باکلاس ترین رشته مهندسی

eng.b.ch

عضو جدید
مسلمه هر کی که با علاقه رشتشو انتخاب کرده میگه رشته ی اون با کلاس تره !
تو دانشگاه پای صحبت هر دانشجویی بشینی یه جوری از رشتش دفاع میکنه انگار که
بهترینه .
ولی علی الحساب IT ;)

suki

عضو جدید
دقیقا;) فقط و فقط طراحی صنعتی:) بقیه رشته ها هیچی نیستند! در ضمن فقط رشته معماری نیست که فنی هنریه رشته ما هم هینطوریه:D

kakooey_m

عضو جدید
با نوجه با اینکه به نظر 95 در صد بچه ها رشته خودشون از همه باکلاس تره و البته نظر خودم هم!! ، رشته برق اونم گرایش الکترونیک، البته گرایش مخابرات هم خوبه!!

ghazaliii

عضو جدید
من ميگم رشته هاي فني همه خوبند و اول از همه معمااريييييييييييييييييييييييييي

siavash@dt

عضو جدید
برقشو خوب اومدی مهندس ولی تو الکترونیکش خراب کردی!باید میگفتی قدرت.البته زیاد فرق ندارن؛ از یک خانواده اند...

siavash@dt

عضو جدید
همه رشته ها می دونن چی به چیه ولی نمیدونم چرا از رو نمیرن!بابا به خدا برقیا سرترن،حالا هی بگید...

neyo

عضو جدید
با این که میدونم همتون خوب میدونید ولی بازم میگم پرچم مکانیک بالاست رقیبم نداره.

**mahsa**

کاربر بیش فعال
این که دیگه گفتن نداره معلومه که

معماری
هم با کلاسه هم توش همه چیز یاد میگیری

siavash@dt

عضو جدید
همه چیز یاد میگیرین درست،بر ممکنش لعنت ولی همه چیز شامل درس که نمیشه!درسته؟

artman

کاربر فعال
نظر

نظر

سلام :
جذابیت معماری به همه چیزش هست .
هم طراحی داره . هم تاسیسات داره (برقی و تاسیسات اب وفاضلاب) هم سازه داره هم حسابداری داره (متره وبراورد ) وهم مدیریت
از درس وکلاس هم که بگذری تو کارگاه ساختمانی هم حرف اول رو میزنن .
همه رشته ها خوبن ولی خدایش معماری یه چیز دیگه ایه.
اینو از من که 10 سال کارمه قبول کن .

hobab2007

اخراجی موقت
من فکر کنم بی کلاس ترین رشته مهندسی کشاورزی هست.
من خودم باغبانی خوندم فکر کنم از نظر کلاس از اخر رتبه یکم را کسب کنیم.
یه جوکی هم درباره مهندسان کشاورزی گفتند که خیلی بامزه ومعروف هست!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

artinbala999

عضو جدید
رشته فقط surveying قول میدم کسی نیست تو خطش باشه و ازش تعریف نکنه خیلی شاخ تر از این حرفاست :):):)

sadeghol

عضو جدید
خیلی ها بنظرشون خیلی از رشته ها خوب مفید یا به استلاح باکلاسه ولی بعد پشیمون میشن یا اگه بازار کار نباشه باز هم بیشتر پشیمون میشن بهتره برید دنبال چیزی که که کسی دنبالش نبوده یا فکر پز دادن باهش نباشید اگه باسه خودتون میخواینش نه پز و چشمو هم چشمی

lutos_niloo

اخراجی موقت
akhe dige in porsidan dare? khob maloome mohandesi pezeshki ba kelas tarine dige.

miforoosham fakhr dar har bazm va majles....... ke ham hastam pezeshko ham mohandes

sadeghol

عضو جدید
خود باوری با فخر فروشی فرق داره وقتی کسی اینطوری میکنه و ماهم چیزی بگیم فخر نیست

parsy

عضو جدید
معماری

معماری

فقط وفقط معماری
میگید نه پس گوش کنید
تو خونه ای که زندگی میکنید یه معمار طراحی کرده
تو مدرسه ودانشگاهی که درس خوندید....یه معمار طراحی کرده
تو سینما تاتر سالن موسقی و.. که پا میگذاری ....یه معمار طراحی کرده
اگه مریض بشی میری درمانگاه یا بیمارستان .. اونم کار یه معماره
اگه میری مسافرت باهواپیما یا اتوبوس یا قطار ترمینال هاشون کار ...معماره
اگه میری هتل یا رستوران .....اونم کار معماره
اگه میری مرکز خرید یا بارار ...اونم کار معماره
اگه بری پارک باز میبینی معمار اونجا هم بوده
وقتی میری مسجد ...اونجا هم معمار بوده
کارخانه کارگاه و.... همه رو معمار طراحی میکنه
حتی اداراه های شما دوسان عزیز هم ما معمار ها طراحی میکنیم.
وتوی هر تمدی که پا میذاری این معماریه که حرف از اون تمدن میزنه
همینطور که خدا بالای سر همه هست ودیده نمیشه اثر یه معمار همیشه کنارتون هست

**mahsa**

کاربر بیش فعال
همه چیز یاد میگیرین درست،بر ممکنش لعنت ولی همه چیز شامل درس که نمیشه!درسته؟

پس شامل چی میشه؟؟؟؟؟!
معماری تنها رشته ایه که توش قسمت چپ مغز شرو به فعالیت بیشتر میکنه که توی اکثر افراد....

باید که ایرانی آباد داشته باشیم , دست در دست هم خواهیم ساخت ایرانی زیبا و پر از عدالت .....

ehsan momeni

عضو جدید
یه چیزی میگی ها!! خب معلومه رشته ای روح رو ارضا می کنه که آدم بهش علاقه داشته باشه و همچنین َشخص تو اون شته استعداد داشته باشه و آخر کار هم پولی ازش در بیاد البته اگه یکی از اهداف انتخاب رشته کسب درآمد باشه.ممکنه یکی رشته ای داشته باشه که حسابی بهش افتخار کنه خیلی هم علاقه داشته باشه ولی یکی دیگه از اون رشته بدش بیاد.مثل من کا رشته نرم اقزار کامپیوتر بهم شوق و حس زندگی میده.(اشتباهی رشته ام مهندسی پزشکی وارد شده)

kolan software engineering yani jaryane ruh yani jaryane maghz kolan yani hame chi:gol::gol:

ehsan momeni

عضو جدید
حرف شما کاملا درست برق لازمه واسه کامپیوتر اما دوست خوبم من گفتم قرن قرن کامپیوتره
یعنی رشته نو و پرکاربردیه که هم باکلاسه هم با توجه به نیاز اشباع نشده و حالا حالاها نمیشه:smile::smile:

eyvaaaal ino khub umadiii com hanuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz hanuuuuuuuuuuuuzzzzzaaaa un balaha mimune dustan reshte be bakelasie software eng nist:gol::gol::gol::gol::gol:

mokh mikhad beshiniiii algorithm benevisi mikhay zehno ruhetun jala peida kone beshinin algorithm benevisiiin:gol::gol::gol:

moshaver90

عضو جدید
باکلاس ترین رشته دیگه یعنی چی؟سعی کنین این حرفای سطحی روبیان نکنین

gharibistudent

عضو جدید
جنابabc444

حرفت خیییلییی زشت بود نشنیده میگیرم !:razz: :D

آخه اگه بحث سخت بودن و باحال بودن و همه این چیزارو بزاریم کنار فقط به کلاس بسنجیم باز همین رشته هایی که من گفتم + مکانیک هست که کلاس داره نمیدونم دیگه برا چی اینقد اینجا بحث میکنین :surprised:;):):)ههه !

راست میگه دیگه جای بحثی نیست .فقط همه یک صدا بگیم مکانیک

بالا