بنظر شما تو عشق بیشتر پسرا خیانت می کنن یا دخترا؟

آفرودیته

عضو جدید
اگه عشقه الکی و کشکی باشه(منظورم دوستی های سطحی) که با اجازتون جفتمون خیانت میکنیم.

ولی اگه مسئله مزدوج شدن باشه دخترا واقعا اهل خیانت نیستن.

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا ه پسرا اصلا عشقو مشق سرشون نمیشه <البته به استثنا شما>
دوما اگرم خیانتی باشه از طرف پسراس

ixabedi

کاربر فعال
حس وفاداری خانم ها از آقایون بیشتر است...ولی در عوض حس تنوع طلبی و آزمایش گزینه های جدید در نزد اقایان بیشتر است
پس نتیجه می گیریم خانوم های محترم گاگول بازی در نیارن و بجای احساس با عقلشون تصمیم بگیرن

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه میتونن خیانت کنن
و به نظر من این کار ادمای ضعیفه که میخان همه چیو بندازن گردن طرف مقابل

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق اگه عشقه که خیانت توش معنی نداره!!!
جمع اضداد محاله...
اینی که شما میگی ادای عشقه که با توجه به آمار پسرا مستعد ترن متاسفانه...

hani0

کاربر بیش فعال
یکی بدتراز اون یکی..........
چی بگم والا...............................

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسرا
چون تو ذات پسر بیشتر تنوع طلبی هست تا تو ذات دختر...

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
90 درصد پسر ها
چون فکرمیکنم حتی اگه عاشق کسی باشن باز از رفتارای گذشتشون نمیتونن دست بردارن
من با پسرها ضد نیستم ولی زیاد بهش برخوردم

نعیما

عضو جدید
عشق الکی یا راس راسکی

عشق الکی یا راس راسکی

فعلا که آمار میگه بسرا اگه روزی آمار گفت دخترا بدونید که دخترام بلاخره عاقل شدن....ولی جدی چطور میشه عشقای سطحی رو از عشقای واقعی تشخیص داد اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشما

نعیما

عضو جدید
خیانت

خیانت

بسرای بی معرفت از بس تنوع طلبن ! از بس دختر زیاده ....از بس دخترا خنگ وسادن ازبس که رویایین از بس که شوهر قحطه :(واز بسکه شوهر شده قیر چسبیده بالای تیر......:biggrin:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
فعلا که آمار میگه بسرا اگه روزی آمار گفت دخترا بدونید که دخترام بلاخره عاقل شدن....ولی جدی چطور میشه عشقای سطحی رو از عشقای واقعی تشخیص داد اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشما

عشق واقعی عشقیه که همه چی توفدای طرفت میکنی بدون این که ازش هیچ انتظاری داشته باشی.

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو عشق که خیانت وجود نداره، اگه عشقی نباشه یا یک طرفه باشه خیانت هست چه برا مذکر چه برا مونث

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطعا پسرها..چون بیشتر پسرا(از نوع بی بندوبار) دنبال جسم دختر هستند و دخترا دنبال قلب پسر
جسم بعد از مدتی عادی میشه ولی قلب هیچوقت

afn741

عضو جدید
اگر علاقه به خاطر هوای نفسانی نباشه با گذشت زمان تبدیل به عشق میشه . اونوقت دل کندن شکل مرگ به خودش میگیره .

و هیچ ارتباطی به جنسیت فرد نداره . هرزگی رو نمیشه کلمه مقدس عشق رو روش گذاشت . من در زندگی یک بار به معنای واقعی عاشق شدم ولی هیچ وقت نتونستم ابراز کنم . چون ترسیدم احساسم غلط باشه و باعث رنجشش بشم . بعد از گذشت سالها فهمیدم که احساسم درست بوده ولی دیگه دیر شده . و در دوره امروزه صبح ابراز عشق میکنند ظهر به نیت شون میرسند و با غروب افتاب فراموشش میکنند و فردا ، روز نو روزی از نو