[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

active2010

عضو جدید
طب صنعتی

طب صنعتی

اول میرید ساختمان نفت و گاز پارس مدارکتونو تحویل میدید.یه نامه به شما میدن و شما رو به طب صنعتی معرفی می کنند .نامه رو میبرید طب صنعتی تو ساختمون بیمارستان نفت و پرونده تشکیل میدید و مراحل رو شروع می کنید .اول برید آزمایش خون بدید چون تا 10 صبح بیشتر نمونه گیری نمی کنند جوابشم فرداش میاد آزمایش رادیولوژی و تست اعتیاد هم روز بعدش جوابش میاد پس این مراحلو اول انجام یدید کلا 2 روز طول می کشه.واسه تست تنفس به سیگاری ها گیر نمی دند فقط باید ریتون سالم باشه اگه سنتون زیر 35 سال باشه نیازی نیست موی سینتون رو بتراشید.نمره چشم من 1.25 بود هیچ گیری ندادند .زیاد نگران نباشید هیچکس تو این مرحله رد نمیشه اینو پزشک طب صنعتی می گفت مگر اینکه مشکل خیلی خاصی باشه.از گزینش هم هیچ خبری نیست.اگه باز هم سوالی باشه در خدمتم

تست بینایی چه جوریه؟ با دستگاه چک میکنن؟ یا فقط از روی تابلو علامتها رو میخونی؟ (اگه از روی تابلو باید بخونی، با عینک یا بی عینک)؟ نمیدونی تا چه شماره چشمی گیر میدن؟ کلا رو تست بینایی سخت گیرن یا نه؟ ممنون میشم اگه یه توضیح کلی بدی

aa313

عضو جدید
پارس

پارس

سلام
دوستانی که از نفت پارس دعوت شدن، نفهمیدن بالاخره طب صنعتی فقط تهران انجام میشه یا شهرای دیگه مثل اصفهان و ... هم انجام میشه ؟:eek:

sayalat83

عضو جدید
جواب سوء پیشینه رو باید به خیابون فاطمی شرکت نفت وگاز پارس تحویل بدیم.رو چشم زیاد گیر نمیدن اونایی که عینکی هستید فقط شماره عینک رو تو برگه معاینه می نویسه.با دستگاه چک میکنه .جواب آزمایشات رو بعد از هر آزمایش از دکترش بپرسید بهتون میگه.بعد از تمام شدن تمام مراحل و تحویل دادن پرونده بعد از بررسی اون رو به شرکت نفت و گاز پارس میفرستند .فقط یه نکته اینه که یه برگه بهتون میدن که وضعیت طب صنعتیتون رو (مناسب برای کار...نا مناسب....)دکتر طب صنعتی مشخص می کنه که وقتی باهاش صحبت کردم گفت تو این مرحله هیچ کس رد نمیشه اگه مشکل خیییییلی خاصی باشه همونجا بعد از آزمایش میفرستیمتون واسه آزمایش تخصصی تر .نگران نباشید تو این 3 ر.ز من ندیدم به بچه ها گیر بدن

sayalat83

عضو جدید
راستی بچه های پارس فقط تهران طب صنعتیشون انجام میشه در ضمن جواب سوء پیشینه هم گفت تا آخر ماه اسفند.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

از اول درست تعریف کنید ببینیم چطوریه
کلی و مفصل

ممنون از اطلاع رسانیتون

sayalat83

عضو جدید
1-رفتن به خیابان فاطمی و انجام مراحل اول اداری(تحویل مدارک)
2-گرفتن برگه معرفی به طب صنعتی و نامه استعلام مدرک و سوء پیشینه
3-رفتن به خیابان حافظ و مراجعه به دفتر پذیرش طب صنعتی و تحویل دادن سری دوم مدارک و تشکیل پرونده
4-انجام آزمایش خون در آزمایشگاه تخصصی بیمارستان نفت
5-انجام آزمایش رادیولوژی
6-انجام تست بینایی سنجی و شنوایی سنجی
7-انجام تست اعتیاد(نمونه ادرار)در خیابان بهشت
8-انجام تست تنفس در بیمارستان
9-روز بعد و تحویل گرفتن جواب آزمایش خون و تست اعتیاد و رادیولوژی
10-انجام معاینه بدنی
11 -تحویل کل مدارک(پرونده)به دفتر پذیرش

farkhaniii

عضو جدید
بچه ها دندونا رو هم نگاه میکنن ؟ دندانپزشک هم داره ؟ اوضاع دندونام خرابه

blae

عضو جدید
تو بیمارستان به خودت میگن نتیجه طب صنعتی چی شده؟ یا بعد از هر معاینه از تک تک دکترا باید بپرسی؟ یا اینکه نه باید صبر کنی که شرکت جواب طب رو بهت بگه؟

اخر سر یه تیک داره پروندت که برای این شغل مناسب است.اگه زده بشه توسط دکتر حله.اگه نه دلیلشو مینیویسه و میره کمیسیون.

blae

عضو جدید
تا کی فرصت داریم جواب سوء پیشینه و استعلام مدرکو براشون ببریم
اصلا کجا باید تحویلشون بدیم همون فاطمی؟

2ماهه بدنیا اومدید.خوب میرید بهتون میگن چیکارش کنید.
اینکه دیگه مصاحبه نیست که ترس داشته باشه!

tak2750

عضو جدید
1-رفتن به خیابان فاطمی و انجام مراحل اول اداری(تحویل مدارک)
2-گرفتن برگه معرفی به طب صنعتی و نامه استعلام مدرک و سوء پیشینه
3-رفتن به خیابان حافظ و مراجعه به دفتر پذیرش طب صنعتی و تحویل دادن سری دوم مدارک و تشکیل پرونده
4-انجام آزمایش خون در آزمایشگاه تخصصی بیمارستان نفت
5-انجام آزمایش رادیولوژی
6-انجام تست بینایی سنجی و شنوایی سنجی
7-انجام تست اعتیاد(نمونه ادرار)در خیابان بهشت
8-انجام تست تنفس در بیمارستان
9-روز بعد و تحویل گرفتن جواب آزمایش خون و تست اعتیاد و رادیولوژی
10-انجام معاینه بدنی
11 -تحویل کل مدارک(پرونده)به دفتر پذیرش
همون روز که میریم تهران واسه دادن مدارک(کپی کارت و شناسنامه و...)همون روز هم معاینه مون میکنند یا یه تاریخ مشخص میکنند و میگند چند رو ز بعد بیان تهران

blackberry35

اخراجی موقت

کد رهگیری شما : 359936

آقای رسول سيروس پور

با تشكر از اظهار تمايل جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیهرتبه داوطلبرتبه آخرین فرد قبول در سهمیه
ایثارگران
بومی استان خوزستان
بومی استان بوشهر
آزاد14658

توجه : جهت جلوگیری از دستیابی به اطلاعات شما توسط دیگران ، پس از مشاهده نتیجه آزمون خود از سیستم خارج شوید.
معنی دو برابر ظرفیت را بیابید.

lonelinesspains

عضو جدید
همون روز که میریم تهران واسه دادن مدارک(کپی کارت و شناسنامه و...)همون روز هم معاینه مون میکنند یا یه تاریخ مشخص میکنند و میگند چند رو ز بعد بیان تهران
رو برگه معرفی یه تاریخ مشخص شده ظاهرا اما گویا برای کسایی که مراجعه می کنن پذیرش طب صنعتی خیلی سخت نمی گیرن و همون روز آزمایشات رو اتنجام می دن مثلا برای بچه هایی که از شهرستان راه دوری رو میان احتمالا بشه همون روز رفت برای آزمایش ها.

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام
دوسته من مناطق نفت خیز جنوب گفت که امروز با اون تماس گرفتن واسه اینکه شنبه اهواز باشه برای گزینش عقیدتی

manamalireza

عضو جدید
درود بر شما تو تست بینایی و شنوایی چه طور بودن سخت گیر بودن یا نه جزئیات تست رو بنویسی ممنون میشم

sayyedjamal

عضو جدید
اوئل که رتبه ها رو زده بودند برا من نوشته بود در سهمیه آزاد رتبه آخرین فرد قبولی 0 !!!
الان که دوباره چک می کنم اطلا خبری از رتبه ها نیست !!!!!! فقط می نویسه شما در مصاحیه حد نصاب را کسب نکرده اید...
آقا این چه معنی مده؟کسی هست مشکلی مثل مشکل من رو داشته باشه؟
مرسی

yam2011

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام
[/FONT]بچه های نفت و گاز پارس امروز با کیا تماس گرفتن ؟ فامیلتون با چی شروع میشه و برای کی دعوت کردن؟

به میم و نون رسیده؟

naeimlotfi

عضو جدید
جالبه كه واسه من نوشتن آخرين قبولي در سهميه آزاد 62 و رتبه خودم 122 . دليله اين تناقض چيه؟ قائدتا بايد رتبه آخرين فرد فبولي در يك سهميه مشخص ثابت باشه.اينطور نيست؟

yam2011

عضو جدید
سلام
بچه های نفت و گاز پارس امروز با کیا تماس گرفتن ؟ فامیلتون با چی شروع میشه و برای کی دعوت کردن؟

به میم و نون رسیده؟

mmmn68

عضو جدید
بچه های پالایشو پخش کسی میدونه تعهد محضری با عدم سوء پیشینه رو کی باید واسشون ببریم؟؟؟

heydarheydar

عضو جدید
دوستان من امروز داشتم ميرفتم واسه ارشد امتحان بدم كه باهام تماس گرفتن گفتن يكشنبه اهواز باش براي عقيدتي...

رشتم الكترونيكه،نفت خيز جنوب قبول شدم
اول فاميلم ف هست

همگي موفق باشيم.

z8000

عضو جدید
دوستان من امروز داشتم ميرفتم واسه ارشد امتحان بدم كه باهام تماس گرفتن گفتن يكشنبه اهواز باش براي عقيدتي...

رشتم الكترونيكه،نفت خيز جنوب قبول شدم
اول فاميلم ف هست

همگي موفق باشيم.

سلام دوست من

شما کدوم شهر هستید؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
تالاسمی و کلسترول وچربی و قند خون.اگه دکتر صلاح بدونه بقیه رو هم مینویسه همونطور که واسه من پتاسیم کلسیم و منیزیم رو هم نوشت.من خودم تاریخ طب صنعتیم اول اسفند بود اما رفتم طب صنعتی صحبت کردم و همون روز انجام دادم.دستشوییش زیاد امنیتی نیست.70 تا تست روانشناسی رو هم باید جواب داد.تو معاینه بدنی بهت میگه پا مرغی راه برو و روی پنجه راه برو

آقا معاینه به صورت لخت مادر زاد هم کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشتا رفتین واسه تحویل مدرک ؟ یا غیر ناشتا ازتون تست گرفتن ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
چند روزه نمیتونم بیام توی سایت
نمیدونم این پست ثبت میشه یا نه ؟
منم شکر خدا قبول شدم و یکشنبه طب صنعتی دارم
امیدوارم بقیه ی بچه ها هم موفق باشن
توکل کنین به خدا

eh.ie

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
نفت و گاز پارس هستم
شنبه باید 8 صبح تهران باشم
امروز اومدن تحقیق!!!
از لیست افراد که نوشتم نپرسیدن.
از همسایه های گل و بلبل ما پرسیدن.
ما شاا... تو شمال حسادت و زیراب زنی گل میکنه ....
خدا عاقبت ما را بخیر کنه ...
از 4 نفر پرسیدن.
یکیشون که بطور حتم مطمین هستم که ...
خدا عاقبت بخیر کنه ما را و ...

بالا