ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
روز شمار ارشد 92

روز شمار ارشد 92

با آرزوي موفقيت براي همه دوستان و عرض خسته نباشيد:
:cry::cry:;)فقط 5 روز تا آزمون تحصيلات تكميلي سال 92:cry::cry:;)

reza_goudarzi

عضو جدید
بچه ها سوال 75 سال 91 رو توی پاسخنامه ماهان نوشته که سوال غلطه
اما ماهان اشتباه حل کرده و جواب صحیح گزینه 3 هستش
توی کلید هم زده گزینه 3
اگه کسی جواب دقیقش رو خواست بگه من براش بزارم

به پاسخ نامه ماهان اعتماد نکنید :D

newuser

عضو جدید
بچه ها سوال 75 سال 91 رو توی پاسخنامه ماهان نوشته که سوال غلطه
اما ماهان اشتباه حل کرده و جواب صحیح گزینه 3 هستش
توی کلید هم زده گزینه 3
اگه کسی جواب دقیقش رو خواست بگه من براش بزارم

به پاسخ نامه ماهان اعتماد نکنید :D

آره 6 تا سوال غلط داشت یا الکی گفته بود که غلطه
سوال آخر طراحی اجزا هم که یادمه میشه 600 نه 500

Arman_awn

عضو
سلام
امیدوارم همه ی دوستان تو کنکور امسال موفق بشنو ایشالا دانشگاه خوبی قبول شن

من ترم آخرمو میخوام واسه سال بعد بخونم

میخواستم لطف کنیو کتابای خوبو به درد بخورو اسم ببری
میدونم اینجا جای این سوال نیست اما چون شما از کتابای راهیان راضی نیستی خواستم لطف کنی و منبع خوب واسه باکس سیالات رو معرفی کنی(اسم انتشارات)و اگه برای باکسای دیگم سراغ داری یا برای معادلات و ریاضی مهندسی محاسبات عددی
مثه کتابای نایی یا آقاسی

با آرزوی موفقیت برای همه ی دوستان

سلام دوست خوبم.
تصمیم دارم بعد کنکور انشاالله نتیجه ها که بیاد ینی اواخر بهار و همون وقتی که بچه های سال بعد شرو می کنن به خوندن احتمالاً،
یه سری مطالب کامل براتون بنویسم در مورد کتابایی که مطالعه کردم و تجارب خودم ازین کتابها. از اول هم همین تصمیم رو داشتم
چون احساس می کنم یکی از اولین قدم ها برای موفقیت تو کنکور انتخاب درست و به جای منابع کنکوریه.

nima9631

عضو جدید
سلام
درصدهای آزمون آخر و مسخره نصیر
بالاترین درصد ها:زبان 33 ریاضی 43 سیالات 10 جامدات 13 دینامیک8 ساخت 13
اینا درصدهای نفر اول این آزمون بودن
خدا بگم چیکارشون کنه این دم آخری روحیمو داغون کردن.

student.product

عضو جدید
بچه ها سوالات سنجش یا هر موسسه که ازمون دادید جامع بوده بزارید بزنیم تا یکم استرسمون کم بشه :(

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم.
تصمیم دارم بعد کنکور انشاالله نتیجه ها که بیاد ینی اواخر بهار و همون وقتی که بچه های سال بعد شرو می کنن به خوندن احتمالاً،
یه سری مطالب کامل براتون بنویسم در مورد کتابایی که مطالعه کردم و تجارب خودم ازین کتابها. از اول هم همین تصمیم رو داشتم
چون احساس می کنم یکی از اولین قدم ها برای موفقیت تو کنکور انتخاب درست و به جای منابع کنکوریه.

ممنونم
واقعا تصمیم خوبیه
چون خیلی ها مثه من دسترسی یا توانایی خریدن همه ی کتابارو ندارن
پس ممنون میشم که ایشالا این کارو حتما انجام بدی
امیدوارم همیگی موفق باشنو نتیجه ی تلاششونو بگیرن

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بچه ها سوالات سنجش یا هر موسسه که ازمون دادید جامع بوده بزارید بزنیم تا یکم استرسمون کم بشه :(
سوالات سنجش خداييش نسبت به خيل از موسسات كه فقط هارت و پورت دارن و پول زيادي ميگيرنو روحيه بچه هارو خراب ميكنن خيلي خوب بود نسبت به پارسال هم سطح سوالات بهتر شده بود و سولات تابلو كمتر. البته سوالات ساختش آسون بود اونم واسه همه همينجوره
دفترچه سوالاتو به زودي آپلود ميكنم

reza_goudarzi

عضو جدید
سوالات سنجش خداييش نسبت به خيل از موسسات كه فقط هارت و پورت دارن و پول زيادي ميگيرنو روحيه بچه هارو خراب ميكنن خيلي خوب بود نسبت به پارسال هم سطح سوالات بهتر شده بود و سولات تابلو كمتر. البته سوالات ساختش آسون بود اونم واسه همه همينجوره
دفترچه سوالاتو به زودي آپلود ميكنم

داداش 2 روز دیگه کنکوره زودی بزار شاید خوندنش برامون کمک کنه
;)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دانلود آزمون مرحله 7 تسلط سال 92 ( تعاوني سنجش)+پاسخ تشريحي

دانلود آزمون مرحله 7 تسلط سال 92 ( تعاوني سنجش)+پاسخ تشريحي

براي دانلود دفترچه سوالات و پاسخ تشريحي به تاپيك آزمون هاي آزمايشي مراجعه كنيد
موفق باشيد

student.product

عضو جدید
بچه ها یه سوال داشتم می خواستم ببینم پارسال که کنکور دادید گذاشتن کارت ورود به جلسه رو خارج کنید من یادم رفته مرسی

mahde1818

عضو جدید
میشه از کارت ورود به جلسه بعنوان چک نویس استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

amin shahrokh

عضو جدید
خواهشا" نگين اگه سوالا سخت باشه واسه همه سخته درصد سختي يا گنگي سوال هر چي بالاتر بره كه تو سال هاي اخير همين طوري شده كساني كه همه مطالبو خوندن ضرر ميكنن و كساني كه شانسي ميزنن قدرت پيدا ميكنن چون تعداد سوالا كمه ازشونم هر سال غلط هم در مياد كساني بودن كه با زدن متوسط 5 تا سوال از روزانه دانشگاه اروميه دراومدن . فقط اي كاش سوالا منطقي باشه !!!!!!!!!!!!!!!

student.product

عضو جدید
یادمه یجا می خوندم ادیسون در مورد طرز فکر زندگی کردن نوشته بود که اگه قرار باشه ما بخواییم همون راهی که گذشتگان رفتن بریم دوباره به همون جایی می رسیم که اونا رسیدن پس اگه بخواییم به جایی برسیم باید خودمون برا خودمون راه بسازیم.بنظرم هر کسی اگه بخواد موفق بشه موفق میشه چه کنکور باشه چه نباشه اصلا کنکور که تو ایران برگزار میشه استاندارد نیست تو 3 ساعت می خوان گزینش کنن هیج جای دنیا اینطوری نیست

saeed_70_nagi

عضو جدید
یادمه یجا می خوندم ادیسون در مورد طرز فکر زندگی کردن نوشته بود که اگه قرار باشه ما بخواییم همون راهی که گذشتگان رفتن بریم دوباره به همون جایی می رسیم که اونا رسیدن پس اگه بخواییم به جایی برسیم باید خودمون برا خودمون راه بسازیم.بنظرم هر کسی اگه بخواد موفق بشه موفق میشه چه کنکور باشه چه نباشه اصلا کنکور که تو ایران برگزار میشه استاندارد نیست تو 3 ساعت می خوان گزینش کنن هیج جای دنیا اینطوری نیست
ایولا واقعا خوب اومدی .... :thumbsup2:

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
سنجش همه را سرکار گذاشته تا حالا که کارتی روی سایت نیست .
این از اول برگزاری آزمون خدا به داد آخرش برسه.

amir-mehrizi

عضو جدید
ديگه تموم شد .از شر اين روزاي لعنتي خلاص شديم.آرزو مي كنم هر كس به همون اندازه اي كه خود خدا ميدونه وحقشه بهش كمك كنه كه تو اين آزمون موفق شه.آرزو مي كنم هر دوم از بچه هاي تاپيك ارشد 92 هر جايي كه دوست دارن قبول شن.همو دعا كنيم تا خدا هم هممونو كمك كنه.

newuser

عضو جدید
خواهشا" نگين اگه سوالا سخت باشه واسه همه سخته درصد سختي يا گنگي سوال هر چي بالاتر بره كه تو سال هاي اخير همين طوري شده كساني كه همه مطالبو خوندن ضرر ميكنن و كساني كه شانسي ميزنن قدرت پيدا ميكنن چون تعداد سوالا كمه ازشونم هر سال غلط هم در مياد كساني بودن كه با زدن متوسط 5 تا سوال از روزانه دانشگاه اروميه دراومدن . فقط اي كاش سوالا منطقي باشه !!!!!!!!!!!!!!!

كساني كه شانسي ميزنن قدرت پيدا ميكنن!!!! :surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا