آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

semnar

عضو جدید
سلام میشه لطفا چند تا استاد خوب برا اسکیس ارشد معرفی کنید.

raha

مدیر بازنشسته
بچه ها لطفا سوالاتتون رو پیرامون آزمون در ادامه یاین تاپیک ارسال کنید... اینجا فقط واسه اطلاع رسانی و بحث در مورد خود آزمون کارشناسی ارشد هست نه سوالاتش!

alaaaa

عضو جدید
چطوری؟
اسکیسش چند بوده؟
سراسری قبول شده؟
من پارسال اسکیسم 55 بود ولی حدود 550 تا جلو افتادم؟ می شه توضیح بدید لطفا:surprised:

Mandan

عضو جدید
محفلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد معماری

محفلی برای دانشجویان کارشناسی ارشد معماری

تاپیکی ندیدم که توش بچه های دانشجوی ارشد با هم تبادل اطلاعات داشته باشن.
پیشنهاد می کنم اینجا با هم درباره ی درسامون و موضوعات پژوهشی ای که روشون کار می کنیم حرف بزنیم و از روش تدریس و وضعیت دانشگاههای شهرهای دیگه باخبر بشیم.

Mandan

عضو جدید
سلام
من دانشجوی کارشناسی ارشد( معماری-معماری) دانشگاه گیلانم. ورودی 88.
خیلی دوست دارم بدونم که تو دانشگاههای دیگه چه خبره و بچه ها رو چه سوژه هایی کار میکنن.
خوشحال می شم که همکاری کنین...

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دانشجوی کارشناسی ارشد( معماری-معماری) دانشگاه گیلانم. ورودی 88.
خیلی دوست دارم بدونم که تو دانشگاههای دیگه چه خبره و بچه ها رو چه سوژه هایی کار میکنن.
خوشحال می شم که همکاری کنین...

سلام اول ببخشید که اسپم میزارم تو تاپیکت.
من دارم میخونم برای ارشد.میشه بگی رتبه و درصد اسکیست چند بود که گیلان قبول شدی؟
میدونی برای شیراز قبول شدن باید رتبه چند باشه؟

principia1985

کاربر فعال
[FONT=&quot]کسی میدونه برای قبولی تو گرایش مطالعات معماری ایران دانشگاه شهید بهشتی باید چه رتبه ای آورد؟[/FONT]​

glamorous

عضو جدید
سلام
من خیلی دوست دارم برا ارشد انرژی یا تکنولوژی بخونم اما بعضی ها میگن علارغم اینکه اینا از رشته های تاپ دنیا هستن اما تو ایران به درد نمیخوره و در حال حاضر بازار کار نداره در آینده هم پیدا نمیکنه از شما میخوام راهنماییم کنید مخصوصا اگر رشته خودتونم همینه خیلی دوست دارم باتون آشنا بشم

http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12

علی3705

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز چند تا سوال دارم لطفا مرا راهنمایی کنید 1-من در حال حاضر لیسانس حقوق دارم ولی میخواهم کارشناسی ارشد مهندسی معماری شرکت کنم ایا بعد از فارق التحصیلی در کارشناسی ارشد معماری مشکلی از بابت شرکت در ازمون های نظام مهندسی (به خاطر اینه لیسانسم مرتبط نیست)پیدا نمی کنم 2-پذیرش درازمونهای نظام مهندسی به شکل است ایا هر کس حد نصاب خاصی را بدست اورد قبول میشود یا اینکه محدودیت تعدادنفرات وجود دارد مثلا بگن تهران سالی 1000نفر اگه این طور است لطفا تعداد پذیرش ازمون های نظام مهندسی در تهران را بنویسید 3-اصلا اگه توی ازمونهای نظام مهندسی قبول نشی به عنوان یک فوق لیسانس مهندسی معماری به چه مشاغلی میتوانیم مشغول شویم ودرامدت با کسی که توی ازمون نظام مهندسی قبول شده وسهمیه برگه دارد چه قدر فرق می کنه دراخر لطفا یک توضیح کلی در مورد بازار کار این رشته برام بنویسید - با تشکر از مهندسان و دانشجویان رشته مهندسی معماری​

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی جوابا میاد که رتبمون چنده؟ کارتای دانشگاه آزاد رو کی میدن؟

Afall

عضو جدید
سلام.من تازه از خواب زمستانی بیدار شدم...این راسته که تو آزمون آزاد چیزی تحت عنوان سوال منظر نداریم؟؟؟؟

samirarch2020

عضو جدید
پس كي نتيجه ها رو ميدن؟ بابا مگه ميخوان چي كاركنن؟!چهار تا درصد كه اينهمه كارنداره اخه.:mad:پارسه صبح امتحان ميداديم شب نتيجه ها ميومد.اخرشم رتبه ها مياد ميبينيم گند زديم،ميشينيم سر جامون:confused:من خيلي نگرانم.راستي كسي ميدونه رتبه هاي پارسه نسبت به رتبه هاي كنكور چه جوري هست؟يعني در واقع اين دو رابطه اي با هم دارن اصلا؟!اگه دارن چه طوريه؟

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که آرزو داشتیم رابطه ای داشته باشن ولی ظاهرا همه چی دارن بجز رابطه. پارسال که بچه ها داده بودن میگفتن تقریبا 4 برابر میشه رتبه پارسه تو کنکور ولی امسال فکر کنم 40 برابرم نشه
:w15:

البته رتبه مرحله اول بیشتر بار روانی داره تا نتیجه. مثلا اگه یکی 5% بیشتر زده باشه شاید رتبش 200 تا یا بیشتر بهتر بیاد ولی تو اسکیس 10% بیشتر بزنه کاملا جبرا میشه. در کل خدا عاقبتمونو بخیر کنه

samirarch2020

عضو جدید
مهم:تاريخ اعلام نتايج ارشد 89

مهم:تاريخ اعلام نتايج ارشد 89

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سال 1389 در 31 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: پس از اعلام نتیجه اولیه داوطلبان مجاز این آزمون می توانند نسبت به انتخاب رشته در خرداد ماه اقدام کنند.

دكتر سرورالدین افزود: نتایج نهایی آزمون در هفته اول شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.
وی گفت: در کنکور کارشناسی ارشد امسال حدود 12 درصد داوطلبان یعنی 45 تا 50 هزار نفر پذیرفته می شوند.
رئیس سازمان سنجش اظهار داشت: تعداد شرکت کنندگان در این آزمون نسبت به سال گذشته 100 هزار نفر بیشتر بود و کنکور در سلامت و امنیت كامل برگزار شد.

vahabi.hr

عضو جدید
دفتر چه شماره 2

دفتر چه شماره 2

سلام..
من تازه به جمع شما پیوستم...
یک خواهش دارم از شما واقعا تغاضا دارم که کمک کنید...من احتیاج به دفترچه شماره 2 ارشد معماری میگردم...
لطفا و بازم لطفا اینجا قرار بدین برای سال های 88و 87
قیسمت مجموع معماری رو می خواهم....متشکرم....

نسیم معمار

عضو جدید
سلام :)
من احتیاج به درصد دروس کنکور ارشد دارم:smile:
میشه درصدهاتون رو بهم بگید یابرام پیغام بگذارین؟؟؟؟؟؟؟
:redface:
ممنون

Seesteen

عضو جدید
سلام..
من تازه به جمع شما پیوستم...
یک خواهش دارم از شما واقعا تغاضا دارم که کمک کنید...من احتیاج به دفترچه شماره 2 ارشد معماری میگردم...
لطفا و بازم لطفا اینجا قرار بدین برای سال های 88و 87
قیسمت مجموع معماری رو می خواهم....متشکرم....

سلام.خوش اومدی:smile:
اینا دفترچه شماره دو 87 و 88. از 87 کل دفترچه اس .صفحه 65 معماریه..اما از 88 فقط قسمت معماریه.
http://depositfiles.com/files/87jnkdgy6
http://depositfiles.com/files/eahvsivn3

Seesteen

عضو جدید
دوستان لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه منو..
سوال اسکیس (طراحی شهری) پارسالو از کجا میتونم پیدا کنم؟ متن اصل سوال که سر جلسه دادن..
مرصی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا