قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tehrangharb

عضو جدید
ای وای ای وای...دور کنین از خودتون این انرژی منفیا رو...بابا من خودم 26 روز اصن از کادر خارج شده بودم(و نتونسم حتی 1 صفحه بخونم)اما بازم برگشتم الان وقت حفظ روحیس اعتماد به نفس و انرژِی مثبت فراموش نشه این کاملا طبیعیه تو این مرحله استرس نرسیدن داشتن اما نباید خودمونو ببازیم..امید به خدا..;)

نه دوست خوبم انرژی منفی کدومه.... من تازه چون آخره کاره کلی هم انرژی دارم .... فقط تویه مرور مطلب مشکل دارم که چه جوری میشه جمش کرد....درسته منم مطلب نخونده زیاد دارم ولی بنظرم این طبیعی باشه و اصلا باعث نگرانی نیستتتتتتتت..................:)

arch 1 teh

عضو جدید
معاری جهان گفته اولین طاق ها و قوس ها در بین النهرین
یجای دیگه گفته اولین بار در چغا زنبیل(عیلامی)
دکتر متدینم گفته اولین قوس معبد آناهیتا(هخامنشیان و ساسانیان)؟؟؟؟؟؟؟:cry::que::cry:
من فیزیک 1 و 2 و 3 قیابکلو رو قبلا خوندم الانم فراموش کردم....میشه لطف کنید بگید کدوم فصلها مهمترن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید...;)

erisss

عضو جدید
دوستای عزیز فکر نکنین فقط کسایی که کل منابع رو خوندن قبول میشن...اگه بتونیم تستایی که از منابعی که خوندیم رو درست بزنیم نتیجه خیلی خوب میشه پس نگران نخوندن منابع دیگه نباشیم و سعی کنیم درست همینایی که خوندیمو دوره کنیم

حالا به نظرتون توی این 1 ماه چه جوری دوره کنیم؟مثلا هر روز 1 فصل از یه درس رو بخونیم یا بیایم کتابارو دونه دونه تموم کنیم؟بیاین همفکری لطفا که این 1 ماه آخر میتونه رتبه هامونو خیلی جا به جا کنه

النازا

عضو جدید
دوستای عزیز فکر نکنین فقط کسایی که کل منابع رو خوندن قبول میشن...اگه بتونیم تستایی که از منابعی که خوندیم رو درست بزنیم نتیجه خیلی خوب میشه پس نگران نخوندن منابع دیگه نباشیم و سعی کنیم درست همینایی که خوندیمو دوره کنیم

حالا به نظرتون توی این 1 ماه چه جوری دوره کنیم؟مثلا هر روز 1 فصل از یه درس رو بخونیم یا بیایم کتابارو دونه دونه تموم کنیم؟بیاین همفکری لطفا که این 1 ماه آخر میتونه رتبه هامونو خیلی جا به جا کنه

به نظرمن اینکه هرکتاب رو تموم کنیم بریم سراغ کتاب بعدی زیاد جالب نیست چون اگه وقت کم بیاریم بعضی منابع می مونن .بهتره در طول هفته تمام منابع تو برنامممون باشن به طورمثال هر روز به 2 درس اختصاص داده بشه وفصلای مهمترهم برامرور انتخاب کنیم

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظرمن اینکه هرکتاب رو تموم کنیم بریم سراغ کتاب بعدی زیاد جالب نیست چون اگه وقت کم بیاریم بعضی منابع می مونن .بهتره در طول هفته تمام منابع تو برنامممون باشن به طورمثال هر روز به 2 درس اختصاص داده بشه وفصلای مهمترهم برامرور انتخاب کنیم

فکر خوبیه .

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
معاری جهان گفته اولین طاق ها و قوس ها دربین النهرین
یجای دیگه گفته اولین بار در چغا زنبیل(عیلامی)
دکتر متدینم گفته اولین قوس معبد آناهیتا(هخامنشیان و ساسانیان)؟؟؟؟؟؟؟:cry::que::cry:
من فیزیک 1 و 2 و 3 قیابکلو رو قبلا خوندم الانم فراموش کردم....میشه لطف کنید بگید کدوم فصلها مهمترن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید...;)

من چند جا تست زدم جرز و قوس اولین بار تو بین النهرین بوده

camelia ka

عضو جدید
بچه هایی که ازمون مرکزو میدن این دوتا سوال جواباش درسته بنظرتون؟من تو جزوه طباطبایی خوندم یه چیز دیگه میگه؟!!

سوال 56 دیوارداخلی درز انبساط میخاد ولی نیاز به درز اتقباض نداریم ولی اینجا 2 جوابه و س 59هم طبق طباطبایی میشه 3 ولی اینجا میگه 3 نمیشه!!عناصر.png
59.کدام از ویژگیهای مصالح پرکننده درزهای ساختمانی نیست؟
1.دوام زیاد
2جاگیری و شکلگیری در درزها
3.ایجاد اتصال محکم با درزها
4.مصالح با مقاومت کم
بعد بخش الحاقی موزه لوور جزوه سروش نیا هم گفته تنسگریتی هم خرپا تو ازمون گزینه تنسگریتی غلطه!!

آخرین ویرایش:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه هایی که ازمون مرکزو میدن این دوتا سوال جواباش درسته بنظرتون؟من تو جزوه طباطبایی خوندم یه چیز دیگه میگه؟!!

سوال 56 دیوارداخلی درز انبساط میخاد ولی نیاز به درز اتقباض نداریم ولی اینجا 2 جوابه و س 59هم طبق طباطبایی میشه 3 ولی اینجا میگه 3 نمیشه!!مشاهده پیوست 129619
59.کدام از ویژگیهای مصالح پرکننده درزهای ساختمانی نیست؟
1.دوام زیاد
2جاگیری و شکلگیری در درزها
3.ایجاد اتصال محکم با درزها
4.مصالح با مقاومت کم
بعد بخش الحاقی موزه لوور جزوه سروش نیا هم گفته تنسگریتی هم خرپا تو ازمون گزینه تنسگریتی غلطه!!

سوال 59 رو اشتباه جواب داده تو سوال پارسال یا پیارسال مرکز هم بود همون 3 میشه! من این سوالو شخصا از سروش نیا پرسیدم!

النازا

عضو جدید
بچهها کسی خلاصه از فضا زمان نداره؟کسایی که به استاد سروش نیا دسترسی دارن نمیدونن نظرش درباره عناصر کزایی و مصالح شناسی چیه

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فصل ٦-٧-٩ فيزيك ٣ قيابكلو مهمه؟ آخه تا حالا نديدم ازش سوال بياد

فصل 9 فتوولتاییک هست ؟ اره ازش سوال اومده . فصل 6 خیلی مهمه و سوال ازش اومده چندتا . فصل 7 اصلا یادم نیست چی بود کتابم پیشم نیست ببینم . کلا کتاب قیابکلو مهمه . چیز دیگه ای که خیلی خیلی خیلی مهمه 160 صفحه اول ابنیه هست که در مورد 4 تا اقلیم هست .

ramem86

عضو جدید
بچه ها سول ابعاد چاهک اسانسور وازمایش اسلامپ پارسال مربوط به کدوم کتابن؟

دوست خوبم،آزمایش اسلامپ توی کتاب ساختمان های بتنی گلابچی و چاهک آسانسور هم مربوط به یکی از مقررات ملی هاست،دقیقا یادم نیست!
اگه تستای کنکور که جواب تشریحی دارن هم بزنی اینا رو توی توضیح جوابه سوال میبینی..:smile:

8memar6

عضو جدید
جزوه دکتر متدین رو هم بخون چون من از خودش پرسیدم گفت 2-3 تا سوال از جزوه اشه

راستش من 2تا جزوه دارم که خیلی قدیمین.بعد اینکه 1 و 2 داره!یکیش ماله سال 79 هست!میشه اگه جدیدتر دارین برام بذارین که دانلود کنم؟ممنون میشم.

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمار کاخ مدیچی مگه میلکوتسو نیست؟؟زیرنویس ص422 جهان زارعی نوشته اثر میکلانژ!!

آخرین ویرایش:

h_arch_z

عضو جدید
سلام بچه هاخسته نباشید از درس خوندن...
کسی خلاصه مبانی سازه رو که دکتر فاطمی نوشته و تو مرکزه ،ندیده؟ چطوریه؟

nimaart

کاربر بیش فعال
دوستان برنامه ایوان اومده

البته با هزینه های فوق العاده بالا:cry::eek:

من دوست داشتم کارگاه های سروش نیا رو شرکت کنم، ولی با این قیمتایی که دادن در نگاه اول قیدشو زدم:biggrin:
من لحظه ای که قیمت ها رو دیدم، اینجوری شدم:eek::eek:
آخه واقعا کارگاه یه روزه نانو 150000 خیلی نامردی دیگه:cry:

النازا

عضو جدید
بچه ها کسی جزوات جدید از سروش نیا نداره؟یکی از دوشتام میگفت جزواتش مهم تر از کتابای گلابچین

النازا

عضو جدید
من کسایی رو میشناسم که سال قبل جزوات مانا قابوسی ونسیم عسگری رو خونده بودن همرو درست زده بودن .سروش نیا هم که دیگه معلومه نکاتش سولای کنکوره دقیقا اگه کسی بره خیله میتونه استفاده کنه

erisss

عضو جدید
دوستایی که به سروش نیا دسترسی دارن میشه ازش بپرسن تووی کارگاه نکته و تست چی میخواد بگه؟میخواد حل تمرین کنه فقط یا کارگاهش به درد کسایی که سر کلاسش نبودنم میخوره
ممنون میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.