بنظر شما آدمی که ...

بنظر شما آدمی که ...

• مجموع رای دهندگان
    11

scutcher

عضو جدید
بنظر شما آدمی که قیافه و سر وضع درپیتی و یه قرون دوزاری و نکبتی داره میتونه صاحب تفکر نو و خلاق و شخصیتی مدیر باشه؟ آره؟ نه؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید......اینایی که شما فرمودید جزء ظواهر بود ...ظاهر ملاک سنجش نیست.

scutcher

عضو جدید
شاید......اینایی که شما فرمودید جزء ظواهر بود ...ظاهر ملاک سنجش نیست.
حقیقت و رویا و تصویرهای ایده آل گرایانه رو ول کنید. آنچه که در واقعیت اتفاق میوفته رو ملاک قرار بدید. جوابتون رو به سوال با دید واقع گرایانه پاسخ بدید.

WOMIS

عضو جدید
بنظر شما آدمی که قیافه و سر وضع درپیتی و یه قرون دوزاری و نکبتی داره میتونه صاحب تفکر نو و خلاق و شخصیتی مدیر باشه؟ آره؟ نه؟
اون بی پولیش شاید به خاطر بی عرضگی خودش نباشه ... سرووضعشو میشه یه روزه درست کرد
آخه قیافه طرف چه ربطی به تفکر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما از اون جور آدمایی هستیید که فقط خوش تیپا رو قبول دارید

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقیقت و رویا و تصویرهای ایده آل گرایانه رو ول کنید. آنچه که در واقعیت اتفاق میوفته رو ملاک قرار بدید. جوابتون رو به سوال با دید واقع گرایانه پاسخ بدید.

بنده دیدم که میگم .آدمی رو که از ظاهرش غافل هست (منظورتون از نکبت رو نفهمیدم!)..هیچ چیزی نیست که در برخورد اول با ایشون منو یا دیگران رو جذب کنه حتی خیلی ها زده هم می شن.ولی آنچنان شخصیتی دارند که من هر چی بگم کم گفتم اینجا.
میشه ولی خیلی کم هست .اگر گزینه های نظر سنجیتون بیشتر بود من هم شرکت می کردم ...قطعا نمیشه به این سوال پاسخ داد. با احتمال 90 درصدی درست بودن عرض شما.

scutcher

عضو جدید
اون بی پولیش شاید به خاطر بی عرضگی خودش نباشه ... سرووضعشو میشه یه روزه درست کرد آخه قیافه طرف چه ربطی به تفکر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما از اون جور آدمایی هستیید که فقط خوش تیپا رو قبول دارید
شاید یک جنبه از سوالم هم همین باشه که آیا تفکر و قیافه به هم مربوط هستند؟ در ضمن در مورد نظرات من هم پیشگویی و قضاوت نکنید و نگید " شما فقط خوش تیپ ها رو قبول دارید "

WOMIS

عضو جدید
شاید یک جنبه از سوالم هم همین باشه که آیا تفکر و قیافه به هم مربوط هستند؟ در ضمن در مورد نظرات من هم پیشگویی و قضاوت نکنید و نگید " شما فقط خوش تیپ ها رو قبول دارید "
آخه نوشتتون گویای این جور آدماست البته ما هممون اینطوری فک میکنیم به طور ناخداگاه اونی که ظاهر بهتری داره رو بیشتر قبول دارم... ناراحت شدید ببخشید:w24:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
به نظر من نمیتونه کسی که نمیتونه ظاهرش مدیریت کنه نمیتونه مدیر باشه