[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

starshid

عضو جدید
جهت آموزش نیروهای جدید الاستخدام مناطق نفتخیز دو تا مرکز آموزش تو اهواز هست 1-مرکز آموزش خرمکوشک 2- مرکز آموزش واقع در منطقه برومی
در مورد زمان هم طبق چیزی که به همه اعلام کردن اول اردیبهشت

شما در مورد اهواز بودن محل آموزش مطمئن هستی رفیق؟
از طول دوره هم اطلاعی دارین؟ راهی برای دونستنش هست؟

متاهلیم دیگه ... باید به فکر هزار و یک مساله جانبی هم باشیم

kuwait

کاربر فعال
دوستان من امروز داشتم ميرفتم واسه ارشد امتحان بدم كه باهام تماس گرفتن گفتن يكشنبه اهواز باش براي عقيدتي...

رشتم الكترونيكه،نفت خيز جنوب قبول شدم
اول فاميلم ف هست

همگي موفق باشيم.
آقا رفتی مصاحبه یه ندایی به ما بده ببینیم چه خبرا بوده
یه زحمت دیگه برات دارم:یه سوال کن ار همه گزینش می گیره یا نه؟
مرسی

yam2011

عضو جدید
بچه هایی که رفتن طب صنعتی آزمایشات همه یک روز انجام میشه؟
واسه همش باید ناشتا باشیم یا میشه چیزی خورد؟
بچه ها استرس داشته باشی نوار قلب افتضاح میشه نه؟

mahdibavi

عضو جدید
شما در مورد اهواز بودن محل آموزش مطمئن هستی رفیق؟
از طول دوره هم اطلاعی دارین؟ راهی برای دونستنش هست؟

متاهلیم دیگه ... باید به فکر هزار و یک مساله جانبی هم باشیم

برادر عزیز طول مدت آموزشت به اداره ای که بهش معرفی میشی بستگی داره (طبق گفته های همکارهای رسمی با سابقه) ممکنه ادارت تو رو 6 ماه در اختیار اداره آموزش قرار بده ممکنه هم بگن فعلا مشغول به کار بشی و حین کار بری آموزش ، در مورد محل آموزش هم خدمتت عارضم بستگی به شرکت زیر مجموعه داره اگه مارون،کارون یاستاد باشی آموزشت تو اهوازه در مورد بقیه شرکتها مثل مسجد سلیمان اکثر دوره هات تو همون شهره

farzad84

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه هاي پالايش و پخش كه مصاحبه عقيدتي ندادن ، از مسئولين سوال كردن ببينن كه مصاحبه داريم يا نه؟ زمانش كيه؟ بعد طب صنعتي دعوت ميشيم ؟ كلا چطور خبرمون ميكنن؟

arash_4003

عضو جدید
امروز فهمیدم 2 -3 روز پیش واسه منم از نفت و گاز پارس اومده بودن تحقیق!!! خدا به خیر بگذرونه

yam2011

عضو جدید
بچه های نفت و گاز پارس هستن؟
آخرین فامیل که بهش زنگ زدن غ بوده؟
نوبت ها فکر کنم تا سه شنبه داده شده آره درسته؟

yam2011

عضو جدید
آرش خان شما رو دعوت کردن بعد اومدن تحقیق یا هنوز بهت زنگ نزدن؟
از کجا فهمیدی تحقیقات کردن؟
منم پارسم

arash_4003

عضو جدید
الان همسایمون بهم گفت. هفته پیش بهم زنگ زدن ولی یادم نیست چند شنبه بود؟ فکرکنم بعد زنگ زدنشون بود

yam2011

عضو جدید
خوش به حالت ما که دستمونو هنوز گذاشتن تو پوست گردو
میبینی شرکتی با این عظمت برنامه ریزیه یه هفته ای نداره که زمان رو به همه اعلام کنه یکی یکی میزنگه
خوب اخه اگه یکی گرفتار بود چی!!!!!!!

arash_4003

عضو جدید
من الان 3-4 روز به سوپری محل گیر دادم که آقا واسه ما نیومدن تحقیق بنده خدا میگفت نه . حالا نگو اومدن تحقیقاشونو کردن
ولی به هر حال این یه نفر جزء کسایی بود که خودم معرفی کردم ولی همش پیش همونا نرفتن مثلا یکی دیگه رو هم معرفی کرده بودم ولی سراغ اون نرفتن

heydarheydar

عضو جدید
باشه چشم،حتما برگشتم ميگم چي پرسيدن،
اون سوالت رو هم اگه تونستم حتما ميپرسم،در حال حاضر دارم عقيدتي ميخونم!!!!!

آقا رفتی مصاحبه یه ندایی به ما بده ببینیم چه خبرا بوده
یه زحمت دیگه برات دارم:یه سوال کن ار همه گزینش می گیره یا نه؟
مرسی

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما بهمون زنگ زدن و ما فردای زنگ زدن اومديم تهران و الان این پست رو از تهران ميذارم و نميدونم رفتن تحقيق يا نه ، اما عصر روزی که خواستم بيام از سوپری محله که مادر شهيده(اند معتمد محل) پرسيدم که اومدن واسه تحقيق يا نه؟ گفت نه! حالا اگه از کس ديگه ای پرسيده باشن من بايد چجوری خبر دار بشم؟
فقط همونا که معرفی کردم رو ميشناسم تازه يکيشونم دوست بابام بود که مجبور شدم خودم رو بش بشناسونم :دی
خدا به خير بگذرونه ديگه این ريشمون داره بدجوری حرص ميده صورتمون رو :(

FAMINE RIAN

عضو جدید
انگار همون 20 دقیقه به ساعت هشت همه در ساخمان نفت و گاز پارس جمع شیم بهتره چون هیچ کس پیام خصوصی نزاشت

heydarheydar

عضو جدید
دوست عزیز از اول هفته مصاحبه های عقیدتی سیاسی برای پالایشگاه اراک شروع شده و منم فردا مصاحبه دارم.
برای مصاحبه با کسی تماس گرفته نشده و فقط یک پیامک اومد.
فایل را دوباره میزارم.
من حتی سوالاتی که از دوستان پرسیده بودن هم گذاشتم.

دوست عزيز يا دوستان عزيز هر كي فايل بدرد بخوري براي مصاحبه عقيدتي داره لطفا قرار بده ما استفاده كنيم ،اين كه اين دوستمون گذاشته يه چيزه ديگه اس ظاهرا،ممنون ميشم از همگي.

natas_ss

عضو جدید
4تا ازمایش اخه چه هزینه ایی داره؟!!
یه حرفایی میزنید ها!
عزیز من، برای صاایران که می خواستم برم بهم گفتن آزمایشایی که باید بدی هزینشون بالاست برای همین آخر از همه مراحل میفرستیمتون اونجا...
خودمم یه آزمایش خون ساده و یه تست حساسیت دادم با بیمه برام 65 تومن آب خورد...
شما خودت بخوای فقط "یک" دکتر "ویزیتت" کنه باید 12 تومن بدی

آخرین ویرایش:

pejman4u

عضو جدید
ما بهمون زنگ زدن و ما فردای زنگ زدن اومديم تهران و الان این پست رو از تهران ميذارم و نميدونم رفتن تحقيق يا نه ، اما عصر روزی که خواستم بيام از سوپری محله که مادر شهيده(اند معتمد محل) پرسيدم که اومدن واسه تحقيق يا نه؟ گفت نه! حالا اگه از کس ديگه ای پرسيده باشن من بايد چجوری خبر دار بشم؟
فقط همونا که معرفی کردم رو ميشناسم تازه يکيشونم دوست بابام بود که مجبور شدم خودم رو بش بشناسونم :دی
خدا به خير بگذرونه ديگه این ريشمون داره بدجوری حرص ميده صورتمون رو :(

اینقد حرص نخور مهندس کاش همه کارا مثل ریش گذاشتن باشه ;) زمان همه چیزو حل میکنه
در ضمن تو تحقیقات محلی اگه همسایه ها راضی باشن کسی راجبت بد قضاوت نمیکنه میگن دوستی بی دلیل میشه ولی دشمنی بی دلیل نمیشه پس لزومی نداره زیاد نگران باشی .

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرتون مصاحبه عقیدتی واسه همست نفت خیز جنوب رو می گم

چرا واسه بعضی ها اومدن تحقیق و بعضی ها رو دعوت کردن مصاحبه عقیدتی ولی بعضی ها نه تحقیق نه دعوت به مصاحبه

کم کم داریم نگران میشیم

لطفا دوستان و همکاران نفت خیزی جواب بدید.

اگه کسی از نفت خیز واش اومدن تحقیق یا مصاحبه عقیدتی یا طب رفته یه خبری بده

FAMINE RIAN

عضو جدید
کسی خبر داره پایه حقوق واسه من با مدرک کاردانی تو شرکت نفت چنده ؟ ممنون میشم پاسخ بدید

sreza3433

عضو جدید
آرش خان شما رو دعوت کردن بعد اومدن تحقیق یا هنوز بهت زنگ نزدن؟ از کجا فهمیدی تحقیقات کردن؟ منم پارسم
اگه بیان تحقیق یه جوری خبر دار میشی چون انقدر سراغ میگیرن که یکی دو تا شما را بشناسه .از سوپری سرکوچه گرفته تا...نگران نباش

heydarheydar

عضو جدید
دوست عزيز يا دوستان عزيز هر كي فايل بدرد بخوري براي مصاحبه عقيدتي داره لطفا قرار بده ما استفاده كنيم ،اين كه اين دوستمون گذاشته يه چيزه ديگه اس ظاهرا،ممنون ميشم از همگي.

تشكر فراوان از دوستمون آقا امير amir4924 بابت اين تاپيك مفيد:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/330589-مصاحبه-عقیدتی-سیاسی-شرکت-نفت

eh.ie

عضو جدید
کسی میدونه نفت و گاز پارس مصاحبه عقیدتی سیاسی داره ...
من اگه تحقیق محلی خوب باشه بازم تحقیق داره. یا کسایی که تحقیق محلی خوب نداشتن دعوت میشن.
من فردا 8 صبح نفت و گاز پارس ام.
پنج شنبه تحقیق اومدن.
با تشکر اگه میونید جواب بدید.

amir4924

عضو جدید

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه نفت و گاز پارس مصاحبه عقیدتی سیاسی داره ...
من اگه تحقیق محلی خوب باشه بازم تحقیق داره. یا کسایی که تحقیق محلی خوب نداشتن دعوت میشن.
من فردا 8 صبح نفت و گاز پارس ام.
پنج شنبه تحقیق اومدن.
با تشکر اگه میونید جواب بدید.

کاش فردا ببینمت تو شرکت

بالا