خنده دار ولی اسفبار ...!

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
قبل از اینکه بریم سراغ تاپیک اول اینو {:gol:}تقدیم مدیر میکنم که این دفه رو حال بده تاپیک مارو نفرسته قاطی باقالیا ! :smile:+ شکلک تملق و پاچه خواری و آقا جون مادرت...

-----
و اما تاپیک ؛ متن زیر به نظرم خیلی خنده داره توی فیــس بوک خوندمش ، شما اگه نخوندین بخونید :biggrin: :

یه روز خونه تنها بودم وسایلمو آماده کردم رفتم حموم. وقتی لباسامو در آوردم رفتم زیر دوش چند مین که گذشت یادم اومد صابونمو نیاوردم. با خودم گفتم کسی که خونه نیست همینجوری میرم بر میدارم از اتاقمو میارم، رفتم تو اتاق صابونو برداشتم داشتم میرفتم سمت حموم که دیدم از آشپزخونه صدا میاد. نگاه کردم دیدم داداشم داره چایی دم میکنه جوریم بود که واسه اینکه برم حموم حتما باید از جلو آشپز خونه رد میشدم. صبر کردم گفتم روشو که کرد اونور من سریع میرم تو حموم، همونجور که وایساده بودم حس کردم یکی پشت سرمه. برگشم دیدم دوست داداشم پشت سرم وایساده با تعجب داره نگام میکنه!
:w15:

ولی میتونه خنده دار هم نباشه اگه شما یکی از اون 3 نفر بودین ! :w04:

حالا شما خودتون رو جای هر کدوم از 3 شخصیت داستان بالا بذارید و بگید توی اون لحظه
چیکار میکردید ؟؟؟:hypocrite:

1.دختره
2.داداش دختره
3.دوست داداش دختره

استارتر خودش متنو نوشته، اونوقت چجوری اشتباه کرده؟؟؟؟؟
دوست داداش دختره دختر بوده یا پسر؟
استارتر متنو ننوشته متنو از فیس بوک کپی کرده اینجا(متن قرمز) بعد هر چی به ذهنش رسیده نوشته(متن نارنجی)
باز هم سوالی هست؟
لطفا" با دقت بخونید.

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
استارتر خودش متنو نوشته، اونوقت چجوری اشتباه کرده؟؟؟؟؟

طرف دختر بوده چون اون سه خط آخر قاعدتا باید به ترتیب معرفی افراد توی داستان تنظیم شده باشه: 1- دختره 2- داداش دختره 3- دوست داداش دختره

که حالا در اینجا حرف شما در مورد دوست داداش دختره درسته که معلوم نیست پسره یا دختر ولی من چون دوست دارم بدبینانه تر نگاه کنم دوست دارم که فکر کنم پسر بوده.

استارتر متنو ننوشته متنو از فیس بوک کپی کرده اینجا(متن قرمز) بعد هر چی به ذهنش رسیده نوشته(متن نارنجی)
باز هم سوالی هست؟
لطفا" با دقت بخونید.
درست شد؟

Green Head

عضو جدید
باز هم سوالی هست؟
لطفا" با دقت بخونید.

آهان............ اگه اینجوری باشه، درسته نمی توان راجع به جنسیت دو نفر از آنها نظری داد.;)

A.Radmanesh

عضو جدید
اگر من جای داداشه بودم و این صحنه رو میدیم حتما خواهرمو میکشتم
وقت میدونه من تو خونه هستم نباید همچین کاریو بکنه ومیتونه ازم بخواد که صابونش رو بهش بدم
خلاصه حکمش مرگه

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقت میدونه من تو خونه هستم نباید همچین کاریو بکنه ومیتونه ازم بخواد که صابونش رو بهش بدم
خلاصه حکمش مرگه
بازم ایکیو در حد جلبک ...
جووون من یه بار مطلب رو کامل بخون بعد بگو....
بابا طرف به هوای اینکه کسی خونه نیست لخت زده بیرون که .....

AREFE.KH

عضو جدید
جای دختره بودم غش میکردم.
جای برادره بودم میزدم تو سر دوستم میگفتم تو چرا بی اجلزه همه جای خونه میری.
جای دوسته بودم از اونجا میرفتم دیگه بر نمیگشتم.

Rebika

عضو جدید
قبل از اینکه بریم سراغ تاپیک اول اینو {:gol:}تقدیم مدیر میکنم که این دفه رو حال بده تاپیک مارو نفرسته قاطی باقالیا ! :smile:+ شکلک تملق و پاچه خواری و آقا جون مادرت...

-----
و اما تاپیک ؛ متن زیر به نظرم خیلی خنده داره توی فیــس بوک خوندمش ، شما اگه نخوندین بخونید :biggrin: :

یه روز خونه تنها بودم وسایلمو آماده کردم رفتم حموم. وقتی لباسامو در آوردم رفتم زیر دوش چند مین که گذشت یادم اومد صابونمو نیاوردم. با خودم گفتم کسی که خونه نیست همینجوری میرم بر میدارم از اتاقمو میارم، رفتم تو اتاق صابونو برداشتم داشتم میرفتم سمت حموم که دیدم از آشپزخونه صدا میاد. نگاه کردم دیدم داداشم داره چایی دم میکنه جوریم بود که واسه اینکه برم حموم حتما باید از جلو آشپز خونه رد میشدم. صبر کردم گفتم روشو که کرد اونور من سریع میرم تو حموم، همونجور که وایساده بودم حس کردم یکی پشت سرمه. برگشم دیدم دوست داداشم پشت سرم وایساده با تعجب داره نگام میکنه!
:w15:

ولی میتونه خنده دار هم نباشه اگه شما یکی از اون 3 نفر بودین ! :w04:

حالا شما خودتون رو جای هر کدوم از 3 شخصیت داستان بالا بذارید و بگید توی اون لحظه
چیکار میکردید ؟؟؟:hypocrite:

1.دختره
2.داداش دختره
3.دوست داداش دختره

دختر : جیغ می کشیدم فرار می کردم
داداشه : غیرتی می شدم می رفتم دوستم و میزدم که چرا زل زده به آبجی
دوست داداشه : هنوز ذر شوک به سر می بره :biggrin:

A.Radmanesh

عضو جدید

آقای محترم شما در اون حد نیستی راجع به آی کیوی من نظر بدی یک
دوما نوشتم وقتی میدونه من خونه هستم نباید همچین کاری کنه
سوما اگه من جای داداش دختره بودم بازم خواهرمو میکشتم که چرا احتمال نداده میام خونه؟
چون قبل از اینکه با رفیقم بیام خونه بهش خبر دادم مطمئنا(اگر خبر نداده باشم به اهل خونه پس حقمه که بشینم خندون که رفیقم خواهرمو تو اون وضع ببینه)
خلاصه من نمیدونم دختره رو باید بکشمش

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خلاصه حکمش مرگه
کی گفته که اونی که داستان رو میگه دختره یا پسر؟:surprised:
شاید پسر باشه.

کی گفته لخت زده بیرون؟؟؟:surprised:
طرف دختر بوده یا پسر؟:razz:
جای دختره بودم غش میکردم.
جای برادره بودم میزدم تو سر دوستم میگفتم تو چرا بی اجلزه همه جای خونه میری.
جای دوسته بودم از اونجا میرفتم دیگه بر نمیگشتم.
کی گفته دختره؟
دوست داداشه دختر بوده یا پسر؟:confused:
اگه جای دوسته بودم ، شمارم را میدادم به دختره .
که گفته دختره؟
آقای محترم شما در اون حد نیستی راجع به آی کیوی من نظر بدی یک
دوما نوشتم وقتی میدونه من خونه هستم نباید همچین کاری کنه
سوما اگه من جای داداش دختره بودم بازم خواهرمو میکشتم که چرا احتمال نداده میام خونه؟
چون قبل از اینکه با رفیقم بیام خونه بهش خبر دادم مطمئنا(اگر خبر نداده باشم به اهل خونه پس حقمه که بشینم خندون که رفیقم خواهرمو تو اون وضع ببینه)
خلاصه من نمیدونم دختره رو باید بکشمش
کی گفته دختره یا پسر؟
دوست داداشه دختر بوده یا پسر؟

A.Radmanesh

عضو جدید
شاید پسر باشه.

کی گفته دختره؟

که گفته دختره؟

کی گفته دختره یا پسر؟

ما فرض رو بر این گذاشتیم که دختره رفته صابون بیاره و رفیق پسره هم پسر بوده
با این فرض من خواهرمو میکشتم
مشکلیه هنوز؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ما فرض رو بر این گذاشتیم که دختره رفته صابون بیاره و رفیق پسره هم پسر بوده
با این فرض من خواهرمو میکشتم
مشکلیه هنوز؟
ما دیگه کیه که فرض گرفته؟
فرض گرفتی حکم هم گرفتی اثبات کردی یا همینجوری؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما دخترین یا پسر؟؟
داداشتون دختره یا پسر:surprised::surprised:
دوست داداشتون دختره یا پسر؟؟

کجاش خنده داره؟کجاش اسفبار؟
رفتین حموم اومدید بیرون چی تنتون بود؟

کجا نوشته دختر ؟؟

کوووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟/

کی گفته من(!!!!!) دختر هست؟؟؟ شاید استارتر اشتباه کرده باشه؟؟؟

کی میگه دختر بوده؟؟ شاید پسر یاشه و استارتر اشتباه کرده!!
دوست داداشش دختر بوده یا پسر؟

نفر سوم دختر بود یا پسر؟

باز هم سوالی هست؟
لطفا" با دقت بخونید.

افتاد .خدا را شکر.

شاید پسر باشه.

کی گفته دختره؟

که گفته دختره؟

کی گفته دختره یا پسر؟

ما دیگه کیه که فرض گرفته؟
فرض گرفتی حکم هم گرفتی اثبات کردی یا همینجوری؟

اول عرض
الان طول کرد
بار سوم ارتفاع

جناب ali_vb
توی اون داستان کسی که از حموم میاد بیرون دختره هیچی هم تنش نیست ، داداشش پسره (!!) دوست داداشش هم پسره لطف کنید اگه براتون تفهیم شد در راستای سوال تاپیک پست بدید در غیر این صورت تاپیک رو ترک کنید و هوش و زکاوت و خوشمزگی هاتون رو جای دیگه خرج کنید بیش از این تاپیک رو به گند نکشید
...با تشکر

mahshid.

عضو جدید

2.داداش دختره :
اگه من جای داداش دختره بودم هیچ وقت دوستمو توی خونمون که میدونم خواهرم خونست نمیبرم که این طور شه
3.دوست داداش دختره
: من جای اون بودم رومو برمیگردوندم و به روی خودم نمیاوردم انگار که چیزی ندیدم و به دوستمم چیزی نمیگفتم ولی دیگه هیچ وقت خونشون نمیرفتم.

morteza bidram

عضو جدید
Aslan nemkham behesh fekr konam, ba inhal dokhtare bayad biseda farar mikard dakhele hamam be in omid ke duste dadashesh chizi be dadashe nage. Dadashe ham dandesh nam! (estelahe) mikhast bedune hamahangi kasiro nayare khune. Ama duste dadashe nooshe junesh, hichi age adam hesabi bud roosho mikard ye tarafe dige masalan man nadidam

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
اگر من جای داداشه بودم و این صحنه رو میدیم حتما خواهرمو میکشتم وقت میدونه من تو خونه هستم نباید همچین کاریو بکنه ومیتونه ازم بخواد که صابونش رو بهش بدم خلاصه حکمش مرگه
اووه اوووه ...کاش همچین اتفاقی میفتاد میدیدیم واقعا میکشتی خواهرتو ......بعضی پسرام چه تریپایی میاناا ...http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_razz.gif ......... چه با اعتماد بنفسم میگه میکشتم ....

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولا اینجور مراسم در سکوت برگزار میشه و هیچ کس به روی خودش نمیاره

tetras

عضو جدید
jaye dadashe bodam sharmande mishodam age mididam sahnaro jolo dostam.....jaye doste dadasheam bodam romo barmigardondam zod....jaye dokhtare...............kash hichvaght nabasham

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
خوبه بالاخره یکی گرفت قضیه رو ! :D
خب افتضاح بود یعنی چیکار میکردی؟ جیغ میزدی ؟ میدوییدی تو حموم ؟ خودکشی میکردی ؟ چیکار میکردی؟ :D
فک کنم اون لحظه فقط جیغ ممکنه

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
جناب ali_vb
توی اون داستان کسی که از حموم میاد بیرون دختره هیچی هم تنش نیست ، داداشش پسره (!!) دوست داداشش هم پسره لطف کنید اگه براتون تفهیم شد در راستای سوال تاپیک پست بدید در غیر این صورت تاپیک رو ترک کنید و هوش و زکاوت و خوشمزگی هاتون رو جای دیگه خرج کنید بیش از این تاپیک رو به گند نکشید
...با تشکر
کجای داستان نوشته دختره؟
کجا نوشته دوست داداشش پسره؟
کجا نوشته هیچی تنش نیست؟
کجا من تاپیک رو به گند کشیدم؟
چرا تحمل انتقتد رو نداری و وقتی کم میارید توهین کنید. برای شما متاسفم

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

2.داداش دختره :
اگه من جای داداش دختره بودم هیچ وقت دوستمو توی خونمون که میدونم خواهرم خونست نمیبرم که این طور شه
3.دوست داداش دختره
: من جای اون بودم رومو برمیگردوندم و به روی خودم نمیاوردم انگار که چیزی ندیدم و به دوستمم چیزی نمیگفتم ولی دیگه هیچ وقت خونشون نمیرفتم.
کجای داستان نوشته دختر هست و پسر نیست؟
دوست داداش اون پسر هست یا دختر؟