آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه اونایی که کلی زحمت کشیدن.
زیاد نگران نباشید هر سال همینه من امسال سومین سال پیاپی که دارم کنکور می دم و متوجه شدم چه خوب که نخوندم!من 2 سال رو واقعا خوندم و هر دو سال یکی با 7 فاصله تا قبولی شهر خودم و یکی با 5 فاصله .هر دو سال هم سوالا شوکم کرد امسال هم اگه خونده بودم فقط زبان رو ممکن بود بیشتر بزنم وگرنه باقی رو همین جوری می زدم شک ندارم.چون منابعی که من می خونم با منابع کنکور متفاوته.پس بچه ها زیاد نگران نباشین این اتفاق هر ساله و اونایی که یه مقدار قدرت ریسکشون بالاتره و مقدار زیادی شانس باهاشونه یا با عالم بالا که همون طراحاست ارتباط دارن رتبه های پایینی میارن و اونایی که خودشونن و خداشون متوسط می شن.پس وقتتون رو تلف نکنین برا کنکور اینو به عنوان یه کوچیکتر ازم قول کنین که آخرش می شین مثله من که چرا 2 سال از زندگیتونو وقف کنکور کردین در صورتی که انقدر اطلاعات وجود دارن که منتظرن شما کسبشون کنین و باعث استرس هم نمی شن و فقط باعث می شن شما معمار خوبی باشین.
موفق باشید

آخه کدخدا باید یه فکری کرد!!!! جدا!!! جمع شیم یه اعتراضی بکنیم!!! آخه اینطوری که نمیشه... . ما کلا ملت تو سری خوری هستیم و عادت کردیم به تحمل کردن و گذشتن!!!!آخه چرا من قید شرکت تو ارشد رو بزنم اون طراحی که نمی دونم با چه انگیزه ای میاد این سوالای به درد نخورو میده و با عمر و وقت جوونای مردم بازی میکنه باید قید طراحیو بزنه!!!
من میدونم آدمای با نظر من خیلیا هستند ولی هیچکس به قول خودشون حوصله ی دردسر ندارن!!!اگه یه راه آسون باشه معمولا همه همکاری میکنن ولی اومدن و جمع شدن معمولا آدماا به هم اااعتماد نمی کنن!!!می دونین که چی میگم!!!
همچین نوشتم کدخدا باید یه فکری کرد انگار یه روستای کوچیک مشکل محلی پیدا کرده!!!!!!!

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا درک کجاش خوب بود؟! همه رو از تخیلشون داده بودن! هیچ پیش زمینه ای نداشت. جواب مگس کش پروفیل I شکل بود دیگه؟:دی اون طبقات هم که دقیقش میشد 5 و نیم طبقه که من 5 زدم. اگه 7 جواب بدن واقعا خاک بر سرشون....

سوالای تاریخش هم از منابع نداده بودن! باید اکثر سوالا از منابع معمول باشن یه چند تا هم خارج اون برای ایجاد اختلاف بین رتبه ها. ولی تعداد سوالای مزخرفش بیش از حد بود این سری. این چه سوالیه که کدامیک از دو مکتب هنری نفاوتشون بیشتره؟! دیکانستراکشن و های تک - فوتوریسم و اکسپرسیونیسم و ... اینم شد سوال؟! من هرچی در مورد این مکاتب هست رو خوردم ولی این اصلا معنی نداره که کدوم تفاوتشون بیشتره! طراح سوال کی بوده خدا میدونه...

من مرمت شرکت کردم ولی فقط برای تفریح. چیزی نخونده بودم ولی انقدر آسون بود مطمئنم اگه 2 هفته میخوندم قبول میشدم! کسی نمیخونه که مرمتو...بس که رشته جذابیه!

m alireza

عضو جدید
با سلام خدمت بروبچ
من با اينكه متوسط خ.نده بودم ولي معلوم بود كه تاريخ خيلي سخت بود راستي كي خبر داره كليد آزمونو كي مي دند.موفق باشيد;)

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا درک کجاش خوب بود؟! همه رو از تخیلشون داده بودن! هیچ پیش زمینه ای نداشت. جواب مگس کش پروفیل I شکل بود دیگه؟:دی اون طبقات هم که دقیقش میشد 5 و نیم طبقه که من 5 زدم. اگه 7 جواب بدن واقعا خاک بر سرشون....

سوالای تاریخش هم از منابع نداده بودن! باید اکثر سوالا از منابع معمول باشن یه چند تا هم خارج اون برای ایجاد اختلاف بین رتبه ها. ولی تعداد سوالای مزخرفش بیش از حد بود این سری. این چه سوالیه که کدامیک از دو مکتب هنری نفاوتشون بیشتره؟! دیکانستراکشن و های تک - فوتوریسم و اکسپرسیونیسم و ... اینم شد سوال؟! من هرچی در مورد این مکاتب هست رو خوردم ولی این اصلا معنی نداره که کدوم تفاوتشون بیشتره! طراح سوال کی بوده خدا میدونه...

من مرمت شرکت کردم ولی فقط برای تفریح. چیزی نخونده بودم ولی انقدر آسون بود مطمئنم اگه 2 هفته میخوندم قبول میشدم! کسی نمیخونه که مرمتو...بس که رشته جذابیه!
موافقم!! درک که سوالای سالهای پیش هم همین آش و همین کاسه است... کلا طراح آزاده سوال های تشکیل شده تو مغز شخص اکتیوش رو از بچه های مردم بپرسه میانگین بگیره ببینه مردم نظرشون چیه!!!
اون سوال مقدار تضاد روالبته من زدم نئوکلاسیسم و رمانتیسم!!چون به نظرم مدرن و پست مدرن ضد نیستند منتقد همند!! های تک و دیکانستراکشن هم مشکلی با هم ندارن!!!فوتوریسم و اکسپرسیونیسم هم باز به نظر من دو تا چیز متفاوتند و ضد نیستند!!! این برداشت من بود. حالا نمی دونم درسته یا نه!!! حالا ممکنه اون نئو که جلوی کلاسیسمه نکته انحرافیش بوده باشه و اشتباه زده باشم!!

تبسم

عضو جدید
سلام بچه ها من هم گیجم هم حالم گرفته اصلا توقع همچین امتحانی نداشتم احساس بی سوادی کردم ناجور سوالا چرا اینجوری بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واقعا باید چیکار کنیم ؟

کدخدا

مدیر بازنشسته
آخه کدخدا باید یه فکری کرد!!!! جدا!!! جمع شیم یه اعتراضی بکنیم!!! آخه اینطوری که نمیشه... . ما کلا ملت تو سری خوری هستیم و عادت کردیم به تحمل کردن و گذشتن!!!!آخه چرا من قید شرکت تو ارشد رو بزنم اون طراحی که نمی دونم با چه انگیزه ای میاد این سوالای به درد نخورو میده و با عمر و وقت جوونای مردم بازی میکنه باید قید طراحیو بزنه!!!
من میدونم آدمای با نظر من خیلیا هستند ولی هیچکس به قول خودشون حوصله ی دردسر ندارن!!!اگه یه راه آسون باشه معمولا همه همکاری میکنن ولی اومدن و جمع شدن معمولا آدماا به هم اااعتماد نمی کنن!!!می دونین که چی میگم!!!
اتفاقا من سرم درد می کنه برا درد سر ولی پیشنهادم اونیه که گفتم اینا طراحن و جوابشون به شما این خواهد بود که کارشناسی ارشد منبع نداره و از هر جایی می تونن سوال بدن.پس بچسب به زندگیت یه کم کار کن پولتو جم کن برو اون ور آبها و درست رو ادامه بده چون قطعا می شه و می تونی می ترسم حرف بزنم پس سکوت می کنم ولی مطمئن باش سکوتم از رضایت نیست .
زندگیتو وقف ارشد نکن ، ارشد مگه نمی خوای برا زندگی بهتر؟ من بهت قول می دم از نظر اطلاعات توی ارشد توی هیچ کدوم از دانشگاه های ایران چیزه جدیدی بهت یاد نمی دن شک نکن اگه قبول شدی که راهتو برو اگه هم نه بازم راهتو برو نذار زمان تلف شه این جوونی و انرژیت خیلی نمی مونه.:gol:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام به همه اونایی که کلی زحمت کشیدن.
زیاد نگران نباشید هر سال همینه من امسال سومین سال پیاپی که دارم کنکور می دم و متوجه شدم چه خوب که نخوندم!من 2 سال رو واقعا خوندم و هر دو سال یکی با 7 فاصله تا قبولی شهر خودم و یکی با 5 فاصله .هر دو سال هم سوالا شوکم کرد امسال هم اگه خونده بودم فقط زبان رو ممکن بود بیشتر بزنم وگرنه باقی رو همین جوری می زدم شک ندارم.چون منابعی که من می خونم با منابع کنکور متفاوته.پس بچه ها زیاد نگران نباشین این اتفاق هر ساله و اونایی که یه مقدار قدرت ریسکشون بالاتره و مقدار زیادی شانس باهاشونه یا با عالم بالا که همون طراحاست ارتباط دارن رتبه های پایینی میارن و اونایی که خودشونن و خداشون متوسط می شن.پس وقتتون رو تلف نکنین برا کنکور اینو به عنوان یه کوچیکتر ازم قول کنین که آخرش می شین مثله من که چرا 2 سال از زندگیتونو وقف کنکور کردین در صورتی که انقدر اطلاعات وجود دارن که منتظرن شما کسبشون کنین و باعث استرس هم نمی شن و فقط باعث می شن شما معمار خوبی باشین.
موفق باشید
باهات موافقم:razz:

همچین نوشتم کدخدا باید یه فکری کرد انگار یه روستای کوچیک مشکل محلی پیدا کرده!!!!!!!

میخوای یه کار بکنیم...هممون تفنگ بدست بگیریم بریم جلو سنجش هرکی ازش بیرون اومد بزنیمش ...شاید طراح سوالام یکی ازونا باشه:razz:

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا من سرم درد می کنه برا درد سر ولی پیشنهادم اونیه که گفتم اینا طراحن و جوابشون به شما این خواهد بود که کارشناسی ارشد منبع نداره و از هر جایی می تونن سوال بدن.پس بچسب به زندگیت یه کم کار کن پولتو جم کن برو اون ور آبها و درست رو ادامه بده چون قطعا می شه و می تونی می ترسم حرف بزنم پس سکوت می کنم ولی مطمئن باش سکوتم از رضایت نیست .
زندگیتو وقف ارشد نکن ، ارشد مگه نمی خوای برا زندگی بهتر؟ من بهت قول می دم از نظر اطلاعات توی ارشد توی هیچ کدوم از دانشگاه های ایران چیزه جدیدی بهت یاد نمی دن شک نکن اگه قبول شدی که راهتو برو اگه هم نه بازم راهتو برو نذار زمان تلف شه این جوونی و انرژیت خیلی نمی مونه.:gol:
دقیقا . گل گفتی آقا سعید :gol:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
این چیزا تو معماری هست ...یعنی سلیقه ای برخورد کردن و کنکوری با کمترین استاندارد برگزار کردن...سوالهای من در آوردی...اطلاعات بدرد نخور....که خیلیاش تو اجرا اصلا به چشم نمیاد هیچ اجرا هم نمیشه....شمارو که نمیدونم ولی من امیر کبیر بودم سوالا با بغل دستیام هیچ فرقی نمیکرد همه یه کد بودیم...دوستمم دانشگاه آزاذ افتاده بودم همینطور...جالبیش اینجاس که می گفت یه نفر تست میزده به بقیه هم می گفته مراقب هم هیچ کاری نداشته!!!!:eek:نتیجه گیری اخلاقی...آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته...نتیجه گیری فنی...طرح این سوالا خلاقیت اساتید طراح رو میرسونه!..عکس نتیجه گیری فنی....خلاقیت با خلاقیت فرق فوکوله:confused: در راستای این نتیجه گیری ها باید گفت:وای به روزی که ببندد نمک ،حمله با نارنجک به خانقاه،حقیقتا هنر نزد ایرانیان است

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهات موافقم:razz:

میخوای یه کار بکنیم...هممون تفنگ بدست بگیریم بریم جلو سنجش هرکی ازش بیرون اومد بزنیمش ...شاید طراح سوالام یکی ازونا باشه:razz:
چرا جنگ و تفنگ؟؟؟؟ جماعتی که اعتراض دارن همه تفنگ می گیرند دستشون؟؟؟؟!!میشینن فکر میکنن میبینن اگه اکثریت با اون هاست یه فکری میکنن!! ولی مطمئن باش فکرشون تفنگ نیست!!;)

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونیکه گفتی 600 میشد جوابش. اختلاف دما مهمه، سانتیگراد و کلوین هم فرق نمیکنه از نظر میزان اختلاف. همشو باید در هم ضرب میکردی فقط.

آی گفتی من آکوستیک و نورو یجوری خونده بودم که هرچی بیاد میزنم ولی چه سوالای مزخرفی اومد! البته هر 4تاشو زدم ولی فقط نور نیمه مستقیمو مطمئنم فعلا. تو کل کتاب غیابگلو در مورد همچین مزخرفاتی که داده بودن چیزی نبود. خب خواهر من یا کتاب نده یا اگه میدی از تو اون سوال بده :دی

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
چرا جنگ و تفنگ؟؟؟؟ جماعتی که اعتراض دارن همه تفنگ می گیرند دستشون؟؟؟؟!!میشینن فکر میکنن میبینن اگه اکثریت با اون هاست یه فکری میکنن!! ولی مطمئن باش فکرشون تفنگ نیست!!;)
میدونم شوخلوخ کردم:Dاما اینو بدون جماعتی که حرف نبفهمه برا اعتراض با جمع شدن هیچ اتفاقی نمیفته نمونه هاشو از انتخابات به بعد دیدید دیگه.... نمیدونم خبر داری تو این دانشگاه های به اصطلاح معروف وطنی اساتید خودشونو کمتر از انیشتین نمیدونن و چجوری زیر همو خالی میکنند و...خیلی چیزا دیگه.....من که دارم یواش یواش از معماری زده میشم

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونیکه گفتی 600 میشد جوابش. اختلاف دما مهمه، سانتیگراد و کلوین هم فرق نمیکنه از نظر میزان اختلاف. همشو باید در هم ضرب میکردی فقط.

آی گفتی من آکوستیک و نورو یجوری خونده بودم که هرچی بیاد میزنم ولی چه سوالای مزخرفی اومد! البته هر 4تاشو زدم ولی فقط نور نیمه مستقیمو مطمئنم فعلا. تو کل کتاب غیابگلو در مورد همچین مزخرفاتی که داده بودن چیزی نبود. خب خواهر من یا کتاب نده یا اگه میدی از تو اون سوال بده :دی
مگه همون خواهر طراح سواله؟
نیمه مستقیم رو هم خوش به حالت از کجا خوندی!! من تا حالا با این نماد برجورد نکرده بودم!!! می دونستم یا مستقیمه یا نیمه!!!

آخرین ویرایش:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال

از کجا معلوم طراح غیابکلو بوده؟ سالهای قبل که اون بود بد نبود تست ها....البته عالمان دانند

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره نور و صدا رو غیابگلو و غفاری میدن. بچه ها میگفتن تو تکنولوژی همش کره بوده سوالای نور و صدا ولی مال معماری ماشالله مفهومی بودن بقول خودشون :))
فقط اعصابمون خورد میشه...

یعنی میگی اختلاف 10 درجه کلوین و 10 درجه سانتیگراد فرق داره؟ نداره دیگه. تو فیزیک دبیرستانم بود. اون نیمه مستقیم هم تو جزوه همین خواهرمون بود....اینا مهم نیست من حتی سر اون سوال ادکا هم شک دارم. شما طرف صلبشو ادکا در نظر گرفتین؟...درک مهمه. هرکی درکش خوب بیاد رتبش خوب میشه.

آخرین ویرایش:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونم شوخلوخ کردم:Dاما اینو بدون جماعتی که حرف نبفهمه برا اعتراض با جمع شدن هیچ اتفاقی نمیفته نمونه هاشو از انتخابات به بعد دیدید دیگه.... نمیدونم خبر داری تو این دانشگاه های به اصطلاح معروف وطنی اساتید خودشونو کمتر از انیشتین نمیدونن و چجوری زیر همو خالی میکنند و...خیلی چیزا دیگه.....من که دارم یواش یواش از معماری زده میشم
:razz: باید یه فکری کرد!!!! من نمی خوام خار و خفیف و ضعیف زندگی کنم!!!:warn:بابا این چه مملکتیییییییییییههههههههه!!خدااااا............آخه مگه من چه گناهی کرده بودم که باید جایی زندگی کنم که هیچ وقت نتونم اعتراض کنم!!!:cry:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان مهمه ولی وقتی خیلی سخته درصدا به هم نزدیک میشن. من تو پارسه مثلا 70 میزدم، یکی که ضعیفتر بود 40 میزد. 30% اختلاف می افتاد. ولی الان فوقش من 40 بزنم اونم 30 میزنه، اختلاف میشه 10%. بیش از حد سخت بود زبانش. شما فرهنگ تصویری ها رو زدین؟ من 3تاشو فقط زدم با اینکه 2 روز خونده بودم فرهنگ تصویریو :)

نگران نباشین زیاد، اصل کار(این دیگه اصل اصلشه ها:)) اسکیسه که کلا مونده...وای چند ماه دیگه دوباره روز از نو! :((

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان مهمه ولی وقتی خیلی سخته درصدا به هم نزدیک میشن. من تو پارسه مثلا 70 میزدم، یکی که ضعیفتر بود 40 میزد. 30% اختلاف می افتاد. ولی الان فوقش من 40 بزنم اونم 30 میزنه، اختلاف میشه 10%. بیش از حد سخت بود زبانش. شما فرهنگ تصویری ها رو زدین؟ من 3تاشو فقط زدم با اینکه 2 روز خونده بودم فرهنگ تصویریو :)

نگران نباشین زیاد، اصل کار(این دیگه اصل اصلشه ها:)) اسکیسه که کلا مونده...وای چند ماه دیگه دوباره روز از نو! :((
ا... تو هم پارسه می رفتی؟;) منم میرفتم بالاخره واسه آزاد آزمون گذاشت یا نه؟آخه خیلی به زبانم اعتماد داشتم!!! تو دو روز خوندی من جمعا دو ماه کامل!!قبل هم کلاس می رفتم!!!
تو پارسه هیچ وقت وقت کم نیاوردم ولی اینجا آوردم!!
دیگه گذشت!!!کاری هم نمیشه کرد من وجدانی تا اونجا که در توانم بود با علاقه و با هدف یادگیری واقعی نه برای کنکور خوندم برای خودم خوندم...دیگه بقیش با خدا!!!:smile::)
راستی برای اسکیس می خوای کلاس بری؟ من اسکیس صفرم!!:confused::surprised:
فکر کردم سریع نتایجو اعلام می کنن که بفهمیم قبول شدیم یا نه که بریم کلاس یا نه!!!از کجا بهمیم اصلا من نمی دونم قبول میشم یا نه؟
از کی کلاس ها رو میشه ثبت نام کرد؟ تو کجا می ری؟ در چه حد اسکیس بلدی؟کدوم شهری؟تا کنکور تموم میشه که بشه مطمئن بود که این کاره شدیم یا نه!!!؟؟؟؟:smile::)
ببخشید همین گل در دسترس بود که واست فرستادم در قبال این همه سوال که می خوای جواب بدی!!! بگیر:gol:
راستی اینو بگم دیشب تا ساعت 3 خوابیدم دیگه خوابم نبرد. خیلی سعی کردم چون خواب خیلی مهمه ولی متاسفانه همش یه فکرایی میومد تو ذهنم!! مغزم کلید کرده بود. اسم خرپای پرات یادم نمیومد!! کل شب فکر می کردم اسم این خرپا که واسه دهنه حداکثر 30 متر استفاده میشه چیه!!!اعصابم بهم ریخته بودااا!!صبح پاشدم ورزش کردم که سر جلسه خوابم نگیره!!راه حل خوبی بود به کسایی که صبح پا میشن حس می کنن کم خوابیدن یا خسته اند این پیشنهادو می کنم!!راستی شب اسمش یادم اومد!!
شب همگی بخیر!!خوب بخوابید!!اولین شب آرامش!!!!:warn:

5967

عضو جدید
چه کردین با این قول بی چیز و دم؟!

چه کردین با این قول بی چیز و دم؟!

سوالا به نظر من داره به سمت بازار کتاب سوق پیدا میکنه
سوالا رو په جور میدن تو منابع نباشه تا بگردن دنبالش،مثل تاریخ پارسال کتاب پست مدرنیته چندین بار تجدید چاپ شد.اگوستیک قیبگلو و....
کتاب های گلابچی هم تو ماه اول بعد چاپ نایابه!!
متاسفانه با تمام احترامی که واسه اساتید طراح قایلم باید بگم واقعا متاسفم براتون !!
این وسط هزاران ساعت نفر هدر میره واسه یه مشت محفوظات واراجیفی که از کتاب های قرن 19 و20 م نویسنده های دست چندم ....فرهنگیا!!دزدیه شده
ماشالله دوره دوره مونتازه !!!!
اوستاهای قلابی!که مدرک خوبتون کردانه!!از دست ما فعلا کاری بر نمیاد ،خدا جوابتونو بده!!!!!!!!!
و مارو به روزگار فلاکتبارتون دچار نکنه!!!:mad:

5967

عضو جدید
بابا
بعد6ماه(البته بجز پارسال) اراجیف خونی !چرت وپرت های این.......:mad:چیز........چیزا!
بعد کنکور حالم از خودم بهم می خورد که بعد اینهمه خر خونی(این یه اعترافه)!چه طور شد اینقدر گیج ویجی به سوالا جواب بدم!
حالا که اومدم pmهاتونو خوندم خودمو یادم رفت!!واقعا چقدر بیچاره ام که تو کشوری زندگی میکنم که با پاک ترین ارزشمند ترین نیرو هاش(جونایی مثل شما) اینجوری برخورد میکنه.
واقعا میسوزم!!!!!خدا نسل استاد !!نه دزد هایی مثل اینا رو برداره
جناب سیبچی!!با روضه و دعای عاشورا نمیشه رفت بهشت بخداشما سزاوارتر از دزدی که ازدیوار یه نفر واسه تامین نان شب بچه اش بالا میزه برای قطع یدید!!

avayestan

کاربر بیش فعال
سلام به دوستان خوبم. راستش فک میکنم تنها علاقه کافی نیست قوی بودن پایه مهمتره تا تو رشته ای که دوست داری موفقتر باشی . میخواستم بدونم من که مدرک لیسانس ریاضی دارم بهتره واسه قوی شدن پایه ام ، مدرک فوق دیپلم معماری بگیرم بعدش واسه ارشد امتحان بدم یا اینکه بهتره تو کنکورکاردانی به کارشناسی معماری شرکت کنم اصلا میشه با مدرک لیسانس واسه کنکور کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کرد؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
پستهای همتون رو خوندم خیلی از وضع سوالا و کنکور ناراضی بودین اشکال نداره دیگه درصدا میاد پایین و نتایج خیلی فشرده میشه
امیدوارم همتون به هدفی که از قبل داشتین برسین.:gol:
من که هر وقت خواستم کنکور بدم میخام برای مدیریت بخونم تو این تاپیک کسی رو ندیدم که برای مدیریت امتحان داده باشه
راستی بچه ها من از الان میخام زبان بخونم هم عمومی و هم تخصصی زبانمم ضعیفه چی بخونم.لطفا راهنماییم کنین.

rozhann

مدیر بازنشسته
خسته نباشین:gol:
خسته نباشین مهندسین گرام:gol:
بابا ولش کنین ، هرچی بود تموم شد.یکم با ارامش استراحت کنین و اماده بشین برا اسکیس. :)
از زمان اعلام نتایج تا کنکور اسکیس فقط حدود 47 روز وقت دارین.
انرژیتون رو نگه دارین.

ایشالا همه قبولین ولی اگه خداینکرده نشدین همه برین تو فکر سهمیه 20درصدی.:D
اگه برنامه ریزی نکنین،سال دیگه وضع بدتر میشه.:biggrin:

5967

عضو جدید
سلام به همگی
پستهای همتون رو خوندم خیلی از وضع سوالا و کنکور ناراضی بودین اشکال نداره دیگه درصدا میاد پایین و نتایج خیلی فشرده میشه
امیدوارم همتون به هدفی که از قبل داشتین برسین.:gol:
من که هر وقت خواستم کنکور بدم میخام برای مدیریت بخونم تو این تاپیک کسی رو ندیدم که برای مدیریت امتحان داده باشه
راستی بچه ها من از الان میخام زبان بخونم هم عمومی و هم تخصصی زبانمم ضعیفه چی بخونم.لطفا راهنماییم کنین.[/

1-به این سایت ها سر بزن توش هر چی بخوای هست
2-تو قسمت نظراتش هم حتما سر بزن
3-کلاس های جهاد رو برو
4-واسه زبان حتما از الان شدید بخون،میتونی با504 شروع کنی اگه برات مشکله cdبا بخون،اگه باز نتونستی با عمومی پیام نور
امیدوارم مختصر ومفید باشه، جوابم!

QUOTE]
http://www.projectmanagement7.blogfa.com/
http://www.technologymemari.blogfa.com/

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کردم سریع نتایجو اعلام می کنن که بفهمیم قبول شدیم یا نه که بریم کلاس یا نه!!!از کجا بهمیم اصلا من نمی دونم قبول میشم یا نه؟
از کی کلاس ها رو میشه ثبت نام کرد؟ تو کجا می ری؟ در چه حد اسکیس بلدی؟کدوم شهری؟تا کنکور تموم میشه که بشه مطمئن بود که این کاره شدیم یا نه!!!؟؟؟؟:smile::)
ببخشید همین گل در دسترس بود که واست فرستادم در قبال این همه سوال که می خوای جواب بدی!!! بگیر:gol:

مجاز که حتما میشی. بستگی به اسکیست داره. منم فوق العاده ضعیفه اسکیسم متاسفانه:surprised: این کلاسا تا اونجا که میدونم همه مدلش هست. از چند ماهه گرفته تا چند روزه:biggrin: من تبریزم. احتمالا بیام تهران برای کلاس صدیق یا احسان طایفه ثبت نام کنم.

وقت خوبی داریم ولی متاسفانه تا یه مدتی حسش نمیاد. کلی خسته شدیم واسه نظریش باید 2-3 ماه استراحت کنیم دیگه:redface: البته این دوستمون نمیدونم 47 روز رو از کجا گفتن ولی فکر کنم حدود 2برابرش وقت داریم بعد اومدن رتبه ها. چون نتایج وسط اردیبهشت میاد، اسکیسم که وسطه مرداده. میشه حدودا 3 ماه. حالا یه 10 روز کمتر میشه 80 روز:smile:

ممنون:gol:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالا به نظر من داره به سمت بازار کتاب سوق پیدا میکنه
سوالا رو په جور میدن تو منابع نباشه تا بگردن دنبالش،مثل تاریخ پارسال کتاب پست مدرنیته چندین بار تجدید چاپ شد.اگوستیک قیبگلو و....
کتاب های گلابچی هم تو ماه اول بعد چاپ نایابه!!

کاش اینطوری بود دوست من. لااقل اگه منبع داشته باشه میخونیم و فرق اونیکه خونده و نخونده معلوم میشه. ولی سوالای امسال خیلیاشون بی منبع بودن. طرف مقاله ای چیزی خونده ازش سوال میده...همین آکوستیک که گفتی مثال خوبی بود. من کتاب غیابگلو رو خونده بودم(فقط برای 2تا سوال!) ولی هیچ کدوم از تو اون نبودن! منظرش هم که ماشالله همه تخیلی. دیگه تاریخ هم اونجوری شده بود. وقتی اینجوری میشه رتبه ها خیلی نزدیک میشه و شانس هم تاثیرش دو چندان.

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجاز که حتما میشی. بستگی به اسکیست داره. منم فوق العاده ضعیفه اسکیسم متاسفانه:surprised: این کلاسا تا اونجا که میدونم همه مدلش هست. از چند ماهه گرفته تا چند روزه:biggrin: من تبریزم. احتمالا بیام تهران برای کلاس صدیق یا احسان طایفه ثبت نام کنم.

وقت خوبی داریم ولی متاسفانه تا یه مدتی حسش نمیاد. کلی خسته شدیم واسه نظریش باید 2-3 ماه استراحت کنیم دیگه:redface: البته این دوستمون نمیدونم 47 روز رو از کجا گفتن ولی فکر کنم حدود 2برابرش وقت داریم بعد اومدن رتبه ها. چون نتایج وسط اردیبهشت میاد، اسکیسم که وسطه مرداده. میشه حدودا 3 ماه. حالا یه 10 روز کمتر میشه 80 روز:smile:

ممنون:gol:
سلام دوست عزیز
متاسفانه باید بگم که امتحان اسکیس اواخر تیر ماهه (سال 88 امتحان عملی معماری و منظر 25تیر بود)و فاصله اعلام رتبه ها تا امتحان عملی خیلی زیاد نیست.پس از الان به فکر باشید و استراحت رو بیخیال بشین که وقت برای استراحت کردن همیشه هست.

آخرین ویرایش:

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
راستش من امسال شرکت نکردم.يعنی مقاومت کردم:D.فکر ميکردم اطلاعات لازم برای ارشد را ندارم.به خاطر همين اصلاً دفترچه را نگرفتم.من طراحی شهری يا تکنولوژی رو دوست دارم.فقط ميخوام ياد بگيرم.با اين اوصاف انگار اگه وقت نذارم بهتره!اين دوتا گرايش چطوری بود؟

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
راستش من امسال شرکت نکردم.يعنی مقاومت کردم:D.فکر ميکردم اطلاعات لازم برای ارشد را ندارم.به خاطر همين اصلاً دفترچه را نگرفتم.من طراحی شهری يا تکنولوژی رو دوست دارم.فقط ميخوام ياد بگيرم.با اين اوصاف انگار اگه وقت نذارم بهتره!اين دوتا گرايش چطوری بود؟
برا ی چی شرکت نکردی ؟ امسال همه شانس قبولی داشتن .
طراحی شهری هم یکی از دوستام شرکت کرده بود میگفت یه کم سخت بوده ولی مثل معماری شانسی نبوده . تکنولوژی هم که بچه ها شرکت کردن راضی بودن از سوالا .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا