :cool:

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
والا یه نفر همین صفحه قبل برای خوزستانیا یه پست گذاشته بود :)
مرکز معماری ایران
دوتا استاد داره

شروع ثبت نام دوره اسکیس20%تخفیف تااخربهمن9370141529_3376337مرکزمعماری

parza93

عضو جدید
بچه ها کسی درباره استاد منصور پور چیزی میدونه آمار شاگرداشو داره؟
من تهرانم هنوز نتونستم یه تصمیم درست و حسابی بگیرم :(
قیمت بعضی از کلاسا واقعا زیاده البته قبول دارم که اگه نتیجه بده واقعا می ارزه ولی مسئله اینه که الان نزدیک عیده و هزارتا مشکل دیگه...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی درباره استاد منصور پور چیزی میدونه آمار شاگرداشو داره؟
من تهرانم هنوز نتونستم یه تصمیم درست و حسابی بگیرم :(
قیمت بعضی از کلاسا واقعا زیاده البته قبول دارم که اگه نتیجه بده واقعا می ارزه ولی مسئله اینه که الان نزدیک عیده و هزارتا مشکل دیگه...

اگه مجید منصور پور باشه که فک کنم رتبه 2سال 92 بوده توی اسکیس اگه اون باشه دوست مهندس هادیان پور بود اتفاقا یک کتاب مشترک هم پارسال ازشون چاپ شد ..............والا ما تعریفش را از مهندس هادیان پور شنیده بودیم اگه ایشون باشن که توی فیس بوک هم هستن می تونی یک امار ازشون بگیری اونجا

بالا