اعتراض به سازمان سنجش

اعتراض به سازمان سنجش

• بله

رای: 105 89.7%
  • خیر

رای: 12 10.3%

• مجموع رای دهندگان
    117
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
این چیزا فایده نداره والله به خدا راست میگم
فقط وقتتون هدر میدید

دلمون كه سبك ميشه
احساس تنهايي كه نميكنيم
همدرد كه پيدا ميكنيم
ميبينيم كه درد ما درد يه سري هاي ديگم هست
نه؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اوووووووووووو
الان چي فهميدم
تا يه ساعت پيش داشتم خودمو لعن و نفرين ميكردم كه اي كاش منم ميرفتم هنرستان و بعدشم كارداني و بعدشم كارشناسي ميخوندم كه كار اموزيم بگذرونم و پايم از اول قوي شده باشه
اما ميبينم كسايي كه از هنرستان ميان معماري ميشن مهندسي تكنولوژي معماري و حتي اگه ليسانس و ارشدم كه بگيرن ديگه حق طراحي ندارن اما نظارت چرا
چه مسخره
طفليا چيكار كنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونا از ما باسواد ترن
چندين مقطع گذروندن
اما اينطوري!!!!1

• Like
واکنش ها: HOTT

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووووووووو
الان چي فهميدم
تا يه ساعت پيش داشتم خودمو لعن و نفرين ميكردم كه اي كاش منم ميرفتم هنرستان و بعدشم كارداني و بعدشم كارشناسي ميخوندم كه كار اموزيم بگذرونم و پايم از اول قوي شده باشه
اما ميبينم كسايي كه از هنرستان ميان معماري ميشن مهندسي تكنولوژي معماري و حتي اگه ليسانس و ارشدم كه بگيرن ديگه حق طراحي ندارن اما نظارت چرا
چه مسخره
اونا از ما باسواد ترن
چندين مقطع گذروندن
اما اينطوري!!!!1
وقتی که تو کشوری زندگی می کنی که قانون هاش همه در دقیقه نود به سر می برند
انوقت اگه هزاری و یک تحقیق کنی و اینده رشته کاردانی معماری رو برا خودت روشن ببینی
بعد صد تا مشاور...بگن برو پی علاقه ات و معماری رو همه از علاقه انتخاب کنی بگی مسیرم از اول روشن باشه
و بعد یه دانشگاهی رو انتخاب کنی که در زمان انتخابت معتبر شناخته شده باشه
عاقبت این میشه که....
یه هو اخر فارغ التحصیلی ات بهت میگن مدرکت از ارزش مهندسی ساقطه
در حالی که تو دیگه نمی تونی چهار سال از زندگی تو پاک کنی و برگردی و یه مسیر دیگه انتخاب کنی....
و بعدش با کمال خوش شانسی ات متوجه شی دانشگاه ات هم از اعتبار ساقط میشه و بدون کنکور پذیرش دانشجو داره....
حالا میخواد تو با رتبه سه رقمی وارد شده باشی ......مجبوری که با یه رتبه 5 رقمی سر کلاس بشینی
این میشه کلا از درس و ادمه تحصیل زده میشی و بین علم و ثروت
میگی بی خیال علم بچسبم به ثروت

بعد بگی میرم توش و ته اش مهندس میام...

آخرین ویرایش:

morteza2010

عضو جدید
وقتی که تو کشوری زندگی می کنی که قانون هاش همه در دقیقه نود به سر می برند
انوقت اگه هزاری و یک تحقیق کنی و اینده رشته کاردانی معماری رو برا خودت روشن ببینی
بعد صد تا مشاور...بگن برو پی علاقه ات و معماری رو همه از علاقه انتخاب کنی بگی مسیرم از اول روشن باشه
و بعد یه دانشگاهی رو انتخاب کنی که در زمان انتخابت معتبر شناخته شده باشه
عاقبت این میشه که....
یه هو اخر فارغ التحصیلی ات بهت میگن مدرکت از ارزش مهندسی ساقطه
در حالی که تو دیگه نمی تونی چهار سال از زندگی تو پاک کنی و برگردی و یه مسیر دیگه انتخاب کنی....
و بعدش با کمال خوش شانسی ات متوجه شی دانشگاه ات هم از اعتبار ساقط میشه و بدون کنکور پذیرش دانشجو داره....
حالا میخواد تو با رتبه سه رقمی وارد شده باشی ......مجبوری که با یه رتبه 5 رقمی سر کلاس بشینی
این میشه کلا از درس و ادمه تحصیل زده میشی و بین علم و ثروت
میگی بی خیال علم بچسبم به ثروت

بعد بگی میرم توش و ته اش مهندس میام...
اره ولی فقط برای جای درسته که اندازش قدر یه بند انگشته
برای بقیه جاها چی
اوووووووووووو
الان چي فهميدم
چه مسخره
اونا از ما باسواد ترن
چندين مقطع گذروندن
اما اينطوري!!!!1
ای اقا خوشبجالت به خدا
باز منی که ریاضی بودم بعدش هم کاردانی
این دیگه خیلی بدبختی داره هاااااااااااااااااااااا
ببنید چطوری سیستم اموزشی با اینده یه جوانان بازی میکنه
به قران قسم همه تلاشم میکنم اگه ارشد جای خوب قبول بشم
اگه نشدم
یه چند سالی وارد بازار کار میشم پول جمع میکنیم و مستقیم سفر به بلاد کفر میکنم
من نسل سوخته بچه من چه گناهی داره اینجا بمونه
دوستان توجه کنید واقعا میگم میخوام دیدتون عوض بشه
یه خانواده روستای ار روستا میان شهر
کلا فرهنگ و سطح زندگی و راه اینده شون به دانشگاه کار دولتی راه داره و......
حالا مثلا اون بچه اون خانواده پاشه بره بلاد کفر فکر میکنید چه اتفاقی میافته( خودمو نگفتما)
زیاد هم اینجا ادامه بدیم چون نظام اموزشی بخشی از کل هست تایپک میره تو بحث س ی 30 و .....

توی دلم یه دنیا حرفه فرصت گفتن نمیشه ------------- نمیشه فصلی بیاد و بهار عمر من بشه
نمیشه خوش بود و خندید وقتی خوشبختی کمه -------- وقتی رنگ زندگی، همیشه رنگ ماتمه
همیشه به فکر رویای یه روز بهترم ------------اما روز به روز و هر روز بدترش میاد سرم
روزگار که من و دست فراموشی داده ---------واسه شهر دل من حکم خاموشی داده
سر سازش نداره حرف فقط حرفه اونه ----------- آدمی پیدا نمیشه که قلبشو نسوزونه
نمیشه کنار نمیاد، را نمیاد با کسی -------- لحظه ای صبر نداره به گردشم نمی رسی
زندگی زندونه و اسیر در بندش منم --------- همه زندونین و کسی نمیاد کمکم
نمی زاره لحظه ای غصه بره از تو سینه-------- می گه هر جا که بری آسمونش همینه
می گه بود و نبود تو فرقی با هم فرقی نمی کنه--------حتی ثانیه رو برای تو کم نمی کنه
یه عمری می جنگی تا آخرش نشی هلاک ------------ اما میره جات می زاره میونه سنگ و خاک

سر سازش نداره حرف فقط حرفه اونه ------------ آدمی پیدا نمیشه که قلبشو نسوزونه
نمیشه کنار نمیاد، را نمیاد با کسی ---------- لحظه ای صبر نداره به گردشم نمی رسی
:heart:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: HOTT

morteza2010

عضو جدید
خوشا به حالت اي روستايي
چه شاد و خرم

جه با صفايي!
خودمو نگفتما !!!!! منظورم این بود که یه مقداری به تکنولوژی نزدیک میشه نه اینکه هرکی امده شهر مستقیم بره تو بانک:biggrin:

اون بند انگشته کشورتونه که همه چیزش با تمام دنیا فرق داره و دائم در حال پیشرفته:w32:

آخرین ویرایش:

qazal.

عضو جدید
خودمو نگفتما !!!!! منظورم این بود که یه مقداری به تکنولوژی نزدیک میشه نه اینکه هرکی امده شهر مستقیم بره تو بانک:biggrin:

اون بند انگشته کشورتونه که همه چیزش با تمام دنیا فرق داره و دائم در حال پیشرفته:w32:

حالا چون میخوای بری اونور میگی کشورتووون؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووووووووو
الان چي فهميدم
چه مسخره
اونا از ما باسواد ترن
چندين مقطع گذروندن
اما اينطوري!!!!1
نه عزیزم من که ریاضی خوندم کاردانی گرفتم بعد کارشناسی ربطی به فنی گرفتن نداره که اما اینم بگم که این قانون با گذروندن چند واحد حل میشه. در کل کشور ما بی قانون کشور جهانه تازه خوبه یه چیزی رو درست کردند کسی که لیسانسش چیز دیگری بود اما فوق معماری بود میتونست مهر طراحی بگیره که این رو حداقل برداشتند .در کل قانونشون بخوره تو فرق سرشون من که کار شخصی میکنم

sallarmelli

عضو جدید
اون روزی که من گفتم بریم کسی اقدامی نکرد دیگه الان کمی دیر شده شما فکر می کنید سنجش میاد این نظم و ترتیب قبولی ها رو به هم بریزه فکر نکنم به هر جهت موفق باشید

hastia89

عضو جدید
نه که ترتیب قبولی ها رو بهم بریزه لااقل شاید برای سال های اینده این روش ها تصحیح بشه یا از یه عده ادم صاحب نظر و متخصص برای طراحی روند پذیرش استفاده کنن.بالاخره یکی باید بهشون بگه ما هم میفهمیم خیلی ها همین طوری از روی شانس و سلیقه ای قبول میشن.

glamorous

عضو جدید
من برگه آزمون سال 90 (فکر میکنم)که دیده بودم روی برگه نوشته بود که هرشیت چند درصد نمره داره اگر این کارو برای تک تک مدارگ انجام بدن و بعد کار نامه ای هم که میدهند ریز نمراتمون رو تو هر قسمت داشته باشه اینجوری هم ازمون جنبه آموزشی پیدا میکنه هم اینکه ما متوجه اشکالامون میشیم و میفهمیم تو کدوم قسمت ضعیفیم و اگر تصمیم گرفتیم سال بعد 2باره کنکور بدیم با خیال راحت این کارو میکنیم نه اینکه مثل من از ترس یه قمار بی سر و تهی که اصلا معیار قضاوت توش معلوم نیست و حتی به خلاقیت بچه ها تو عوض کردن مدارک درخواستی!!!نمره میدن از این کار منصرف شی و به همینی که امسال قبول شدی قانع شی!!

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب اعتراض من اومد . من یه فرم پر کردم و یکی هم تو سایت به نتیجه نهایی اعتراض دادم که اعتراض سایتیم رد شده .کسی خبر نداره اون اعتراض به اسکیس (که تو سازمان پر کردیم) کی میاد؟
rtsg.jpg

آخرین ویرایش:

morteza2010

عضو جدید
جواب اعتراض من اومد . من یه فرم پر کردم و یکی هم تو سایت به نتیجه نهایی اعتراض دادم که اعتراض سایتیم رد شده .کسی خبر نداره اون اعتراض به اسکیس (که تو سازمان پر کردیم) کی میاد؟
مشاهده پیوست 175021
no select
نمیشه امکان نداره تو اینجا وجود نداره
بعضی وقت ها برای ما نه وجود داره. چه در کلیت حق مسلم ها در برابر خواسته و تمایلات دنیای و خودخواهانه دیگران همه به پا می ایسنتد ,البته در جزئیات که شاید خواسته حق باشد چون در جزء قرار میگرید شما اصلا وجود ندارید
به جزء موارد خواص شما جزء خواص نیستید
====================
عکس پروفایل عکس خودم قرار دادم ولی با این نحوه نگارشی و نحوه انتقادی بنده امکان داره ناکام بمونیم عکسمو بردارم بهتره :gol:
پرچم فعلا پایین هست :cry:

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا