اعتراض به سازمان سنجش

اعتراض به سازمان سنجش

• بله

رای: 105 89.7%
  • خیر

رای: 12 10.3%

• مجموع رای دهندگان
    117
وضعیت
موضوع بسته شده است.

sallarmelli

عضو جدید
دوستانی که مایل هستند به سازمان سنجش اعتراض بشه لطفا آمادگی خودشون رو اعلام کنند

این اعتراض از چند جنبه هست

1) نحوه زمان بندی کنکور ارشد هست که نزدیک به هفت ماه کنکور ارشد طول می کشه از طرف دیگه شما فرصت برای کنکور سال بعد رو از دست می دهید و همچنین فرصت های شغلی
2) گستردگی سوالات و معلوم نبودن منابع
3) هر سال تعدادی سوال بحث برانگیز در آزمون وجود داره فارغ از این موضوع شکه کردن دانشجو سر جلسه ای هست که وقت بسیار کمی دارد.
4)بی کیفیتی سالن های امتحان و صندلی ها (به شخصه خودم روی صندلی نشسته بودم که شیب داشت اون هم به سمت جلو فشار امتحان یه طرف فشاری که به کمرم می آدم طرف دیگه با اینکه صندلی ام رو عوض کردم صندلی دوم بعضی جاهاش شکسته بودم خرده چوب ها آرنجم رو خیلی اذیت کردند و مشکلاتی از این قبیل ....)
5)بعضا دیده می شه که از یک صفحه دوتا سوال می دهند از یه کتاب ارزشمند هیچی و درنتیجه یک کنکور که شما به راحتی نمی توانید تراز علمی خود رابسنجید و عدالت رعایت نمی شود.
6)تاخیر در شروع آزمون - همیشه آزمون باید ساعت 8 شروع بشه از 8:30 شروع می شه

درباره نحوه اعتراض هم با حضور شما تصمیم گیری می شه اگه به موارد 6 گانه بالا فکر می کنید که موردی باید اضافه شود یا حذف شود در پستتون اعلام کنید

یا تشکر کنید یا به صورت پست حضور خودتون رو اعلام کنید
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که مایل هستند به سازمان سنجش اعتراض بشه لطفا آمادگی خودشون رو اعلام کنند

1) نحوه زمان بندی کنکور ارشد هست که نزدیک به هفت ماه کنکور ارشد طول می کشه از طرف دیگه شما فرصت برای کنکور سال بعد رو از دست می دهید و همچنین فرصت های شغلی
3) هر سال تعدادی سوال بحث برانگیز در آزمون وجود داره فارغ از این موضوع شکه کردن دانشجو سر جلسه ای هست که وقت بسیار کمی دارد.
4)بی کیفیتی سالن های امتحان و صندلی ها (به شخصه خودم روی صندلی نشسته بودم که شیب داشت اون هم به سمت جلو فشار امتحان یه طرف فشاری که به کمرم می آدم طرف دیگه با اینکه صندلی ام رو عوض کردم صندلی دوم بعضی جاهاش شکسته بودم خرده چوب ها آرنجم رو خیلی اذیت کردند و مشکلاتی از این قبیل ....)
5)بعضا دیده می شه که از یک صفحه دوتا سوال می دهند از یه کتاب ارزشمند هیچی و درنتیجه یک کنکور که شما به راحتی نمی توانید تراز علمی خود رابسنجید و عدالت رعایت نمی شود.

درباره نحوه اعتراض هم با حضور شما تصمیم گیری می شه اگه به موارد 6 گانه بالا فکر می کنید که موردی باید اضافه شود یا حذف شود در پستتون اعلام کنید

موفق و پیروز باشید

من هم موافقم/////
خیلیامون 7 یا 5 یا 4 ماه نشستیم تلاش کردیم ... و از بهترین زمان زندگی مون که جوانی هست زدیم تا به خواستمون برسیم ولی متاسفانه سازمان محترم سنجش همیشه شک عظیمی به آدم می ده... تو این چند سال اخیر به خصوص پارسال و امسال شاهد بچه بازی زیاد هستیم. این لفظ را می گم چون لیاقت این سازمان به اصطلاح بزرگ بیشتر از این نیست.. پارسال یهو آقایون حال می کنند زمان را می کنند 2 ساعت. (دلیلشم هیچ کس نمی دونه). امسال حال می کنند منابع تاریخ را عوض می کنند و فن هم آسون و آبکی . این هم دلیلشو کسی نمی دونه. درک هم بد تر از همه ی سالها 6 تا سوال با پتانسیل حذف داره. این 6 تا که احتمالا 2 یا شایدم 3 تاش حذف بشه برای این سازمان به این بزرگی فاجعه هست.... (این که 6 تاش مشکل داره را من نمی گم تقریبا همه رو این سوالات بحث فراوان دارند.) درک فاجعه با تاریخ عجیب و فن آبکی .. آیا حق خوری این وسط رخ نمی ده. آیا همه به نتیجه تلاششون می رسند .
مسلما این وضع بهترین از این نمی شه بدتر می شه. باید یه کاری کرد حداقل این سازمان بدونه راهش اشتباهه . این ارشد باید حداقل خطا را داشته باشه .(البته من به شخصه با برگزاری کنکور مخالفم چون هیچ جا ارشد کنکور نداره ولی ما داییه کشور برتر را داریم شاید کنکور داریم..:surprised: هر همه جای دنیا مصاحبه علمی و رزومه دانشگاهی یا اصطلاحا پرتفوریو حرف اول را می زنه ولی بگذریم) ...........حالا که کنکور داریم بذاریم اهلش بیاد ارشد. در رشته ما که فاجعه اصلی بعدشه. اسکیس که همه را داغون می کنه... این ارشد معماری بدتر از همه رشته ها هست..

sallarmelli

عضو جدید
خوب به نظر میاد برای خیلی ها اصلن هیچ چیز مهم نیست جز قبول شدن

موفق باشید و با این سیستم غلط و شاید هم درست زندگی .........

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با هر 6 مورد موافق هستم ولی مورد اول مهم تر وا واقا نیاز به رسیدگی داره.. به خاطر این وقفه زمانی خیلی زیاد خیلی از فرصت هایی که هست از دست میره و مهم تر تصمیم گیری واسه سال بعد هستش..
امید وارم رسیدگی بشه..
ممنون از تایپیک مناسب به وجود آمده.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام

خداییش جایی که من امسال واسه امتحان رفتم همه چیش از دانشگاهی که توش درس خوندم بهتر بود حتی سطل آشغالاش:biggrin:

صندلیاش از صندلیای دانشگاهمون
در و دیوارش
سطل آشغالاش
هوا و محیط کلاس
.
.
.
.
.
.

که دانشگاه ما یک صدم اونجا امکانات نداشت با اینکه اون همه ما رو می تیغیدن...مال ما تازه آزاد بود و اینجا سراسری

دانشگاه مبارک ما زورشون میومد جوابمونو بدن یا اگه جواب می دادن میخواستن بزننمون:eek:

نتیجه گیری
:D : خودتون الاف دانشگاه های آزاد نکنید (اونم از نوع دانشگاه ما)

shaparak_7

عضو جدید
منم موافقم:mad:به شدت موافقم. مخصوصا زمانششششششششش و یه مورد دیگه مگه متقاضی واسه کنکور ارشد کمه که هر سال مارو میفرستین مرکز استان؟؟؟؟؟؟؟؟ :mad: تو شهرای کوچیکتر هم داوطلب خیلی خیلی زیاده. ما هر سال چه گناهی کردیم باید آواره یه شهر دیگه بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

موفق و پیروز باشید
با تمام مورد هات موافقم مخصوصا مورد اول وقتی میشه کارنامه رو کامپیوتری و سریع تو یک روز صحیح کرد و نتیجه رو دو سه روزه اعلام کرد چرا اینهمه ما رو تا اواخر اردیبیهشت معطل میکنن که آیا اون موقع مجاز میشیم یا نه اگه مجاز میشیم بریم تازه واسه اسکیس خیلی پروسه طولانیه وقت و هزینه زیادی از ما میگیره مخصوصا اینکه بسیاری از فرصت های شغلی خوب تو این موقعیت از دست میرن
منابع هم باید مشخص باشه نمیشه که یه کتابایی رو بخونیم که بعدش از یه کتابای دیگه سوال بیاد و همیشه تو این شک باشیم که از این کتاب سوال میاد یا نه واقعا عدالت امسال رعایت نشد خود نوع سوال دادن امسال یا انقدر سوالا آبکی بود که 90 درصد میتونستن بزنن یا انقدر سخت که 5 درصد هم نمیتونستن بزنن این اصلا استاندارد نبود

qazal.

عضو جدید
سلام

خداییش جایی که من امسال واسه امتحان رفتم همه چیش از دانشگاهی که توش درس خوندم بهتر بود حتی سطل آشغالاش:biggrin:

در و دیوارش
سطل آشغالاش
هوا و محیط کلاس
.
.
.
.
.
.

که دانشگاه ما یک صدم اونجا امکانات نداشت با اینکه اون همه ما رو می تیغیدن...مال ما تازه آزاد بود و اینجا سراسری

دانشگاه مبارک ما زورشون میومد جوابمونو بدن یا اگه جواب می دادن میخواستن بزننمون:eek:

نتیجه گیری

ولی دوستای من هم تو آزاد خوندن هم سراسری. هر کدوم یچیز میگن.. همه جا یکجور نیس

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم کاملا موافقم..اون از کارت دادنشون بعدشم که اون از کنکورشون..حلال هم که برای ی کلید اینقد الاف کردن...ب

erisss

عضو جدید
از معماری متنفرممممممممممممممممم واقعا همش هزینه باید کرد کلیم که الافیم.اون همه پول کتاب دادیم آخرشم این سوالهای مسخره .... اگه دستی هم دونه دونه پاسخ نامه هارو صحیح کنن زودتر باید جواب بدن خاک بر سرا...جوونیه آدما واسشون مهم نیس اصلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:exclaim::wallbash::w39::w43:

memar_lahijani

عضو جدید

موفق و پیروز باشید

به جز 1 و 2 با بقیه موارد موافقم . با حذف کنکور مخالفم .

TUliP

عضو جدید
به نظرم بعد از اومدن کلید اون سوالایی که هممون اعتراض داریمو مشخص کنیم...بعد همه اعتراض بزنیم!!!

اگه اعتراض دسته جمعی باشه..ممکنه جواب بده.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
ولی دوستای من هم تو آزاد خوندن هم سراسری. هر کدوم یچیز میگن.. همه جا یکجور نیس

سلام

جایی که من درس خوندم زیاد جالب نبود

خداییش طبیعتش خیلی بهتر از کلاسا و ساختموناش بود

از همین جا به تمامی باغبونای دانشگاهمون تبریک میگم و خسته نباشید به خاطر اون زحماتی که کشیدن :gol:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام

در و دیوارش
سطل آشغالاش
هوا و محیط کلاس
.
.
.
.
.
.

نتیجه گیری
دانشگاه ما خيلي تميز و نوساز هست همه چيش توپه
اما بخاري نداشت
اينجايي كه ازمون دادم بخاري داشت خوش به حالشون

منم موافقم:mad:به شدت موافقم. مخصوصا زمانششششششششش و یه مورد دیگه مگه متقاضی واسه کنکور ارشد کمه که هر سال مارو میفرستین مرکز استان؟؟؟؟؟؟؟؟ :mad: تو شهرای کوچیکتر هم داوطلب خیلی خیلی زیاده. ما هر سال چه گناهی کردیم باید آواره یه شهر دیگه بشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روز اخر خيلي مهمه به نظرم كسي كه شب خونه خودشون ميخوابه اضطرابش خيلي كمتر از كسي هست كه بايد بره يه شهر ديگه

با تمام مورد هات موافقم مخصوصا مورد اول وقتی میشه کارنامه رو کامپیوتری و سریع تو یک روز صحیح کرد و نتیجه رو دو سه روزه اعلام کرد چرا اینهمه ما رو تا اواخر اردیبیهشت معطل میکنن که آیا اون موقع مجاز میشیم یا نه اگه مجاز میشیم بریم تازه واسه اسکیس خیلی پروسه طولانیه وقت و هزینه زیادی از ما میگیره مخصوصا اینکه بسیاری از فرصت های شغلی خوب تو این موقعیت از دست میرن
منابع هم باید مشخص باشه نمیشه که یه کتابایی رو بخونیم که بعدش از یه کتابای دیگه سوال بیاد و همیشه تو این شک باشیم که از این کتاب سوال میاد یا نه واقعا عدالت امسال رعایت نشد خود نوع سوال دادن امسال یا انقدر سوالا آبکی بود که 90 درصد میتونستن بزنن یا انقدر سخت که 5 درصد هم نمیتونستن بزنن این اصلا استاندارد نبود
كنكور اسان بود
من بد دادم

منم کاملا موافقم..اون از کارت دادنشون بعدشم که اون از کنکورشون..حلال هم که برای ی کلید اینقد الاف کردن...ب
راس ميگه
اضطراب داشت

hastia89

عضو جدید
دوستان چجوری باید اعتراض کنیم تو اون یکی تاپیک که بچه فایل اعتراض رو گذاشتن پرسیدم کسی جواب نداد، باید اون سوالاتی که بهش اعتراض داریم رو با توضیحاتی که بچه ها اماده کردن میل کنیم؟ به چه ادرسی؟ یکی توضیح بده لطفا.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چجوری باید اعتراض کنیم تو اون یکی تاپیک که بچه فایل اعتراض رو گذاشتن پرسیدم کسی جواب نداد، باید اون سوالاتی که بهش اعتراض داریم رو با توضیحاتی که بچه ها اماده کردن میل کنیم؟ به چه ادرسی؟ یکی توضیح بده لطفا.
عزیزم وارد این سایت میشی (سیستم ارسال درخواست سنجش) اول ثبت نام میکنی بعد سوالاتی که فکر میکنی مشکل دارونو دونه دونه با ذکر دلیل اعلام میکنی و تایید رو میزنی تا به سنجش فرستاده شه

http://request.sanjesh.org/noetrequest/

Paradiso100

عضو جدید
***** توجه *****
دوستان خواهشن برای سوال 114 منظر ، اعتراض بدین

""" باغ ایرانی بر طبق کتاب معماری ایرانی غلامحسین معماریان ، صفحه 433 و کتاب پارادایم های پردیس صفحه 71 عینن ذکر شده که وجه تمایز باغ ایرانی با باغهای دیگر سرزمین ها تنوع رنگی آن است .
"""ترکیب گونه های متنوع درختان در باغ ، از جمله درختان خزان پذیر و خزان ناپذیر یا درختان مثمر و درختان بی بار ، همچنین کاشت گلها و گیاهان با تنوع رنگی زیاد ترکیب های رنگی متنوعی در فصول مختلف سال به وجود می آورد و به نوعی وجه تمایز باغ ایرانی نسبت به باغهای دیگر سرزمین های می باشد""" این متن از کتاب پارادایم های پردیس آزاده شاهچراغی می باشد ... با تشکر

لینک اعتراض :

http://request.sanjesh.org/NOETRequest/Request.aspx

sallarmelli

عضو جدید
دوستان دقت کنید که اینجا بحث اعتراض به سوالات نیست اعتراض به سوالات رو در این تایپیک دنبال کنیدبررسی آزمون ارشد معماری 92

اینجا بحث اعتراض به ساز و کار سازمان سنجش در برگزاری آزمون ارشد و فرآیند اون هست دقت کنید لطفا

دوستان بهتر با تایپیک اشتراک بگیرید تا اگه خبری شد بتونید در جریان باشید

آخرین ویرایش:

ATINA7

عضو جدید
سلام به همه دوستان

میدونید!!!کار ماها و امثال ما تو سازمان سنجش شده مثل کار بناهای تاریخی تو میراث فرهنگی!!!

بناهایی که با این همه ارزش و گذر زمان فقط صدای ترک خوردن و بی مسولیتیهاش به گوش سازمان میراث میرسه و هیچ عکس العمل مثبتی دیده نمیشه(در مواردی بس اندک شاید دیده بشه که اونم با بی سوادی خودشون اگه انجام ندن بهتره)

حالا سازمان سنجش صدای ترک خوردنای مارو هم نمیشنوه چه برسه به اعتراضا فقط بلدن هر چیز به نفع خودشون باشه رو انجام بدن وقتی با مدرک جوابی ارایه میشه و حتی پیگیر اون نیستن آخه به کی باید گفت!

نصف بیشتر عمر امثال ما تو این کنکورا میگذره ..همش با ترس همش با لرز همش با تردید به آینده نگاه کردن!!همش حق و ناحق شدن ...

کی فرق اونایی که چند سال پیش حتی با زحمت زیاد وارد کاردانی شدن رو درک میکنه با اونایی که الان (جسارت نشه به بعضی دوستان!) دانشگاه التماس میکنه تشریف بیار ثبت نام کن!
از یک طرف دیگه سطح دید بعضیا خیلی پایین هست و دانشگاه رو فقط به رفتن میدونن...دیگه نمیگن بابا اونی که خودشو کشته درس خونده و به دلایلی نتونسته وارد بالاتر بشه شاید خیلی بیشتر بارش باشه!
خیلی نوشتم معذرت...
ولی واقعا کسی جوابگوی این همه درد دل هست که با بچه های مردم بازی میکنن و کنکورو کردن شبیه قایم موشک بازی!!!
ای سازمان سنجش خدا از سر تقصیراتت بگذره ما که نمیگذریم!
موفق باشید همگی

soh-rab

عضو جدید
من هم موافقم واقعا این چه وضعیه؟

الان 20:30 اعلام کرد نتیجه اولیه دکترا توی فروردینه؟ یعنی چی؟

دکترا توی اسفند برگزار می شه نتایجش توی فروردین میاد 1 ماه فاصله..... سراسری توی تیره نتایج شهریور 3 ماه فاصله......ولی ارشد توی بهمن هست نتیجش توی آخر اردیبهشت 4 ماه فاصله
این واقعا ظلمه اون هم از نوع آشکارش

باید چی کار کرد؟

گزارشگرها و برنامه سازهای ایرانی هم که فقط بلدن بپردازن به حاشیه
سلامی حاشیه های پزشکی ...حسینی بای حاشیه های همه چیز از جمله کنکور ....می ره مثلن گزارش تهیه کنه می شینه جلوی دکتر می گه کی نتایج میاد بعد گوینده اخبار قبلش همه رو اعلام کرد
نجف زاده حاشیه های سیاسی ........فردوسی پور که کل برنامه اش حاشیه است ...یکی دیگه خارج از گوده

کلن همه توی حاشیه هستن کی توی گود هست کاش می شد از یه راه منطقی اعتراض کرد به سنجش

من اگه تهرون بودم بلند می شدم می رفتم سازمان سنجش

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
سلام دوستان
چه جوری میشه اعتراض زد؟
آیا موثر اعتراض؟ من زبانم رو بالای 70 می زدم. اما تو کارنامه زده 0% چه کنم؟ راهنمایی م می کنید؟

sallarmelli

عضو جدید
دوستان این تایپیک توی چند وقتی که من نبودم به هیچ نتیجه ای رسید یا نه من الان این لینک رو برای مرکز خبر ارسال کردم اگه شما هم اقدام کنید مطمئنن شاید واکنشی بدهند برای اینجا پیشنهاد بدهید
http://www.iribnews.ir/Suggestion.aspx

همه تایپیک ها تالار معماری و کارشناسی ارشد دارن خاک می خورن!!! چرا؟؟؟ نکنه همه رفتین استراحت؟؟؟

milad-karimi

عضو جدید
درسته... مث هیچکدومشون نبود باید از روی ساختار تشخیص میدادیم.... اون پلان مال کاروانسرای شرف بود.... که حیاط بیرونیشو حذف کرده بودند...
سوال 71 تاریخ :
در این سوال هیچ گزینه ای نشان دهنده پلان مورد سوال نیست در عکس ضمیمه پلان متعلق به مدرسه ای رو به روی مسجد بی بی خانم می باشد که اکنون ویران شده !
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=433200700093584&set=o.107422232693499&type=1&theater

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مزخرف ترین امتحان ارشد واسه معماریه واین تاسف باره که از کتاب پیرنیا حتی یک سوال هم ندند. تنظیم شرایط سوال ندند. درک عمومی و منظر هم که کاملا سلیقه ای شده واسه طراح خب معلومه شاید کسی که 10 هزار شده خیلی هم خونده اما سوالات آچمز کرده بنده خدا رو در عوض من کسی رو میشناسم که مرمت خونده بود لیسانس وخیلی هم کم خوند واسه معماری اما رتبه اش شد 600 از منم بالاتر از منی که بیشتر از اون خونده بودم حالا اگر در مورد معماری حرف بزنیم اصلا نمیدونه چیه خب این ظلم نیست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا