آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امسال می خوام کنکور ارشد بدم
می خوام ببینم زمانیکه که نتایج اولیه رو اعلام کردن اگه از اون موقع بخوام برم کلاس اسکیس ( اصلا تا حالا کار دست نکردم ولی استعداد و انگیزه ام و ... بد نیست) واسه امتحان اسکیس امید قبولی می تونم داشته باشم یا نه؟
واقعیتو بگید ...من تحمل شنیدنشو دارم:cry:
راستی کسی تو کرج کلاس خوب واسه اسکیس سراغ داره؟ لطفا اگه دارید آدرس یا تلفنش رو واسم بذارید...خوشحال می شم!:)

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی یه چیز دیگه معمولا کلاس ها از نظر زمانی چطور برگزار می شن؟
منظورم اینه که معمولا کلاس ها از چه ماهی شروع می شن؟ یعنی جلسه اولشون معمولا کیه؟
و در هفته چند روز هستند و هر روز چند ساعت؟ (تو رو خدا نگید که هر استادی یه جوره و شاید یه وقت تو کرج باشه یه وقت نه و شانسته و ...که این یکی تحملش خیلی سنگینه ولی من بازم تحمل می کنم تا زیر این فشارای بی امان زندگی ... ای زندگی :cry:;)
یه کلاس ثابت تو کرج که جلسه ی اولش بعد از اعلام اسامی باشه و خوب باشه و منو به امتحان برسونه سراغ دارید؟( انگیزه ام قویه و تلاشمو تو کلاسا واقعا می کنم)

farvahar82

عضو جدید
برادر، امید اسکییس منظرش خوبه اما معماری ..........متوسط...غیر از اینایی که تبلیغ میکنن کسای دیگه ای هم هستن کارشون خوب باشه فقط یه سوال برام پیش اومده اینه که مگه 2 سال نی که کنکور رسم فنی شده چرا همه در به در دنبال کلاس اسکیسن؟
یعنی چی کنکور رسم فنی شده؟مگه الان چیا می خوان سر جلسه؟

farvahar82

عضو جدید
بچه ها کسی از سطح علمی دانشگاه ازاد دوبی خبر داره؟چند ساله ارشد معماری اورده؟فکر می کنید به خرجش بیارزه؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام....دو حالت بیشتر نداره..اگه فکر میکنی میتونی از پس اسکیس بر بیای و بتونی با هر پیشامدی که اتفاق افتاد خودتو وفق بدی نیاز به کلاس نداری اما نه مثل خیلیا نمیدونی چی کار باید تکنی کلاسو کتاب برات واجبه...تصمیم با خودته

5967

عضو جدید
سلام خوب اگه میشه سریع جواب من رو بدید چون من خیلی وقت ندارم من دانشجوی ترم 5 هستم ولی تا بخوایی دستم ضعیفه از نظر ایده وطراحی مشکل ندارم ولی پرسپکتیو وارائه وپرازنته ایراد دارم تو شهرستانم درس میخونم پس هر استادی رو نمیتونم تجربه کنم حالا امید اذری تو شهر ما کلاس گذاشته با این شرایط رفتنش برام مفیده میتونه کمکم کنه؟؟ گرایشی که برای ارشد میخوام بخونم معماری هستش کمککککککککک؟:cry:
دوست عزیز با عرض پوزش بابت تاخیر !!
با توجه به اینکه شما دانشجوی ترم 5هستید وقت مناسبی برای اسکیس دارید.نگران نباشید که
دستم ضعیفه و...100%از اوایل من قوی تر خواهی بود
من خودم همدان زندگی میکنم اما واسه کلاس پارسال هر هفته میرفتم تهران .البته من تنها نبودم.با وجود اینکه کلاس صدیق تو همدان بود!!کلاس لازمه ولی برای کلاس رفتن عجله نکنید
شما اول خودتان شروع کنید 10-20تا اسکیس با موضوع سالهای قبل رو بکشید بعد
50-100 تااسکیس موفق ببینید با مال خودتان مقایسیه کنید .
تا ببینی1.د مشکلتان کجاست.2نقاط مثبتتان چیست ؟
بعد برای کلاس رفتن پیش استادی برید که مشکلاتت رو بتونه حل کنه و نقاط مثبتتانرو ارتقا بده.
میشه بپرسم کجا زندگی میکنین الان؟
با اگه سوالی داشتی شک نکن !صادقانه در خدمتیم!!:gol:

5967

عضو جدید
کلاس واجبه اما لازم نیست!!!!
راستی ثبت نام ازاد شروع شد
کتاب گلابچی هم خریدم خوندم اونایی که نخوندن خیلی ضرر نکردن!!:)

mkm-arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
<< اطلاعیه مهم >>

آغاز ثبت نام اینترنتی دوره كارشناسي ارشد با آزمون و بدون آزمون سال1389
دانشگاه آزاد اسلامي

داوطلب گرامي سال 89
ضمن آرزوی موفقیت برای شما به اطلاع می رساند ثبت نام اینترنتی دوره كارشناسي ارشد با آزمون و بدون آزمون سال 1389 دانشگاه آزاد اسلامی از روز دوشنبه مورخ 50/11/88 بر روی پایگاه ثبت نام الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org آغاز خواهد ش

لوتوس

عضو جدید
امید آذری حتی راندو رو هم خوب کار نمی کنه چه برسه به طراحی، نمی گم خودش بلد نیستا! نمی تونه درس بده، کار دانشجو هاش واقعا ضعیفه. به خصوص تو کشیدن درخت و دسن کردن خیلی لنگ میزنن. قیمت کلاس صدیق 300 تومنه ( خارج از تهران)، تو تهران هم فکر کنم 200 تومنه. یه 50 تومن بزاری روش و بری کلاس صدیق بهتره. در ضمن سی دی و کتابای صدیق به اندازه کلاساش کامل هست و فقط باید خودت وقت بذاری و تمرین کنی.
طایفه هم که کتاباش هست کلاساشم خوبه، نکته هایی هم که واسه طراحی میگه در حد طرح یک هست.

کلا اگه دستت قویه توصیه نمیکنم کلاس بری چون این کلاسا فقط راندو وارائه و پرسپکتیو و... یاد میدن اگه ضعفت تو طراحیه خودت باید حلش کنی، بهترین راهش هم اینه که کلاسای طرحو جدی بگیری حتی اگه استادت شل بگیره!
محض اطلاع شما کلاس اسکیس صدیق امسال دودره بازی به تمام معنا بود به نظرم آرتور لااقل بپیچ نیست.چون کلاس جفتشون رفتم.هر چی گمنامتر بهتر

farvahar82

عضو جدید
می دونید کدوم دانشگاهها دوره های کارشناسی ارشد بدون ازمون واسه گرایشهای مختلف معماری دارن؟و شرایط و زمان ثبت نام کیه؟ سرچ گوگل فقط گیجم کرد

5967

عضو جدید
بچه ها کسی از سطح علمی دانشگاه ازاد دوبی خبر داره؟چند ساله ارشد معماری اورده؟فکر می کنید به خرجش بیارزه؟
تا اونجایی که من خبر دارم خیلی گرونه اما اگه توانایی مالی اش رو دارید کشورهای دیگه رو پیشنهاد میکنم
اگه اطلاعات بیشتر میخواین بهas_mkh@yahoo.com ایمیل بزنید راهنمایی تون میکنم چون خودم هم دنبالشم اگه ارشد قبول نشم!
البته الان سرم شلوغه ممکنه یه کم دیر جواب بدم:gol:

Mona.b

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان .
می خواستم بدونم کسی کلید آزمونهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از سالهای 1381 تا 1388 رو داره ؟
اگه می شه واسه دانلود بزاره . خواهشن.چون خیلی واجبه.

5967

عضو جدید
بچه ها کسی آمار دانشگه آزاد رو داره بده.....مخصوصآ تهرانش از لحاظ درسی /
تا اونجایی که من میدونم تهران مرکز ،علوم تحقیقات خوب هستن،اما تجربه میگه اسمون همه جا یه رنگه!
من پیشنهاد میکنم جایی رو بزنی که خدای ناکرده ، اگه سراسری مشکلی واست پیش اومد بدونی ازاد حتما قبولی ،پارسال من علوم تحقیقات رو زدم با فاصله 10-12نفر قبول نشدم اگه میزدم ازاد شهرستان حتما قبول بودم.:gol:

5967

عضو جدید
لطفا یکی جواب اینو بده من رسم فنی کار نکردم

حتما میدونید که رسم فنی جز واحد های درسی کاردانی ناپیوسته سراسریه.که برای ترسیم با افزاری مثل tگونیا و...(البته این روش مناسب زمانی که pcنبود)
چیز خاصی هم نداره،اما در اسکیس ،free handبه قوت خودش باقیه ،فقط از سال 87یه کمکی قاعده مند تر شده .مقیاس تقریبا دقیق با خط کش ،از بین رفتنsheetبندی وجنگولک بازیهایی!!! که کار اصلی رو تو شیت محو میکنه و احتمال قضاوت نادرست رو زیاد میکنه و....جدیدا مورد توجه مصححین اسکیس قرار گرفته(از زمان وزود یکی از بچه های تربیت بدنی به ارشد یکی از دانشگاهها !)
امیدوارم مختصر و مفید و قانع کننده باشه اگه سوال دیگه دارید در خدمتم:gol:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام ايوووووووووول...چقدر خوشگل جواب ميدي!!!!دوست دارم!‌‌!(5967)يه سوال ديگه؟اگه نرسيم زبان بخونيم به نظرتون زبان هم مثل كنكور تخصصي سوال تكراري از سالهاي قبل داره؟

Mona.b

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان .
می خواستم بدونم کسی کلید آزمونهای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از سالهای 1381 تا 1388 رو داره ؟
اگه می شه واسه دانلود بزاره . خواهشن.چون خیلی واجبه.

:cry::cry::cry: کسی نیست کمک کنه ؟ :cry::cry::cry:

5967

عضو جدید
سلام ايوووووووووول...چقدر خوشگل جواب ميدي!!!!دوست دارم!‌‌!(5967)يه سوال ديگه؟اگه نرسيم زبان بخونيم به نظرتون زبان هم مثل كنكور تخصصي سوال تكراري از سالهاي قبل داره؟
o,
خواهشits my plesure:gol:

اگه زبانت ضعیفه و اگه تا حالا نخوندی،زبان رو بی خیال شو!!که درصد منفی رو شاخشه!!!!!
زبان تشکیل میشه از 15عمومی =10vocab+5gramer
15تخصصی=10فرانسیس چینگ(5تصویر+5تشریحی)+5ریدینگ
اگه زبانت قویه میتونی رو 5 ریدینگ حساب کنی.البته با تست زدن
ه
ارزوی موفقیت:gol:

5967

عضو جدید
پیغام واسه ارشدی ها

پیغام واسه ارشدی ها

[FONT=&quot]تو این مدت باقی مونده دچار سردرگمی نشید وبه خوندن مطالب جدید نپردازین،اگه خلاصه برداری دارین هر چند بار می تونین دورش کنین
به این سه موضوع فکر کن تا بیشتر تمرکز داشته باشید5
[/FONT]
[FONT=&quot]50صد کنکور شانسیه20درصد به خوندن مربوطه که به تمرکز نیاز داره وباقیشم با عوالم غیبی و ...مربوطه[/FONT][FONT=&quot]!)پس سخت نگیرین![/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]قرار نیست همه چیز رو بخونیم نگران نخونده ها نباشینو به خونده ها فکر کنین:gol:[/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]ضریب 5 (اسکیس)در راهه و این تقریبا یه ازمون دست گرمیه،پس هنوز فرصت زیادی باقی[/FONT][FONT=&quot]!
:gol:
[/FONT]​

binahayat_m

عضو جدید
سلام
اونایی که میخوان با کلاس های امید اذری بیشتر اشنا بشن به شماره زیر ادرس بفرستن که یه سی دی و بروشر میفرسته.
09191008227
تو مجله معمار خوندم گفتم اینجا هم بگم. سی دی جالبه با متد و سبک اسکیسش اشنا میشید.
به امید موفقیت دوستان در کنکور ارشد

5967

عضو جدید
کتاب جدید!

کتاب جدید!

بعد از فناوری های نوین ساختمانی 12000تومانی!کتاب سازه به مثابه معماری10000تومانی!!، دومین کتابدکتر گلابچی در 30روز گذشته بوده است.
ایا رابطه ای بین تاریخ انتشار، فروش و سوالهای کنکور ارشد، بخصوص تکنولوزی- انرزی -مدیریت هست یا نه، خدا میدونه ولی به نظر من از مقام استادی چون ایشان بعید به نظر میرسد.:surprised::surprised:

raha

مدیر بازنشسته
بعد از فناوری های نوین ساختمانی 12000تومانی!کتاب سازه به مثابه معماری10000تومانی!!، دومین کتابدکتر گلابچی در 30روز گذشته بوده است.
ایا رابطه ای بین تاریخ انتشار، فروش و سوالهای کنکور ارشد، بخصوص تکنولوزی- انرزی -مدیریت هست یا نه، خدا میدونه ولی به نظر من از مقام استادی چون ایشان بعید به نظر میرسد.:surprised::surprised:

خیلی نامردیه:cry::cry::cry:

5967

عضو جدید
اقا ی گلابچی خدا جوابتو بده!!!!

اقا ی گلابچی خدا جوابتو بده!!!!

سلام دوستان
مهمترین کتابای گلابچی چیه؟
سلام دوست به ترتیب اولویت
سازه در معماری100%
درک رفتار سازه%80
استاتیک کاربردی%50
مقاومت کاربردی%50
سیستمهای ساختمانی اینده%30
مهندس +معمار =ساختار%20

کتابای جدید هم خدا میدونه چقدر مهمن
البته این نظر منه واسه ارشد معماری معماری
اگه تکنولوزی ومدیریت و انرزی هستی هر چی کتاب داره+جزوه ها و....ایشون رو بخونید:gol:

raha

مدیر بازنشسته
سلام دوست به ترتیب اولویت
سازه در معماری100%
درک رفتار سازه%80
استاتیک کاربردی%50
مقاومت کاربردی%50
سیستمهای ساختمانی اینده%30
مهندس +معمار =ساختار%20

کتابای جدید هم خدا میدونه چقدر مهمن
البته این نظر منه واسه ارشد معماری معماری
اگه تکنولوزی ومدیریت و انرزی هستی هر چی کتاب داره+جزوه ها و....ایشون رو بخونید:gol:

اين درصداي دقيق رو، رو چه حسابي گفتي؟!!! اونم واسه كنكوري كه هيچ حساب و كتابي نداره!!!:surprised:

واسه كنكور معماري به معماري از كتاباي گلابچي يه مبحث سازه داريم يه مبحث ايستايي و مقاومت مصالح واسه نمونه هاي موردي جديدا رو آوردن به كتاباي استاتيك كاربردي و مقاومت مصالح كاربردي...
سيستم هاي ساختماني رو هم بايد از درك رفتار سازه ها و سازه در معماري كاملا دركشون كرد... كتاب سيستم هاي ساختماني آينده و معمار+ مهندس=ساختار هم در اولويت هاي بعدين كه خيلي هم سبك هستن به لحاظ محتوا...
واسه ايستايي و مقاومت مصالح هم از روي هر منبعي ميشه خوندشون اما مبحث هاي خرپا و تير و تنش ها رو خوووب بايد فهميد و درك كرد، محاسبات طولاني هم هيچ وقت سوال نميدن...

فكر ميكنم اينجوري تقسيم بنديش يكم منطقي تر باشه;)

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
خدا این محمود رو شفا بده !!!!:(مگه ما چی هستیم که اینقدر کتاب چاپ می کنه؟!بابا یه خورده دلشون بسوزه منبع ها رو مشخص کنند ....خدا می دونه 10سال دیگه واسه همین کنکور چند تا کتاب باید خوند!!!البته اگه کنکورو بر ندارند...:(:(:(

yalda33

کاربر فعال
خوشبختانه تعداد صفحات اینقدر زیاد بود که نتونستم جواب سوالمو پیدا کنم
میخواستم بدونم که کدوم یک از گرایش های ارشد ازمون اسکیس نداره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا