قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
بچه جزوه ی متدین شماهم اینقد ناخواناس؟واسه من به زحمت میشه خوند

من که تا حالا هر چی جزوه دست نویس دیدم از جزوات دکتر متدین، همه خیلی خوانا و خوش خط بودن
معماری اسلامی 1 و 2 دکتر متدین سال 90 که تو ورق پاپکو نوشته شده رو بخرید اگر خواستید بخرید، هرچند که تا حالا باید همه خریده باشن و خونده باشن این جزوات رو

fereshte1111

عضو جدید
من که تا حالا هر چی جزوه دست نویس دیدم از جزوات دکتر متدین، همه خیلی خوانا و خوش خط بودن
معماری اسلامی 1 و 2 دکتر متدین سال 90 که تو ورق پاپکو نوشته شده رو بخرید اگر خواستید بخرید، هرچند که تا حالا باید همه خریده باشن و خونده باشن این جزوات رو

البته هنوزم دیر نیست

mahsa_archi_arch

عضو جدید
معماری اسلامی 1 و 2 دکتر متدین سال 90 که تو ورق پاپکو نوشته شده رو بخرید اگر خواستید بخرید، هرچند که تا حالا باید همه خریده باشن و خونده باشن این جزوات رو[/QUOTE]

بچه ها اکه کسی داره ممکنه بزاره رو سایت ؟

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان جزوه های قدیمی متدین چندان معتبر نیست چون هر سال ممکنه بخشی از حرفاش تغییر کنه

meriil

کاربر فعال
space grid structures متن ص 71 (همون سازه های مشبک گلابچی) +شکلاش که این دفعه تو آزمون مرکز واسه ریدینگ داده بودن. خداییش من وقتی عکساشو دیدم تازه فهمیدم منظور متن از tusk ها چی بوده... :biggrin:

مشاهده پیوست zaban.rar

پیوست ها

• zaban.jpg
    zaban.jpg
    51.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
88717591-88717333-88716082-88724817
شماره سفارشش هست
منم تهرانی نیستم

ببخشید ما تو شیراز کتابای مرکز میارن ولی همش تستی هستن !
این که شما میگید مسیکه درس نامه هست ؟
جساراتن عناصر و بتن هم شاملش میشه ؟

النازا

عضو جدید
بچه ها ازمون این هفته به جز فصل 6 کدوم فصلای کتاب تنظیم شرایط قیابکلو میشه؟اخه تو سیلابس زده 12و11 ولی تو کلمات کلیدی از عایقا ومحدوه اسایش گفته

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ما تو شیراز کتابای مرکز میارن ولی همش تستی هستن !
این که شما میگید مسیکه درس نامه هست ؟
جساراتن عناصر و بتن هم شاملش میشه ؟

ولی کتاب من اصلا تستی نیست(مشکیه)
چرا یه تنظیم شرایط داشت که تستی بود
البته دیگه الان نمیارن
بله هم عناصر داره هم بتن (به نام هناصر و جزئیات ساختمانی)
منتها جدا از جمع بندی کتابای گلابچیه
که نامش هست ایستایی و فن ساختمان(جمع بندی گلابچی)
من که به نظرم کتاب فوق العاده ای بود-به تست زدنم خیلی کمک کرد
مخصوصا برای این ماه های اخر
دوستم فقط عناصر مرکز معماری و راهیان رو خوند بدون هیچ کدوم از کتابای گلابچی تونست 50 درصد بزنه

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میدونه درباره گنبد رایشتاگ توی کدوم کتاب گلابچی اومده؟؟؟

tehrangharb

عضو جدید
بچه هایی که مرکز معماری کنکور آزمایشی میدن ، میشه بگید زمان های آزمون های جامع کیاست؟ اولی یه هفته بعد از آزمون ششمه یا دو هفته؟ اون دوتای دیگه چه طور؟(من برنامه ندارم، توسایت شونم جستوجو کردم ولی نیافتم)

ممنون

النازا

عضو جدید
بچه هایی که مرکز معماری کنکور آزمایشی میدن ، میشه بگید زمان های آزمون های جامع کیاست؟ اولی یه هفته بعد از آزمون ششمه یا دو هفته؟ اون دوتای دیگه چه طور؟(من برنامه ندارم، توسایت شونم جستوجو کردم ولی نیافتم)

ممنون

ازمونای جامع با فاصله 1 هفته ازهمه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون

بفرما اینم برنامه
http://upload.tehran98.com/img1/k1f738hiwkik708xa95.jpg

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازه به مثابه معماری رو که مطمئنم، گزینه های سوال پارسال را جع به رایشتاگ از تو این کتاب بود.

خیلی ممنون - میشه اگه امکانش هست از صفحه مربوطه اش برام یه عکس بگذارید - ممنون میشم

meriil

کاربر فعال

ممنون
اولیش یک هفته بعد از آزمون این هفته (ششم) است. فاصله هر سه تا شون یک هفته است.

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگن که سوالای امسال از
سازه و طبیعت-معماری دیجیتال-نانو ش میاد
اعصاب منو ریخت بهم
چرا هیچ چیز قطعی وجود نداره

mahsa_archi_arch

عضو جدید

ممنون
آزمونهای جامع مرکز 22 /10- 29/10 - 6/11- 13/11 :smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.