مترو و دخترها

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو یه تاپیکی دوست خوبی درباره مترو شلوغیشو و وجود دو تادختر تو قسمت شلوغی که مردها بودن کرد .به اون بحث اصلا کاری ندارم.به اسلامی بودن و غیر اسلامی بودن هم کاری ندارم.من یه صحبت شخصیتی میخوام کنم

ما الان تو مترو ها دو واگن اول و اخر داریم برا خانومها.
این نه به این معنی باشه که بقیه واگن ها برا اقایونه اما...
اون دو تا واگن رو برا ارامش خانم ها گذاشتن.

به نظرتون فلسفه اینکه یه دختر یا دو تادختر تنها بدون خانواده وقتی دو تا واگن زنانه و همگانی به یک میزان شلوغی یا خلوتی هست و وقت برا انتخاب هم وجود داره میاد و داخل واگنی میشه که میدونه ازدحام مردها زیاده .من این سوال رو نتونستم جواب بدم.
بارها و بارها هم پیش اومده.دختر هایی میان و کنار ادم قرار میگیرن و منتظر مترو هستن.در حالی که درب بغلی میشه درب واگن خانومها و با پنج قدم پیاده روی میتونن برن و در قسمت خانومها با ارامش وایسن.
اما واقعا چرا نمیرن؟؟؟چرا با اگاهی و حتی خلوت بودن واگن خانومها میان در قسمت عمومی که جای عموما مردها و خانواده ها هست خودشون رو قرار میدن؟؟؟

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موندم شما چرا اینقددر قشنگ نتیجه گیری میکنید:surprised:

ببین من ساعت 8 ونک کلاس دارم زمستونا چون تا ساعت 7 شبه من 6_30 از خونه در میومدم میرفتم حر تا مترو سوار شیم طوری هم بود که اگه یه قطار از دست میدادم کلاسم دیر میشد واسه همین تا میومدم سریع باید میدوییدن اونموقع هم قطار اگه بود ما خودمون مینداختیم تو اولین در که دیرمون نشه:razz:

این یعنی ما دوست داریم................

بعدشم مطمثن باشید هیچ کسی دوست نداره یکی بهش بچسبه:razz:

spow

اخراجی موقت
نتیجه گیری ریاضی:
دوواگن برای خانمها
بیست واگن برای اقایون
تعداد خانمها واقایون هم که اصلا برابر نیست وهمین یکدهم همه جا صادقه
پس دخترا خودشون دوست دارن برن تو واگنهای عمومی تا یکی بچسبه بهشون ونتونه ایمانشو حفظ کنه

مرد وزن از همه لحاظ برابرند اما
مرد از زن برابر تر است!!

*sepid*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه گیری ریاضی:
دوواگن برای خانمها
بیست واگن برای اقایون
پس دخترا خودشون دوست دارن برن تو واگنهای عمومی تا یکی بچسبه بهشون ونتونه ایمانشو حفظ کنه

مرد از زن برابر تر است!!
:w15: :w15: :w15: :w15: :w15:
:w30:

مردک

عضو جدید
نتیجه گیری ریاضی:
دوواگن برای خانمها
بیست واگن برای اقایون

مرد از زن برابر تر است!!

از آقا معلم ساندیس خور بیشتر از این انتظار نمیره;)

مردک

عضو جدید
بارها و بارها هم پیش اومده.دختر هایی میان و کنار ادم قرار میگیرن و منتظر مترو هستن.در حالی که درب بغلی میشه درب واگن خانومها و با پنج قدم پیاده روی میتونن برن و در قسمت خانومها با ارامش وایسن.

شما به جای اینکه چشم چرونی کنی ببینی دختر ی که بغل اومده چه شکلیه و به واگن خانما نگا کنی و ببینی آرمش اون تو هست بهتر سرت به کار خودت باشه
اگه همین امثال شما نباشن وقتی اون دخترا میان تو واگن عمومی که پر از مرد هم هست و شلوغ هست امنیت داره
ولی شما ...:razz:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه گیری ریاضی:
دوواگن برای خانمها
بیست واگن برای اقایون

مرد از زن برابر تر است!!
اون وسطیا خانوادگیه مختلطه این پسرا صاحاب شدن:razz:پسرا میتونن با ماشین شخصی هم برن ایم ماییم که امنیت نداریم

بعدشم وقتی یه پسر میچسبه به جای اینکه پسرا تدکر بدن همیاری میکنن باهاش
شده هلش میدن بچسبه بیشتر:mad:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما به جای اینکه چشم چرونی کنی ببینی دختر ی که بغل اومده چه شکلیه و به واگن خانما نگا کنی و ببینی آرمش اون تو هست بهتر سرت به کار خودت باشه
اگه همین امثال شما نباشن وقتی اون دخترا میان تو واگن عمومی که پر از مرد هم هست و شلوغ هست امنیت داره
ولی شما ...:razz:
همینو بگو
اصلا شما چطور از این وسط به واگن خانمها مشرف شدی:surprised:

mr1991

عضو جدید
تو یه تاپیکی دوست خوبی درباره مترو شلوغیشو و وجود دو تادختر تو قسمت شلوغی که مردها بودن کرد .به اون بحث اصلا کاری ندارم.به اسلامی بودن و غیر اسلامی بودن هم کاری ندارم.من یه صحبت شخصیتی میخوام کنم

به نظرتون فلسفه اینکه یه دختر یا دو تادختر تنها بدون خانواده وقتی دو تا واگن زنانه و همگانی به یک میزان شلوغی یا خلوتی هست و وقت برا انتخاب هم وجود داره میاد و داخل واگنی میشه که میدونه ازدحام مردها زیاده .من این سوال رو نتونستم جواب بدم.
اما واقعا چرا نمیرن؟؟؟چرا با اگاهی و حتی خلوت بودن واگن خانومها میان در قسمت عمومی که جای عموما مردها و خانواده ها هست خودشون رو قرار میدن؟؟؟
شما دغدغه های خیلی مهمی داری واقعا!!! :w15: :w15: :w15:

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که خودت همین الانشم بره خودت به نتیجه رسیدی و جوابش رو میدونی و حرف و منطق کس دیگری رو هم قبول نداری... فقط میخوای ما یه چیزی بگیم تا بیای به راه راست مارو هدایت کنی...

ول کن عزیز...

خدا همرو هدایت کنه ...!!!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که خودت همین الانشم بره خودت به نتیجه رسیدی و جوابش رو میدونی و حرف و منطق کس دیگری رو هم قبول نداری... فقط میخوای ما یه چیزی بگیم تا بیای به راه راست مارو هدایت کنی...

ول کن عزیز...
خوبه گفتم که خودم هم به جواب این سوال نرسیدم.اومدم جواب بگیرم

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین من ساعت 8 ونک کلاس دارم زمستونا چون تا ساعت 7 شبه من 6_30 از خونه در میومدم میرفتم حر تا مترو سوار شیم طوری هم بود که اگه یه قطار از دست میدادم کلاسم دیر میشد واسه همین تا میومدم سریع باید میدوییدن اونموقع هم قطار اگه بود ما خودمون مینداختیم تو اولین در که دیرمون نشه:razz:

شما ها رو استثنا که کردم.گفتم که کسی که وقت کافی داره .با خانواده هم نیست.نگفتم؟؟؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتیجه گیری ریاضی:
دوواگن برای خانمها
بیست واگن برای اقایون

مرد از زن برابر تر است!!

ته منطقت همینه؟؟خوبه گفتم به شرط هم وقت داشتن.هم با خانواده نبودن و هم ازدحام یه اندازه.نگفتم؟؟؟

میبینی ناقص میخونی و فقط به خاطر اینکه من تاپیک زدم میای جواب میدی؟؟؟
خوبه گفتم بقیه عمومی هستن و دو واگن مخصوص خانوم ها هست.
عمومی رو میشه بری معنیشو بخونی؟؟؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آقا معلم ساندیس خور بیشتر از این انتظار نمیره;)

یعنی تو هم همونقدر منطق به خرج دادی که اینطوری حرفشو تایید میکنی.
به خدا اینطوری سطح منطق خودتونو نشون میدید.چون حرفی زدید که اصلا من نگفتم و از خودتون میگید.یه جور هم شاید بشه گفت دروغگویی.خب بیایید از خودتون دفاع کنید اگه نیست!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه .واقعا جالبه .عموما به خود مطلب جواب ندادید.

بلکه نویسنده مطلب رو گیر دادید.

اینه اوج منطق و تفکر مهندسی.سوالی اجتماعی که خیلی ساده پرسیده شد.

چرا دخترهایی با وجود ازدحام یا خلوتی یکسان و با وجود تنها بودن و خانواده همراه نداشتن و با توجه به داشتن وقت کافی چرا باز هم به قسمت عمومی که مردها ازدحام زیادی دارن میان؟؟؟و مردها هم بارها دیدم که انقدر به بغل دستیهاشون فشار میارن تا تماسی به بدن زن نخوره که زنه حرفی بزنه.

این سوال ساده هست به خدا.سوالو جواب بدید .تاکید میکنم سوالو جواب بدید.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
ببخشید البته .....
شما تاحالا توی عمرت جواب کسی قانعت کرده که دوباره سوال میکنی؟!!!!
یه نمونه بیار که یکی جواب داده و تو هم گفتی:
آهان مرسی از جوابتون،خودم نمیدونستم........
اگه یه مورد بیارم که گفته باشم خودم نمیدونم چی؟؟؟میای بگی ضایع شدم؟؟؟یا بازم ماله میکشی؟؟؟
بعدش ما هم جواب سوال فوق العاده مهم و حیاتی و بسیار عمیق شما رو میدیم:smile:

نه اینکه عموما اینجا تمام حرفها حرفهای مهم و حیاتی مطرح میشه؟؟؟حتی شما؟؟؟همسایه های همین تاپیک رو تا پایین یه مرور کن .خوبه ها.

mr1991

عضو جدید
اگه یه مورد بیارم که گفته باشم خودم نمیدونم چی؟؟؟میای بگی ضایع شدم؟؟؟یا بازم ماله میکشی؟؟؟

نه اینکه عموما اینجا تمام حرفها حرفهای مهم و حیاتی مطرح میشه؟؟؟حتی شما؟؟؟همسایه های همین تاپیک رو تا پایین یه مرور کن .خوبه ها.
سوالای اجتماعی ای که مطرح میفرمایید(مجبورم اینجوری حرف بزنم که نگی به من توهین شد!!!) خیلی مسخره ان!!! خب هر کسی به یه چیزی اعتقاد داره!! دختره دلش نمیخواد بره تو قسمت women only!!! شاید اونجا شلوغه!!! یا هزار و یک دلیل دیگه !!! البته میدونم بازم قانع نشدی !! کلا قانع نشدن تو خونته!!!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا شما بیار،شاید ضایع شدم!!!!
در ضمن شما که همش بقیه را مسخره میکردی که مطالبشون سخیفه چرا؟
راستی قرص کافور هم اومده ارزوووووووووووون!
"به نظرتون فلسفه اینکه یه دختر یا دو تادختر.......
......
......
مردها زیاده .من این سوال رو نتونستم جواب بدم."
زیاد راه دوری نرفتم.اول همین تاپیک!!!

حالا خب بگو ضایع شدم!!!
نمیگی؟؟؟اشکال نداره.خب جوونی دیگه.نمیخوام غرور یه جوون رو جریحه دار کنم.!!!

mr1991

عضو جدید
"به نظرتون فلسفه اینکه یه دختر یا دو تادختر.......
......
......
مردها زیاده .من این سوال رو نتونستم جواب بدم."
زیاد راه دوری نرفتم.اول همین تاپیک!!!

حالا خب بگو ضایع شدم!!!
نمیگی؟؟؟اشکال نداره.خب جوونی دیگه.نمیخوام غرور یه جوون رو جریحه دار کنم.!!!
وای خدای من!!! تو چقدر با نمکی !!! تا الان نفهمیده بودم !!!!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالای اجتماعی ای که مطرح میفرمایید(مجبورم اینجوری حرف بزنم که نگی به من توهین شد!!!) خیلی مسخره ان!!! خب هر کسی به یه چیزی اعتقاد داره!! دختره دلش نمیخواد بره تو قسمت women only!!! شاید اونجا شلوغه!!! یا هزار و یک دلیل دیگه !!! البته میدونم بازم قانع نشدی !! کلا قانع نشدن تو خونته!!!

باز هم تکرار سوال.فکر کنم بار چهارمه که دارم تکرار میکنه

در فرض اینکه شلوغ نیست .بر فرض اینکه وقت داره.بر فرض اینکه با خانواده نیست.

خویه؟؟؟
خداییش خوبه؟؟؟

حالا چطور؟؟؟

نخبه برق

کاربر بیش فعال

كرم دارن;)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
خیلی باحالی پدر!!!!!!
این اونی بود که قرار بود بیاری؟
بعدشم مث بچه ها خودت میگی و میخندی؟
اینکه جواب سوالا را نمیدونی؟

من گفتم یه بار که جوا ب یکی قانعت کرده را بیار نه اینکه ندونستن خودت قانعت کرده.
خیلی بامزه ای!!!!
اینقدرم دل جوونا را نشکن.
:biggrin:

من نخندیدم که تو فکر کردی خندیدم اونم معلوم نشد از کجا فهمیدی مثل بچه ها بوده.چه خوب می بری و میدوزی!!!

دوما من اینو گفتم و تو گفتی بیار ببینم شاید ضایع شدم:

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز

مینا جان مطمئنی کسی دوست نداره؟؟؟؟
من همین امرزو داشتم از یک کلاسی بر می گشتم یک اتفاقی دیدم که تا بحال چندین و چند تا مثلش رو دیدم

راستش من نمی گم هر کسی که می ره تو قسمت اقایون مریض است ولی واقعا یک سری از افراد خودشون دلشون می خواد که یکی بهشون بچسبه یکی بهشون متلک بندازه و ...
نمی شه ادم منکر این موضوع بشه
ضمن این که این بحث خیلی مهم است چون غیر از این که خود اون دختر ها ارامش ندارن ارامش از پسر ها هم گرفته میشه
ضمن این که به گناه افتادن اون ها هم به گردن اون دختر خانوم است
کسی هم نگه خوب نگاه نکنه و ...چون می شه یکی بگه مثلا اون دختر این همه ارایش کرده که من برای عروسی هم نمی کنم و ....و اومده تو کوچه که کسی نگاهش نکنه؟؟؟(جوابش به نظر من = غیر ممکنه))

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی باحالی....:biggrin:
بذار بقیه قضاوت کنن ایکیو سان جان!!!!
از ما گذشته این کل کل کردنا.

از اول که گفتم اشکال نداره .نگو ضایع شدم!!!
حالا دیگه اسپ بازی نکن بچه خوب.بزار مردم بیان سوال منو جواب بدن کمی به معلوماتم اضافه شه.افرین

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه .واقعا جالبه .عموما به خود مطلب جواب ندادید.

بلکه نویسنده مطلب رو گیر دادید.

اینه اوج منطق و تفکر مهندسی.سوالی اجتماعی که خیلی ساده پرسیده شد.

چرا دخترهایی با وجود ازدحام یا خلوتی یکسان و با وجود تنها بودن و خانواده همراه نداشتن و با توجه به داشتن وقت کافی چرا باز هم به قسمت عمومی که مردها ازدحام زیادی دارن میان؟؟؟و مردها هم بارها دیدم که انقدر به بغل دستیهاشون فشار میارن تا تماسی به بدن زن نخوره که زنه حرفی بزنه.

این سوال ساده هست به خدا.سوالو جواب بدید .تاکید میکنم سوالو جواب بدید.
سلام ....
من اومدم به عنوان یه خانوم ، که حداقل روزی دو بار از مترو استفاده می کنه به سوالت جواب بدم

من در 90% موارد از واگن خانومها استفاده می کنم .... چون معمولاً زمانهایی که سوار مترو می شم (7:20 صبح و معمولا بین 5-7 بعدازظهر) اوج شلوغیه مترو است و چون حداقل شانسی برای نشستن روی زمین دارم از این واگن استفاده می کنم ولی یه وقتهایی هم از واگن های عمومی استفاده می کنم . به این دلیل که معمولاً واگنهای آقایون آرامش بیشتری داره و سر و صدای بچه ها توش نمیاد و اینکه حوصله ی سر و صداهای خانوم ها رو ندارم ، حوصله ی داد و بیدادهای دست فروش هارو ندارم ، و مهمترین دلیلش اینکه که می خوام به خودم و دیگران ثابت کنم که چه توی واگن عمومی باشم چه مخصوص خانمها... شان و شخصیتم زیر سوال نخواهد رفت ، اینکه به آقایون ثابت کنم که این من هستم که تعیین می کنم دیگران چه رفتاری بامن داشته باشن . اینکه حتی اگه تنها و بدون خانواده ام توی یه واگن پر از مرد، با شعور و شخصیت های مختلف هم که باشم می تونم از خودم محافظت کنم

امیدوارم به جوابت رسیده باشی ...اگر هم قانع نشدی من باز هم می تونم به سوالات جواب بدم