بنظر شما خواستگاری دختر از پسر باید عادی بشه؟

Goli Joon

عضو جدید
اي واي ببخشيد...سو تفاهم شد:(
منظوره من اين نبود كه به دخترا مثله يه كالا نگاه كنن....فقط تو اين قضيه(يعني ازدواج) به نظره من بهتره دخترا خودشون براي خواستگاري پا پيش نذارن.... اصلا اينكار با شخصيت يه دختر در تناقضه....بهترش اينه كه بذارن يكي اونا را انتخاب كنه
بعدش ميتونن به انتخاب خود قبول يا ردش كنن
به خدا اين بهتره هاااااااااا......يه كمي فك كن
چشششششششم:smile:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک بالا بمونه تا من برم خواستگاری:smile: اصلا میخای همینجا خواستگاری کنم:eek:

aydan

عضو جدید
من همین جا ا ا ا ا ا ا ا ا رررررسما" اعلام میکنم م م م که:

مخاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالفم.!. :surprised:
پسرا باید پا پیییییییش بزاررررن اااااااااااا چه معنی داره؟!.
خیلی کار مزخرفیه که یه دختر بره خواستگاری!!!
دختر اهل نااااززززه و پسراااااا نیاااااااز!!!! :love: :crying:

behnam-t

عضو جدید

مخاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالفم.!. :surprised:
البته پسرا اهل نیاز که چه عرض کنم نه به اون صورت ولی باس پسرا بیان جلو اینو هستم

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیه؟
بیا بریم حواستگاری:redface:

بابا منم میگم نیازمندن میخام برم کمکشون کنم خدا گقته به نیارمندا کمک کن ثوابم داره
اصلا ازدواج نصفه دین هم یه ثوابی اینجا میبرم هم به یه نازمند کمک کردم یه ثوابی هم اون طوری میبرم
من فقط تو فکر کمکم:D
البته پسرا اهل نیاز که چه عرض کنم نه به اون صورت ولی باس پسرا بیان جلو اینو هستم
خوب بیان به ما چه
منم میخام برم جلو دههه
انگار خیابونو خریده:surprised:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به جمع جمعه شونگیلتون کمه اقا منم مبافقم مگه چیه خواستگاری که گناه نیس میریم یه کم میخندیم البته فقط سوریی خواسگاری اصلی رو اقا دوووووماد باس بوکونه

samane joon

عضو جدید
خواستگاري اصلارسم خوبي براي ازدواج نيست ...
بايد دو نفر در يك روز و جلوي همه هم رو محك بزنن

ozra.m

عضو جدید
خوب اين بايد عادي بشههم برا دختر هم برا پسر اما ايرانيا جنبشو ندارن البته معذرت مي خوام اما اين واقعيته اگه دختري برگرده به پسره پيشنهاد بده پسره شك مي كنه كه اين دختره چشه حتما يه ايرادي داره

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اين بايد عادي بشههم برا دختر هم برا پسر اما ايرانيا جنبشو ندارن البته معذرت مي خوام اما اين واقعيته اگه دختري برگرده به پسره پيشنهاد بده پسره شك مي كنه كه اين دختره چشه حتما يه ايرادي داره

:gol:

mahan 2

عضو جدید
ببینید خوب اگر دختر تو سطح پسره نباشه چی؟ یکی که سرش به تهش نمی ارزه ؟ پسر با دختره هم تیپ نباشن چی؟ یا اگه پسره عاشق یکی دیگه باشه ؟ نمی شه همین جوری با یه کی که هم سطحت نیست ازدواج کنی. مثلا یه دختر 25 ساله عاشق یه پسر 21 ساله بشه؟؟؟ یا یه دختر از 20 ,,,10 (نمره زیبایی) با پسر 16 . دختر باید خوشگلتر باشه دیگه؟؟

Goli Joon

عضو جدید
ببینید خوب اگر دختر تو سطح پسره نباشه چی؟ یکی که سرش به تهش نمی ارزه ؟ پسر با دختره هم تیپ نباشن چی؟ یا اگه پسره عاشق یکی دیگه باشه ؟ نمی شه همین جوری با یه کی که هم سطحت نیست ازدواج کنی. مثلا یه دختر 25 ساله عاشق یه پسر 21 ساله بشه؟؟؟ یا یه دختر از 20 ,,,10 (نمره زیبایی) با پسر 16 . دختر باید خوشگلتر باشه دیگه؟؟
مگه پسرا این ریسکو نمیکنن خب دخترا هم بکنن
خیلی وقتا شده پسر به کسی پیشنهاد میده که در سطحش نیست
حالا یا دختره قبول میکنه یا نه

yapoo

عضو جدید
اون روسری ما ندادیم اون وفت که شما ابروهاتون بر میدارید فکر این موقع رو میکردید (منظورم اونایی که نخ میکننا):biggrin:

این بحثو تو این تاپیک نزارید بزارید موضوع اصلیش حفظ بشه

بعدشم ما زنا هم احساس داریم حق انتخاب داریم اصلا حالا که اینطوره من خودم میرم میگم;)

حق انتخاب زن و مرد نداره بهمین دلیلم این تاپیکو گذاشتم ما باید به سمتی حرکت کنیم که مرد و زن برابر بشن و فقط ارزشهای واقعی یک انسان بینشون فرق بذاره

اصلا همیشه همین کارو میکنه
هی ماره دختر مردم عاشق میکنه بعد در میره:razz:

ببین من میرم به یه پسره میگم من از تو خوشم میاد قصدمم ازدواجه بسا با مامانت اینا خونه ما قبوله؟;)

من درمیرم؟!
توکه خودت میدونی همش دنیالتم تو باشگاه تو درمیری!
از پسره واست جواب گرفتم میگه قبوله!

بزار صاحب تاپیک بیاد مخ همینو بزنم:eek:
مطمئنی نزدی؟:que::weirdsmiley:

:surprised::surprised::surprised: چرا شایعه میکنی:surprised::surprised::surprised:

اصلا میرم خواستگاری یکی دیگه:D

نه بابا!
قول میدن شایعه نکنن. آتوم کجا بوده؟!
هرکار دوس داری بکن فقط پشیمون نشو:eek: خودتو برسون

yapoo

عضو جدید
مگه پسرا این ریسکو نمیکنن خب دخترا هم بکنن
خیلی وقتا شده پسر به کسی پیشنهاد میده که در سطحش نیست
حالا یا دختره قبول میکنه یا نه

مهمتر از جواب رد و قبول شنیدن بنظر من اون حقیه که باید بین زن ومرد تقسیم بشه حتی یه پیرزنه 80ساله حق داره نسبت به یه پسر 25ساله احساساتشو ابراز کنه.

yas88

عضو جدید
نه ... چون با ذات زن و مرد سازگار نیست
زن دوست داره خواسته بشه
مرد دوست داره خواهان باشه
اینا ذاتی ربطی به سنتی و مدرن هم نداره....