قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز

ramem86

عضو جدید
اولاش نه مهم نیست همون داستانه :D قسمت آخرش تاثیر دگرگونی برعلم هنر و معماری رو بخون از یه سری مکتبایی گفته که تو هیچ منبعی که خوندم ندیدم مثل امپرسیونیسم فوو دادائیسم ...

مرسی از راهنماییتون :)

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی سوالات اکادمی تخصصی معماری و نداره؟ اخه تو سایتش فقط پاسخنامه هست

R00z

عضو جدید
بچه ها برا ازمون این سری باید کدوم فصلای طراحی لرزه ای رو خوندوکدوم صفحات جزوه 2 متدین میشه؟کاشکی مرکز درسنامه معاصروطراحی لرزه ای هم میداد
سلام.. آیا شما از طراحی لرزه ای تست هم دارید؟ خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم..

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان لطفا راهنماییم کنید

سواره رو پل معلق چه تاثیری در کابل ها داره؟

گفته شده باعث پایداری کابل ها میشه

ramem86

عضو جدید
بچه ها؟؟؟میشه یکی لیست کتابایی که واسه ارشد امسال خونده رو بذاره؟؟؟

8memar6

عضو جدید
دوستان؟من برای معماری اسلامی و... کتاب سبک شناسی استاد پیرنیا و معماری ایرانی دکتر معماریان رو خوندم،به نظرتون کافیه؟

ramem86

عضو جدید
دوستان؟من برای معماری اسلامی و... کتاب سبک شناسی استاد پیرنیا و معماری ایرانی دکتر معماریان رو خوندم،به نظرتون کافیه؟

منم واسه معماری ایران و اسلامی امسال همین دوتا رو خوندم.البته پارسال که آزمایشی امتحان دادم معماری اسلامی پیرنیا رو خونده بودم.به نظرم اینا کامل هستن.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

جزوه دکتر متدین رو هم بخون چون من از خودش پرسیدم گفت 2-3 تا سوال از جزوه اشه

erisss

عضو جدید
واقعا نمیدونم امسال اینطوری شده یا هر سالهمینطوری بوده.توو دوران تحصیل هر سال بالایی یا دوستی که دانشگاه خوبی قبول میشدو تا حدودی میشناختمش و میدونستم دروغگو نیس میپرسیدم روزی چند ساعت خوندی همشون تقریبامیگفتن 3-4 ماه خوندن آخرا هم روزی 7-8 ساعت ولی توی آزمونای مرکز معماری از دوستای خودم و غریبه ها بالای 12 ساعترو میشنوم که خیلی شوکه شدم
:cry:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
شمافایل جزوه جدیدشو داری؟من جزوم سال .89

من جزوه 90 رو دارم از ایوانخانه گرفتم اما متاسفانه اصلا فرصت آپلود کردنش رو ندارم..........شرمنـــــــــــــــــــــــده
فکرنمیکنم خیلی باهم فرق داشته باشنا چون من خودم سال 89 با دکترمتدین معماری اسلامی داشتم حرفاش با الان فرق خاصی نکرده

soodabe

عضو جدید

اره عزیزم کافیه . از الانم فقط مرور کن .همینارو که خوندیو خوب مرور کن. سبک شناسی از همه مهم تره . هر سال بیشتر سوالا از سبک شناسیه . این کتاب رو باید خورد بجای خوندن !!!

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
تزیینات در معماری ایران

تزیینات در معماری ایران

بچه ها تزیینات در معماری اسلامی رو از چه کتابی میخونین؟این تاپبک تو باشگاه کافیه؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/155456-انواع-تزیینات-در-معماری-اسلامی-ایران
یه فایل خوب و مختصر و مفید از تزیینات در معماری ایران

مشاهده پیوست تزیینات.pdf

وضعیت
موضوع بسته شده است.