موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

rojmanesi

عضو جدید
یعنی چی؟!!!!.. :eek: بیچاره ای که دستش ضعیفه باید بیخیال شه؟!!! بخدا این اساتید محترم فقط به فکر منفعت خودشونن... آزمون میگیره اگه مناسب بود بعد ثبت نام می کنه؟!!!!!!... نشد... :w39: دوستان خودمون باید به فکر خودمون باشیم... کلاس فقط انگیزه رو بالا میبره... باقیش بستگی به تلاش خودمون داره... پس نا امید نشین..:child:

erisss

عضو جدید
یعنی چی؟!!!!.. :eek: بیچاره ای که دستش ضعیفه باید بیخیال شه؟!!! بخدا این اساتید محترم فقط به فکر منفعت خودشونن... آزمون میگیره اگه مناسب بود بعد ثبت نام می کنه؟!!!!!!... نشد... :w39: دوستان خودمون باید به فکر خودمون باشیم... کلاس فقط انگیزه رو بالا میبره... باقیش بستگی به تلاش خودمون داره... پس نا امید نشین..:child:

من اصلا قصد دفاع از موسسات و کلاسهای آموزشی رو ندارم ولی کسی که دستش 1 ماه مونده به کنکور ضعیف باشه بره توو کارگاه برای خودش بده همه تند تند اسکیس میزنن این هاج و واج میمونه
1 ماهه که نمیشه معجزه کرد شما تمرین بکن از الان بعد با دست قوی برو کارگاه ثبت نام کن

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز از من شقاقی رو نمی شناسم اما عسگری پور چند ماه پیش شهر ما اومد و من پیشش رفتم عالی بود از نظر من البته باید کار کنی

بچه ها یه سواااال:
کسی استاد عسگری پور برای کارگاه اسکیس میشناسه؟ کارش خوبه؟ خوب یاد میده؟
استاد شقاقی بهتره یا عسگری پور؟ آخه عسگری پور تازه اومده شهر ما خیلی نمیشناسمش، نمیدونم می ارزه کلاس شقاقی را نرم به جاش عسگری پورو برم؟

TUliP

عضو جدید
دوست عزیز از من شقاقی رو نمی شناسم اما عسگری پور چند ماه پیش شهر ما اومد و من پیشش رفتم عالی بود از نظر من البته باید کار کنی

من میخوام پیش عسگری پور برم ولی اسکیس منظرم برام مهمه....با شما منظرم کار کرد؟؟

tehrangharb

عضو جدید
سلام به دوستای گل باشگاه

یه سوال مهم داشتم و اون اینکه آیا باید سعی کنیم برا کلاس اسکیس بریم پیش یه استادی که مشهور نباشه؟؟؟؟؟:w19: مگر این طور نیست که میگن کارا شبیه هم میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20:خب پس چرا کلاس افرادی مثل استاد صلواتی و شقاقی :w18:مثل برق پر شد؟؟؟:w35:

و آخر اینکه مگر اساتید اسکیس که کاره ارشد انجام میدن چه فرقی با کسانی دارن که دقیقا مخصوص اسکیس ارشد نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:question::question::question:

بسیار سپاسگزارم بنده را راهنمایی فرمایییییییییییید:w24:

erisss

عضو جدید
سلام به دوستای گل باشگاه

یه سوال مهم داشتم و اون اینکه آیا باید سعی کنیم برا کلاس اسکیس بریم پیش یه استادی که مشهور نباشه؟؟؟؟؟:w19: مگر این طور نیست که میگن کارا شبیه هم میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20:خب پس چرا کلاس افرادی مثل استاد صلواتی و شقاقی :w18:مثل برق پر شد؟؟؟:w35:

و آخر اینکه مگر اساتید اسکیس که کاره ارشد انجام میدن چه فرقی با کسانی دارن که دقیقا مخصوص اسکیس ارشد نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:question::question::question:

بسیار سپاسگزارم بنده را راهنمایی فرمایییییییییییید:w24:
جواب سوالتو کامل نمیدونم ولی رفتم ایوانخانه احساس کردم کلاسای شقاقی یه جورایی مثل کلاس سروش نیاست..نمیدونم چرا شاید چون مثل کلاس اون خیلی سریع پر شد...احتمالا کارا نباید شبیه هم بشه چون صلواتی و شقاقی قبولیاشون خوبه

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من خودم با صلواتی کلاس نوشتم
ببین دوست گلم کسایی موفق هستن که ازین استادا تکنیک یاد بگیرن نه اینکه ازشون تقلید کنن اونایی که تقلید میکنن % خوبی نمیگیرن
ببین پارسال جفت این استادا و حتی پژمان شکوهی و خانم علیزاده با بچه ها عمارت نظر کار کرده
من یکی از دوستام که پارسال 75% زده بود کلاسای صلواتی رفت بعد رفت ورک شاپ شقاقی
البته کلاس های صلواتی خلوت تر از شقاقی هست کلاس هرچی خلوت تر باشه استاد به شاگرداش بیشتر رسیدگی میکنه درسته که اسکیس بیشتر به تمرین هست اما ایا باید کسی باشه که اشکالات تمرین رو بگه ؟ خوب مطمئنا شقاقی نمیرسه

venus.

عضو جدید
سلام مهرایمان کلا منحل شده رفتن تهران .
جدی؟؟
من تماس گرفتم گفتن تا چند روز استادش مشخص میشه
ولی لطفی هم خوبه این هفته فک کنم کلاسش شروع بشه
04114771413میتونی با این شماره تماس بگیری خودتم هر چی خواستی بپرسی
راستی ارومیه هم تعریف سنگر پور شنیدم

tehrangharb

عضو جدید
مرسی میدونی کی ثبت نام ورک شاپ شروع میشه؟

فکر میکنم وقتی کارنامه اولیه اومد........بهتره زنگ بزنی راجع به ورکشاپ شون بپرسی که آیا ثبت نام میکنن یا نه.......آخه میگن پارسال خیلی شلوغ بوده و شاید امسال یه سری محدودیتا برا جبران این قضیه بذارن ........ولی من اون طور که از جند نفر شنیدم، ورکشاپ خوبی نیست چون شلوغه و آقای شقاقی به همه نمیرسه و یه موضوع میدن و همه اسکیس میزنن آخرسر هم چندتا کار تاپ رو برمیداره و اونا رو اصلاح میکنه و بقیه کارا هیچی.......بعد هم اینکه تو این ورکشاپ های شلوغ ممکنه موضوع مربوطه تو کنکور بیاد و اون کاری که روش بحث شده رو تو کنکور همه بزنن و در نتیجه کارا شبیه هم بشه و درصدا بسیار پایین...

موفق باشی

albaloo_66

عضو جدید
بچه ها منم عسگر پور تو مرکز معماری و ثبت نام کردم به نظر شما عسگر پور بهتره یا سپیده علیمحمدزاده؟؟؟؟؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من میخوام پیش عسگری پور برم ولی اسکیس منظرم برام مهمه....با شما منظرم کار کرد؟؟

نه ما هممون معماری می خواستیم.اینم بگم ایشون هندسه کار می کنند...با خط کش و ابزار اما من حداقل راضی بودم چون اسکیس 00000 بودم ولی بعدش که با بچه ها پیش رفتم پیشرفتمو احساس کردم.من که از پرسپکتیو می ترسیدم دیگه دستم اومده بود...فقط حیف که فرصت نشد موضوعی هم کار کنیم الانم به علت گرونی و شهرستانی بودن ما ....دوره 2 که تکمیلی بود برگزار نمیشه:(

Rrana

عضو جدید
جدی؟؟
من تماس گرفتم گفتن تا چند روز استادش مشخص میشه
ولی لطفی هم خوبه این هفته فک کنم کلاسش شروع بشه
04114771413میتونی با این شماره تماس بگیری خودتم هر چی خواستی بپرسی
راستی ارومیه هم تعریف سنگر پور شنیدم

دوست عزیز من اهل ارومیه ام میشه منو کمی راهنمایی کنی که تو تبریز به کجا مراجعه کنم آقای لطفی کدوم موسسه هستن + آقای سنگر پور

من شنیدم دکتر شنگه پور برا یکی از موسسه ها تو ارومیه میاد ولی از اومدنش مطمئن نیستم استاد گرانقدری هستن که تو دوره کارشناسی از اساتیدم بودن ولی بعدن رفتن تهران و بهشون دسترسی نداریم

TUliP

عضو جدید
نه ما هممون معماری می خواستیم.اینم بگم ایشون هندسه کار می کنند...با خط کش و ابزار اما من حداقل راضی بودم چون اسکیس 00000 بودم ولی بعدش که با بچه ها پیش رفتم پیشرفتمو احساس کردم.من که از پرسپکتیو می ترسیدم دیگه دستم اومده بود...فقط حیف که فرصت نشد موضوعی هم کار کنیم الانم به علت گرونی و شهرستانی بودن ما ....دوره 2 که تکمیلی بود برگزار نمیشه:(

مرسی که جواب دادیین...حالا شما از درصد اسکیستون راضی بودین؟

اگه امکان داره میشه بگین چند زدین؟؟

Saretus

کاربر فعال
بچه ها عسگری پور اسم کوچیکش رضاست؟ مرکز معماری شهر ما قراره بیاد اما من نمی دونم برم یا نه

venus.

عضو جدید
راستش من ارومیه نیستم از دوستام اسمشو شنیدم اطلاع ندارم از کجا می تونی پیداش کنی.
ولی اگه با شماره ای که بهت دادم تماس بگیری (دفتر مهندس لطفی هستش )می تونی کمک بگیری ازشون این هفته جمعه اولین جلسه کلاسشونه.

erisss

عضو جدید
بچه ها منم عسگر پور تو مرکز معماری و ثبت نام کردم به نظر شما عسگر پور بهتره یا سپیده علیمحمدزاده؟؟؟؟؟
اولا كه ديگه ثبت نام كردي پس از الان به بعد بايد به استادت اطمينان داشته باشي،عسگري پور با خط كش كار ميكنه و كلي بند و بساط مياره با خودش ،همين جمعه توي همايش مركز معماري ٢ساعت اسكيس كنكور پارسالو زد اگه ميومدي متوجه ميشدي خوشت مياد از سبك كارش يا نه چون سليقه ايه

جیران سبز

عضو جدید
سلام دوستان/فکر میکنم دیر شده برای این سوال یعنی فکر میکنم ثبت نام کلاس ها دیر شده اما بچه ها میدونید کلاس اسکیس امادگی برای ازاد ارشد در شهر اصفهان کجا مناسبتره و بهم پیشنهاد میکنین؟؟

R00z

عضو جدید
دوستان من کلاس آموزشی شقاقی رو رفتم اما کلاس کارگاهیش اینجا برگزار نمیشه ... کسی میدونه برای موضوعی کار کردن باید از کجا شروع کرد؟

gholamsagi

عضو جدید
بچه های اهل اصفهان استادی رو می شناسن که واسه ی اسکیس کلاس برگزار کنه و البته با کیفیت تدریس کنه؟
البته غیر از امیر شقاقی!
ممنون از پاسختون

معمارباشی

عضو جدید
اصفهان آقاي عسكري پور مركز معماري تدريس مي كنن كه همون 8 بهشته ... و آقاي دكتر صديق هم هستند ... ولي همه ي اينا كلاساشون و مهلت ثبت نامشون تموم شده ! چقدر دير اقدام كردي ؟؟؟

gholamsagi

عضو جدید
اصفهان آقاي عسكري پور مركز معماري تدريس مي كنن كه همون 8 بهشته ... و آقاي دكتر صديق هم هستند ... ولي همه ي اينا كلاساشون و مهلت ثبت نامشون تموم شده ! چقدر دير اقدام كردي ؟؟؟

منتظر بودم ببینم مجاز میشم یا نه! ممکنه شماره ی این دو تا کلاسو بهم بدید تماس بگیرم؟
مرسی

معمارباشی

عضو جدید
سلام
بچه هاي اصفهان اگه كسي هست كه مي خواهد بره كلاس امير شقاقي خبرم كنه ... چون كلاسش پر شده منم مي خواهم از اصفهان برم ... برا همين مي خواهم كلاسم رو كنسل كنم ... پس اگه خواستيد خبرم كنيد

لوتوس

عضو جدید
سلام من کلاساشو سال 88 رفتم.مرکز معماری بود.من الان خودم اسکیس خصوصی درس میدم.به نظر من خوبه اما امیر شقاقی یه چیز دیگست.من کلاسی نبود که زمان ارشدم نرفته باشم.با سیستم همشونم آشنام.پژمان اگه یه چیزی بلد باشی خوبه برات.منظورم مفاهیم پایه معماریه.یعنی بتونی طرح بزنی.اون میتونه یکم لم اسکیس زدن آزمون رو بگه.حالا خود دانید

gholamsagi

عضو جدید
سلام
بچه هاي اصفهان اگه كسي هست كه مي خواهد بره كلاس امير شقاقي خبرم كنه ... چون كلاسش پر شده منم مي خواهم از اصفهان برم ... برا همين مي خواهم كلاسم رو كنسل كنم ... پس اگه خواستيد خبرم كنيد

چند جلسه ش گذشته؟

بالا