بحث و گفتگو در مورد آزمونها (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا)

Amin.M.1986

عضو جدید
مهندس اگه کسی بدونه طراح ها کین که هیچی همه چیز حله

چیزایی که من قبلا تو تایپیک در مورد کسانی که سئوالا را طرح کردن گفتم.حاصل یک ساعت و نیم مخ زنی استاد بود.تازه چون میدونست ما دیگه قرار نیست امتحان بدیم گفت من طرح کردم

عزیزم شما اسم همونا که میدونی رو بگی من ممنونت میشم.. اون جزوه رو در اسرع وقت سعی میکنم برات بفرستم الان شرایطم خیلی بیریخت شده و یه مشکل بزرگ واسم پیش اومده:cry:

Amin.M.1986

عضو جدید
طراح ها که تقریبا مشخصا یا از شریف میان یا از تهران یا از صنعتی اصفهان، فکر نکنم دانشگاه دیگه ای استاد تاپ درجه یک داشته باشه که اینقدر اسم و رسم داشته باشه که بتونه بیاد طراح ارشد بشه. بقیه دانشگاه های تهران هم رشته موادشون فکر نکنم اونقدر قوی باشه، فکر کنم فقط علم و صنعته که یک ذره موادش خوبه

عزیزم اسم میخواستم که برم جزوه جور کنم .. اینی که گفتی که کاملا واضح بود.. معلومه به یکی مثل عبدالله پور نمیدن تست طرح کنه

Amin.M.1986

عضو جدید
بله حق با شماست.اما به نظر من اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان بیشتر تو کارهای عملی هستن تا تئوری.از این اساتیدی که در دانشگاه شریف بودن من فقط چندتا را بیشتر نمیشناختم.

حرف شما تایید میشه کاملا همینطوره... راستی من اصفهان درس نمیخونم که فکر کنید دارم طرفداری میکنم

Amin.M.1986

عضو جدید
از این استادا ، دکتر اکرامی طراح مکانیکی ، استاد ناطق طراح فیزیکی ، استاد یوزباشی زاده طراح ترمودینامیک تو کنکور ارشده :biggrin:

حالا نظرت چیه :cool:

منم با همشون کلاس داشتم :)

به اینی که میگی مطمئنی من دوستم شریفه و خلاف حرف شما رو میزد... اگه مطمئنی بگو

reza_1364

مدیر بازنشسته
برای اسم اساتید و اونایی که جزواتشونا دارم تو همین قسمت بیان کردم.

شما هر جزوه ای میتونی بگیر.ضرر نداره.یا بفرست تا پی دی افشون کنم.یا خودت زحمتشونا بکش بزار تو تالار تا بقیه هم دانلود کنن و استفاده کنن

موفق باشی

Amin.M.1986

عضو جدید
برای اسم اساتید و اونایی که جزواتشونا دارم تو همین قسمت بیان کردم.

شما هر جزوه ای میتونی بگیر.ضرر نداره.یا بفرست تا پی دی افشون کنم.یا خودت زحمتشونا بکش بزار تو تالار تا بقیه هم دانلود کنن و استفاده کنن

موفق باشی
یعنی اونایی که گفتی طراح بودن؟ مطمئنی؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
جریان انتخاب اساتی برای سئوالای ارشد بدین صورته که از اساتید دعوت میکنن تا هر کدوم یک سری سئوال طرح کنن و از بین او سئوالات سئوالات اصلی را انتخاب کنن.

این حرف هارا خود استاد به ما گفت.حالا راست و دروغش با خودش.

اساتید مهم نیست.مهم جزواته که بچه ها بتونن بخونن.و این یعنی کمک به موفقیت بچه ها

پس جزوات یادت نره.حتما قبل از قرار گذاشتن در تالار با من هماهنگی کن.کارای جالبی را مد نظر دارم

Amin.M.1986

عضو جدید
جریان انتخاب اساتی برای سئوالای ارشد بدین صورته که از اساتید دعوت میکنن تا هر کدوم یک سری سئوال طرح کنن و از بین او سئوالات سئوالات اصلی را انتخاب کنن.

این حرف هارا خود استاد به ما گفت.حالا راست و دروغش با خودش.

اساتید مهم نیست.مهم جزواته که بچه ها بتونن بخونن.و این یعنی کمک به موفقیت بچه ها

پس جزوات یادت نره.حتما قبل از قرار گذاشتن در تالار با من هماهنگی کن.کارای جالبی را مد نظر دارم
جزوات کجا بود فقط یه جزوه. هستش دستم از شفیعی .. فقط فیزیکی 2..

فرهنگ

مدیر بازنشسته
من تا جایی که میدونم یه زمانی دکتر فرهنگی از طراحای خواص فیزیکی و دکتر محمودی از طراحای خخواص مکانیکی بوده.(از تهران)
رسما از زبون خود دکتر محمودی شنیدم که طراح بوده.دکتر فرهنگی هم بچه ها میگفتن چون من با ایشون کلاس نداشتم...

reza_1364

مدیر بازنشسته
من تا جایی که میدونم یه زمانی دکتر فرهنگی از طراحای خواص فیزیکی و دکتر محمودی از طراحای خخواص مکانیکی بوده.(از تهران)
رسما از زبون خود دکتر محمودی شنیدم که طراح بوده.دکتر فرهنگی هم بچه ها میگفتن چون من با ایشون کلاس نداشتم...
اگه تونستی جزواتشون را گیر بیار

فرهنگ

مدیر بازنشسته
اگه تونستی جزواتشون را گیر بیار

خواص مکانیکی رو که دارم .من با ایشون این درسو پاس کردم ولی ایشون یه تحریمی رو روز اول کلاس میذارن که جزوشون نشه "فریاد یک انسان با این جمله محمودی 500 تومان" خیلی حساسن رو این مساله.
دکتر فرهنگی رو هم کاری نداره گیر اوردنش.البته نمبدونم ایشونم تحریم کرده یا نه؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
خواص مکانیکی رو که دارم .من با ایشون این درسو پاس کردم ولی ایشون یه تحریمی رو روز اول کلاس میذارن که جزوشون نشه "فریاد یک انسان با این جمله محمودی 500 تومان" خیلی حساسن رو این مساله.
دکتر فرهنگی رو هم کاری نداره گیر اوردنش.البته نمبدونم ایشونم تحریم کرده یا نه؟
بهتره هر چه زودتر تمام جزوه ها را گیر بیاریم.به صورت کامل عرضه کنیم.هر کی امکانات اسکن و پی دی اف کردنشون را نداره بفرسته بیاد خودم درستش میکنم

mehran_k007

عضو جدید
درخواست راهنمايي

درخواست راهنمايي

سلام بجه ها ميخواستم بپرسم جزوه هاي پارسه براي رشته ما خوبه؟اگه خوبه من از كجا گيرش بيارم البته از خود موسسه پارسه پرسيدم خيلي گرونه لطفا كسايي كه در اين مورد اطلاعاتي دارن منو راهنمايي بكنن ممنون ميشم

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .....
کسی از کیفیت این جزوه ها برای ارشد اطلاعی داره ؟

ترموديناميك مواد 1دکتر یوز باشی
ترموديناميك مواد 1 دکتر سیم چی خواص فيزيكي 2 دکتر نیما تقوي نیا خواص فیزیکی 1 دکتر کوکبی خواص مکانیکی مواد1 دکتر سید ریحانی خواص مکانیکی مواد1 دکتر نیما تقوي نيا خواص مکانیکی مواد2 دکتر اکرامی

zfarzan

عضو جدید
سلام .....
کسی از کیفیت این جزوه ها برای ارشد اطلاعی داره ؟

ترموديناميك مواد 1دکتر یوز باشی
ترموديناميك مواد 1 دکتر سیم چی خواص فيزيكي 2 دکتر نیما تقوي نیا خواص فیزیکی 1 دکتر کوکبی خواص مکانیکی مواد1 دکتر سید ریحانی خواص مکانیکی مواد1 دکتر نیما تقوي نيا خواص مکانیکی مواد2 دکتر اکرامی

سلام من شنیدم جزوه مکانیکی دکتر اکرامی جزوه مفید و به درد بخوریه برای ارشد یعنی در واقع از دوستام که برای ارشد میخوندن شنیدم تا چه حد معتبره نمیدونم. در مورد بقیه جزوه ها هم اطلاعی ندارم ولی اینو میدونم برای ترمو خیلی سراغ جزوه دکتر عباسی رو می گیرن که خداییش خیلی خوب درس میده.;)

m83

عضو جدید
یکی ازبهترین جزوه های ترمومکانیک جزوه دکتروحدتی از دانشکاه فردوسی.حتی شده که سوالای جزوش با همون اعداد درکنکور اومده چون طراح سوالم هست.جزوه های فیزیکی 1و2دکترمویدهم همینطور.شایدجزوه هاش 80%کنکوروپوشش میده.من همشودارم ولی امکان اسکنشوندارم آخه خیلی زیاده.اگه این جزوه هاروداشته باشین وخودتون هم بخواین قبولین.مثل من که 90 شدم اونم فقط به خاطر زبان که کم زدم:gol:

reza_1364

مدیر بازنشسته
یکی ازبهترین جزوه های ترمومکانیک جزوه دکتروحدتی از دانشکاه فردوسی.حتی شده که سوالای جزوش با همون اعداد درکنکور اومده چون طراح سوالم هست.جزوه های فیزیکی 1و2دکترمویدهم همینطور.شایدجزوه هاش 80%کنکوروپوشش میده.من همشودارم ولی امکان اسکنشوندارم آخه خیلی زیاده.اگه این جزوه هاروداشته باشین وخودتون هم بخواین قبولین.مثل من که 90 شدم اونم فقط به خاطر زبان که کم زدم:gol:
من امکانات اسکن را دارم.یه جوری بدست من برسونش تا اسکن کنیم تو سایت قرار بدیم

hghanbari

عضو جدید
منابع آمون دکتری مهندسی نفت

منابع آمون دکتری مهندسی نفت

لطفا منابع آزمون دکترای مهندسی نفت را برای من بفرستید

Amin.M.1986

عضو جدید

تهران میای؟؟؟؟؟

mohammad asgary

عضو جدید
سلام من شنیدم جزوه مکانیکی دکتر اکرامی جزوه مفید و به درد بخوریه برای ارشد یعنی در واقع از دوستام که برای ارشد میخوندن شنیدم تا چه حد معتبره نمیدونم. در مورد بقیه جزوه ها هم اطلاعی ندارم ولی اینو میدونم برای ترمو خیلی سراغ جزوه دکتر عباسی رو می گیرن که خداییش خیلی خوب درس میده.;)

دکتر عباسی که میگی کجا درس میده :que:

استاد کجاست ، کجا درس خونده :que:

اگه اطلاعات بیشتری داری بگو شاید بتونیم خودشو یا حداقل جزوشو گیر بیاریم :w01:

در مورد دکتر اکرامی من باهاش خواص مکانیکی 1 داشتم جزوه ی زیاد کنکوری ندیدم ولی امتحان ترمشو از رو همون جزوه گرفت و هممممممه بچه های کلاسو بدجوری کنف کرد:w28:

حالا شایدم من زیاد حالیم نیست :question:

اینم یه:gol: برای برو بچه های با مرام موادی .

mohammad asgary

عضو جدید
کلی تشکر می کنم

کلی تشکر می کنم

از مدیران سایت تشکر می کنم که یک تالار با نام کنکوری ها ایجاد کردند ;)

اینطوری دیگه خیلی راحتتر بچه هایی که با این تاپیک آشنایی نداشتند اون رو می بینند و استفاده می کنند :victory:

از برو بچه هایی که تو این تاپیک فعالیت می کنند هم کللللللی تشکر می کنم :redface: و می خوام از بچه ها درخواست بکنم حالا که اینهمه مارو جدی گرفتند ما هم این قضیه رو بیشتر جدی بگیریم .:w26:

ّبا آرزوی صبر برای باز ماندگان صانحه هوایی دیروز :crying2:

zfarzan

عضو جدید
دکتر عباسی که میگی کجا درس میده :que:

استاد کجاست ، کجا درس خونده :que:

اگه اطلاعات بیشتری داری بگو شاید بتونیم خودشو یا حداقل جزوشو گیر بیاریم :w01:

در مورد دکتر اکرامی من باهاش خواص مکانیکی 1 داشتم جزوه ی زیاد کنکوری ندیدم ولی امتحان ترمشو از رو همون جزوه گرفت و هممممممه بچه های کلاسو بدجوری کنف کرد:w28:

حالا شایدم من زیاد حالیم نیست :question:

اینم یه:gol: برای برو بچه های با مرام موادی .
سلام دکتر عباسی استاد ترموی دانشگاه صنعتی اصفهانه فکر کنم بتونی راحت جزوهاشو گیر بیاری چون خیلی معروفه اخه تا چند سال پیش از مهمترین طراحهای سوال ترمو بود شاید مهمترینشون البته 2 سال پیش شنیدم که سوالهای ترمو بیشتر افتاده دست استادای دانشگاه تهران منتهی باز هم جزوه دکتر عباسی برای فهمیدن ترمو خیلی عالیه.

mohammad asgary

عضو جدید
من اشتباه فکر کردم

من اشتباه فکر کردم

سلام دکتر عباسی استاد ترموی دانشگاه صنعتی اصفهانه فکر کنم بتونی راحت جزوهاشو گیر بیاری چون خیلی معروفه اخه تا چند سال پیش از مهمترین طراحهای سوال ترمو بود شاید مهمترینشون البته 2 سال پیش شنیدم که سوالهای ترمو بیشتر افتاده دست استادای دانشگاه تهران منتهی باز هم جزوه دکتر عباسی برای فهمیدن ترمو خیلی عالیه.

خوب معلوم شد کیرو می گی :smoke:

من یه عباسی دیگه رو می شناختم :razz:که امسال انشاء الله دکتری اش :) را از دانشگاه صنعتی اصفهان میگیره .
خیلی هم ترمو رو توپ درس میده به خاطر همون پرسیدم که این کیه شاید جزوشو بتونم پیدا کنم ولی انگار اشتباه بود :w29:
حالا اگه ازش اطلاعات بیشری داری بگو شاید بدرررررررررررررررد بچه ها بخوره :w18:

با آرزوی صبر برای بازماندگان صانحه هوایی توپولف :crying2:

آخرین ویرایش:

elham_8328

عضو جدید
سلام آقای انوری
من نساجی خوندم و تصمیم دارم ارشد در رشته نانو شرکت کنم
منابعش در دفترچه کنکور اعلام شده .میشه لطف کنید و منو راهنمایی کنید که چه جزوه هایی واز کدوم اساتید رو بهتره مطالعه کنم؟
و یا کدوم مولف ها؟

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام حسين جان .
ببين اگه مي خواي براي كنكور بخوني به نظر من بهترين كتاب راهيان ارشده.
اما براي فهم كامل كتاب گسگل از همه بهتره.

بالا