ظاهر بسیار زشت و چندش آور بعضی جوانها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
عصبانی نشید بابا خوبیت نداره
من که میگم بهتر بیشتر افکار خودمونو عوض کنیم که به مسائل شخصی دیگران دخالت نکنیم
همه که نباید مثل هم لباس بپوشن یکیم دوست داره با دیگران فرق کنه
این مسئله هم که جامعه به سمت فساد میره کاملا اشتباه و دور از فکره خیلی ناراحتی شما نپوش دیگه چی کار بقیه داری
همین کارا رو کردین که شدیم جهان سومی
عصبانی نشدم.
فقط حرف منطقی رو قبول دارم
حرف بی منطق زوره!!!.

sonichka

عضو جدید
حرفات خوب بودا

همین قسمت جهان سومیشو اگه نمیگفتی بهتر بود.

آخه عزیزم نوع پوشش ؟ جهان سوم؟
جهان سوی بودن
منظورم اینه که اگه به کار هم دخالت نکنیم خیلی سریع تر پیشرفت میکنیم
هرکی هر جور دوست داره بپوشه
مگه چی میشه؟؟

aminvo

عضو جدید
به نظر من هر جامعه خود شرایط خودش را معلوم می کنه. در جامعه ما متاسفانه وقتی یک خانم و یا یک آقا خارج از حالت معمول بیرون میاد به جای اینکه کسی توجهی به فرد نکنه یا تحویلش نگیره همه چهار چشمی نگاهش می کنن، خیلی از مردم هم فقط برای اینکه ببینن چرا این جوری اومده بیرون نگاه می کنند. دوستان نگاهش نکنین تا موفق نشه جلب توجه کنه.
مورد دیگه این هست که وقتی یک فرهنگ اشتباه مد میشود دیگه مبارزه با هاش سخت میشه، چرا چون همونطور که از تعریف معلومه مد بیشترین فراوانی را در یک محیط داره، در این موارد بهترین کار باز هم بی توجهی هست یعنی توجهی به لباس این افراد نکنیم. به هر حال در جامعه آزاد هر کسی باید برای خودش خط قرمز داشته باشه و فراتر از اون هم نره،و این مجموعه خط قرمز ها هست که نوع پوشش و برخورد جامعه را مشخص می کنه.
در این زمینه خیلی میشه صحبت کرد و شرایط جامعه آزاد را تعیین کرد. ولی نمیدونم چرا تا صحبت از آزادی میشه توی کشور ما همه حرف از حجاب،پوشش و امثال این ها میرن و کمتر کسی در مورد آزادی مطبوعات، گفتار، رسانه ها، مکان های تفریحی و .... صحبت می کنه؟؟؟؟

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه تا اون حد دیگه
میگم هر کسی عقل داره خودش میتونه تصمیم بگیره چی خوبه چی بد نباید به اون شخص توهین کرد
آیا عدم رعایت معیار 70 میلیون نفر توهین به آنها نیست؟

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای وای وتی
من که میبینم این پسرا این شلوارایه فاق کوتاهو میپوشن احساس خفگی بهم دست میده
بابا پسری گفتن دختری گفتن...

ویسا

عضو جدید
به نظر من هر جامعه خود شرایط خودش را معلوم می کنه. در جامعه ما متاسفانه وقتی یک خانم و یا یک آقا خارج از حالت معمول بیرون میاد به جای اینکه کسی توجهی به فرد نکنه یا تحویلش نگیره همه چهار چشمی نگاهش می کنن، خیلی از مردم هم فقط برای اینکه ببینن چرا این جوری اومده بیرون نگاه می کنند. دوستان نگاهش نکنین تا موفق نشه جلب توجه کنه.
مورد دیگه این هست که وقتی یک فرهنگ اشتباه مد میشود دیگه مبارزه با هاش سخت میشه، چرا چون همونطور که از تعریف معلومه مد بیشترین فراوانی را در یک محیط داره، در این موارد بهترین کار باز هم بی توجهی هست یعنی توجهی به لباس این افراد نکنیم. به هر حال در جامعه آزاد هر کسی باید برای خودش خط قرمز داشته باشه و فراتر از اون هم نره،و این مجموعه خط قرمز ها هست که نوع پوشش و برخورد جامعه را مشخص می کنه.
در این زمینه خیلی میشه صحبت کرد و شرایط جامعه آزاد را تعیین کرد. ولی نمیدونم چرا تا صحبت از آزادی میشه توی کشور ما همه حرف از حجاب،پوشش و امثال این ها میرن و کمتر کسی در مورد آزادی مطبوعات، گفتار، رسانه ها، مکان های تفریحی و .... صحبت می کنه؟؟؟؟
حرفاتون همشون درسته اما جامعه ما اینجوری شکل گرفته و این چیزایی که دارین می گین تقریبا غیر ممکنه

نمیشه طرز تفکر تمام مردمو عوض کرد.

mim.shimi

کاربر فعال
حالا این هنو خوبه یکم قابل تحمله ...
من میترسم یه چند وقته دیگه از جلو .......

sonichka

عضو جدید
بنده معیار از خودم نیاوردم، دین گفته.
ببین من مسلمون تو مسلمون چیکار به کار نا مسلمون داری
کسی تا حالا بهت زور کرده شراب بخوری؟؟
تا حالا کسی مجبورت کرده هزار تا کار که تو ادیان دیگه هست انجام بدی
تازه مگه همین دین شما نگفته (در دین هیچ اجباری نیست) فقط حرف زدنش قشنگه موقع عمل که میرسیم همه خود خواه میشیم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه فاجعه ای است که باطل به دستی عقل را شمشیر می گیرد و به دستی شرع را سپر

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دشمن تو و عقاید تو هستم،اما حاضرم جانم را برای آزادی تو و عقاید تو فدا کنم.

ویسا

عضو جدید
دوستان این قضیه رو تموم کنین بهتر نیست؟

باعث دلخوری نشید.

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین من مسلمون تو مسلمون چیکار به کار نا مسلمون داری
کسی تا حالا بهت زور کرده شراب بخوری؟؟
تا حالا کسی مجبورت کرده هزار تا کار که تو ادیان دیگه هست انجام بدی
تازه مگه همین دین شما نگفته (در دین هیچ اجباری نیست) فقط حرف زدنش قشنگه موقع عمل که میرسیم همه خود خواه میشیم
1. امر به معروف واجب است
2. در جامعه ای که دستورات دیناحرا می شود اجرای آن برای همه لازم است. چگونه است که از مبارزه با حجاب در اروپا به بهانه اینکه باید به عقاید اونا و جوامعشون احترام گذاشت اما تو کشور ما بر عکسه؟
3. فعلا دین جاری اسلامه نه چیز دیگه
4. اون آةیه هم در مورد پذیرش دینه. متاسفانه خوب باز نشده. شما یا دین اسلامو با همه نکات می پذیری یا نه. نصفه نیممه نداریم. وقتی می گه حجاب داشته باش بر توی مسلمان واجبه نه دلبخواهی.
5. لا اکراه فی الدین برای اصول است نه فروع. در فروع دین اطاعت اجباری است نه اختیاری.
6. ما تو جنگل زندگی نمی کنیم که هر کی هر جور دلش خواست بیرون بیاد. مگه اینکه دوستان نظر دیگه ای داشته باشند.

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم تا حالا متوجه شدید یا نه؟که حتما هم متوجه شدید.

دو سه سالی هست که بعضی پسرهای جوون با یه ظاهری میان تو جامعه که ادم نه تنها لذت نمیبره ،نه تنها بدش میاد بلکه حالش هم بهم میخوره و به قول معروف چندشش میشه.

اخه این چه تیپ و مدی هست که باب شده.تیشرت کوتاه با شلوار فاق کوتاه.

بیشترین چندشش هم تو مترو یا اتوبوس واحد هست که وقتی میخوان سرپا میله رو بگیرن تمام شکم اصلاح نشده و چربی و ناف و ... میزنه بیرون.(ببخشید دیگه نمیدونستم چجور باید بگم)
اتیش قضیه اینجاست که کلی هم کیف میکنن بعضیهاشون که اینطور تیپ میزنن.
یا وقتی میخوان خم بشن یا بشینن از پشت هم چهره بسیار زشتی و حال بهم زنی داره.

اخه مسخره ها این چه جورشه.خودتون که عقل ندارید حداقل فکر حال بهم خوردن دیگر ادمها باشید و اینقدر چهره اجتماع رو با این جور مدهای مسخره غربی زشت نکنید.

آخ قربون دهنت.
البته بعضی از پسرا میگن این تیپ قشنگشون دختر کشه.
حالا بیا قسم بخور از حال بهم زنی دختر کش نه از زیبایی.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. امر به معروف واجب است
5. لا اکراه فی الدین برای اصول است نه فروع. در فروع دین اطاعت اجباری است نه اختیاری.
.
کی گفته ؟
این رو خودتون تعیین میکنید
من به اون چیزی عمل میکنم که خدا در قرآن کریم گفته نه استنباط بنده خدا!!
فردای قیامت من باز خواست میشم نه اون بنده خدا!!!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدايا، به مذهبي ها بفهمان که آدم از خاک است ،
بگو که: يک پديده مادي نيز به همانماده خدا را معني مي کند که يک پديده غيبي،
در دنيا همان اندازه خدا وجود دارد که در آخرت.

sonichka

عضو جدید
1. امر به معروف واجب است
2. در جامعه ای که دستورات دیناحرا می شود اجرای آن برای همه لازم است. چگونه است که از مبارزه با حجاب در اروپا به بهانه اینکه باید به عقاید اونا و جوامعشون احترام گذاشت اما تو کشور ما بر عکسه؟
3. فعلا دین جاری اسلامه نه چیز دیگه
4. اون آةیه هم در مورد پذیرش دینه. متاسفانه خوب باز نشده. شما یا دین اسلامو با همه نکات می پذیری یا نه. نصفه نیممه نداریم. وقتی می گه حجاب داشته باش بر توی مسلمان واجبه نه دلبخواهی.
6. ما تو جنگل زندگی نمی کنیم که هر کی هر جور دلش خواست بیرون بیاد. مگه اینکه دوستان نظر دیگه ای داشته باشند.
1. واجب هست اما زور که نیست
2.در اروپا هم یک سری آدم مثل شما جلو حجاب گرفتن با انتقاد زیادی روبرو شدن کاسه کوزشونو جمع کردن رفتن
3.دین شما اسلامه نه دین همه آدمها
4.همه که نباید چون شما و من مسلمونیم بیان به حرف من و تو مسلمون بشن
5.دین یه راه باید داشته باشه دیگه چرا تبسره میزاری براش اصول دین فروع دین راه درو برای اونا که نمی خوان همه دینو یک جاع قبول کنن
6. با تحمیل زور چیزی از جنگل کم نداره شما به این چی میگی که یک سی آدم بیان هرچی دوست دارن خودشون بپوشنو به دیگران بپوشونن این یک جامعه پیشرفتس یا جنگل؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا