شرمنده ! حس مهندسی نيست . . .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahtabi

مدیر بازنشسته
راستی بچه ها چرا از شب یلدا نمیگین.
قرار نست که اینجا همش خنده باشه.بگین که مثلا شماها توی این شب چکار میکنین؟
اصلا بهش حسی دارین؟
واستون این شب فرقی داره؟

هندوونه ی جناب عسگری مهر که خیلی من رو یاد هندونه ی توی آشپزخونمون انداخت که قراره سرش اون موقع بریده شه.
جای همگی خالی.

من که حس خاصی دارم.راستش همیشه دوست داشتم پدر بزرگ و مادر بزرگام زنده میبودن تا باهم باشیم.
اما حیف...

امیر Amir

عضو جدید
اصلا بهش حسی دارین؟
واستون این شب فرقی داره؟

نمیخوام بگم داداش..حرفیه:que:

ما در این شب میخوابیم:redface:

آره احساس عشق و محبت دارم و براش گل میخرم.

این شب فرقش از وسط هست و گاهی وقتها میکروبی میزنه و گاهی وقت ها کچل میکنه

چون دوست نداريم . . . :w25:

:w15::w15::w15::w15::w15:

سلام بچه ها من اعصابم بد خورده یه شعر برا شبه یلدا هست که بی نخدس الان یادم رفته کمک کنید مسئله مرگ و زندگیه

اقا باسلق چه قد گرونه

رفتم یه هندونه بخرم میگه 7 تومن بابا این خیلی گرونه یلدام برا ما قصه شده ها

امیر Amir

عضو جدید
امير خان خيلی باهال بود :w15:

اگه اين استعداد طنز رو تو مهندسی هم داشتی ، الان احتمالا رئيس TOYOTA شده بودی !

مگه ما چمونه...

این استعداد طنز رو تو مهندسی هم بکار داریم میبریم دیگه:cry:

تویوتا هم به وقتش میاد دنبالم.:biggrin:

samin-1

عضو جدید
سلام بچه ها من اعصابم بد خورده یه شعر برا شبه یلدا هست که بی نخدس الان یادم رفته کمک کنید مسئله مرگ و زندگیه

اقا باسلق چه قد گرونه

رفتم یه هندونه بخرم میگه 7 تومن بابا این خیلی گرونه یلدام برا ما قصه شده ها
یه فکر بهتر که برات هیچ خرجی نداره برو یواشکی با گوشیت از هندونه ها عکس بگیر نه یکی نه دو تا 100 تا بعد بیا قاچ کن بخور:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

mahtabi

مدیر بازنشسته
اصلا بهش حسی دارین؟
واستون این شب فرقی داره؟

نمیخوام بگم داداش..حرفیه:que:

ما در این شب میخوابیم:redface:

آره احساس عشق و محبت دارم و براش گل میخرم.

این شب فرقش از وسط هست و گاهی وقتها میکروبی میزنه و گاهی وقت ها کچل میکنه

:w15::w15::w15::w15::w15:

خوبه پس.دیگه شما که باید توی مهمونی باشین.خوش بگذره.:w11:
فکر نمیکنم این جمله ی جناب الیاسپور اینقدر خنده داشته باشه.

(راستی با چه فونتی مینویسین که بعضی حرفاش برای من ناخواناست؟)

amirhakimi

عضو جدید
ببین جوجو تو نمی تونی از من فرار کنی بلاخره پیدات می کنم:Ph34r:

نمیدونم چرا این عبارتت منو یاد فیلم pink panther انداخت.
اونجاش که میگفت:
killer i will catch you, because justice is justice & france is france

البته با اون لهجه خنده دار steve martin.

پیشاپیش یلداتون قرررررررررمززززززززز

آخرین ویرایش:
سلام امیر جون جوجو فرار کرد نمی دونست ما صنایعی ها کی هستیم ،چی هستیم، چی می گیم، اصلا حرف نداریم، گلیم، یدونه ایم، بچه با حالیم، کار درستیم و........

یکی از بچه ها گفت من با گوشیم از هندونه ها عکس بگیرم

من دلم شوخت چون من هنوز موبایل ندارم که بخوام گوشی داشته باشم اونم گوشی دوربین دار

واقعا راسته مرفهین بی دردن

درود بر ایرانیان

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام امیر جون جوجو فرار کرد نمی دونست ما صنایعی ها کی هستیم ،چی هستیم، چی می گیم، اصلا حرف نداریم، گلیم، یدونه ایم، بچه با حالیم، کار درستیم و........

یکی از بچه ها گفت من با گوشیم از هندونه ها عکس بگیرم

من دلم شوخت چون من هنوز موبایل ندارم که بخوام گوشی داشته باشم اونم گوشی دوربین دار

واقعا راسته مرفهین بی دردن
:surprised::surprised::surprised:ببین "کی هستیم" فکر کنم درست تر باشه ها... البته خود دانی میتونی بگی "چی هستیم...":w15::w15::w15:
اما من فکر کنم این صنایعیا قبل از اینکه تو کنکور قبولشون کنن ازشون تست اعتماد به نفس هم گرفتن. تازه بعدشم کلی اعتماد به نفس کاذب بهشون تزریق کردن... گل؟:w20: یه دونه؟ :w25:بچه باحال؟؟؟؟:w17:
راستی یه سوال فنی... مگه موبایل با گوشی فرق داره؟؟؟؟آخه میگی هنوز موبایل ندارم که بخوام گوشی داشته باشم.:w20:

اصلا دوست داشتم بازم بیام. حرفی هست؟؟؟:w08::w18::w43:

sara60

عضو جدید
:surprised::surprised::surprised:ببین "کی هستیم" فکر کنم درست تر باشه ها... البته خود دانی میتونی بگی "چی هستیم...":w15::w15::w15:
اما من فکر کنم این صنایعیا قبل از اینکه تو کنکور قبولشون کنن ازشون تست اعتماد به نفس هم گرفتن. تازه بعدشم کلی اعتماد به نفس کاذب بهشون تزریق کردن... گل؟:w20: یه دونه؟ :w25:بچه باحال؟؟؟؟:w17:
راستی یه سوال فنی... مگه موبایل با گوشی فرق داره؟؟؟؟آخه میگی هنوز موبایل ندارم که بخوام گوشی داشته باشم.:w20:

نه ديگه اشتباه نکن !

قبل از اينکه از صنايعی ها کنکور بگيرن ، نه تنها ازشون تست اعتماد به نفس گرفته ميشه ، بلکه تست خوش تيپی و هوش و . . . هم گرفته ميشه. . . :w18:

در مورد آمپول اعتماد به نفس کاذب هم که باز اشتباه کردی ، خب همينه ديگه صنايعی نيستی. راستی اگه آمپول خواستی (چه کاذب و چه صادق) ، لطفا در تاپيک " بيان سوال های تخصصی " درخواست بده ، تا رسيدگی کنيم. ما خودمون توليد کننده و وارد کننده ايم.

در مورد فرق موبايل و گوشی هم :

حق با مهندس محسن هست. ايشون (و به طور کلی يه صنايعی) هر چی بگن ، قطعا درسته. هيچ ميدونی اون موقع که هنوز رشته معماری به وجود نيومده بود ، مهندسای صنايع و در راس اونا آقا محسن ، فرق موبايل با گوشی رو ميدونست ؟ :w25:

اگه همچنان کم نياوردی ، بگو ها ، خجالت نکش ، بازم دارم واست :w29:

saeid.taut

عضو جدید

درستش همون "چی هستیم" بود چون هنوز هم در فرشته یا پری بودن مهندسین صنایع تردید هست:gol::gol:
در ضمن نیازی به تست اعتماد به نفس هم نیست چون کسی که قصد ورود به این رشته را دارد باید مقدار زیادی حس اعتماد به نفس داشته باشد هر کسی جراتشو نداره در غیر این صورت میتونه بره یه رشته راحت تر که نیازی به اعتماد به نفس نداشته باشه مثل معماری یا ... (چیز دیگه ای یادم نیامد):surprised::redface:

در مورد آمپول هم که سارا بهت آدرس داد خجالت نکش اگه خواستی فقط یه ندا بده:cool:;)

در مورد فرق موبایل و گوشی آقا محسن صاحب نظر و صاحب سبک هستند (خودش جواب سوال شما را خواهد داد):warn:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه ديگه اشتباه نکن !

قبل از اينکه از صنايعی ها کنکور بگيرن ، نه تنها ازشون تست اعتماد به نفس گرفته ميشه ، بلکه تست خوش تيپی و هوش و . . . هم گرفته ميشه. . .

در مورد آمپول اعتماد به نفس کاذب هم که باز اشتباه کردی ، خب همينه ديگه صنايعی نيستی. راستی اگه آمپول خواستی (چه کاذب و چه صادق) ، لطفا در تاپيک " بيان سوال های تخصصی " درخواست بده ، تا رسيدگی کنيم. ما خودمون توليد کننده و وارد کننده ايم.

در مورد فرق موبايل و گوشی هم :

حق با مهندس محسن هست. ايشون (و به طور کلی يه صنايعی) هر چی بگن ، قطعا درسته. هيچ ميدونی اون موقع که هنوز رشته معماری به وجود نيومده بود ، مهندسای صنايع و در راس اونا آقا محسن ، فرق موبايل با گوشی رو ميدونست ؟

اگه همچنان کم نياوردی ، بگو ها ، خجالت نکش ، بازم دارم واست
ببین دقت نکردی سارا جون گفتم اعتماد به نفس کاذب.:w12: در مورد هوش که شک ندارم باید روتون بیشتر از اینا کار بشه. خب حتما لازمه دیگه.:w16: در مورد تیپ هم که ای بابا بماند....:whistle:
ببینم این آمپول اعتماد به نفس که گفتی فقط برا صنایعیاست دیگه اره؟:question: میگم اخه تا حالا به گوشم نخورده...:w19: آخه میگن اونایی که خودشون خدای اعتماد به نفس هستن نباید تزریق کنن.:w20:(خودمو گفتم:w18:) راستی منظورت این نبود که تخصصتون توی آمپوله که نه؟آخه اون وقت که همتون دکتر بودین...:confused::w25:
راستی هیچ میدونی که اون موقعی که بشر به فکر لباس نبود هنوز به فکر یه سقف بود؟؟؟ :w28:
البته ما ارادت خاصی داریم نسبت به اقا محسن.:w24: حتما یه فرقی هست دیگه. ما چه میدونیم.:w19:

درستش همون "چی هستیم" بود چون هنوز هم در فرشته یا پری بودن مهندسین صنایع تردید هست:gol::gol:
در ضمن نیازی به تست اعتماد به نفس هم نیست چون کسی که قصد ورود به این رشته را دارد باید مقدار زیادی حس اعتماد به نفس داشته باشد هر کسی جراتشو نداره در غیر این صورت میتونه بره یه رشته راحت تر که نیازی به اعتماد به نفس نداشته باشه مثل معماری یا ... (چیز دیگه ای یادم نیامد):surprised:

در مورد آمپول هم که سارا بهت آدرس داد خجالت نکش اگه خواستی فقط یه ندا بده

در مورد فرق موبایل و گوشی آقا محسن صاحب نظر و صاحب سبک هستند (خودش جواب سوال شما را خواهد داد)
من واقعا خیلی خوشحالم که با همچین موجوداتی برخورد دارم...:w15:(ببین خودت گفتی چی هستیم درسته. حتما یانم میدونی که کی برای انسانه و چی برای هر موجودی به جز انسان...) هر وقت کشف شدین بگید یکی از این صفت ها براتون در نظر بگیریم.:lol:
صد در صد قربان. راستی یه کم تحقیقاتتو بیشتر کن. با رشته های دیگه هم اشنا بشی خوبه ها... به خاطر خودت میگم.:w10:
و باز هم بحث زیبای موبایل و گوشی که من هنوز اندر کفش مانده ام...:biggrin:
بعدشم نمیخوام آقا چند نفر به یه نفر؟؟؟:child:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:surprised: اوه اوه بیخیال بابا
اگه این جوری پیش برین چندتا قانون زرد و قرمز و ابی دیگه هم اینجا می زارنا :confused:
دوس باشین با هم :cry:
ما با هم دوستیم گلم... دوستی خاله خرسه. :lol: میدونی که نباید جدی حرف زد اینجا.
کنار اومدن با قانونای قرمز و ابی و زرد هم فکر نکنم خیلی سخت باشه.

سلام

از اونجائی که ما مهندسین صنایع خوشتیپ ترین ،با صفا ترین ،گل ترین و تمام صفات عالی دیگر حرف حرف ماس

چی حرف حرفه ماس

نه یه باره دیگه همه باهم

حرف حرفه ماس

در مورده موبایل در ابتدا من و.... و چند تای دیگر پیشنهاد یک قطعه ای دادیم که بشه با هاش از راه دور صحبت کرد و اسمه اون قطعه را موبایل بنا نهادیم

اصلا موبایل برای ماس

ولی بعدا تحریف شد و در ایران بش می گن سیم کارت

من خودم ندارم چون می خوام ریا نشه

و در اخر همه مهندسین یک صدا بگن

چی حرف حرفه صنایع است

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام صد تا سلام...

چه طورين بروبكس؟خوبين؟

ميگما،كي شك داره حرف حرف صنايع س؟خداييش تابلو تر از اينشم داريم؟؟؟

حالا يك دو سه...

همه با هم

ياشاسين صنايع...ياشاسين صنايعين گل مهنديسلري...;)

aryana.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised: با این اوصاف فکر کنم من واقعا به درد این رشته می خورم :eek:
اخه منم خیلی اعتماد به نفسم بالاست :D
می خوام یه چیزی بگم که معلوم بشه من همین الان تو تاپیک قانون جاذبه بودم:
اگه گوشی یا موبایل!!! می خوای باید بهش فکر کنی و خودتو در موقعیتی تصور کنی که انگار به خواستت رسیدی!! اگرم که نمی خوای اون دیگه بحثش جداست! :w12::child:
الان این پستم از تاپیک قانون جاذبه سر در میاره! :biggrin:

با سلام چقد خیابونا شلوغ بود

در رابطه با رشته قشنگه و زیبا و دلربای صنایع خدمدتون عارض شم که این رشته ریشه تاریخی دارد

در زمان آمن حتد 4 یه روز پادشاه خواب دید که 7 گاو لاغر 7 گاو چاقو خردن اومد گفت خوابمو تعبیر کنید و فقط حضرت یوسف توانست و در این قسمتم دیدیم که کنترل پروژه برای 14 سال رو گرفت خوب حضرت یوسف که زیبا ،توانا،مدیر،مدبر و.... است و حضرت یوسف یه مهندس صنایع کامل بود و ما هم الان داریم صنایع می خونیم دیگه قضاوت با خودتون

و در اخر بابا این چه وضعه شه اجیل کیلو 18 تومن

farnaz_sh

عضو جدید
:surprised: با این اوصاف فکر کنم من واقعا به درد این رشته می خورم :eek:
اخه منم خیلی اعتماد به نفسم بالاست :D
می خوام یه چیزی بگم که معلوم بشه من همین الان تو تاپیک قانون جاذبه بودم:
اگه گوشی یا موبایل!!! می خوای باید بهش فکر کنی و خودتو در موقعیتی تصور کنی که انگار به خواستت رسیدی!! اگرم که نمی خوای اون دیگه بحثش جداست! :w12::child:
الان این پستم از تاپیک قانون جاذبه سر در میاره! :biggrin:

بپا که يه دفعه اين پستت از قانون طلايی سر در نياره ! :razz:

در ضمن ميدونی چرا قانون نقره ای در موردت اجرا نميشه !؟ چون که قانون نقره ای در مورد پست های بی مزه بود ، در حاليکه پست تو بی مزه نيست. پست تو جزو پست های خيلی خيلی بی مزه ست . . . :biggrin:

farnaz_sh

عضو جدید
با سلام چقد خیابونا شلوغ بود

در رابطه با رشته قشنگه و زیبا و دلربای صنایع خدمدتون عارض شم که این رشته ریشه تاریخی دارد

در زمان آمن حتد 4 یه روز پادشاه خواب دید که 7 گاو لاغر 7 گاو چاقو خردن اومد گفت خوابمو تعبیر کنید و فقط حضرت یوسف توانست و در این قسمتم دیدیم که کنترل پروژه برای 14 سال رو گرفت خوب حضرت یوسف که زیبا ،توانا،مدیر،مدبر و.... است و حضرت یوسف یه مهندس صنایع کامل بود و ما هم الان داریم صنایع می خونیم دیگه قضاوت با خودتون

و در اخر بابا این چه وضعه شه اجیل کیلو 18 تومن

اقا من به شما 18 تومن قرض بدم بيخيال اين داستان ميشين يا نه ؟! :mad:

نشد يه بار ما بيام ، بحث از قيمت آجيل و هندونه و . . . نکنی شما

وضعیت
موضوع بسته شده است.