افتخار ملی

مجتبی اس

عضو جدید
فیلم جدایی نادر از سیمین توی جشنواره گلدن بهترین فیلم خارجی شناخته شد و در حدود 15 میلیون دلار فروش کرد واااااااااااااووو.
نظرتون چیه؟

scorpion555

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا باعث افتخاره.
پس رو این حساب پرفروش ترین فیلم ایرانی به حساب میاد.

aaj6551

عضو جدید
سلام

سلام

اگه بهترین فیلم های ما جدایی نادر از سیمین باشه که شخصی از دیار خمینی شهر(سده اصفهان)کارگردانیش کرده باشه،پس وای به حال بقیه فیلمای ما.وای

nutron

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگه بهترین فیلم های ما جدایی نادر از سیمین باشه که شخصی از دیار خمینی شهر(سده اصفهان)کارگردانیش کرده باشه،پس وای به حال بقیه فیلمای ما.وای

خب این یعنی چی ؟!!
یعنی یه آدم از خمینی شهر نمیتونه کارگردان و هنرمند خوبی باشه ؟!
فقط باید تهرانی باشه ؟!
این دیگه از اون نظراست !!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلم جدایی نادر از سیمین توی جشنواره گلدن بهترین فیلم خارجی شناخته شد و در حدود 15 میلیون دلار فروش کرد واااااااااااااووو.
نظرتون چیه؟

واقعا باعث افتخاره....ميدونستم اخرش يه چيزي ميشه!
امیدوارم فرمشش بزنه رو دست اخراجی ها
تا خیالم راحت بشه که دیگه اون افتضاح پرفروش تررین فیلم ایرانی نیست.
استفراغ بود .....
واقعا موافقم!!!!من كه نديدمش ولي از يك و دوش مغلومه چه شاهكاري بوده!!!

چه ربطي داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جو خميني شهر چه ربطي به جدايي نادر از سيمين و اينهمه افتخار افريني داره!
خودمونيما خواستي يه چيزي بگي همين جوري..!!

تعریفشو زیاد شنیدم میشه بگید موضوش چیه؟
فقط ديدنيه!نميگم شاهكاره ولي از سقف سينماي ايران واقعا بالاتره...

من یه تیکه هایی از این فیلم رو دیدم خوشم نیومد .
ولی اخراجی ها واقعا مسخره بود . همش لودگی ... :razz:
منم قبول دارم!همش خوب نيست...ولي فعلا بهترينه...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برداشت آزاد!

برداشت آزاد!

البته این عکس آخریه سانسور شده ها:دی

magnet

عضو جدید
فیلمش خوش ساخت بود ، ولی من از موضوع و نوع نگاهش خوشم نیومد .
فیلم "چهارشنبه سوری" ش هم تلخ تلخ بود و نگاهش منحصر به دایره کوچکی از جامعه ایرانی .
درهرحال کاراش خوب بوده به نظرم .

vishtaspe

عضو جدید
چرا بعضی ما ها عادت کردیم هی شعار بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
شما که ادعات میشه بفرما شما یه کاری کن

hamed 33

عضو جدید
چه ربطي داره
مهم اينكه تونست يه افتخار براي ايران بدست بياره
و اين كه مردم ايران را عاشق صلح خطاب كرد خيلي حرف قشنگي زد
دمش گرم

mojtaba007

کاربر فعال
کاربر ممتاز
فرهادی پس از دریافت جایزه اش گفت:
«وقتی داشتم به روی صحنه می آمدم، به این فكر می كردم كه چه باید بگویم. اینكه از پدر و مادرم، دخترم، همسر مهربانم یا عوامل این فیلم صحبت كنم.
اما اكنون ترجیح می دهم از مردم كشورم بگویم ؛
مردم کشور من مردمانی صلح جو هستند.» و متشکرم

متاسفم برای بعضی ها که این چیز ها رو نمیبینند و شرافت انسانی ندارند

JavadMessi

مدیر بازنشسته
مهندس خودت فهمیدی ربطشو؟!!!
الان به مردم یک شهر توهین کردی یا به یه کارگردان یا به یک فیلم!!!
دیگه نگاه فاشیستی داخل مرزهای یک کشور نوبره والا!!

aaj6551

عضو جدید
مهندس خودت فهمیدی ربطشو؟!!!
الان به مردم یک شهر توهین کردی یا به یه کارگردان یا به یک فیلم!!!
دیگه نگاه فاشیستی داخل مرزهای یک کشور نوبره والا!!
سلام آقا جواد
من این فیلم را دیدم.مانند فیلم درباره الی چیزی به جز اعصاب خوردی و ناراحتی هیچ چیز دیگه نداشت.
در ضمن فضای فیلم بسیار مصنوعی بود
من نمیدونم این فیلم های این سبکی چرا یه دفعه محبوب می شند
حالا گذشته از محبوبیت جهانی اونایی که دارند میگن افتخار ملی این فیلم را تایید میکنند؟
فیلم باید پیام داشته باشه
درباره الی پیام نداشت
جدایی نادر از سیمین پیام نداره
فقط در طول فیلم اعصاب ادم را خورد میکنند

گیلاس خانومی

عضو جدید
سلام آقا جواد
من این فیلم را دیدم.مانند فیلم درباره الی چیزی به جز اعصاب خوردی و ناراحتی هیچ چیز دیگه نداشت.
حالا گذشته از محبوبیت جهانی اونایی که دارند میگن افتخار ملی این فیلم را تایید میکنند؟
درباره الی پیام نداشت

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا تعجب میکنم از این حرف!!!!
شما ک ندیدی چطور میگید پیام نداشت؟
درباره الی رو که دیدید حس نمیکنید یه نمونه عالی از فیلم بود...چقدر طبیعی بازی شده بود ...جوری ک انگار با اونا زندگی میکردید....
چه فیلمی از نظره شما پیام داره؟ اخراجی های 3!!!

vishtaspe

عضو جدید
سلام آقا جواد
درباره الی پیام نداشت
آقای محترم اصلا قصد توهین ندارم اما این فیلما پر از معنی و پیام بودن بارزترینشون انسانیت بود تقصیر شمام نیست که متوجه نشدی از بس ماها عادت کردیم یه فیلم ببینیم تهش حتما به عروسی ختم بشه و ........دیدن این فیلما و درکشون برامون سخته درک اینکه یه فیلم یه پایان باز داشته باشه..........

aaj6551

عضو جدید
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا تعجب میکنم از این حرف!!!!
شما ک ندیدی چطور میگید پیام نداشت؟
درباره الی رو که دیدید حس نمیکنید یه نمونه عالی از فیلم بود...چقدر طبیعی بازی شده بود ...جوری ک انگار با اونا زندگی میکردید....
چه فیلمی از نظره شما پیام داره؟ اخراجی های 3!!!
ابدا
اخراجی ها بیخود بود
من این نوع فیلم را نم پسندم
همچنین بقیه نردیکان
حالا چون اون ور ابیایی گفتن به به چه چه ما هم همصدا بشیم با اونا
چرا تا قبل از این نمیگفین خوبه!!!
یه دفعه خوب شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام آقا جواد
درباره الی پیام نداشت
علیک سلام دادا
من کاری به خوب و بد بودن فیلم ندارم گرچه هر دو فیلمش از لحاظ فیلمسازی به نظرم عالی بودند با اینکه درونمایه تلخ داشتن و شاید بعضی حمایتهای خارجی به اون خاطر باشه
اگه یه نگاه دیگه ای به اون پستت بندازی میبینی که یه جور توهین توش بود:gol:

aaj6551

عضو جدید
علیک سلام دادا
من کاری به خوب و بد بودن فیلم ندارم گرچه هر دو فیلمش از لحاظ فیلمسازی به نظرم عالی بودند با اینکه درونمایه تلخ داشتن و شاید بعضی حمایتهای خارجی به اون خاطر باشه
اگه یه نگاه دیگه ای به اون پستت بندازی میبینی که یه جور توهین توش بود:gol:
توهین نبود
ولی واقعا این جور فیلما مطلوب نیست
چرا در داخل از این فیلم کسی چیزی نگفت؟؟؟
این فیلم پارسال رو پرده سینما رفته بود..چرا الان صداش در اومده؟
کسی واقعا نیست که به این سوال ها پاسخ بده
همه ما داریم حرف های انور ابی ها را تکرار میکنیم.چون از خودمون نظر و ایده ای نداریم

vishtaspe

عضو جدید
توهین نبود
همه ما داریم حرف های انور ابی ها را تکرار میکنیم.چون از خودمون نظر و ایده ای نداریم
آقای محترم اولا که این فیلم عید همین سال اکران شد نه پارسال و دوما مردم ما انقد کم ظرفیت نیستن که تو دهن دیگران نگاه کنن این فیلم بین مخاطبای خاصش کاملا مطرح شد حتما شما جزو مخاطباش نبودی که داری این حرفو میزنی مشکل اینجا بود که موقع اکرانش فیلمی مثل اخراجیها رفت روی صحنه که مخاطب عام داره و خیلی فروخت و باعث شد این فیلم کمرنگ بشه در نظر مردم........

aaj6551

عضو جدید
آقای محترم اولا که این فیلم عید همین سال اکران شد نه پارسال و دوما مردم ما انقد کم ظرفیت نیستن که تو دهن دیگران نگاه کنن این فیلم بین مخاطبای خاصش کاملا مطرح شد حتما شما جزو مخاطباش نبودی که داری این حرفو میزنی مشکل اینجا بود که موقع اکرانش فیلمی مثل اخراجیها رفت روی صحنه که مخاطب عام داره و خیلی فروخت و باعث شد این فیلم کمرنگ بشه در نظر مردم........
نخیر
فقط به خاطر اینکه دارن انوریا میگن خوبه شما هم باهاشون هم صدا شدین
عید پارسال تا الان حدود 10 میگذره
اخراجی ها حداکثر 2 ماه رو پرده بود
تو این 8 ماه چرا اظهار نظر نکردی؟؟؟؟

vishtaspe

عضو جدید
نخیر
فقط به خاطر اینکه دارن انوریا میگن خوبه شما هم باهاشون هم صدا شدین
عید پارسال تا الان حدود 10 میگذره
اخراجی ها حداکثر 2 ماه رو پرده بود
تو این 8 ماه چرا اظهار نظر نکردی؟؟؟؟
آقای محترم اولا عید امسال عید امسال درثانی مدت اکران فیل کوتاه بود نسبت به اخراجی ها و واقعا کار درستی نیست که چنین فیلمی رو ما هی با اخراجی ها مقایسه کنیم..........بعدم از این فیلم توی مطبوعات و محافل فرهنگی بسیار قدر دانی شد و اگر قرار بود که ما تو دهن اونور آبیا نگاه کنیم موقعی که این فیلم تو برلین کلی ازش تقدیر شد این کارو میکردیم اگه الان همه دارن به این موضوع افتخار میکنن چون این جایزه یه جایزه بزرگ در عرصه سینما محسوب میشه و کار هر کسی نیست که این جایزه رو ببره...........

aaj6551

عضو جدید
آقای محترم اولا عید امسال عید امسال درثانی مدت اکران فیل کوتاه بود نسبت به اخراجی ها و واقعا کار درستی نیست که چنین فیلمی رو ما هی با اخراجی ها مقایسه کنیم..........بعدم از این فیلم توی مطبوعات و محافل فرهنگی بسیار قدر دانی شد و اگر قرار بود که ما تو دهن اونور آبیا نگاه کنیم موقعی که این فیلم تو برلین کلی ازش تقدیر شد این کارو میکردیم اگه الان همه دارن به این موضوع افتخار میکنن چون این جایزه یه جایزه بزرگ در عرصه سینما محسوب میشه و کار هر کسی نیست که این جایزه رو ببره...........
باشه تو درست میگی
برو 10 بار دیگه هم ببینش و به به و چه چه کن..............برو حالشو ببر

JavadMessi

مدیر بازنشسته
توهین نبود
خب حتما توهین نبوده!!
یه خورده باید دیدمون بازتر بشه!همون طور که سیاه نمایی اشتباهه تعریف مطلق هم اشتباهه
فیلمهایی از این دست(مثل کتاب قانون)میتونه آموزنده باشه گرچه بعضی هم به خیال خودشون ماهیگیری میکنند نظیر اون حرفی که سارکوزی زده بود و گفته بود سانس اختصاصی برام بذارین!!!
جلوی فیلمساز رو نمیشه گرفت چون اگه اینجا ممنوعش کردی میره اونطرف و چیزی میسازه که دیگه نمیتونی کاریش بکنی!

vishtaspe

عضو جدید
باشه تو درست میگی
برو 10 بار دیگه هم ببینش و به به و چه چه کن..............برو حالشو ببر
آقای محترم من خیلی منطقی و مودبانه با شما بحث کردم اگر میبینی نمیتونی پاس گو باشی و داری بیخود بحث میکنی لطفا توهین نکن............
حیف وقتی که واسه جواب دادن به شما گذاشتم...........

aaj6551

عضو جدید
خب حتما توهین نبوده!!
یه خورده باید دیدمون بازتر بشه!همون طور که سیاه نمایی اشتباهه تعریف مطلق هم اشتباهه
فیلمهایی از این دست(مثل کتاب قانون)میتونه آموزنده باشه گرچه بعضی هم به خیال خودشون ماهیگیری میکنند نظیر اون حرفی که سارکوزی زده بود و گفته بود سانس اختصاصی برام بذارین!!!
جلوی فیلمساز رو نمیشه گرفت چون اگه اینجا ممنوعش کردی میره اونطرف و چیزی میسازه که دیگه نمیتونی کاریش بکنی!
کتاب قانون هم خوب بود هم پیام داشت.
ولی هیچ حرفی هم دربارش زده نشد

بالا