ظاهر بسیار زشت و چندش آور بعضی جوانها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sarp

مدیر بازنشسته

[FONT=&quot]کاملا تایید میشه - شما با افکار قرون وسطایی تون بیشتر در چهره جامعه تاثیر منفی دارید - راستی شما هم اون لباسی که پوشیدین وارداتی غرب هستش - ای غرب زده مارک لباست چیه بگو تا ثابت شه شما غرب زده نیستید[/FONT]​
این فعلا اینجا باشه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون چیزی که برام مهمه نیت خالص خودمه
اما........

این جمله خیلی خنده دار به نظر میرسه.طرف هر جور خواست بگرده هرجور خواست رفتار کنه و هر کاری رو میخواد بکنه بعد بگه مهم نیته !!!مهم دلت هست که باید پاک باشه.
من موندم این نیت پاک و دل پام کجا قراره خودشو نشون بده و قتی در ظاهر طرف نشون نمیده

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما تو خیلی مسائل مهم تو ایران خودمون داریم درجا میزنیم
همه مشکلات حل شده و فقط یه لباس پوشیدن مونده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
تا کی آخه....
این هم از همون جملاتی هست که ازش سو استفاده میشه!!!تا یه معضلی رو قراره دربارش حرف بزنیم گفته میشه ای بابا همه چیزمون درست شده گیر دادید به اینها.این جمله رو باور کنید بیش از صد بار تو جاهای مختلف شنیدم.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاربر گرامی آقای reza4321حرف من اینه:
شما نباید کلمه ی مسخره هارو درباره اینجور آدمها بکار ببرید
واز روی لباس اونها به اونها بگید آخه مگه عقل ندارید شماها
example:
اخه مسخره ها این چه جورشه.خودتون که عقل ندارید حداقل فکر حال بهم خوردن دیگر ادمها باشید و اینقدر چهره اجتماع رو با این جور مدهای مسخره غربی زشت نکنید.

توضیحشو تو پست دومم تو این تاپیک دادم لازم نمیدونم باز توضیح بدم.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گرامی انجام وظیفه و الما
من اینطور از پستهای شما نتیجه گرفتم.اینکه هر کسی هر جور دوست داره باید بپوشه.
ایا درست متوجه شدم؟

anjam.vazife

عضو جدید
این جمله خیلی خنده دار به نظر میرسه.طرف هر جور خواست بگرده هرجور خواست رفتار کنه و هر کاری رو میخواد بکنه بعد بگه مهم نیته !!!مهم دلت هست که باید پاک باشه.
من موندم این نیت پاک و دل پام کجا قراره خودشو نشون بده و قتی در ظاهر طرف نشون نمیده
میدونی من وقتی پست هاتونو میخونم در موردتون چطور فکر میکنم ؟
کسی بهت سلام بده میگی این یه نیتی داشته حتما خواسته سوء استفاده کنه دهنش بوی غربو میداد قیافش خوشم نیومد لباسشن که!! خدای من این کافره حتما خواسته منو منحرف یا غرب ززده یا تجاوز یا .... کنه خب شد جوابشو ندادم

بیچاره طرف شاید تورو با یکی اشتباه گرفته باشه

این هم از همون جملاتی هست که ازش سو استفاده میشه!!!تا یه معضلی رو قراره دربارش حرف بزنیم گفته میشه ای بابا همه چیزمون درست شده گیر دادید به اینها.این جمله رو باور کنید بیش از صد بار تو جاهای مختلف شنیدم.

عزیزم شما بیایین معضل بیکاری رو حل کنین من به شما قول میدم حاضرم گردنمو گرو بذارم که فساد بیاد از فقر توو جامعه هم کمتر شه
منه بیکار اگه ذهنم واس یه روز بیکار باشه طرف چادر هم داشته باشه میگم عجب تیکه ایه چشمام اونقدر قوی میشن که هفت لایه چادر رو هم رد کنه

توضیحشو تو پست دومم تو این تاپیک دادم لازم نمیدونم باز توضیح بدم.

کلا لازم نیست توضیح بدی دستتو خوندم

دوستان گرامی انجام وظیفه و الما
من اینطور از پستهای شما نتیجه گرفتم.اینکه هر کسی هر جور دوست داره باید بپوشه.
ایا درست متوجه شدم؟

دوست عزیز امید وارم از پست هام ناراحت نشی ولی واقعا طرز تفکر شما منو حیرت زده کرده
البته هر کس میتونه هر ططور که خواست بپوشه - مثلا واس مهمونی لباس های مهمونی حالا میخواد مدلش غربی باشه یا اسلامی دیگه نه اینکه تو مهمونی با لباش شنا بیان که این هم درصدش کمه چون طرف خودش خجالت میکشه همه چهار چشمی نیگاش کنن
شما همین غربی ها رو ببین برای هر جایی لباس مخصوص خودشونو دارن نمیان تو پارتی لباس یونیفرم مدرسه رو نمیپوشن یا تو کلیسا با لباس پارتی نمیان ولی چون تو ایران مد چیز تازه ایه و وضع مالی مردم خب نیست چند دست لباس بگیرن لباسی که تو مسجد میپوشن من دیدم تو پارتی هم پوشید تو صاحل هم باهاش شنا کرده خونه هم باهاش میخوابه
لطفا تمام پست منو بخونین بعد جواب بدید چون اگه مسئله ای رو مطرح کردید که جئابش تو اینجا هست رو اصلا جواب نمیدم
به امید یه روز خوب واس هر ایرانی حتی شما که عقیدتون با من یکی نیست و هر چی کافر و غیر اسلامی و اسلامی

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیک خیلی بی مزه شده ... همه آیت الله اعظما شدن و هی از خودشون فتوا در وکنن ... درست یا غلط ....
.
.
.
.

Sarp

مدیر بازنشسته
تالار قفل میشه

اگر دوستان مایل به ادامه بحث بودند ، پیام بدن تا تایپیک باز شه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا