فقط دخترها بخوانند/دوست پسر آری یا خیر؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین گلزار از این عکس سرتر هست یا ته تر این عکسی هست که برای گلزار هست

دوما ایشون گفتن شبیه سالی باشه به نظر من گلزار ازلحاظ چهره نزدیک هست منم سعی کردم عکسهایی که بهش نزدیک باشه وانتخاب کنم

بعدم درجواب دوستومن که میگن گلزار مگه کیه شخص خاصی نیست اونم یه انسان هست که شغلش بازیگری هست مثل سالی .............

گلزار خیلی سرتره قیافشو خیلی قبول دارم شکل مهنده:smile:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست دارم زنم اینشکلی باشه کسی سراغ نداره؟:)

من سراغ دارم!:D

-anjel-

عضو جدید
ب دودسته اعتماد نکن
هنرمندا و روانشناسا

روانشناس ها رو باهاتون موافقم. اما هنرمندها رو دلتون میاد؟ اونا قلب خیلی سپیدتری دارن نسبت به آدمای عادی.
من شخصا بیشترین بی اعتمادی رو به پسرهای بی محتوا و سطحی دارم.

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روانشناس ها رو باهاتون موافقم. اما هنرمندها رو دلتون میاد؟ اونا قلب خیلی سپیدتری دارن نسبت به آدمای عادی.
من شخصا بیشترین بی اعتمادی رو به پسرهای بی محتوا و سطحی دارم.

خوشقلب ترین مرد ها مهندس ها هستن با دکتر ها
یا نمی گن دوست دارم یا اگر بگن پاش ایستادن
شما ی مراجه ب امار طلاق هنر مندا بزن ب می فهمی چ می گم...
چطور میشه ب ادمی ک فیلم بازی می کنه اعتماد کرد
من ک نمی تونم

-anjel-

عضو جدید
نه قبول ندارم...
خوب نیست آدم زیادم لطیف باشه...در حد اعتدال خوبه
:D
الان منظورت از عمیق چیه؟

منظورم کسی ست که زندگی رو فقط تو شوخی و چرت و پرت گفتن نبینه! کسی که وقتی درمورد موسیقی یا شعر باهاش حرف میزنم همینجوری زل زل نیگام نکنه و چیزی نفهمه! کسی که مثل خودم به خدا عشق بورزه، کسی که... و از این قبیل

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منظورم کسی ست که زندگی رو فقط تو شوخی و چرت و پرت گفتن نبینه! کسی که وقتی درمورد موسیقی یا شعر باهاش حرف میزنم همینجوری زل زل نیگام نکنه و چیزی نفهمه! کسی که مثل خودم به خدا عشق بورزه، کسی که... و از این قبیل
درک کردن دوست من الزاما ب منزله شبیه بودن نیست
اگر کسی شبیه ت باشه برای هم تکراری میشید
این ارزو قشنگی و امیدوارم بهش برسی اما ی مهندسم می تونه شما رو خب درک کنه الزاما ب حرفه بستگی نداره ب ادمش بستگی داره
اما خب فهمیدم چی می گی

-anjel-

عضو جدید
خوشقلب ترین مرد ها مهندس ها هستن با دکتر ها
یا نمی گن دوست دارم یا اگر بگن پاش ایستادن
شما ی مراجه ب امار طلاق هنر مندا بزن ب می فهمی چ می گم...
چطور میشه ب ادمی ک فیلم بازی می کنه اعتماد کرد
من ک نمی تونم

خب راست میگی... بازیگرارو نیستم، در اصل حرفم رو اصلاح میکنم، خواننده ها و شاعرا و نوازنده ها و نقاش ها رو دوست میدارم.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب آدما با هم فرق دارن..من از آدمای لوس خوشم نمیاد!!:D
خواستم بگم زیاد احساسی نیستم;)

بله...کار خوبی میکنی شما..:smile:

-anjel-

عضو جدید
درک کردن دوست من الزاما ب منزله شبیه بودن نیست
اگر کسی شبیه ت باشه برای هم تکراری میشید
این ارزو قشنگی و امیدوارم بهش برسی اما ی مهندسم می تونه شما رو خب درک کنه الزاما ب حرفه بستگی نداره ب ادمش بستگی داره
اما خب فهمیدم چی می گی

کاملا درست میگین.;)
احمق نیستم؛ میدونم شباهت کامل نه تنها غیر ممکنه، بلکه کسالت آورم هست. منظورم فقط کمی تا قسمتی درک متقابل و هم ردیفی بود.
ممنون از آرزوتون. :gol:

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب راست میگی... بازیگرارو نیستم، در اصل حرفم رو اصلاح میکنم، خواننده ها و شاعرا و نوازنده ها و نقاش ها رو دوست میدارم.

فدای این صداقتتون بشممممممم ک انقدر زود تصمیم عوض می کنی....
راحت بگو بدون حرفه دوس دارم کسی از صمیم قلب اونطور ک دوس دارم، دوسم داشته باشه...خیلیم قشنگه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا