خنده دار ولی اسفبار ...!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
عذر میخام اما وقتی تاپیک محتوا نداشته باشه خودبخود اعضا میرن به سمت پستهای اسپم
فکر نکنم توهین به قومیتها چیز کوچیکی باشه که بشه به سادگی از کنارش گذشت...
والا زمان ما اگه تاپیک محتوا نداشت خیلی راحت تاپیکو ترک میکردیم چه کاریه وقتتو هدر بدی توش؟! :surprised:
در مورد توهین به قومیت ها هم بنده ترجیح میدم صحبت نکنم ، نظر شما هم محترمه ;)

راستی تاپیک با محتوا زدین منم خبر کنید خوشحال میشم ببینم چه شکلیه !
:redface::gol:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر نظر کارشناسی من رو بخواید باید بگم که دختره انقدر گیج و فرامش کار بوده که فکر کنم بعد از این که دوست داداشش رو می بینه شروع می کنه به احوالپرسی و یادش می ره که لباس تنش نیست مگر اینکه چشمش به صابون دستش بیافته و متوجه بشه !!!

چون این اشتباهات، فقط از یک آدم گیج و غیر عادی سر میزنه:

1- اینکه نفهمیده تو خونه تنها نیست و دو نفر دیگه تو خونه هستند.اونم دو تا پسر که امکان نداره با هم بلند حرف نزنند و شوخی نکنند.

2- اینکه تمام وسایلش رو برای حمام آماده کرده باشه به غیر از اصل کار یعنی صابون.

3- محل نگهداری صابون حمام توی کشوی اتاق خوابش می باشد.

4- ترجیح می دهد با تن خیس دور خونه بچرخه و سرما رو به پوشیدن یک حوله ترجیح می دهد.

5- انقدر احمقه که و قتی می فهمه داداشش توی آشپزخونه ایستاده به امید اینکه سرش رو بگردونه حاضره تو اون وضعیت منتظر بمونه، ولی اگه سریع جیم می شد شاید، داداشش و دوست داداشش فکر کنند اصلا جن بوده و راحتتر بتوانند به روی خودشون نیاورند و حداقل کمتر تعجب کنند.

6- این آدم حس ششمش از شعور و هوشش خیلی خیلی قویتره چون اگه حس ششم هم نداشت متوجه حضور دوست دادشش نمی شد.

7- یک درصد هم احتمال نداده که داداشش برای چی تن به چایی درست کردن داده و داره چای میریزه.

بنابر این من نمیتونم خودم رو جای دختره بگذارم ولی اگه جای داداشش بودم حتما دوستم رو متقاعد می کردم که خواهرم مشکل ذهنی داره، جدی می گم چون این بهترین راهه که هم خودم کمتر خجالت بکشم و هم دوستم.
احسنت به این تجزیه و تحلیل :gol:
خیلی وقت بود پست غیر کپی پیستی به این طولانی ندیده بودم اینجا :D

رجبی علی

عضو جدید
من اگه دوست داداشه بودم اول رامو کج میکردم یا توی یک اتاق میپریدم و بعد از رفتنه دختره پامو توی اون خونه نمیذاشتم و به احتمال 90% قید دوستی با داداشه رو هم میزدم
جای داداشه بودم ننننننننننننننننننننننممممممممممممممیییییییییییددددددددددوووووووووونننننننننننممممممممم:crying:
جای دختره هم بودم دوتا پا داشتم دوتا دیگه قرض میگرفتمو فرار یه چندهفته ای هم جلو داداشه آفتابی نمیشدم
خدا نصیب کسی نکنه عجب موقعیت سختیه

ali_85

عضو جدید
والا زمان ما اگه تاپیک محتوا نداشت خیلی راحت تاپیکو ترک میکردیم چه کاریه وقتتو هدر بدی توش؟! :surprised:
در مورد توهین به قومیت ها هم بنده ترجیح میدم صحبت نکنم ، نظر شما هم محترمه ;)

راستی تاپیک با محتوا زدین منم خبر کنید خوشحال میشم ببینم چه شکلیه !
:redface::gol:

زمان ما اگه تاپیک محتوا نداشت، تاپیکو حذف میکردن
زیاد منتظر خبر نباشین چون من قبلا تاپیکامو زدم
الانم ترجیح میدم بیشتر از تاپیکای دوستان استفاده کنم

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر نظر کارشناسی من رو بخواید باید بگم که دختره انقدر گیج و فرامش کار بوده که فکر کنم بعد از این که دوست داداشش رو می بینه شروع می کنه به احوالپرسی و یادش می ره که لباس تنش نیست مگر اینکه چشمش به صابون دستش بیافته و متوجه بشه !!!

چون این اشتباهات، فقط از یک آدم گیج و غیر عادی سر میزنه:

1- اینکه نفهمیده تو خونه تنها نیست و دو نفر دیگه تو خونه هستند.اونم دو تا پسر که امکان نداره با هم بلند حرف نزنند و شوخی نکنند.

2- اینکه تمام وسایلش رو برای حمام آماده کرده باشه به غیر از اصل کار یعنی صابون.

3- محل نگهداری صابون حمام توی کشوی اتاق خوابش می باشد.

4- ترجیح می دهد با تن خیس دور خونه بچرخه و سرما رو به پوشیدن یک حوله ترجیح می دهد.

5- انقدر احمقه که و قتی می فهمه داداشش توی آشپزخونه ایستاده به امید اینکه سرش رو بگردونه حاضره تو اون وضعیت منتظر بمونه، ولی اگه سریع جیم می شد شاید، داداشش و دوست داداشش فکر کنند اصلا جن بوده و راحتتر بتوانند به روی خودشون نیاورند و حداقل کمتر تعجب کنند.

6- این آدم حس ششمش از شعور و هوشش خیلی خیلی قویتره چون اگه حس ششم هم نداشت متوجه حضور دوست دادشش نمی شد.

7- یک درصد هم احتمال نداده که داداشش برای چی تن به چایی درست کردن داده و داره چای میریزه.

بنابر این من نمیتونم خودم رو جای دختره بگذارم ولی اگه جای داداشش بودم حتما دوستم رو متقاعد می کردم که خواهرم مشکل ذهنی داره، جدی می گم چون این بهترین راهه که هم خودم کمتر خجالت بکشم و هم دوستم.
;)...

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
درود
تایید

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما زمان هم مگه داشتی با 20 تا دونه پست ؟ تازه نصف پستهات هم تو این تاپیک بی محتوای من بوده !! :biggrin:

ali_85

عضو جدید
شما زمان هم مگه داشتی با 20 تا دونه پست ؟ تازه نصف پستهات هم تو این تاپیک بی محتوای من بوده !! :biggrin:

این زمان مایی که گفتم منظورم اون زمانی بود که نظارت بیشتری از سوی مدیران انجمنها و باشگاهها روی تاپیکها و پستها میشد
یادش بخیر...اون زمان کسی اجازه نداشت هر تاپیک یا پست بی محتوایی که دلش میخاد بزنه و به دیگران توهین کنه.
نگران پستهای کم من نباشین...اگه دوس دارین بفرمایین تا در عرض 1 ساعت چند هزار تا مرسی بزنم تنگ تاپیکها تا تعداد پستهای منم برسه به رکورد 6000 پست شما...البته من همه پستها و تاپیکهاتونو نخوندم اما ایشالا همشون مثل این تاپیک نیستن.

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این زمان مایی که گفتم منظورم اون زمانی بود که نظارت بیشتری از سوی مدیران انجمنها و باشگاهها روی تاپیکها و پستها میشد
یادش بخیر...اون زمان کسی اجازه نداشت هر تاپیک یا پست بی محتوایی که دلش میخاد بزنه و به دیگران توهین کنه.
نگران پستهای کم من نباشین...اگه دوس دارین بفرمایین تا در عرض 1 ساعت چند هزار تا مرسی بزنم تنگ تاپیکها تا تعداد پستهای منم برسه به رکورد 6000 پست شما...البته من همه پستها و تاپیکهاتونو نخوندم اما ایشالا همشون مثل این تاپیک نیستن.
درود ب شما دوست گرامی

مهم کمیت نیست کیفیت از همه چیز مهم تر است

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
عرفان نمیدونم چه به سر اینجا اومده انگاری موقع عضویت چیز خور میکنن کاربرارو ! :surprised::biggrin:
راستی اگه اخطار به خاطر توهین به قومیت ها برات فرستاده شد فحششو به من ندیا ، با اینکه اینجا 90% پستها اسپم خالصه کسی به موضوع تاپیک نگاه نمیکنه ولی وقتی اسم لر و کرد و ترک و...بیاری همه با دقت پستتو میخونن نفری یه بیانیه هم صادر میکنن ! :D
خدایی نمی دونم چه هیزم تری به این بیچاره ها فروختی که دهنتو صاف کردن :D. بابا این همه تاپیک مزخرف هست برید به اونا گیر بدین خب :D
والا این اتفاقی که تو نوشتی واسه خود من که البته پسر هستم افتاده حالا یه کم شرایطش فرق می کرد .
ولی دوستان دیگه زیاد دارن کم لطفی می کنن .
عذر میخام اما وقتی تاپیک محتوا نداشته باشه خودبخود اعضا میرن به سمت پستهای اسپم
فکر نکنم توهین به قومیتها چیز کوچیکی باشه که بشه به سادگی از کنارش گذشت...
البته من منظورم توهین به قومیت نبود چون صفت هر قوم وابسته به رفتاری که بیشتر ازشون سر میزنه ، شکل می گیره . طبق نظر شما اگه این نگرش توهین باشه ، خدا در قرآن به خیلی از اقوام توهین کرده !

ali_85

عضو جدید
البته من منظورم توهین به قومیت نبود چون صفت هر قوم وابسته به رفتاری که بیشتر ازشون سر میزنه ، شکل می گیره . طبق نظر شما اگه این نگرش توهین باشه ، خدا در قرآن به خیلی از اقوام توهین کرده !

دوست عزیز لطفا خدا و قرآن رو خرج نکنین که حرفتونو خوب جلوه بدین
کی تعیین میکنه که فلان رفتار از فلان قوم بیشتر سر زده؟؟؟

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قول شیخ در موضوع تاپیک یه حالت دیگر هم هست که میتواند همه چی به خوبی و خوشی تموم شود!

داداشه و دوستش یا فقط دوسته کودک بوده و به سن تکلیفات نرسیده و مشکل شرعی بحمدلله نداشته بودندی گرچه دختره چادر نداشته باز به حرام نمی افتندی!! (ولله اعلم)

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا باشه از اینکارا نکنه خانومه باهوش
جایگذاریم نیازی نیست

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
یعنی شما علاقه نداری؟؟
نه به اندازه شما که بعد 6 روز تاپیک رو آپ کردی و اینقد پست توش دارید ..:surprised:

من واقعا لذت می برم وقتی تلاش های شما را در راستای شفاف سازی داستان می بینم. من از این حرکت حمایت می کنم.;)
فکر کنم از کار و زندگی و خواب و خوراک افتادن ...خدا صبر بده ...:دی

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من واقعا لذت می برم وقتی تلاش های شما را در راستای شفاف سازی داستان می بینم. من از این حرکت حمایت می کنم.;)
درود
نه به اندازه شما که بعد 6 روز تاپیک رو آپ کردی و اینقد پست توش دارید ..:surprised:

فکر کنم از کار و زندگی و خواب و خوراک افتادن ...خدا صبر بده ...:دی

درود

partala

عضو جدید
آقای ali-vb خیلی رووووووووووووووووو اعصابیییییییییییییییییییییییییییییی:mad: