مترو و دخترها

known

عضو جدید
چه پسر باشخصیتی
افرین داداش سهیل:redface:

باز گیر دادی به این بیچاره:cry:
تو بچه بودی سرتق بودیا
چقدر واست پوشک خریدیم یادش بخیر
mina jojo خیلی با حالی;););)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پست رضا در جواب یکی از بچه هاست که خودشو آدم منطقی جلوه کرده و سایرینو متهم به ...

و باز توهین و این قصه همچنان ادامه دارد!!!

من نقل قول گرفتم برای اولین بار و با شناختی که از خوندن پستاش داشتم و میدونستم متعصبانه پست میده و تحریک به بحث کردمش با اینکه میدونستم جواب نمیده:

جوابای خیلی سنگینی دارم به همه حرفات و پستات توی همه تاپیکا بدم رضا. ولی میدونم تحمل شنیدنشو نداری!

جواب رضا بعد از خوندن اولین پست من:

اگه همه جوابات اینطور با توهین و مسخره هست که اره از اول هم جواب نداشتیم و نداریم.اگه هم داشتیم نمیدادیم.چون ادمی که احترام اعتقادات دیگرون رو فراموش میکنه در حقیقت احترام به خودش روهم فراموش میکنه و این ادم هر چیزی ممکنه از دهنش در بیاد.

پس اره.از همین الان به بعد بنده کاری به کار شخص شما ندارم.برو خوش باش!

توهین داشت؟ مسخره کرده بودم؟ تازه از لفظ رضا هم استفاده کردم که دوستانه تر باشه. در ضمن اولین برخورد منو رضا بود!

من چی از دهنم بیرون اومده بود که اینو گفتی؟

یه جوری پست دادی هرکی نمیدونست فکر میکرد تو بیست تا تاپیک باهات اونطوری کرده بودم!

منم تا الان با شما کاری نداشتم.

خوش هم هستم!

اولا که کجا من طوماری که گفتی رو نوشتم.دوما تو به پیامبر و امامام بی احترامی کردی و من نه اینکه به تو بی احترامی کنم گفتم و توهین همچنان ادامه دارد.حرف خودتم میاوردی بد نبود.
خداییش کجا من توهین کردم؟؟؟
در ضمن جواب دومم هم برا ادامه جواب اول بود.تو توهین کردی به پیامبرم. و من گفتم اگه میخواد بقیه جوابات هم همینطور توهین و مسخره کنی خب بهتره نیام

ممنونم که پستای منو اوردی .واقعا ممنونم. خدا وکیلی کدوم از کلماتم فکر کردی توهین بود.

بااین حال اگه اینطور فکر کردی من رسما ازت معذرت میخوام.

deniz002

عضو جدید
خب از اين همه بحث نتيجه مي گيريم كه اكثر خانوم ها بي فرهنگ هستند و فرهنگ استفاده از بعضي چيزا رو ندار و چون درك درستس ندارن باعث دعوا ميان اعضاي اين باشگاه مي شن
اگه قبوله بزن دستو:w17:
bebakhshida bebakhshidavali inkhanooma nistan ke bi farhangan.man yek bar ajale dashtam savare vagone aghaun shodam.......cheshmeton roze bad nabine az on be bad ........

spow

اخراجی موقت
تا حالا این لذت رو تجربه کردی که یه نفر دستت رو از پشت اینقذه بپیچونه و اینقذه فشار بده که یه وقت زبون فضولا لال ، دستت بشکنه؟

:surprised::surprised::surprised:
کدوم نامردی این لذت رو بهت هدیه داده؟!!!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای مدعای باسوادی

همه چیزرو محدود میکنی تا به اون چیزی که خودت نتیجه گرفتی رنگ حقیقت بدی؟

من اینکارو نکردم.اخه هر روز تو راه رفت و برگشت از محل کارم میبینم.پستای بعضی از دوستان هم تایید میکنه این رفتارو.نه فقط هم عقیده های من.
خداییش خیلی فکرت بسته ومحدوده
سرتاپیکهات بنویس اسپاو پست نده تا بدونیم فرق خصوصی وعمومی رو!!
شما از کدوم حرف من گرفتی که گفتم دو تا واگن فقط برا خانومهاست.
اینا رو جواب بده.میخوام منطق خودتو به خودت نشون بدم.
خودت فهمیدی از پست من چه نتیجه ای گرفتی
خیلی خنده داره نتیجه گیریت
والا ماهم سوار همین مترو شدیم ازقضا دختر هم بغل دستمون بود نه ما خودمونو بهشون چسبوندیم نه اونا خودشونو به ما مالوندن
منم نگفتم که به دختر ها میمالن یا پسر بهش میماله.گفتم دلیلاش چیه که اینکار انجام میشه.که خیلی از دوستان ممنونم ازشون اومدن نظر دادن و کمکم کردن

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که کجا من طوماری که گفتی رو نوشتم.دوما تو به پیامبر و امامام بی احترامی کردی و من نه اینکه به تو بی احترامی کنم گفتم و توهین همچنان ادامه دارد.حرف خودتم میاوردی بد نبود.
خداییش کجا من توهین کردم؟؟؟
در ضمن جواب دومم هم برا ادامه جواب اول بود.تو توهین کردی به پیامبرم. و من گفتم اگه میخواد بقیه جوابات هم همینطور توهین و مسخره کنی خب بهتره نیام

ممنونم که پستای منو اوردی .واقعا ممنونم. خدا وکیلی کدوم از کلماتم فکر کردی توهین بود.

بااین حال اگه اینطور فکر کردی من رسما ازت معذرت میخوام.

رضا جان من به پیامبری که هی میگی پیامبر ما پیامبر ما توهین نکرده بودم. پیامبر ما هم هست. برو یه بار دیگه از اول بخون. اون اولین پست من بود تو اون تاپیک. پس از اول منو با یکی دیگه اشتباه گرفته بودی! نیازی هم به عذرخواهی نیست!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما وسط خیابون راه میرید؟؟؟؟ پیاده رو حد و مرز داره! بعدم باشه اصلا خیابون نه! بازار بزرگ تهران و در نظر بگیر! معبرهای تنگ و مغازه هایی که خیلی ها کنارش وای میستن و زمان زیادی هم از همه میگیره. اوکی؟؟ حالا سوالمو تکرار میکنم؟ در اونصورت هم میاین میگین جرا خانومها نمیرن؟؟

نه.نمیگم.ضرورت شاید ایجاب کنه.تو همون مترو هم ضرورت ایجاب میکنه بره داخل قسمت عمومی(زن و مرد)مثالمو گفتم که تحت چه شرایطی رو بنده سوال کردم.نه هر شرایطی.
بازم تکرار شرایط:وقت هست.جا هست.با خانواده نیست.

بله چون دلیل رفتار دیگران به شما ربطی نداره. شما مسئول رفتار خودتی نه قاضی رفتار دیگران! شما خودتو قضاوت کن فقط!
من فقط سوال کردم.به استدلال شما دیگه کسی درباره رفتارهای هیچ کسی هیچ سوالی نباید کنه.اینطور که علم رواننشناسی که پیشرفت نمیکنه.سوال درباره محکوم کردن دختری نیست.سوال درباره دلیل این کاره.
دوستاتون اومدن کلی جواب دادن.یه دور بخونی میبینی که منطقی تر از شما هم خیلی هستن و من هم لذت بردم از بحثشون.
این رفتار ایشونه اومده اونجا وایساده فقط بدون هیچ کار اضافه ای! این شرایطیه که هست طرز برخورد شما باید مورد قضاوتتون قرار بگیره نه اینکه چرا یکی اومده اونجا وایساده! خیلی راحت میتونم بگم دوست داشته اصلا! به همین دلیلی که اتوسا گفت. چون رفتار ادماست که ملاک قضاوت قرار میگیره نه جنسینشون! یکی که اونجا وایساده تا وقتی رفتار ناشایستی انجام نداده شما حقی برای محکوم کردن و قضاوت دربارشون ندارید. ایشونم یه ادمه مثل بقیه اقایون که ادمن و کنار شما ایستاده. شما اگه به جنسیت ادما نگاه نکنید و همه رو انسان ببینید دیگه این مسائل سوال بزرگی تو ذهنتون نمیشه!!
خب اینطور که برا خودش زحمت میشه.این انتخاب خودشه هر جور میخواد باشه.کسی هم تا حالا اعتراضی نکرده.من شاید این قضیه رو بالای ده بار در ماه میبینم اما به خودم اجازه ندادم بگم چرا نرفتی اونور.چون حقشه.اینجا امااومدیم سوال میکنیم که یه چیزی گیرمون بیاد.چرا بنده رو محکوم میکنید؟؟؟

من سوال کردم عجله نداشتنشو ازکجا فهمیدید؟ شما ایشونو میشناسید؟ شما از دلش خبر داری؟ از مشکلاتش خبر داری؟ چه طو با یک نگاه فهمیدی هم خونواده ای نداره (که گفتم شاید زودتر نشسته باشه و دورتر باشه ازش و شما نفهمید) هم عحله نداره و ....؟؟؟

:w20:

شما اون تعداد معدودی که به ذهن ناقص من رسید رو جواب بده.به اونی که اشتباهی بنده متوجه شدم یا خانوادش زودتر نشستن کاری نداریم.کسی که بر فرض شرطایی رو که گفتم رو داره

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان من به پیامبری که هی میگی پیامبر ما پیامبر ما توهین نکرده بودم. پیامبر ما هم هست. برو یه بار دیگه از اول بخون. اون اولین پست من بود تو اون تاپیک. پس از اول منو با یکی دیگه اشتباه گرفته بودی! نیازی هم به عذرخواهی نیست!

خب اینجا من یه اشتباهی کردم و شما هم

شما اشتباهت این بود که کسی به نام حسین تی اومد پیامبرمون رو مسخره کرده و من جواب دادم که و توهین همچنان ادامه دارد و بعد شمااز من نقل قول گرفتی که برات جواب دارما و از این حرفا

درسته؟؟؟
خب من استنباط کردم کهبا ایشون هم عقیده هستی که اومدی داری دفاع میکنی.
حق بده که اینطور برداشت کنم.
اما خب الان میگی اشتباه بوده و من معذرت میخوام

khatriya

عضو جدید
من تو مترو عادت دارم درس میخونم .. ولی تو قسمت خانوم ها از بس فروشنده میاد گدا میاد .. خیلی سر و صداست .. اگه تو مردا خلوت باشه من میرم اونور چون هم میشه نشست هم میتونی 1 ساعتی که تو مترو هستی درس بخونی .. من 3 4 تا کتاب تو همین مترو خوندم ...

spow

اخراجی موقت
تو یه تاپیکی دوست خوبی درباره مترو شلوغیشو و وجود دو تادختر تو قسمت شلوغی که مردها بودن کرد .به اون بحث اصلا کاری ندارم.به اسلامی بودن و غیر اسلامی بودن هم کاری ندارم.من یه صحبت شخصیتی میخوام کنم

ما الان تو مترو ها دو واگن اول و اخر داریم برا خانومها.
این نه به این معنی باشه که بقیه واگن ها برا اقایونه اما...
اون دو تا واگن رو برا ارامش خانم ها گذاشتن.

به نظرتون فلسفه اینکه یه دختر یا دو تادختر تنها بدون خانواده وقتی دو تا واگن زنانه و همگانی به یک میزان شلوغی یا خلوتی هست و وقت برا انتخاب هم وجود داره میاد و داخل واگنی میشه که میدونه ازدحام مردها زیاده .من این سوال رو نتونستم جواب بدم.
بارها و بارها هم پیش اومده.دختر هایی میان و کنار ادم قرار میگیرن و منتظر مترو هستن.در حالی که درب بغلی میشه درب واگن خانومها و با پنج قدم پیاده روی میتونن برن و در قسمت خانومها با ارامش وایسن.
اما واقعا چرا نمیرن؟؟؟چرا با اگاهی و حتی خلوت بودن واگن خانومها میان در قسمت عمومی که جای عموما مردها و خانواده ها هست خودشون رو قرار میدن؟؟؟

من اینکارو نکردم.اخه هر روز تو راه رفت و برگشت از محل کارم میبینم.پستای بعضی از دوستان هم تایید میکنه این رفتارو.نه فقط هم عقیده های من.

نه من دارم محدود میکنم تا نتیجه بگیرم
اگر....به شرط اینکه...به این شرط و...

شما از کدوم حرف من گرفتی که گفتم دو تا واگن فقط برا خانومهاست.
اینا رو جواب بده.میخوام منطق خودتو به خودت نشون بدم.

دیگه کم کم دارم به این میرسم که حافظت هم دراثر زیاد فک کردن به اینکه دخترا باعث تحریکن یا نه داره متلاشی میشه
اون متن قرمز شده رو من نوشتم شما ننوشتی!!

منم نگفتم که به دختر ها میمالن یا پسر بهش میماله.گفتم دلیلاش چیه که اینکار انجام میشه.که خیلی از دوستان ممنونم ازشون اومدن نظر دادن و کمکم کردن

دلیلش اعتقادات مزخرفی که معلمای متحجر تو ذهن جوونا فرو کردن
اینکه دیدن دختر یا پسر باعث تحریک جنس مخالف میشه
اینکه اسلامی که شما ساختین بین ناف وزانو به درد بخوره

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیلش اعتقادات مزخرفی که معلمای متحجر تو ذهن جوونا فرو کردن
اینکه دیدن دختر یا پسر باعث تحریک جنس مخالف میشه
اینکه اسلامی که شما ساختین بین ناف وزانو به درد بخوره
واقعاً معلم توی شخصیت بچه ها خیلی نقش داره...

من همیشه یه ماه اول با بچه هام مشکل دارم ... وقتی که گروهبندی شون می کنم پسرا حاضر نمیشن با دخترا توی یه گروه باشن ... اونوقته که باید نصف کلاسمو وقت صرف کنم تا بتونم این فسقلی هارو قانع کنم که شماها می تونین مثل یه خواهر و برادر توی یه کلاس باهم دوست باشین و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد .... حالا شما توقع داری که بتونیم ذهن کسیو که 20 و اندی سال باور داره که نباید هیچگونه رابطه ای با جنس مخالفش داشته باشه ، از این مسئله دور کنیم؟

spow

اخراجی موقت

من همیشه یه ماه اول با بچه هام مشکل دارم ... وقتی که گروهبندی شون می کنم پسرا حاضر نمیشن با دخترا توی یه گروه باشن ... اونوقته که باید نصف کلاسمو وقت صرف کنم تا بتونم این فسقلی هارو قانع کنم که شماها می تونین مثل یه خواهر و برادر توی یه کلاس باهم دوست باشین و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد .... حالا شما توقع داری که بتونیم ذهن کسیو که 20 و اندی سال باور داره که نباید هیچگونه رابطه ای با جنس مخالفش داشته باشه ، از این مسئله دور کنیم؟

همین میشه دیگه
اگه منبعش رو بتونم پیدا کنم میزارم
73%طلاقها درایران برمیگرده به مشکلات جنسی دوطرف باهم
اینکه حتی بدن خودشون رو هم نمیشناسن چه برسه به شناخت نیازهای جنسی طرف مقابلشون
وقتی از بچگی تو کله یکی فرو کنی که نگاه کردن به جنس مخالف عرش خدارو میلرزونه باید هم امروز شاهد چنین مجادلات بیحاصلی با افراد مدعای روشنفکری دردین بود
کسایی که ادعای بهشت زیرپای مادربودن دارن وبرا خلقت زن کلی به به وچه چه میکنن اما دل ودستشون از دیدن یه دختر به لرزه میفته
همش برمیگرده به افکار قرون وسطاییوتحجربی حد وحصری که به اسم دین دارن فرو میکنن تو فرهنگ جامعه
وقتی بین هوس وزیبایی پسندی مرزی قایل نشی باید هم چنین منجلاب فکری درست بشه

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین میشه دیگه
اگه منبعش رو بتونم پیدا کنم میزارم
73%طلاقها درایران برمیگرده به مشکلات جنسی دوطرف باهم
اینکه حتی بدن خودشون رو هم نمیشناسن چه برسه به شناخت نیازهای جنسی طرف مقابلشون
وقتی از بچگی تو کله یکی فرو کنی که نگاه کردن به جنس مخالف عرش خدارو میلرزونه باید هم امروز شاهد چنین مجادلات بیحاصلی با افراد مدعای روشنفکری دردین بود
کسایی که ادعای بهشت زیرپای مادربودن دارن وبرا خلقت زن کلی به به وچه چه میکنن اما دل ودستشون از دیدن یه دختر به لرزه میفته
همش برمیگرده به افکار قرون وسطاییوتحجربی حد وحصری که به اسم دین دارن فرو میکنن تو فرهنگ جامعه
وقتی بین هوس وزیبایی پسندی مرزی قایل نشی باید هم چنین منجلاب فکری درست بشه
مرز بین هوس و زیبایی پسندی....خیلی جمله ی قشنگیه

پارسال همین موقع ها بود که با یه نفر در مورد این مرز صحبت کردیم...یادش به خیر

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهر من منشا این مشکلات سرکوب غریزه هست.
وقتی به قول خودشون پسر از 15 و دخترز 9 سالگی بالغ میشن و همه چیز هم حرامه،چه انتظاری دارین؟
ما در یک روانخانه جنسی بزرگ زندگی میکنیم.......
شما برو توی یه متروی خارجی ببین اصلا یک هزارم به اینجا شبیه نیست!
اصلا کسی نه به کسی نگاه میکنه و نه کاری داره و نه هیچی.
زن و مرد و پیر و جوون و غیره هم کنار هم هستن.
30 ساله که مملکت از همه نظر به بیراهه رفته و یکیش هم همین قضیه بوده.

شما خیلی مطمئن حرف میزنی
بهتره یه سرچی تو اینترنت راجع به چشم چرونی دیوید بکهام بزنی !!!!
شاید نظرت عوض شد
البته با منطقی که من از شما دیدم بعید می دونم نظرت عوض بشه !!!!

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما خیلی مطمئن حرف میزنی
شاید نظرت عوض شد
واقعاً قابل قیاس ِ؟

spow

اخراجی موقت
شما خیلی مطمئن حرف میزنی
شاید نظرت عوض شد

قیاس مع الفارق!
وقتی میزنیم تو خاکی میتونیم حکام کشورهای عربی ودراینده ای نه چندان دور سوژه های وطنی رو هم بهشون اضافه کنیم!!
البته چون حرف دیوید بکهام اومد گفتما وگرنه اون بدبخت که مسلمون نیست ولاجرم اونجا هم ایران نیست
راستی میدونستی امارجرم وجنایت وپرونده های قضایی ایران با امریکا برابره؟

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو یه تاپیکی دوست خوبی درباره مترو شلوغیشو و وجود دو تادختر تو قسمت شلوغی که مردها بودن کرد .به اون بحث اصلا کاری ندارم.به اسلامی بودن و غیر اسلامی بودن هم کاری ندارم.من یه صحبت شخصیتی میخوام کنم

ما الان تو مترو ها دو واگن اول و اخر داریم برا خانومها.
این نه به این معنی باشه که بقیه واگن ها برا اقایونه اما...
اون دو تا واگن رو برا ارامش خانم ها گذاشتن.

به نظرتون فلسفه اینکه یه دختر یا دو تادختر تنها بدون خانواده وقتی دو تا واگن زنانه و همگانی به یک میزان شلوغی یا خلوتی هست و وقت برا انتخاب هم وجود داره میاد و داخل واگنی میشه که میدونه ازدحام مردها زیاده .من این سوال رو نتونستم جواب بدم.
بارها و بارها هم پیش اومده.دختر هایی میان و کنار ادم قرار میگیرن و منتظر مترو هستن.در حالی که درب بغلی میشه درب واگن خانومها و با پنج قدم پیاده روی میتونن برن و در قسمت خانومها با ارامش وایسن.
اما واقعا چرا نمیرن؟؟؟چرا با اگاهی و حتی خلوت بودن واگن خانومها میان در قسمت عمومی که جای عموما مردها و خانواده ها هست خودشون رو قرار میدن؟؟؟
وقتی این پست رو خوندم با خودم گفتم رضا راست میگه .اخه چرا این کارو میکنن؟
ولی وقتی بقیه پست هارو خوندم دیدم اونا راست تر میگن.اخه ما تو شهرمون مترو نداریم وبا مسائل مربوط به اون اشنا نیستم

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه کم کم دارم به این میرسم که حافظت هم دراثر زیاد فک کردن به اینکه دخترا باعث تحریکن یا نه داره متلاشی میشه
اون متن قرمز شده رو من نوشتم شما ننوشتی!!

ادم حسابی من کجا گفتم فقط دو تا واگن هست؟؟؟چرا هی بازم میپیچونی؟؟؟
تو گفتی من گفتم که دو تا واگن بیشتر نیست.کجا گفتم فقط دو تا واگن هست.یعنی عمومیا برا مردهاست؟؟؟؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

نظرتون محترم اما الان دارن به این نتیجه همون غربیا میرسن که جدا کردن کلاسهای دختر و پسر باعث بالا رفتن ضریب اموزش اونها میشه.ما حتما باید تجربه اونها رو بریم و اخرش تجربه کنیم؟؟؟
اونجا هم فهمیدن که پسر بچه ها وقتی که دختر بچه ها هستن احساس ارامش کمتری رو دارن.

spow

اخراجی موقت
ادم حسابی من کجا گفتم فقط دو تا واگن هست؟؟؟چرا هی بازم میپیچونی؟؟؟
تو گفتی من گفتم که دو تا واگن بیشتر نیست.کجا گفتم فقط دو تا واگن هست.یعنی عمومیا برا مردهاست؟؟؟؟

ادم حسابی
من کجا گفته بودم که تو گفتی فقط دوتا واگن
اشارت به دوتا واگن اول واخر برای خانوما بود وبقیه که عمومین منم همینو گفتم
دیگه بهونه از این بنی اسرایییلی تر پیدا نکردی نه؟
نه عمومیا برا ادمای هوسبازه که منتظرن یه دختر بیاد تو وبا چشاشون اون دختررو بخورن1

spow

اخراجی موقت
نظرتون محترم اما الان دارن به این نتیجه همون غربیا میرسن که جدا کردن کلاسهای دختر و پسر باعث بالا رفتن ضریب اموزش اونها میشه.ما حتما باید تجربه اونها رو بریم و اخرش تجربه کنیم؟؟؟
اونجا هم فهمیدن که پسر بچه ها وقتی که دختر بچه ها هستن احساس ارامش کمتری رو دارن.

اینم از اون حرفای خنده دار برا پیچوندن بحثه؟
کو منبعش؟

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید این ایده در مورد بچه هایی که در همه جا با هم هستن ، جدا کردن کلاسها یه جور تمرکز باشه ، اما توی ایرانی که حتی توی اتوبوس و مترو هم زن و مرد از هم جدا هستند ، این ایده ها فقط ذهن بچه هارو به این مقوله مشغول می کنه که چرا دخترا باید از پسرا جدا باشن ، مگه چه فرقی دارن؟ اگه با هم باشن چه اتفاقی میوفته و .....

ما که رفتیم خونه

شاد باشید

_arash

عضو جدید
چرا دخترهایی با وجود ازدحام یا خلوتی یکسان و با وجود تنها بودن و خانواده همراه نداشتن و با توجه به داشتن وقت کافی چرا باز هم به قسمت عمومی که مردها ازدحام زیادی دارن میان؟؟؟و مردها هم بارها دیدم که انقدر به بغل دستیهاشون فشار میارن تا تماسی به بدن زن نخوره که زنه حرفی بزنه.
تحلیل بحث شما

خوب اگه خلوت باشه، ایرادی نداره کدوم بخش سوار شن، مگه اینکه پسرا واقعن مشکل روانی داشته باشن و بخوان خودشون رو به کسی بچسبونن، اونم توی خلوتی

اگه شلوغ باشه، خوب قبلن دلیلش رو خودتون نیز گفتین

بخش بعدی اینه که بخش زنا شلوغ و عمومی خلوت باشه، که زنا به بخش عمومی حجوم میارن

تا اینجاش مشکلی نداشت، درسته ؟

بخش آخر می‌رسیم به این قسمت که: زنا تعدادشون از دو واگن خیلی کمتر باشه، و مردا تعدادشون بسیار زیاد که واگن‌های عمومی ظرفیتشون پر شده و به هم چسبیدن
( خوب به من بگین چه ساعاتی از روز این اتفاق می‌افته و سپس من این موضوع رو چک می‌کنم میام جوابتون رو می‌دم )
اگه هم فرض کردین، خوب فرضتون اشتباه هستش دیگه، مگه با همچین فرضی می‌تونین چنین تاپیکی رو ادامه بدین
یا چنین چیزی هست، خوب ما روش صحبت می‌کنیم، یا نیست، که نیست دیگه، چرا فرض کنیم همچین چیزی هست و درباره دخترا حرف بزنیم؟ یا به همون مقدار پسرا ؟
من پسرم، شما پسری، جمعیت پسرم نمیشه مظلوم نشون داد :دی

آخرین ویرایش:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
قیاس مع الفارق!
وقتی میزنیم تو خاکی میتونیم حکام کشورهای عربی ودراینده ای نه چندان دور سوژه های وطنی رو هم بهشون اضافه کنیم!!
البته چون حرف دیوید بکهام اومد گفتما وگرنه اون بدبخت که مسلمون نیست ولاجرم اونجا هم ایران نیست
راستی میدونستی امارجرم وجنایت وپرونده های قضایی ایران با امریکا برابره؟

اولاً خیلی دلم می خواد بدونم چرا ایرانیها عادت دارن زبون هم دیگه باشن ؟
ثانیاً منظور من این بود که ذات مرد ها تو آفرینش اینطور قرار داده شده
فرقی نمی کنه توکدوم خراب شده ای زندگی کنن:mad::mad::mad:
چه در در یک روانخانه جنسی بزرگ مثل ایران
یا مهد تمدن و آزادی مثل انگلیس :razz::razz:

spow

اخراجی موقت
اولاً خیلی دلم می خواد بدونم چرا ایرانیها عادت دارن زبون هم دیگه باشن ؟
ثانیاً منظور من این بود که ذات مرد ها تو آفرینش اینطور قرار داده شده
فرقی نمی کنه توکدوم خراب شده ای زندگی کنن:mad::mad::mad:
چه در در یک روانخانه جنسی بزرگ مثل ایران
یا مهد تمدن و آزادی مثل انگلیس :razz::razz:

دیدتون خیلی محدوده دوست عزیز
سعی کنید بدون توهین وبدور از عصبانیت حرف بزنید منم هستم درخدمتتون
منظورتونو از اولا نگرفتم
برا بقیش هم شما عادت دارین تر وخشک رو باهم بسوزونید؟
اینجوری که دارین تیشه به ریشه اموزه های 1400 سالتون میزنید
یعنی 1400 سال هرچی بهتون یاددادن همش کشکه؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا انقدر بحث بی مورد میکنید؟؟؟
هدف اسارتر اینه که به این نتیجه برسه که:
1.همه دخترا کرم دارن (دوس دارن یه مرد غریبه بیاد بچسبه بهشون!)
2.همه پسرا کرم دارن! (دوس دارن برن بچسبن به یه دختر..آخه تنها جایی که دختر پیدا میشه متروئه!)
3.بنابراین چون همه کرم دارن بهتره وسط مترو یه چادر بکشن خانوما اینطرف آقایون اونطرف!

والسلام...:w22: