ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سری سوال ها توی این چند سال که ماشین حساب مجاز نیست توی هر 3 باکس سیالات و جامدات و ارتعاشات(البته این یکی خیلی کمتر) طرح شدن که واقعا در عین سادگی راه حل محاسباتی رو میطلبه که حل دستی اونها واقعا وقتگیره! نمونش سوال معادله مومنتم خطی سیالات 91 یا از همه بدتر تغییر مکان سال 90 که واقعا آدم به سلامت روانی طراح شک میکنه و قص علی هذا!!!
در اینکه آدم باید در مواجهه با این سوال ها تمرکزش رو از دست نده و اگر توی زمان خودش جواب نداد ازش عبور کنه یه بحثه که نکته مهمیه ولی واقعا از لحاظ روحی تاثیر منفی داره متاسفانه.اینکه یه تستی رو راه حلش رو بلد باشی ولی نتونی توی زمان خودش به جواب آخر برسی!!

Arman_awn

عضو
دیگه واقعاً نا امید شدم. آزمون پارسه دو سوال ریاضی جواب دادم کمی سیالاتو جامدات یه سوالم دینامیکو ارتعاشات. واقعاً نمیدونم چرا نتیجه هشت ماه
مداوم خوندن چهارسالم دانشجوی خوب بودن و با جدیت درس خوندن و اکتفا نکردن به جزوه استاد و هر درسی رو از سه چهار منبع خوندن چرا باید این بشه.
نمیدونم. شاید واقعاً استعداد و توانایی های ذهنی شخصی هم دخیل باشه. تا قبل از این کنکور بهش اعتقاد نداشتم. اما حالا واقعاً دارم چون از تلاش هیچی
کم نذاشتم...

newuser

عضو جدید
سوالای 91 رو تا حالا حل کرده بودی یا همش برات جدید بود؟ چون مثلا سوالای استاتیک سال 91 توی کتاب نائی بود من هم درصد هام دور و بر 50 هست اما فکر کنم این درصد ها غیر واقعی هستند چون سوالی رو که قبلا دیده باشی و حلش کرده باشی زمین تا آسمون فرق داره با سوالی جدیده و تازه باهاش رو به رو شدی

نه کتابای من همه مال 89 هستن چون از کسی گرفتم :biggrin:
تنها چیزی که بود میدونستم نباید روی ریاضیش زیاد وقت تلف کنم چون پارسال دست گرمی شرکت کرده بودم میدونستم بهتره سریع از ریاضی رد شد اینم یه جور تاثیره دیگه!

newuser

عضو جدید
دیگه واقعاً نا امید شدم. آزمون پارسه دو سوال ریاضی جواب دادم کمی سیالاتو جامدات یه سوالم دینامیکو ارتعاشات. واقعاً نمیدونم چرا نتیجه هشت ماه
مداوم خوندن چهارسالم دانشجوی خوب بودن و با جدیت درس خوندن و اکتفا نکردن به جزوه استاد و هر درسی رو از سه چهار منبع خوندن چرا باید این بشه.
نمیدونم. شاید واقعاً استعداد و توانایی های ذهنی شخصی هم دخیل باشه. تا قبل از این کنکور بهش اعتقاد نداشتم. اما حالا واقعاً دارم چون از تلاش هیچی
کم نذاشتم...

اعصاب به روز آدم نمیذارن که . منم همیشه ریاضیای پارسه رو خیلی بد میزنم :(
ایندفعه ریاضی 15! سیالات 65 جامدات 60 دینامیک 40

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم نذاشتم...

به هیچ وجه تحت تاثیر آزمون پارسه قرار نگیر اینو با تاکید میگم دوست عزیز.آزمونی که پارسه برگزار میکنه بالاتر از سطح کنکور ارشد و نتیجه آزمون هم معیار سنجش شما نیست.من خودم چون میدونستم آزمون رو شرکت نکردم به شما هم توصیه میکنم نتیجه آزمون رو بعد از کنکور نگاه کن اون موقع متوجه میشی که سطح کنکور اصلی با آزمون پارسه متفاوته.مطمئنم که شما نتیجه میگیری ان شالله در واقع هر کس که تلاش کرده ان شالله نتیجه بگیره

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز

آمادگیت برای آزمون خیلی عالیه دوست عزیز.فقط تنها نکته ای که باید توجه کنی اینه که با پیش فرض و پیش بینی سر جلسه آزمون حاضر نشی یعنی برای خودت از قبل برای باکس های متفاوت درصد تعیین نکن.اگر آزمون رو به خوبی مدیریت کنی صد در صد اون چیزی که دلخواهت هست بهش دست پیدا میکنی به امید خدا.

Arman_awn

عضو

خوش به حالتون. میگم کاش منابعتون جزوه هایی که از روش خوندین نحوه مطالعه تون رو بگید برای مث ماها که میمونیم
سال بعد. انشاالله شما امسال 100% دانشگاه تهران قبولین.

خدایی مگه روزای شمام 24 ساعت نیس؟

DrAliNasr

عضو جدید
این درصد ها چه طوره
زبان 18
ریاضی 40
سیالات 45
جامدات 60
دینامیک 75
ساخت 15

میشه رتبه زیر 130 مکاترونیک باهاش آورد؟؟؟؟

reza2495

عضو جدید
خوش به حالتون. میگم کاش منابعتون جزوه هایی که از روش خوندین نحوه مطالعه تون رو بگید برای مث ماها که میمونیم

داداش این قدر ناامید نباش . همه میدونن ک پارسه سوالاش سخت تر از کنکور . منم دادم خداییش ریاضیش سخت بود مطمئن باش قبول میشی شما ک خوندی

Arman_awn

عضو
این درصد ها چه طوره
زبان 18
ریاضی 40
سیالات 45
جامدات 60
دینامیک 75
ساخت 15

والله مکاترونیکو که نمی دونم اما تو تبدیل و طراحی قطعاً بدون هیچ شکی زیر 50 خواهد بود.

Arman_awn

عضو
داداش این قدر ناامید نباش . همه میدونن ک پارسه سوالاش سخت تر از کنکور . منم دادم خداییش ریاضیش سخت بود مطمئن باش قبول میشی شما ک خوندی

دوست عزیزم راستش نا امیدیم به خاطر اینه که هر زحمتی که لازم بوده کشیدم واقعاً کم نذاشتم اما هیچ نتیجه ای نداشته تا حالا حسرت به دل
موندم یه بار سیالاتم بالای 40 بشه تو پارسه اخه با این همه خوندن واقعاً توقع زیادیه؟

student.product

عضو جدید
سوالات سخت واسه همه سخته . سوالات آسونم واسه همه آسونه. چه فرقی میکنه؟

فرقش اینجاست که بچه های ساخت نمی تونن رتبه خوبی بیارن اخه سطح ریاضی و جامداتشون پایین تر از بچه های دیگست امیدوارم استاندارد باشه تا حق کسی ضایع نشه به امید خدا ما که توکلمون به خداست

newuser

عضو جدید

ان شاا... همین امسال قبول میشین اصلا به این چیزا نباید فکر کنین
خوب خوندن و زمان مطالعه خیلی مهمه ولی از اون مهمتر روحیه و تمرکزتون موقع امتحان دادنه . شما که زحمتتونو کشیدین باید با انگیزه و روحیه برین سر جلسه مطمئن باشین نتیجشو میگیرین.
منم از 15 شهریور که فارغ التحصیل شدم شروع کردم متوسطش همون 8 ساعتو روزی میخوندم.زیاد فکر نکنین که به ضریب هوشی و این حرفا بستگی داره این حرفا شاید مربوط به رتبه های 1 2 3 هستش بقیه همه به واسطه خوندنشون + انگیزشون نتیجه میگیرن :biggrin:

mec.j

عضو جدید
دوست عزیزم راستش نا امیدیم به خاطر اینه که هر زحمتی که لازم بوده کشیدم واقعاً کم نذاشتم اما هیچ نتیجه ای نداشته تا حالا حسرت به دل
موندم یه بار سیالاتم بالای 40 بشه تو پارسه اخه با این همه خوندن واقعاً توقع زیادیه؟
هر چیزی تا جمع کردی الآن باید نتیجشو ببینی.نذار از پیش باخته باشی.اینی که وجدانت راحته زحمت خودتو کشیدی بزرگترین خوشحالیه.با امید زنده باش.

pooooooya

کاربر فعال
این درصد ها چه طوره
زبان 18
ریاضی 40
سیالات 45
جامدات 60
دینامیک 75
ساخت 15

دوست عزيز تبريك ميگم اگه شما بتونيد همينا رو توي كنكور اصلي تكرار كنيد رتبه شما در تمام گرايشها تك رقميه

reza_goudarzi

عضو جدید
زبان 100
ریاضی 100
سیالات 100
جامدات 100
دینامیک 100
ساخت 100

چه حالی میده امسال 1 نفر اینطوری بزنه حال این طراح های سوال رو بگیره کر کر بخندیم به ریشش :D:D:D

.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 100
ریاضی 100
سیالات 100
جامدات 100
دینامیک 100
ساخت 100

چه حالی میده امسال 1 نفر اینطوری بزنه حال این طراح های سوال رو بگیره کر کر بخندیم به ریشش :D:D:D

.

مطمئن باش خود طراح ها هم دور هم جمع بشن نمیتونن همه رو 100 بزنن!!!

reza_goudarzi

عضو جدید
مطمئن باش خود طراح ها هم دور هم جمع بشن نمیتونن همه رو 100 بزنن!!!

آره بابا
باور کن خودشونم بلد نیستن
مثلا پارسال که از کتاب نائی سوال داده بودن استاتیک سوال 82 کنکور 91 بعد زنجیر رو نوشته بودن تسمه قرقره
در حالی که چرخ زنجیر سر نمیخوره و نیازی به اصطکاک نداره اما چرخ تسمه و تسمه باید اصطکاک رو هم در نظر میگرفتی و به سختی حل میشد . این وسط هم هرکی این سوال رو توی کتاب استاتیک نائی دیده بود میتونست شاید حلش کنه
اما در هر صورت اون سوال فقط برای چرخ زنجیر صحیح بود نه برا چرخ تسمه

یا سوال 56 ترمو دینامیک 2 صفحه حل داره تا برسی به جواب البته اگه بفهمی که باید از چه راه مسخره ای حلش کنی
ولی طراح سوال عقلش نرسیده که چه خبره این همه ؟ کنکوره نه پروژه پایانی
تازه اگرم بلد باشی اون همه جا توی برگه سوال وجود نداره که بتونی حلش کنی :D

به هر حال اینطوری هستن دیگه اینام

pooooooya

کاربر فعال
کم نذاشتم...

دوست عزيز منم وضعيتم مثل شماست تقريبان يه 8 ماهي رو روزي 8 ساعت خوندم اما درصدام بالا نرفت و قبول شدنم احتماليه حالا سعي ام اينه كه بتونم يه دانشگاه درجه 3 قبول شم حداقل به نظر من به هوش و استعداد نياز داره ولي تاثيرش در مقابل سعي و تلاش تاثير اصلا قابل مقايسه نيست بايد اشكال كارو پيدا كني كنكور روش داره راه داره اونجوري نيست كه فقط بخوني بايد بدوني چي بخوني چه طور بخوني ولي متاسفانه من دير متوجه شدم اكثر بچه هايي كه تهران رندگي ميكنن و از كلاسهاي كنكوري موسسه هاي مختلف استفاده ميكنن توي اين زمينه كم تر مشكل دارن مثلا من مدتها اجزا رو از روي بهترين كتابي كه توي اين زمينه وجود داره بي شك كتاب حيسنيه كه وقت زيادي رو تلف ميكردم روي حفظ كردن روابط و قسمتهايي كه اصلا امكان سوال اومدن نبود تا اينه از اينترنت يه جزوه دستنويس بد خط مربوط به سال 88 يكي از كلاسهاي شريعت پناهيي كه اونم يه دانشجو نت برداري كرده بود بعدشم با موبال عكس گرفته بود و ديدم از روي اون كه خوندم يعني هر ساعت خوندنم با يك ماه خوندن از روي كتاب حسيني برابري ميكرد بعد پيش خودم فكر كردم كه اين جزوه دستنويس سال 88 كه با موبايل عكس ازش گرفتن اينقدر تا ثير داره خود كلاسشو بري چي ميشههه( اين تازه يك مثال كوچك بود) بعدشم وقتي ادم يه مطلبي رو به خوبي ياد ميگيره و ميره ازمون ميده نتيجه ميگيره ان‍رزيش 2 برابر ميشه و حتي روحيه اش از روز قبل بهتر و يادگيريش بيشتر ميشه اما وقتي پيشرفت نميكني اين مسئله معكوس ميشه ما بچه هاي زيادي داريم توي همين باشگاه كه سالپيش تلاششونو كردن اما نتيجه مطلوبو نگرفتن ببخشيد يكم طولاني شد اما اينو بيشتر واسه بچه هاي اينده ارشد 93 مينويسم كه اشتباه مسير رو انتخاب نكنند خلاصه اينكه داداش نه ناراحت باش نه نگران هر كسي كه اين اراده داشت كه 7 -8 ماه بكوب بخونه بدون برنده اس حالا نتيجه هرچي ميخواد باشه واسه شما كه شرايط سخت تر بوده بدون شما برنده تري حالا هم هنوز اتفاقي نيفتاده و كنكور قابل پيشبيني نيست تلاشتو ادامه بده توي چند روز اينده انشاله نتيجه ات رو ميگيري

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
چند روز دیگه شاید خیلی ها زحمت تلاش 6 یا 7 ماهشون را ببینند می گم شاید چون همه این سختی ها توی سه ساعت نتیجه اش معلوم میشه سه ساعتی که امکان افتادن هر اتفاقی هست.
به نظرم دیگه به درصد هایی که تا حالا زدید توجه نکنید و این چند روز بیشتر روی نقطه ضعف ها تمرکز کنید.
به امید قبولی هر کس در هر جایی که حقش هست و براش زحمت کشیده.

Arman_awn

عضو
دوست عزيز منم وضعيتم مثل شماست تقريبان يه 8 ماهي رو روزي 8 ساعت خوندم اما درصدام بالا نرفت و قبول شدنم احتماليه حالا سعي ام اينه كه بتونم يه دانشگاه درجه 3 قبول شم حداقل به نظر من به هوش و استعداد نياز داره ولي تاثيرش در مقابل سعي و تلاش تاثير اصلا قابل مقايسه نيست بايد اشكال كارو پيدا كني كنكور روش داره راه داره اونجوري نيست كه فقط بخوني بايد بدوني چي بخوني چه طور بخوني ولي متاسفانه من دير متوجه شدم اكثر بچه هايي كه تهران رندگي ميكنن و از كلاسهاي كنكوري موسسه هاي مختلف استفاده ميكنن توي اين زمينه كم تر مشكل دارن مثلا من مدتها اجزا رو از روي بهترين كتابي كه توي اين زمينه وجود داره بي شك كتاب حيسنيه كه وقت زيادي رو تلف ميكردم روي حفظ كردن روابط و قسمتهايي كه اصلا امكان سوال اومدن نبود تا اينه از اينترنت يه جزوه دستنويس بد خط مربوط به سال 88 يكي از كلاسهاي شريعت پناهيي كه اونم يه دانشجو نت برداري كرده بود بعدشم با موبال عكس گرفته بود و ديدم از روي اون كه خوندم يعني هر ساعت خوندنم با يك ماه خوندن از روي كتاب حسيني برابري ميكرد بعد پيش خودم فكر كردم كه اين جزوه دستنويس سال 88 كه با موبايل عكس ازش گرفتن اينقدر تا ثير داره خود كلاسشو بري چي ميشههه( اين تازه يك مثال كوچك بود) بعدشم وقتي ادم يه مطلبي رو به خوبي ياد ميگيره و ميره ازمون ميده نتيجه ميگيره ان‍رزيش 2 برابر ميشه و حتي روحيه اش از روز قبل بهتر و يادگيريش بيشتر ميشه اما وقتي پيشرفت نميكني اين مسئله معكوس ميشه ما بچه هاي زيادي داريم توي همين باشگاه كه سالپيش تلاششونو كردن اما نتيجه مطلوبو نگرفتن ببخشيد يكم طولاني شد اما اينو بيشتر واسه بچه هاي اينده ارشد 93 مينويسم كه اشتباه مسير رو انتخاب نكنند خلاصه اينكه داداش نه ناراحت باش نه نگران هر كسي كه اين اراده داشت كه 7 -8 ماه بكوب بخونه بدون برنده اس حالا نتيجه هرچي ميخواد باشه واسه شما كه شرايط سخت تر بوده بدون شما برنده تري حالا هم هنوز اتفاقي نيفتاده و كنكور قابل پيشبيني نيست تلاشتو ادامه بده توي چند روز اينده انشاله نتيجه ات رو ميگيري

حق باش شماست دوست عزیزم. ممنون ازینکه به من و بقیه روحیه دادین. در کل حرفاتونو قبول دارم قسمت زیادی از وقت منم بی خود و بی جهت
سر کتابای فاقد ارزشی مثل دینامیک ماشین و اجزای حسینی، انتقال حرارت سمیع پور و سیالات راهیان هدر رفت. از همین الان دارم به بچه های سال
بعد می گم ازین کتابهای واقعاً بی ارزش در زمینه کنکور به دور باشید چون هیچ تفاوتی رو در شما به وجود نمیاره. کتاب کنترل حامدی مفت هم ارزونه چون
واقعاً بی ارزشه و هزار بار پشیمون شدم برای همون آریاز. کاش همونو می خوندم. اینا تجربیاتی بودن که تا خودم درگیرشون نمی شدم هرگز نمی تونستم
با اطمینان در موردشون اظهار نظر کنم.
در عوض کتاب سیالات صادقی، ترمودینامیک کوثری، استاتیک و مقاومت نایی، و ریاضی های آقاسی، تاکید می کنم و بازهم تاکید می کنم، هرکس می خواد
کنکور خوب قبول شه و این کتاب ها رو حداقل سه بار خوب نخونه ناشکری کرده به وجود همچین منابع خوبی تو بازار. واقعاً دمشون گرم با این کتابایی که نوشتن.

اما بازم میگم، بی کیفیت ترین کتاب ها رو از نظر آموزشی و از هر نظر دیگه، کتاب های راهیانند که واقعاً از هر جهت تجاری و به نظر من فاقد هر گونه ارزشی برای خوندن
هستند.

reza2495

عضو جدید
حق باش شماست دوست عزیزم. ممنون ازینکه به من و بقیه روحیه دادین. در کل حرفاتونو قبول دارم قسمت زیادی از وقت منم بی خود و بی جهت
سر کتابای فاقد ارزشی مثل دینامیک ماشین و اجزای حسینی، انتقال حرارت سمیع پور و سیالات راهیان هدر رفت. از همین الان دارم به بچه های سال
بعد می گم ازین کتابهای واقعاً بی ارزش در زمینه کنکور به دور باشید چون هیچ تفاوتی رو در شما به وجود نمیاره. کتاب کنترل حامدی مفت هم ارزونه چون
واقعاً بی ارزشه و هزار بار پشیمون شدم برای همون آریاز. کاش همونو می خوندم. اینا تجربیاتی بودن که تا خودم درگیرشون نمی شدم هرگز نمی تونستم
در عوض کتاب سیالات صادقی، ترمودینامیک کوثری، استاتیک و مقاومت نایی، و ریاضی های آقاسی، تاکید می کنم و بازهم تاکید می کنم، هرکس می خواد
کنکور خوب قبول شه و این کتاب ها رو حداقل سه بار خوب نخونه ناشکری کرده به وجود همچین منابع خوبی تو بازار. واقعاً دمشون گرم با این کتابایی که نوشتن.

اما بازم میگم، بی کیفیت ترین کتاب ها رو از نظر آموزشی و از هر نظر دیگه، کتاب های راهیانند که واقعاً از هر جهت تجاری و به نظر من فاقد هر گونه ارزشی برای خوندن
هستند.
داداش گل من! این حرفا رو نزن این افکارو از ذهن خودت دور کن. مرد حسابی تو میگی 8 ماه داری میخونی اونم اینجوری (روزی 8 ساعت) حالا دم کنکوری این چ افکاریه ک داری! تو حتما باید موفق بشی و مطمئنم اگه روحیتو بدست بیاری 100% موفق میشی . یه امتحان مسخره پارسه گرفته اینجوری روحیتو باختی ؟!!! تو این چند روز همه چی رو مرور کن و از همه مهمتر این باورو تو خودت ایجاد کن که تو موفق میشی. یا علی;););)
حافظ وظیفه تو دعا گفتن است و بس در بند آن نباش ک نشنید یا شنید

Arman_awn

عضو
داداش گل من! این حرفا رو نزن این افکارو از ذهن خودت دور کن. مرد حسابی تو میگی 8 ماه داری میخونی اونم اینجوری (روزی 8 ساعت) حالا دم کنکوری این چ افکاریه ک داری! تو حتما باید موفق بشی و مطمئنم اگه روحیتو بدست بیاری 100% موفق میشی . یه امتحان مسخره پارسه گرفته اینجوری روحیتو باختی ؟!!! تو این چند روز همه چی رو مرور کن و از همه مهمتر این باورو تو خودت ایجاد کن که تو موفق میشی. یا علی;););)
حافظ وظیفه تو دعا گفتن است و بس در بند آن نباش ک نشنید یا شنید

والله آدم دوستای خوبی مثل شما داشته باشه فک نکنم جایی برای از دست دادن روحیه دیگه بمونه :redface: منم تصمیم گرفتم روحیه مو نبازم، زحمتمو اونطوری که
باید کشیدم، بقیه ش توکل به خدای بزرگ. از خودش میخوام که زحمتای هیچ کدوم از ماها هدر نره و انشاالله خبر رتبه ها و قبولی های بچه های خوب این تاپیک
رو بهار و تابستون یکی به یکی بشنوم.... :smile::gol::gol::gol::gol:

reza2495

عضو جدید
والله آدم دوستای خوبی مثل شما داشته باشه فک نکنم جایی برای از دست دادن روحیه دیگه بمونه :redface: منم تصمیم گرفتم روحیه مو نبازم، زحمتمو اونطوری که
باید کشیدم، بقیه ش توکل به خدای بزرگ. از خودش میخوام که زحمتای هیچ کدوم از ماها هدر نره و انشاالله خبر رتبه ها و قبولی های بچه های خوب این تاپیک
رو بهار و تابستون یکی به یکی بشنوم.... :smile::gol::gol::gol::gol:
انشالا;)

مکاترونیک8282

عضو جدید
من از تاپیک 91 اومدم اینجا!
پارسال هم انواع و اقسام درصدهای عالی قبل کنکور اینجا تو دوره جمعبندی می دیدیم اینجا و جالبه اونایی که بالاترین درصد ها رو داشتن توی کنکور نصف بیشترشون از اونهایی که درصدهای کمتری اینجا می نوشتن نتیجه گرفتن.
پس اصلا از دیدن درصدهای بالای یک نفر ناراحت نشین.
پارسه هم خیلی سطح بالاست و اصلا نباید فکر کنی نتیجه کنکورت همینه. دوست خود من 2 سال پیش بخاطر درصدهای پایینش تو پارسه با روحیه دغون رفت سر جلسه در حالی که یه دوست دیگمون که با هم درس می خوندن قبول شد. دوست دوم تمام درس ها و تست ها را از اون نفر اول یاد گرفته بود! ولی جایی ثبت نام نکرده بود و آروم رفت سر جلسه!
من مطمئنم اگه خوب خوندی ولی امروز خوب نزدی بخاطر اینه که فرمولا یادت رفته و تسلطت کم شده. پس بشین این 3 روز رو مرور کن که هم آرامش فوق العاده ای میده هم درصدت زیر و رو میشه.
من کارم مشاوره هست پس نمی گم 100 درصد ولی 90 درصد از روی تجربه عینی حرف می زنم. مطمئن باش 8 ماه خوندن که هیچی 5 ماه عمیق خوندن نتیجه عالی میده.

azadeh.eng85

عضو جدید
سلااااااااااااااام به همه ی دوستای عزیز...
چقد این روزای نزدیک کنکور سخته:(...پراز استرس...
الان داشتم کامنتای بچه ها رو میخوندم...خو منم خیلی تلاش کردم،خیلی خوندم ولی نتیجه شو نمیبینم تو این کنکور آزمایشیا...ن این ک بد باشه ها،نه...ولی اصن همخونی نداره با تلاشام....دلیلشم نفهمیدم آخرش!!
ایشالا نتیجه ی تلاشمونو تو کنکور اصلی! ببینیم...
ب امید قبولی همگی..:)

ariax77

کاربر فعال
کم نذاشتم...

حقيقتا طراحاي باكس رياضي و ارتعاشاتش بي شعورن!
حتي يه سوال كنترل هم نتونستم جواب بدم. سه چهارتا ديناميك ماشين زدم كه اون هم همشون با شك و ترديد بود!

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزمون آزمایشی دادن نزدیک کنکور اصلی کار درستی نیست.هر کسی هم شرکت کرده به هیچ وجه نتیجه اش رو قبل از کنکور نگاه نکنه.به کل این آزمون رو فراموش کنید چون یا اعتماد به نفس کاذب میاره یا ناامیدی مطلق و این یعنی تسلیم شدن قبل از شروع مبارزه! اگر تلاش کردین و به عدالت خدا و نظام مند بودن هستی ایمان دارید مطمئن باشین 4شبنه روزیه که موفقیتتون قراره رقم بخوره.توی این چند روز باقیمونده به جای شلوغ کردن و مشوش کردن ذهنتون سعی کنید بیشتر بهش نظم و بعضی اوقات تنفس بدین.اینم بدونید که اولین رقیبتون خودتون هستید چون اول باید با احساساتتون سر جلسه و حین آزمون مبارزه کنید.

ariax77

کاربر فعال
يه چيزي رو بايد قبول كرد. اينكه نبايد انتظار داشت كه سوال هاي كنكور آبكي باشه. چون بايد تراز معني پيدا كنه. اما متاسفانه چند وقتيه تو كنكورا سوالاي گيج كننده و شكل هاي قر و قاطي ميدن! اين معيار سنجش نيست! بايد دانستني هاي علمي فرد رو سنجيد نه توانايي تمركز و هوش و بيناييش رو! به شخصه من هميشه تو اينجور سوالا يه عبارت يا يه قسمت از سوال رو نمي بينم و اين باعث ميشه تست رو اشتباه جواب بدم.
بيشترين بي شعوري كنكورهاي سال هاي اخير در زمينه ي زبان بوده! اميدوارم طبق معمول اين چند سال باز هم امسال با متن هاي يه صفحه اي مواجه نشيم! من رو 10-20 درصد زبان حساب كردم!

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

هستند.

سلام
امیدوارم همه ی دوستان تو کنکور امسال موفق بشنو ایشالا دانشگاه خوبی قبول شن

من ترم آخرمو میخوام واسه سال بعد بخونم

میخواستم لطف کنیو کتابای خوبو به درد بخورو اسم ببری
میدونم اینجا جای این سوال نیست اما چون شما از کتابای راهیان راضی نیستی خواستم لطف کنی و منبع خوب واسه باکس سیالات رو معرفی کنی(اسم انتشارات)و اگه برای باکسای دیگم سراغ داری یا برای معادلات و ریاضی مهندسی محاسبات عددی
مثه کتابای نایی یا آقاسی

با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا