[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

arsham1789

عضو جدید
دوست عزیز میشه بگید آدرس محل گزینش کجا بوده؟و چی پرسیدن؟
اهواز میدان 5 نخل هسته گزینش جنوب، بیشتر مسایل احکام و نماز(شکیات و نماز مسافر) روزه مبطلات روزه روزه مسافرو.... مسایل روزم پرسیدن مثل آخرین راهپیمایی که رفتی جایگاه ولایت فقیه انتخابات شرکت میکنی، سوالاش رواله میشه بشون جواب داد

mirara

عضو جدید
اهواز میدان 5 نخل هسته گزینش جنوب، بیشتر مسایل احکام و نماز(شکیات و نماز مسافر) روزه مبطلات روزه روزه مسافرو.... مسایل روزم پرسیدن مثل آخرین راهپیمایی که رفتی جایگاه ولایت فقیه انتخابات شرکت میکنی، سوالاش رواله میشه بشون جواب داد
سلام
شركت كردن در انتخابات رو از خودت پرسيدن؟مگه تو شناسنامه مشخص نيست؟اونو نگاه نكردن؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

من فقط مشکلم نماز جمعه و راهپيماييه که تا حالا نرفتم!!!!

mmmn68

عضو جدید
نعهد محضری رو نمیدونم اما سوء پیشینه رو هرموقع که روفتی سر کار میری میدی به امور اداری شرکت.
این حرف از خودم نیست خود مسئولش که امروز(جمعه) نامه سوء پیشینه و نامه معرفی به بیمارستان رو بهم داد گفت.
اره منم همچین برداشتی داشتم اما نباید قبلش ببینن طرف سابقه دار هست یا نه؟ اینش یکم تناقض داشت،من که همین هفته ایشالا جفتشو انجام میدم میبرم واسشون،مرسی دوست عزیز

mmmn68

عضو جدید
سلام
شركت كردن در انتخابات رو از خودت پرسيدن؟مگه تو شناسنامه مشخص نيست؟اونو نگاه نكردن؟
از من پرسیدن انتخابات شرکت میکنی گفتم اره خواستم شناسنامه نشون بدم گفتن لازم نیست(روز مصاحبه عقیدتی پالایشو پخش)

ABADAN-

عضو جدید
سلام دوستان
کسی طب صنعتی یا هسته گزینش مناطق نفت خیز جنوب رفته؟ اگه میشه توضیح بدین؟
ممنون
با ارزوی موفقیت واسه همه ...

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که رفتن طب صنعتی آزمایشات همه یک روز انجام میشه؟
واسه همش باید ناشتا باشیم یا میشه چیزی خورد؟
بچه ها استرس داشته باشی نوار قلب افتضاح میشه نه؟

عزیز اگه استرس داری و می ترسی نوار قلبت خراب شه ، یه ساعت قبل از نوار قلب یه قرص پروپرانول 10 (ایندرال) بخور . هم استرستو کم می کنه و هم فعالیت قلبو تنظیم می کنه.

آخرین ویرایش:

arash_4003

عضو جدید
عزیز اگه استرس داری و می ترسی نوار قلبت خراب شه ، یه ساعت قبل از نوار قلب یه قرص پروپرانول 10 (ایندرال) بخور . هم استرستو کم می کنه و هم فعالیت قلبو تنظیم می کنه.
بله ولی از اون طرف تست عدم اعتیادم مثبت میکنه:biggrin:

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان
بهتره که از هیچ دارویی استفاده نکنید
توجه هیچ دارویی
چون همه چی تو آزمایش مشخص میشه و بعدش به هیچ عنوان پذیرفته نخواهید شد
پس بهتره که شناس استخدامیتون رو با هیچی عوض نکنید
موفق باشید

yam2011

عضو جدید
سلام
بچه هایی که طب صنعتی رفتن میشه اول تست خون و اعتیاد رو داد بعد رفت برای نوار قلب؟

yam2011

عضو جدید
از بچه های نفت و گاز به کسی زنگ زدن؟
میدونین تا چه حرفی زنگ زدن؟
کسی خبر داره آخر دعوت ها این هفتس یا به هفته دیگم میکشه؟!!!!

essinem

عضو جدید
اگه استرس زیاد داشته باشی برای نوار قلب چیکار میشه کرد؟
استرس واسه چی باید داشته باشی یه آزمایشه سادست تازه اگر هم داشته باشی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد چون اونا دنبال نامنظمی در ضربان هستن یا بیماری های دیگه افزایش ضربان که ایرادی نداره قلب اگه درست کار کنه درست کار میکنه تعداد در زمانش که اهمیتی نداره
دیگه به این چیزا فکر نکن و یه ذره ریلکس باش

ehsan6472

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز من امروز رفتم کارای سوء پیشینه رو انجام دادم و جوابش دو هفته دیگه میاد در خونه.
مدارک لازم جهت سوء پیشینه :
1. معرفی نامه
2. رسید بانکی به مبلغ پنج هزار تومان واریزی به حساب نیروی انتظامی(بانک ملی)
3. رسید پستی( قیمتش یازده هزارتومان از پست بانک میگیری )
4. اصل و کپی کارت پایان خدمت
5. اصل وکپی صحفه اول شناسنامه
6. اصل و کپی کارت ملی
7. دوقطعه عکس 3*4

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما امروز رفتيم شرکت پارس و نامه هامون رو گرفتيم و بمون گفتن که 7 اسفند بريم واسه طب لعنتی! ای کاش واسه من يکی بعد از 11 اسفند ميشد که اما فعلا بيخيال

واسه جواب استعلام ها هم تاریخی مشخص نکردن که کی جوابش ُ ببریم

FAMINE RIAN

عضو جدید

اما به نظر من این کار رو انجام نده پروپرانول گاهی وقتا ضربان قلب رو هم پایین تر از حد معمول میاره پس استرس نداشته باشین و خیالتون راحت بااشه که همه قبولیم به امید خدا

h_r

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز من امروز رفتم کارای سوء پیشینه رو انجام دادم و جوابش دو هفته دیگه میاد در خونه.
مدارک لازم جهت سوء پیشینه :
1. معرفی نامه
2. رسید بانکی به مبلغ پنج هزار تومان واریزی به حساب نیروی انتظامی(بانک ملی)
3. رسید پستی( قیمتش یازده هزارتومان از پست بانک میگیری )
4. اصل و کپی کارت پایان خدمت
5. اصل وکپی صحفه اول شناسنامه
6. اصل و کپی کارت ملی
7. دوقطعه عکس 3*4

سلام
لطفا آدرسی که باید مدارک احراز سوء پیشینه و آزمایش مواد مخدر را در شهر اهواز تحویل بدیم بگید؟

yam2011

عضو جدید
آقا حمید میشه با این شماره که دادین تماس گرفت خبردار شد کی باید بریم تهران یا همچنان باید منتظر تلفن اونها باشیم؟
خبری داری؟

yam2011

عضو جدید
کسی از بچه های نفت پارس هس که باهاش تماس نگرفته باشن؟
چرا امروز خبری از زنگها نشد!!!!

بالا