آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
برا ی چی شرکت نکردی ؟ امسال همه شانس قبولی داشتن .
طراحی شهری هم یکی از دوستام شرکت کرده بود میگفت یه کم سخت بوده ولی مثل معماری شانسی نبوده . تکنولوژی هم که بچه ها شرکت کردن راضی بودن از سوالا .
راستش چون فکر ميکردم اطلاعات لازم را ندارم.منظورم برای ارشد نيست.کلاً فکر ميکنم هيچی بلد نيستم!!!!
طراحی شهری را واقعاً دوست دارم.منابعش هم جديده!مثلاً منابعی که معرفی ميکنن.هموناست فقط؟معماری که داشتم ميخوندم ديدم اينطوری نبوده

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش چون فکر ميکردم اطلاعات لازم را ندارم.منظورم برای ارشد نيست.کلاً فکر ميکنم هيچی بلد نيستم!!!!
طراحی شهری را واقعاً دوست دارم.منابعش هم جديده!مثلاً منابعی که معرفی ميکنن.هموناست فقط؟معماری که داشتم ميخوندم ديدم اينطوری نبوده
ارشد که اطلاعات نمیخواد ولی شما هم با توجه به پستایی که دیدم ازتون اتفاقا اطلاعات بالایی دارین مخصوصا زبانتون هم اگه اشتباه نکنم خوبه .
درباره طراحی شهری هم من راستش اطلاعات خیلی ندارم ولی سخته قبول شدنش .
یکی از دوستام پارسال رتبش شد 80 ولی تو اسکیس ناک اوت شد .

rozhann

مدیر بازنشسته
:w20:اینجوری که شما ها مینالین
پس خوش به حال خودم که با اونکه روز قبلش کارت گرفتم از سر جلسه رفتن انصراف دادم:w12:

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارشد که اطلاعات نمیخواد ولی شما هم با توجه به پستایی که دیدم ازتون اتفاقا اطلاعات بالایی دارین مخصوصا زبانتون هم اگه اشتباه نکنم خوبه .
درباره طراحی شهری هم من راستش اطلاعات خیلی ندارم ولی سخته قبول شدنش .
یکی از دوستام پارسال رتبش شد 80 ولی تو اسکیس ناک اوت شد .

مرسی.نميدونم.راستش جمع بندی که ميکنم به چيز خاصی نميرسم.در مورد طراحی شهری حق با شماست.چون همه منابعش جديده.زبانم خوب بود.ولی از بس تمرين نکردم خيلی موارد را فراموش کردم(البته کلاً) يکی را ميشناسم پارسال رتبش 50 شدولی قبول نشد.البته معماری.طراحی شهری هم يکی از دوستام پارسال آزاد قبول شد ولی نرفت.
آزاد چطوره؟

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز

مرسی.نميدونم.راستش جمع بندی که ميکنم به چيز خاصی نميرسم.يکی را ميشناسم پارسال رتبش 50 شدولی قبول نشد.البته معماری.طراحی شهری هم يکی از دوستام پارسال آزاد قبول شد ولی نرفت.
آزاد چطوره؟
مسلما ملی بهتره ولی با این شرایط آزاد هم خیلی خوبه .
میدونی متاسفانه چیزی که تو مملکت ما مهمه پارتی و مدرکه که اون هم مهم نیست از کجا باشه فقط باید باشه .

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلما ملی بهتره ولی با این شرایط آزاد هم خیلی خوبه .
میدونی متاسفانه چیزی که تو مملکت ما مهمه پارتی و مدرکه که اون هم مهم نیست از کجا باشه فقط باید باشه .
حق با شماست.برای من فقط سواد مهمه.مدرک مهم نيست. کسانی را ديدم که مدرک پايينتری دارن ولی سوادشون بالاتره!مرسی از راهنماييهاتون.

اميدوارم همه اونايی که زحمت کشيدن نتيجش را بگيرن

yalda33

کاربر فعال
شدیدا با نظرتون موافقم اگه واسه کسی سواد مهم باشه راههای بهتری هم واسه بدست اوردنش هست

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موندم این سوالای منظر از کجا اومده بود؟؟؟:surprised:
20 تا سواله با این منابع حتما باید از در و دیوار کوشک سوال بدن؟
از گلابچی هم که نگو...اصلا هیچی نداده بود
منم که اخر حافظه ام واسه تاریخ:D

در مورد طراحی شهری هم اسکیسش بسیار سختتر از معماریه
پیشنهاد میکنم وقتتنو هدر ندید...یکی از بچه های ما با رتبه 17 قبول نشد:(:razz:

در کل لعنت به این سیستم اموزشی :razz:

rozhann

مدیر بازنشسته
اشتباه کردی امتحان ندادی بازم میگم .
قبلا بهت گفتم
دانشگاه و کنکور هیچی جز استرس و خون دل خوردن نداره
من به این نتیجه رسیدم وقتی لیسانستو گرفتی و مدرک مهندسی ، دیگه خیلی از راهها برات بازه.
گرفتن مدرک بالاتر فقط برای تدریس توی دانشگاه خوبه.
وگرنه هرجا چه دولتی چه خصوصی بخوای کار کنی باید کار بلد باشی ،دیگه مدرک بالاتر بدردت نمیخوره.
من تصمیم گرفتم بجای اینکه وقتم رو صرف استرسهای بی نتیجه کنکور کنم دیگه برم دنبال کار یادگرفتن و پول دراوردن.

farshid_hashemi

عضو جدید
در جزوه ای که در اختیار بنده هست و با دستان مبارک جناب موسوی نگاشته شده....زنون تخلیه الکتریکی منظور شده. البته تو جزوه ی علی کرم هم قاطعانه نوشته زنون تخلیه است.
در هر حال لیزر اصلا نمی تونه لامپ باشه چون توانایی تاکید نقطه ای داره نه روشنایی محیط.:eek:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها... یه خیر خواه پیدا شه بیاد این تریدیه پایان نامه ی منو رایگان واسم بزنه!!یه عمر دعاش میکنم!!! خداوندا....جوانان مارا...
به خدا من اگه یه روز کاملا مسلط شم واسه چند نفر مجانی کار می کنم تا خوشحالشون کنم همه می دن بیرون آدم نمی دونه چه غلطی کنه!!! می دونم این حرفایی که زدم اکثریت غریب به اتفاق با گوشت و پوست و استخونتون درک کردین;):smile:الان دارین به حالم غصه می خورین که بدبخت چه حالی داره!!!

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها... یه خیر خواه پیدا شه بیاد این تریدیه پایان نامه ی منو رایگان واسم بزنه!!یه عمر دعاش میکنم!!! خداوندا....جوانان مارا...
به خدا من اگه یه روز کاملا مسلط شم واسه چند نفر مجانی کار می کنم تا خوشحالشون کنم همه می دن بیرون آدم نمی دونه چه غلطی کنه!!! می دونم این حرفایی که زدم اکثریت غریب به اتفاق با گوشت و پوست و استخونتون درک کردین;):smile:الان دارین به حالم غصه می خورین که بدبخت چه حالی داره!!!
برای کی میخوای ؟

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای کی میخوای ؟
برای این ترم یعنی تقریبا چهار ماه دیگه!!فردا میرم تمدیدش می کنم!!یعنی چون تا الان داشتم واسه ارشد می خوندم!!! از فردا کارشو باید شروع منم و تاا آخر ترم میشه دیگه؟ باید تموم کنم!!

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای این ترم یعنی تقریبا چهار ماه دیگه!!فردا میرم تمدیدش می کنم!!یعنی چون تا الان داشتم واسه ارشد می خوندم!!! از فردا کارشو باید شروع منم و تاا آخر ترم میشه دیگه؟ باید تموم کنم!!
موفق باشی

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی!! شما هم موفق باشی!!!اومدم پروفایلتو دیدم آخه تو خودت پایان نامه داری شیدا استار هم داده کارشو واسش بکشی اونوقت تو بیای به من کمک کنی؟:razz:
تازه یه پست دیگه هم داده بودم یه سوال کرده بودم بعد گفته بودم هر کی می دونه بگه بعد تو جواب داده بودی " من نمی دونم":smile:خوب مگه شما رو مجبور کردن!!!وا...

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry:
اره کاجه.... سوال مجاورت یادم نیست. حمزه .... من بد جووری ***م

پس من اسمشو درست بلد بودم:D دمش گرم منظرم منفی نمیشه:biggrin:

فرشید، الهه که شرط نبست ولی من با تو شرط میبندم 1 رقمی میشی. سر توسکان هم میبندم;)

عزیزان اگه جوابا اومدن آروم آروم بگین هول نکنیم:eek:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس من اسمشو درست بلد بودم:D دمش گرم منظرم منفی نمیشه:biggrin:

فرشید، الهه که شرط نبست ولی من با تو شرط میبندم 1 رقمی میشی. سر توسکان هم میبندم;)

عزیزان اگه جوابا اومدن آروم آروم بگین هول نکنیم:eek:
من شرط بستم مثلا... اگه من شکست خوردم میام زیر همه ی پست هات تشکر میزنم اگه تو شکست خوردی میای کرج یه شام مهمون میکنی!!!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شرط بستم مثلا... اگه من شکست خوردم میام زیر همه ی پست هات تشکر میزنم اگه تو شکست خوردی میای کرج یه شام مهمون میکنی!!!

دستت درد نکنه مرام میذاری :smile:

سوال یادمان کمونیست کار تاتلین رو چی زدین؟! عدم استفاده از چوب و فولاد و شیشه و بتن و آجر؟

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی!! شما هم موفق باشی!!!اومدم پروفایلتو دیدم آخه تو خودت پایان نامه داری شیدا استار هم داده کارشو واسش بکشی اونوقت تو بیای به من کمک کنی؟:razz:
تازه یه پست دیگه هم داده بودم یه سوال کرده بودم بعد گفته بودم هر کی می دونه بگه بعد تو جواب داده بودی " من نمی دونم":smile:خوب مگه شما رو مجبور کردن!!!وا...
:biggrin:
بابا شما که فضولی میکنی لااقل دقت کن . اینا که میگی مال خیلی وقت پیشه دمت گرم خواهر یه نگاه به تاریخشون هم مینداختی .
پایان نامم هم یه دو ماهی میشه تحویل دادم .
اونم معلوم نیست من تا 3 ، یا 4 ماه دیگه کجا باشم شاید اصلا زنده نباشم نمیتونم قولی بدم .
در مورد اون مورد قبلی هم عذر میخوام هدفم بود بیام کمک دیدم بلد نیستم گفتم لااقل یه چیزی بنویسم .:D

• Like
واکنش ها: raha

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
بابا شما که فضولی میکنی لااقل دقت کن . اینا که میگی مال خیلی وقت پیشه دمت گرم خواهر یه نگاه به تاریخشون هم مینداختی .
پایان نامم هم یه دو ماهی میشه تحویل دادم .
اونم معلوم نیست من تا 3 ، یا 4 ماه دیگه کجا باشم شاید اصلا زنده نباشم نمیتونم قولی بدم .
در مورد اون مورد قبلی هم عذر میخوام هدفم بود بیام کمک دیدم بلد نیستم گفتم لااقل یه چیزی بنویسم .:D
برادر من ، من نمی دونستم دیدن پروفایل بقیه فضولی محسوب می شه!!پس شما هم فضولی کردی!!! ایشالله زنده ای!!لطفا آقای mehran aaltoدیگه به پست های بنده کاری نداشته باشید!! با تشکر

آخرین ویرایش:

farshid_hashemi

عضو جدید
یه خبر خوب برای الهه66 : من مطمین نیستم هر چیزی امکان داره باشه. امیدتو از دست نده. ;)
من منظرو خراب کردم. امیدم فقط به زبانه:eek: و فنی(از درک و تاریخ هم قطع امید کردم):cry:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان اعتراضات که شروع نشده؟ معلومه دوباره یه گندی بالا اومده که انقدر طول میدن دادن جوابارو. یدونه کار درست نمیتونن انجام بدن اینا. اون از دفترچه سوالا که مال همه یکی بود و پاسخنامه ها متفاوت(!) اون از محتوای سوالا، اینم از جواب دادنشون. ما هم داریم قبل مرگ نهایی نم نم خودکشی میکنیم :)

من پارسال نیم روز فرهنگ نصویری خوندم، 2تاشو زدم. امسال 2 روز خوندم 3تاشو زدم! حتی به سوالای اونم رحم نکرده بودن همه دشخوار! کسی هست هر 6تاشو زدi باشه؟ البته غیر این دوستی که زبانشو ترکونده:)

مهم درکه تو درصدها. منظر هم ضریبش کمه و هم اختلافا کم. فوقش یکی 15% بیشتر بزنه با 1 سوال درک اختلافش جبران میشه.

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات معماری-معماری تیپ بندی نداشت. همه تیپ E بود. من شیراز، تهران و اهواز رو چک کردم همه یه ترتیب داشته.
سوالای دیروز تیپ بندی داشت اما زمان اشتباهی که زده بودند همه رو بدبخت کرد

آره معماری تیپ بندی نبود تو حوزه ما به جای 8 8.30 شروع کردن و 11 تحویل گرفتن. بچه ها شما زبان معماری رو چه طور زدین؟

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه جا 8.30 شروع شده. ولی تیپ بندی نبودنش خیلی بد بود. 3نفر داشتن از رو من میزدن. اگه همه همینکارو کنن کلی آدم الکی الکی رتبشون خوب میشه. اوج حق کشیه :(

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه جا 8.30 شروع شده. ولی تیپ بندی نبودنش خیلی بد بود. 3نفر داشتن از رو من میزدن. اگه همه همینکارو کنن کلی آدم الکی الکی رتبشون خوب میشه. اوج حق کشیه :(

من کاملا به پاسخ نامه بغل دستیم اشراف داشتم! فاصله صندلیا خیلی کم بود! بغل دستیم همه سوالای منظر که به نظر من خیلی سخت بود رو جواب داد این بود که من به این نتیجه رسیدم که همه رو از خودش زده و اصلا دیگه به پاسخ نامه ش نگاه نکردم!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاملا به پاسخ نامه بغل دستیم اشراف داشتم! فاصله صندلیا خیلی کم بود! بغل دستیم همه سوالای منظر که به نظر من خیلی سخت بود رو جواب داد این بود که من به این نتیجه رسیدم که همه رو از خودش زده و اصلا دیگه به پاسخ نامه ش نگاه نکردم!

همه که مثل تو نیستن، طرف هیچی نخونده بود پاشده اومده همه رو از رو یکی دیگه میزنه! من موندم وقتی نخونده چه انگیزه ای برای قبولی داره!
منظرم آره...غیر 5-6 تا بقیشو فکر کنم طراح سوالا هم بلد نبودن :D بچسب به درک استرس درک گرفتم امشب :)

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خبر خوب برای الهه66 : من مطمین نیستم هر چیزی امکان داره باشه. امیدتو از دست نده. ;)
من منظرو خراب کردم. امیدم فقط به زبانه:eek: و فنی(از درک و تاریخ هم قطع امید کردم):cry:
ببین همچین گفتی یه خبر خوب فکر کردم می خوای بگی صد در صد درست زدم!!!

آره خوب تو اون امتحان هر جوابی امکان داشت
در ضمن من می خوام ببینم اونجا حساب کتاب نداره مگه که یه جا هشت شروع کنن یه جا هشت و نیم؟ من اگه نیم ساعت اضافه داشتم اول دو تا دختر بغل دستیم رو که از بیکاری با هم درد و دل می کردن رو خفه می کردم بعد چهار پنج تا سوال زبان اضافه می زدم حداقل!!
این نوع برگزاری آزمون به این مهمی تاسف باره!!

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اونیکه 8 شروع میکنه تا 10.30 وقت داره و اونیکه 8.30 تا 11 دیگه. شما 8 شروع کردین مگه؟

البته من شنیدم دخترا سر تکنولوژی 20 دقیقه بیشتر نشسته بودن. خیلی مزخفه جدا کرده حوزه های امتحانی دختر و پسر. شرایط برای همه باید یکی باشه دیگه.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اونیکه 8 شروع میکنه تا 10.30 وقت داره و اونیکه 8.30 تا 11 دیگه. شما 8 شروع کردین مگه؟

البته من شنیدم دخترا سر تکنولوژی 20 دقیقه بیشتر نشسته بودن. خیلی مزخفه جدا کرده حوزه های امتحانی دختر و پسر. شرایط برای همه باید یکی باشه دیگه.

شماها چرا اجازه دادین بقیه از رو شما بزنن خوب غیر مستقیم یه جور خم میشدین رو برگه هاتون !!
راستش من اصلا حواسم به دیگران نبود ببینم کی داره چی کار میکنه انقدر مبهوت سوال های زیبا شده بودم که ... فقط یه ساعت آخر دیگه جونم به لبم اومد دو تا دختر بغل دستیم هی می گفتن نمیشه برگه هارو بگیرین بریم خونمون حوصلمون سر رفت!! بعد شروع کردن به دردو دل کردن با هم!!به خدا شعور هم بد چیزی نیست!! یی نیست به اینا بگه شما برای خنده اومدین یه عده 7 ماه شبانه روزشونو گذاشتن اومدن اینجا نشستن!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا