شرمنده ! حس مهندسی نيست . . .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهه!! یعنی چییی:biggrin:
من چه شما بخواین چه نخواین تو تالار صنایع میامو ول کن ماجرا هم نیستم!!:)
حالا شما هی بگین کوچولوام:child:
:eek:حرف جدی زدم؟!

شما ؟ بگه شما هم حرف جدی میزنید ؟ :w01:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هيسسسسس !

صداشو درنيار ديگه ، اگه بفهمه اخراجم ميکنه :cry:

:w15::w15::w15::w15:

بچه های صنایع چه بی بخارن :w12:

من میام اینجا رو رونق بدم وقتی به اوج رسیدین از اون بالا بالا ها ولتون میکنم تلپی بیفتین :D

mahtabi

مدیر بازنشسته
الان دارم مثلا با عصبانیت حرف می زنم

مگه تو خودت برادر پدر نداری که اومدی تالار ما

جیزه برو تالار خودت:redcard:

نه حالا بچه گناه داره.
اینجوری بش بگین شب خوابش نمیبره ها:w15:
یعنی چی

بلند شدی اومدی اینجا پا برهنه به مدیر ما تیکه میندازی
شانس اوردی اینجا تاپیک آفسایده وگرنه الان سنگ میشدی !

خوشمان آمد بسی.:w11:

چقدر این شکلکا با نمکن.

به !

وای مهتابی جون
کجايی تو ؟!

من عاشق کشک بادمجونم :w24:

آره؟
عاشق کشک بادمجونی؟
یه کشک بادمجونی واسه همه درست کنم همچین روغننننن بچکه ازشااااااااااااااااا.

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايول ايول..فرناز جون رو ايول...

عالي بود،ممنون...كلي خوشمان آمد...

;););)

منم بازي........:biggrin:

darkmage

عضو جدید
می خوام آموزش بزارم

آموزش سر به نیست کردن مدیران :D

سلام بر همه
من هم یک عضو تازه واردم که یکی از اولین تاپیک ها که مشاهده نمودم این تاپیک بود و از این پست آخری خوشمان آمد ....به به کاری بس جالب است !!!!
آخه ما هر جا رفتیم بعد 2 3 هفته هی پستامو پاک می شد و .....
پس به نظر منم این آموزش ها رو بزار ....من شاگرد شماره یکت می شم .....
Tnx a lot ;)

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اصلا دوست داشتم بیام اینجا. حرفی هست؟؟ کسی مخالفه؟:w43::w18::neutral:

می خوام آموزش بزارم

جوجووووو. دل گنده شدی. میبینم که استاد اسپمی پسرم. داری از استعداد های نهفتت نهایت استفده رو میبریا:w11:.... من به امید تو اومدم اینجا.... نندازنمون بیرون.:child::w05:

آقای الیاسپور باور کنم که خودتونین؟:surprised::eek::eek:
کسی پسوورد آیدی تون رو نزده؟:huh::w20:

نه خوشم اومد به این میگن مدیر... :w08::w11:
کلاس آموزشی هم دارید؟؟؟ :w26:
به !

از اون نينی بازم بگو واسمون ، چی شد ؟ کجا رفت ؟ چطور ميشه يه خبری ازش گرفت ؟ :w34:

:surprised::w15:

ببينم جوجه !

تو خودت خونه زندگی نداری ؟
حالا بدبختی دختر هم نيستی که باهات با ملايمت برخورد کنم.

برو در خونه خودت بازی کن بچه. يه بار ديگه اينجا ببينمت . . .
اگه کسی بتونه جوجو رو بیرون کنه جایزه داره... جوجو نخودیه. هر جا بخواد مجوز داره... میتونه بره.
اما فکر کنم نسخه من پیچیده شد با این پستم...:w04:

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوام آموزش بزارم

فقط 3 روز بهت وقت ميدم که سر به نيستم کنی !

از الان که حساب کنيم ، تا جمعه صبح فکر کنم که بايد سر به نيستم کرده باشی.

بهت قول ميدم اگه جمعه صبح اومدم و ديدم که ميتونم به سايت وارد بشم ، اولين کاری که می کنم اينه که تو رو اخراج کنم . . . :razz:

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايول ايول..فرناز جون رو ايول...

عالي بود،ممنون...كلي خوشمان آمد...

;););)

منم بازي........:biggrin:

حيف که همشهری هستيم !

و الا احساسم اينه که حرفت کمی به جدی ميزنه (قانون طلايی که يادت نرفته ؟!)

بعدشم . . .

هنوز به تو ياد ندادن که هر کی هر کاری کرد ، تو فقط بايد از مديرش تشکر کنی ؟ فرناز چی کارس ؟

:eek:صبکملله بابا این جا چه خبره این بچه مچه ها کین اومدن:surprised:

مهماریو:biggrin: ،شیمیو:( آخه اینام رشتس:que:

بیبن جوجو :child:اگه اگه اگه اگه فقط یه بار دیگه ببنم این وراپیدات شده ها جیزت می کنم نینی که انقد بی ادب نمیشه اوا:exclaim:

یه جک بی مزه:crying2::crying2::crying2:

یه روز یه اقاه که ماله همون شمال غربیه :w07:داشته خودشو به سپره ماشین می مالیده:w22: یه یارو رد میشه میگه اقا داری چکا میکنی:w43: ،اونم میگه دارم اوقاتمو سپری می کنم:crying::crying::crying2::crying2:

JYJY کیست؟

JYJY کیست؟

با سلام خدمت دوستان بلاخره بعد از تحقیقات در مورد فرد مشکوکی به اسم JUJU:question:

به اطلاعات زیر دست یافتم ولی بدون جوجه هنوز تحقیقات ادامه داره:book:

(اینجا مثل فیلما)ببین جو جو من تو رو کاملا می شنام:w18:

تو جنسیت پسره،اسمت جاویده،خیلی کلت داغه،طبق جدیدترین خبر با دختر ابی مشکل داری و کارت انقد بد بوده که انتظار بخشش ازش نداری ولی اون امروز تو رو دوباره بخشید من نمی دونم چرا ،ولی طبق گزارشات رسیده تو دختر ابی رو تحدید کردی:smoke:

از یابندگان اگر کسی رو با این مشخصات دیدید سریعا با من تماس بگیرید:cool:

ببین جوجو تو نمی تونی از من فرار کنی بلاخره پیدات می کنم:Ph34r:

من از دختر ابی باز جویی می کنم و اینکه چرا تو با مهتابی شوخی کردی:que:

nazanin_t

عضو جدید
ياسر جون ، شنيدم شما به اطلاعات محرمانه ای دست رسی داری ! :w16:

ميشه از پشت پرده روابط JU JU و دختر ابی ، پرده برداری کنی ؟

اين جوجه هه مثل اينکه اينجا اومده کری خونده ، اگه چند تا اخطارها و نمره منفی هاشو اينجا به نمايش بذاری ، فکر کنم که بالاخره يه مرغی ، خروسی ، چيزی بشه ديگه :w25:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم که يا خيلی شانس آوردی يا اينکه خيلی زرنگی !

اگه به جای " سام و علیکم " ، نوشته بودی " سلام علیکم " حرفت جدی محسوب شده بود و بايد غزل خداحافظی رو می خوندی :w29:
به نکته ظریفی اشاره کردی:w01: خوشحالم که به این مساله پی بردی پست های من سرشار از این دست نکته هاست :w16::w18:

srashedian

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان بلاخره بعد از تحقیقات در مورد فرد مشکوکی به اسم JUJU:question:

به اطلاعات زیر دست یافتم ولی بدون جوجه هنوز تحقیقات ادامه داره:book:

(اینجا مثل فیلما)ببین جو جو من تو رو کاملا می شنام:w18:

تو جنسیت پسره،اسمت جاویده،خیلی کلت داغه،طبق جدیدترین خبر با دختر ابی مشکل داری و کارت انقد بد بوده که انتظار بخشش ازش نداری ولی اون امروز تو رو دوباره بخشید من نمی دونم چرا ،ولی طبق گزارشات رسیده تو دختر ابی رو تحدید کردی:smoke:

از یابندگان اگر کسی رو با این مشخصات دیدید سریعا با من تماس بگیرید:cool:

ببین جوجو تو نمی تونی از من فرار کنی بلاخره پیدات می کنم:Ph34r:

من از دختر ابی باز جویی می کنم و اینکه چرا تو با مهتابی شوخی کردی:que:

سلام مهندسسسسسسسسسسس. مثل اینکه بدجوری داری به پر و پای این جوجویی ما میپیچی. این جوجویی خطرناکه ها (یه چی تو مایه های حسن خطرناکه) حالا من گفته باشم.

ياسر جون ، شنيدم شما به اطلاعات محرمانه ای دست رسی داری ! :w16:

ميشه از پشت پرده روابط JU JU و دختر ابی ، پرده برداری کنی ؟

اين جوجه هه مثل اينکه اينجا اومده کری خونده ، اگه چند تا اخطارها و نمره منفی هاشو اينجا به نمايش بذاری ، فکر کنم که بالاخره يه مرغی ، خروسی ، چيزی بشه ديگه :w25:

نازنین بذار اول برسی بعد تیکه بپرون. ناک اوتت میکننا. :mad:

srashedian

عضو جدید
فقط 3 روز بهت وقت ميدم که سر به نيستم کنی !

از الان که حساب کنيم ، تا جمعه صبح فکر کنم که بايد سر به نيستم کرده باشی.

بهت قول ميدم اگه جمعه صبح اومدم و ديدم که ميتونم به سايت وارد بشم ، اولين کاری که می کنم اينه که تو رو اخراج کنم . . . :razz:

ببخشید یاسر جان. ولی یا خودت تا جمعه صبح میری بیرون یا ..... :child:

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضع قانون نقره ای

وضع قانون نقره ای

سلام عليکم (به شيوه نگارش نامه های اداری)

با عنايت به استقبال چشم گير مهندسين عزيز از تاپيک " حس مهندسی نيست " ، و حضور حماسی عزيزانی که توفيق ملاقاتشان را در تالار صنايع نداشتيم ، بدين وسيله قانون نقره ای اين تاپيک به شرح زير اعلام می شود :

نوشتن هر گونه مطلب بی مزه در اين تاپيک = اخراج

لذا برای رفاه حال کاربران گرامی و تسهيل در امر اخراج کاربران خاطی و نيز رعايت انصاف و عدالت در اين مورد ، يک هيات منتخب از کاربران ارشد صنايع ، جهت تعيين ميزان مزه پست ها تشکيل خواهد شد.

متمنی است پيشنهادات خود را نهايتا تا مورخ 6/10/87 به دبيرخانه تالار صنايع ارسال بفرماييد. بازگشايی پاکات در ساعت 8 صبح همان روز انجام خواهد شد. هزينه های اين آگهی به عهده فرد برنده می باشد.

توفيق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم

با تشکر
ياسر الياس پور
مديريت تالار مهندسی صنايع

saeid.taut

عضو جدید
سلام عليکم (به شيوه نگارش نامه های اداری)

با عنايت به استقبال چشم گير مهندسين عزيز از تاپيک " حس مهندسی نيست " ، و حضور حماسی عزيزانی که توفيق ملاقاتشان را در تالار صنايع نداشتيم ، بدين وسيله قانون نقره ای اين تاپيک به شرح زير اعلام می شود :

نوشتن هر گونه مطلب بی مزه در اين تاپيک = اخراج

لذا برای رفاه حال کاربران گرامی و تسهيل در امر اخراج کاربران خاطی و نيز رعايت انصاف و عدالت در اين مورد ، يک هيات منتخب از کاربران ارشد صنايع ، جهت تعيين ميزان مزه پست ها تشکيل خواهد شد.

متمنی است پيشنهادات خود را نهايتا تا مورخ 6/10/87 به دبيرخانه تالار صنايع ارسال بفرماييد. بازگشايی پاکات در ساعت 8 صبح همان روز انجام خواهد شد. هزينه های اين آگهی به عهده فرد برنده می باشد.

توفيق روزافزون شما را از خداوند منان خواستارم

با تشکر
ياسر الياس پور
مديريت تالار مهندسی صنايع

این واقعا یک نامه رسمی و از اون بدتر جدی بود:warn:
آقای الیاس پور لطفا مطابق قانون طلایی با خودتون برخورد کنید:mad:
بنده به عنوان وکیل مدعی العموم تقاضای اشد مجازات برای این پست جدی را دارم:)
البته از آنجایی که من اینجا هیچ کارم از هرگونه اتهام به جدی بودن مبراه هستم;):gol:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
اگه دوست داشتی اين عکس منو به اون آدم کشت نشون بده ، شايد نظرش عوض بشه ! :smoke:

عکستم دیدم اق مدیر .... جون عزتی خیلی هم قرخیدیم .... :w08:

حالا خودت انتخاب کن داش .... حموم عمومی یا کشتارگاه ..... شایدم راه اهن .... :w02:

سلام بچه ها یلدا مبارک(تبریک به تمام مهندسین گل این باشگاه)عکس از leanthinker

ولی عجب هندونه ای یه اقا می خورید مواظب باشید زیاد نخورید هوام سرده تعدادم زیاده شبم سرده دیگه ......

هالا بچه ها شعر می گم از ....

شب عاشقان بیدل،چه شبی ذراز باشد تو بیا کز اول شب،در صبح باز باشد

اقا ولی عاجیل چقد گرونه اااااااااااا

ودر اخر دوستان زمانی که همه در کنر هم می خندیم بدانیم کسانی هستند که ارزوی زندگی مارو دارند پس اول خدارو شکر کنید در هر جائی که هستید و هر جایگاهی دارید و سپس به یاد کسانی باشید که در این شب به جای خنده .......

درود بر ایرانیان

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

با توجه به مسايلی که پيش اومده لازم ميدونم که چند تا نکته رو ياد آور بشم :

1. اين تاپيک به منظور تفريح و سرگرمی و مهمتر از اون آشنايی کاربران با هميدگه و آب شدن يخ روابط ايجاد شده و از طرف بنده هم حمايت ميشه. اما در صورتيکه احساس بشه ، داره به بيراهه ميره ، بلافاصله حذف خواهد شد.

2. دوستان عزيز بايد توجه داشته باشن که شوخی کردن و جدی نبودن به هيچ وجه نبايد منجر به بی احترامی و زير پا گذاشتن اخلاق بشه. دو نفر از دوستان پست هايی رو ارسال کردن که اشاره به عزيزان آذری زبان ما داشته. اين کار کاملا اشتباه و بی احترامی هست. در صورت مشاهده مجدد بدون هيچ گونه اغماضی ، برخورد خواهد شد. (پست های مذکور اصلاح شدن)

3. کاربرای عزيز فراموش نکنن که ما در وحله اول دوستان هميدگه هستيم. اگه جک های نامربوطی ارسال شده ، قطعا نه از روی نيت ناصواب ، بلکه از روی اهمال و کوتاه بينی بوده. من شخصا از تمام آذری های عزيز عذرخواهی ميکنم و از ايشون خواهش می کنم که بنده و ديگر دوستان رو عفو کنن. بهتره که دوستی هامونو تقويت کنيم و اين نياز به تمرين داره !

تحت هيچ شرايی کاربران حق ندارن به هميدگه با ذکر اسم و نقل قول تذکر شفاهی بدن ! اين جور مطالب فقط با پيغام خصوصی رد و بدل بشه لطفا. يکی از وظايف مدير تالارها رسيدگی به اين دست مسايل هست.

در آخر اينو ميخوام بگم که ما بايد ياد بگيريم که با همديگه گفتگو کنيم. چه کسانی که حرفی رو ميزنن و چه کسانی که جواب ايشون رو ميدن بايد عزت ، احترام و شان خودشون و ديگران رو حفظ کنن. خواهش ميکنم که در اين مورد ديگه بحث رو تموم کنيم. لطفا کسی در جواب پست بنده حرفی نزنه ، چونکه قوانين طلايی و نقره ای همچنان پابرجا هستن و خاطيان به اشد مجازات خواهند رسيد :w08:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.