باکلاس ترین رشته مهندسی

mohamad.fars1365

عضو جدید
سلام
یه سر به این تایپیک بزنید شاید به درد بخور بود
بخش عمومی->گفتگوی ازاد->اطلاعات عمومی(چیزایی که شاید تا حالا نمیدونستی)
مرسی;)

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده دوستان ولی باید بگم که الان توی همه ی رشته های مهندسی باید دروس کامپیوترم واسشون تدریس بشه یعنی یخورده زیر مجموعه رشته ما هستین ;):D:D:D:D:D:D:D

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده دوستان ولی باید بگم که الان توی همه ی رشته های مهندسی باید دروس کامپیوترم واسشون تدریس بشه یعنی یخورده زیر مجموعه رشته ما هستین ;):D:D:D:D:D:D:D

اگه بخوای اینجوری حساب کنی که همه رشته ها زیر مجموعه ریاضین:D کامپیوترم که دیگه از طفولیت همه بلدن
در کل از نظر کلاس کاری معماری از همه سرتره ولی پول تو کلاس نیست... فقط عمران

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بخوای اینجوری حساب کنی که همه رشته ها زیر مجموعه ریاضین:D کامپیوترم که دیگه از طفولیت همه بلدن
در کل از نظر کلاس کاری معماری از همه سرتره ولی پول تو کلاس نیست... فقط عمران

نه دوست عزیز اشتباه نکنین
اگه بخوایم کلی نگاه کنیم همه رشته ها جای خودشونو دارن و به نوعی ضرورین ;)
بعدشم کامپیوتر اون چیزی نیس که همه از طفولیت بلد باشن ماهایی که الان داریم مهندسی کامپیوتر
میخونیم باز به جرات نمیتونیم بگیم که بلدیم چه برسه کسایی که رشتشون نیس ;):)

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز اشتباه نکنین
اگه بخوایم کلی نگاه کنیم همه رشته ها جای خودشونو دارن و به نوعی ضرورین ;)
بعدشم کامپیوتر اون چیزی نیس که همه از طفولیت بلد باشن ماهایی که الان داریم مهندسی کامپیوتر
میخونیم باز به جرات نمیتونیم بگیم که بلدیم چه برسه کسایی که رشتشون نیس ;):)
اگه بخوایم کلی نگا کنیم همه رشته ها زیر مجموعه ریاضین... اونیکه شما میگی دیده تخصصیه نه یه دیده کلی... هر کسی به نوعی تو رشته ش از کامپیوتر استفاده میکنه و دلیلی نداره حتما تو این رشته هم خبره باشه، پس یه ذره دونستن کامپیوتر اونقد سخت نی
شما خودت ادعا داری که همه رشته یه ذره زیر مجموعه کامپیوترن، :D اصن میدونستی جرقه اول اختراع کامپیوتر چی بوده، محاسبات ماتریسی زیاد و وقتگیر در انالیز سازه ها، که باعث شد ماشین حسابهای تک منظوره و بعدها نسل اولیه کامپیوتر بوجود بیاد... پس مهندسین کامپیوتر یه جورایی مدیونه مهندسین عمرانو معمارین:D
همه رشته ها به نوعی ضرورین درسته ولی باز مادر همه رشته ها ریاضیه حتی فلسفه

sananrad

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بخوایم کلی نگا کنیم همه رشته ها زیر مجموعه ریاضین... اونیکه شما میگی دیده تخصصیه نه یه دیده کلی... هر کسی به نوعی تو رشته ش از کامپیوتر استفاده میکنه و دلیلی نداره حتما تو این رشته هم خبره باشه، پس یه ذره دونستن کامپیوتر اونقد سخت نی
شما خودت ادعا داری که همه رشته یه ذره زیر مجموعه کامپیوترن، :D اصن میدونستی جرقه اول اختراع کامپیوتر چی بوده، محاسبات ماتریسی زیاد و وقتگیر در انالیز سازه ها، که باعث شد ماشین حسابهای تک منظوره و بعدها نسل اولیه کامپیوتر بوجود بیاد... پس مهندسین کامپیوتر یه جورایی مدیونه مهندسین عمرانو معمارین:D
همه رشته ها به نوعی ضرورین درسته ولی باز مادر همه رشته ها ریاضیه حتی فلسفه

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
ما مدیون معماری باشیم :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

sedighjoon

عضو جدید
یه چیزی میگی ها!! خب معلومه رشته ای روح رو ارضا می کنه که آدم بهش علاقه داشته باشه و همچنین َشخص تو اون شته استعداد داشته باشه و آخر کار هم پولی ازش در بیاد البته اگه یکی از اهداف انتخاب رشته کسب درآمد باشه.ممکنه یکی رشته ای داشته باشه که حسابی بهش افتخار کنه خیلی هم علاقه داشته باشه ولی یکی دیگه از اون رشته بدش بیاد.مثل من کا رشته نرم اقزار کامپیوتر بهم شوق و حس زندگی میده.(اشتباهی رشته ام مهندسی پزشکی وارد شده)

pmfarzand

عضو جدید
پلیمر، برو حالشو ببر

شوخی بود ;)
همه ی رشته ها محترمن و بهتره خیلی به این بحث دامن داده نشه

سلام...منم قبول دارم همه رشته های مهندسی خوبند وقابل احترام اما نظر بنده این بود که مهندسی مکانیک یه رشته پویا و اکتیوه.
وگرنه قصد تفرقه افکنی نداشته وندارم.جون خودم راست میگم

مهندسی مکانیک یعنی.....

مهندسی مکانیک یعنی.....

سلام.بنده نظرمو فقط عرض نموده که رشته مهندسی مکانیک یه رشته پویا و اکتیوه و گرنه همه رشته های مهندسی خوبند.

FREE DOOM

عضو جدید
چه اعتماد بنفسي:cool:

هركي مياد رشته خودشو مينويسه ميگه باكلاسه:mad:

باكلاسي نه نون ميشه نه آب:razz:

faryad_eng

عضو جدید
اینها همه اش حرفهای شنیدنی هست ولی من فکر میکنم شما هرچه که بخوانید باکلاس هست ولی باید خود شما به اون کلاس بدید.
وقتی که نتونی از اون استفاده کنی و پول در بیاری مجبوری بری دنبال کل کل که بگی منم هستم. رشته مهندسی خوب وقتی مشخص میشه که بری سر خط کاری و همه بگن مهندس اومد دیگه حل.;)

facedoostafshin

عضو جدید
الان من مهندسي شيمي ام رشته سخت ،جالب،كم ارتباط با شيميه!!!!!!!:biggrin:
ولي تقريبا خنثي است نه باكلاسه نه بي كلاس

بالا