[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبختم دوست من
پس روزي يكبار اينجا سر بزن حتمن اگه خبري شد اينجا بزاريم كه بي خبر نباشيم
هرچي داود براي فلات گرفتن
چون كساني كه اسمشون داود خيلي بچه هاي خوبي هستن
اگر بد بوديم ميفرستادنمون مناطق نفتي جنوب
يا ابولفضل با 1400 نفر در افتادم الان 1400 نفر به اين پيام واكنش نشون ميدن
بابا شوخي كردم
همه خوب هستيم:biggrin:

نه همشهری من داوودم و افتادم نفت و گاز پارس :دی

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم به اصفهاني بودنت شك ميكنم
آخه همه جا كه نبايد راست گفت
تازه براي همچين موقعيتي
تو از همين الان خيلي استرس داري
به نظرم بايد استرس را ترك كني نه سيگار را
چندبار بگم داداش استرس نداشته باش بگو من قبولم

نه کسی سؤال من رو متوجه نشد !
من ميگم اگه بگم سيگاری هستم شرايط بهتر نيست؟ يعنی با اینکه سيگاری نيستم بگم سيگاری هستم که من رو با گروه سيگاريا مقايسه کنن و بگن حجم ريه اش در گروه سيگاريا خوبه!( اینجور بگم یا راستشو بگم؟)
متوجه شدين؟؟؟
استرس هم به اون صورت ندارم فوقش ميريم خارج :دی

natas_ss

عضو جدید
خوبه داداش نگران نباش

آخییی خیالم راحت شد... برم پا معامله مسکن ;) :biggrin:

من نه اطلاعی از پایه و ضریبش دارم(اگه داشته باشه) و نه از اقماری بودن و نبودنش!!!! تو گوگل عزیزم هرچی زدم چیزی نیافتم.....
اگه کسی اطلاعی داشت و مارو هم در جریان گذاشت ممنون می شم!!!! (ارشد-پالايش نفت هرمزگان)

davood253

عضو جدید
اول میرید ساختمان نفت و گاز پارس مدارکتونو تحویل میدید.یه نامه به شما میدن و شما رو به طب صنعتی معرفی می کنند .نامه رو میبرید طب صنعتی تو ساختمون بیمارستان نفت و پرونده تشکیل میدید و مراحل رو شروع می کنید .اول برید آزمایش خون بدید چون تا 10 صبح بیشتر نمونه گیری نمی کنند جوابشم فرداش میاد آزمایش رادیولوژی و تست اعتیاد هم روز بعدش جوابش میاد پس این مراحلو اول انجام یدید کلا 2 روز طول می کشه.واسه تست تنفس به سیگاری ها گیر نمی دند فقط باید ریتون سالم باشه اگه سنتون زیر 35 سال باشه نیازی نیست موی سینتون رو بتراشید.نمره چشم من 1.25 بود هیچ گیری ندادند .زیاد نگران نباشید هیچکس تو این مرحله رد نمیشه اینو پزشک طب صنعتی می گفت مگر اینکه مشکل خیلی خاصی باشه.از گزینش هم هیچ خبری نیست.اگه باز هم سوالی باشه در خدمتم

دوست من
معاينه پزشكي به چه نحوي بود
كامل لخت ميكردن . آيا بايد كفش و جوراب هم در بياريم؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارم به اصفهاني بودنت شك ميكنم
آخه همه جا كه نبايد راست گفت
تازه براي همچين موقعيتي
تو از همين الان خيلي استرس داري
به نظرم بايد استرس را ترك كني نه سيگار را
چندبار بگم داداش استرس نداشته باش بگو من قبولم

من ميگم اگه بگم سيگاری هستم شرايط بهتر نيست؟ يعنی با اینکه سيگاری نيستم بگم سيگاری هستم که من رو با گروه سيگاريا مقايسه کنن و بگن حجم ريه اش در گروه سيگاريا خوبه!( اینجور بگم یا راستشو بگم؟)
متوجه شدين؟؟؟

natas_ss

عضو جدید
متوجه شدين؟؟؟
می خوایی قبلش (اگه وقت داری!؟!) خودت بورو یه تست بده!!! ببین اوضاع چطوره!؟!
من چشممو که 8/10 به دکتر گفتم راهنمایی خواستم، گفت به رو خودت نیار با اعتماد به نفس بورو!!!

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوایی قبلش (اگه وقت داری!؟!) خودت بورو یه تست بده!!! ببین اوضاع چطوره!؟!
من چشممو که 8/10 به دکتر گفتم راهنمایی خواستم، گفت به رو خودت نیار با اعتماد به نفس بورو!!!

ميگم که روز 11 بهمن رفتم تست دادم و پشت جوابش، دکتر يه چيزايی نوشته که خب قطعا من نميفهمم چی نوشته فقط يه 95 درصد رو ميفهمم که اونم دقيق نميدونم معنيش رو.
خلاصه که فقط يه نسخه نوشت و گفت مصرف کن تا 1 ماه بعد بيا دوباره (تو این مدت يک ماه طبيعتا طب ما انجام شده)
چشمام رو هم دکتر به من گفت کسی با دستگاه هم نميفهمه که عمل کردم پس منم واسه اون با اعتماد به نفس ميرم :)

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من
معاينه پزشكي به چه نحوي بود
كامل لخت ميكردن . آيا بايد كفش و جوراب هم در بياريم؟

نگران لخت شدن نباش داش داوود من واسه ذوب آهن يه بار لخت شدم! فقط با عرض معذرت! اشاره ميکنه با دستاش که شورت رو بيار پايين و يک دور بچرخ و بعد ميگه بپوش! همين

natas_ss

عضو جدید
ميگم که روز 11 بهمن رفتم تست دادم و پشت جوابش، دکتر يه چيزايی نوشته که خب قطعا من نميفهمم چی نوشته فقط يه 95 درصد رو ميفهمم که اونم دقيق نميدونم معنيش رو.
خلاصه که فقط يه نسخه نوشت و گفت مصرف کن تا 1 ماه بعد بيا دوباره (تو این مدت يک ماه طبيعتا طب ما انجام شده)
چشمام رو هم دکتر به من گفت کسی با دستگاه هم نميفهمه که عمل کردم پس منم واسه اون با اعتماد به نفس ميرم :)

خوب به خوده دکتره می گفتی برایه چی می خوایی تستو تا بگه گیر مین یا نه؟!؟!

davood253

عضو جدید
متوجه شدين؟؟؟

فكر نكنم براي سيگاري ها امتياز قائل بشن و بگن چون سيگاري هستي تست اسپرومتري شما با بقيه فرق داره

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب به خوده دکتره می گفتی برایه چی می خوایی تستو تا بگه گیر مین یا نه؟!؟!

به دکتر گفتم . اتفاقا همون دکتری بود که 3 سال قبل نامه نوشت به کمسيون ذوب آهن و من در آخر رد شدم!(پزشک معتمد ذوب آهن) بش گفتم اون سال باعث شدی من ادامه تحصيل بدم و اینا اولش ذوق کرد و اما در کل چون آدم بد اخلاقيه هيچی نگفت و فقط گفت این دارو (سيمبيکورت) رو مصرف کن و يک ماه ديگه بيا پيشم! ديگه نگفت که رد هستم يا قبول منم از اون روز هر روز رفتم دويدم تو پارک :دی

davood253

عضو جدید
خداییش مشکلت کفش و جورابه؟!؟!؟ :biggrin::biggrin:
همچین لختمون کنن که خودمونم تو کف بمونیم ;))

آره بخدا مشكلم كفش و جورابه .
اگه بگن شورت هم در بيار با دل و جون در ميارم ولي كفش و جورابم را نه.
جدي ميگم آيا از دوستاني كه معاينه پزشكي رفتن كفش و جوراب هم در اوردن يا نه؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
فكر نكنم براي سيگاري ها امتياز قائل بشن و بگن چون سيگاري هستي تست اسپرومتري شما با بقيه فرق داره

نه امتياز که نه ، اما گفتم شايد وقتی ميپرسن سيگاری هستی يا نه؟ اون پيک نرمالی که واسه افراد عادی در نظر گرفته شده رو پايين تر در نظر بگيرن. به هر حال سيگاريا حجم ريه اشون کمه ديگه
هرچی ميخواد بشه بشه همينه که هس :دی
مثل تمامی مراحل توکل به خدايی که رزاق اونه!
داداش دوستم تو استخدام بانک صادرات رد شد اما تو استخدام بانک مسکن قبول! شايد ماهم تو ذوب رد شديم که تو نفت قبول بشيم !

davood253

عضو جدید
نه امتياز که نه ، اما گفتم شايد وقتی ميپرسن سيگاری هستی يا نه؟ اون پيک نرمالی که واسه افراد عادی در نظر گرفته شده رو پايين تر در نظر بگيرن. به هر حال سيگاريا حجم ريه اشون کمه ديگه
هرچی ميخواد بشه بشه همينه که هس :دی
مثل تمامی مراحل توکل به خدايی که رزاق اونه!
داداش دوستم تو استخدام بانک صادرات رد شد اما تو استخدام بانک مسکن قبول! شايد ماهم تو ذوب رد شديم که تو نفت قبول بشيم !

همون بهتر كه ذوب آهن نرفتي
اوضاع ماليش كه ميدوني خراب شده
تو حقوق دادن به مشكل برخورده
شايد قسمت بوده بياي شركت نفت

essinem

عضو جدید
سلام دوستان بچه های نفت خیزی کسی نرفته طب صنعتی ؟
بنظرتون اهوازه باشه یا تهران؟
دو روز پیش واسه من اومدن تحقیقات همه هم ازم تعزیف و تمجید کردن بنظرتون واسه عقیدتی ازم دعوت می کنن آخه من اول فامیلم ت هستش ولی هنوز با هام تماس نگرفتن

arash_4003

عضو جدید
اي داد بي داد
بميرم برات
نه بابا كجا تست نيكوتين ميگيرن خودتا نترسون
حالا چه سيگاري ميكشي؟
ميگن ونستون لايت كه خيلي گرون شده
بهمنچي ميكش
نه سیگار نمیکشم یکی ازم پرسیده بود نمیدونستم گفتم اینجا شاید کسی بدونه

mahdibavi

عضو جدید
سلام دوستان بچه های نفت خیزی کسی نرفته طب صنعتی ؟
بنظرتون اهوازه باشه یا تهران؟
دو روز پیش واسه من اومدن تحقیقات همه هم ازم تعزیف و تمجید کردن بنظرتون واسه عقیدتی ازم دعوت می کنن آخه من اول فامیلم ت هستش ولی هنوز با هام تماس نگرفتن
فکر نکنم برای طب صنعتی کسی رو دعوت کرده باشن ملی حفاری جنوب هم همینطور البته سوال مهم اینه که بالاخره زنگ میزنن یا دعوتنامه میفرستن مسئله این است

mahdibavi

عضو جدید
ما رو که کامل لخت کردن.
حالا شاید از این دوستت ترسیدن!!!
اتفاقا هیکل نتراشیده ای داره شایدم خجالت کشیده راستش رو بگه بهرحال اگه حرف شما درست باشه چاره ای نیست باید دلو زد به دریا:smile:

آخرین ویرایش:

sreza3433

عضو جدید
سلام واسه من اومدن تحقیقات محلی پیش اونایی که تو فرم نوشتم نرفتن . فعلا تا 4 نفرو خبر دارم که رفتن .نفت و گاز پارس

arsham1789

عضو جدید
سلام واسه من روز دوشنبه اومده بودن تحقیقات محلی برا گزینشم زنگ زدن گفتن بیا که اونم رفتم حالا گفتن شنبه بیا واسه تحویل مدارک

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سیگاری ها و قلیونی های عزیز اصلا ناراحت نباشید.از اونجایی که قراره که یه عمر تو دود و دم کار کنید واسه شما که با این شرایط سازگارید امتیاز ویژه ای قایل میشن و قبولیتون صد در صده!

IRAJA

عضو جدید

دوست من
معاينه پزشك به چه نحوي بود
به طور كامل لخت كردن
آيا جوراب هم گفت در بيارين يا نه؟
برام مهمه اين سوال .
مرسي
سلام
لخت مادرزاد .بله جوراب هم دراورديم.كودي كف پا رو ميبينن و چك ميكنه.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگران لخت شدن نباش داش داوود من واسه ذوب آهن يه بار لخت شدم! فقط با عرض معذرت! اشاره ميکنه با دستاش که شورت رو بيار پايين و يک دور بچرخ و بعد ميگه بپوش! همين

اگه با یه دور چرخ زدن کار تمومه که خیالی نیست. میترسم کار به جاهای باریک بکشه! :cry:من حساب از دستم در رفته، بچه ها این مرحله خوان چندم میشه؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

بالا