«به احتمال زیاد، اسرائیل در بهار سال 91 به ایران حمله می کند »

lord of darkness

عضو جدید
هیچ حمله ای صورت نخواهد گرفت مگر منافع غرب واقعا در خطر جدی باشد!(حمله به رزیم صدام در عراق وقبل از ان حمله به تاسیسات هسته ای اش)
و ریسک ان حداقل و منافع حاصله بیشتر از هزینه ها باشد(حداقل ضرری در کار نباشد!)
تحریم ها برای ایجاد بازار انحصاری و حذف رقبا برای شرکت های عظیم جند ملیتی ای است که معلوم نیست مالکانشان کیستند!+دلالی نفتی!:)

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها بلایی که مونده سرمون بیاد همین جنگه دیگه
بزار بیان مدیونمون نشن...:razz:

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم خیلی متاسف میشه

واقعا نیازی به حمله اسرائیل نیست...و نه نیازی به توطئه دشمنان داخلی و خارجی برای رو در رو قراردادن ما...ما که ادعامون اینکه ایرانی هستیم و فرهنگ 2500 ساله داریم...

مطمئنا اگه دستمون به انبارهای اسلحه برسه...به سوی دشمن نمیگیریمشون...به طرف همدیگه..به طرف هم نشونه میریم...

اینقدر که از هم متنفر شدیم که وقتی میخوایم جواب همدیگه رو بدیم با بی احترامی..طوری که به طرف القا کنیم..تو هیچی نمیفهمی.. و فقط من حالیمه
تو حروم زاده و حروم خوری...تو مستکبری...تو منافقی....تو بسیجی هستی و من از بسیجی ها حالم بهم میخوره
تو ساندیس خوری...و...

ببخشید ها...اما واقعا آدم حالش به هم میخوره از این همه تفرقه...
عزیزم
مردم ایران با این همه چند دستگی که متاسفانه در طول سالهای اخیر ایجاد شده ...اسرائیل که هیچی...اگه تمام دینا هم به ایران حمله کنند عین خیالشون نمیشه...همه میگن چرا من برم اون یکی بره...

البته قبول دارم خیلی ها هستن که دلش برای کشورشونه...بله
اما به عمل کار بر آید به سخن دانی نیست

حالا ما هی داریم به سر و کله هم میزنیم
ببخشید ها
این جا همه ما مخالف صد در صد حمله به ایران هستیم..هیچ کس جنگ رو دوست نداره...احمق اونیه که فکر کنه آمریکا و اسرائیل بیان...ما آزاد میشیم..مردم ایران هرگز این آزادی رو نمیخوان...

دوستان ولایتیمون چند دسته هستن

یه دسته که کلا مخالفا رو قبول ندارن..حرف حق اگه بشنون هم چون از زبون مخالفشون بوده اخه...حتما باید مخالفت کنن..اصلا مخالف رو قاطی انسان و ایرانی نمیدونن
دسته دوم نرم ترن...اونا مخالف حمله اسرائیل هستن...اما گاهی با مخالفا دعواشون میشه

چرا

چون مخالف ها هم چند دسته هستن

یک دسته که اونا هم مخالف جنگ هستن اما میگن علت اینکه اسرائیل اینقده شیر شده بخاطر متاسفانه تندوری های دولت و مسائل داخلیه و میگن کاش اینجوری نمیشد و خلاصه دلسوزی میکنن

اما متاسفانه عده ای هم هستن که ( البته من اینجا نظیرش رو هنوز ندیدم...اگه کسی دیده خوشحال میشم بهم بگه ) میگن بزار بیاد بزنه هممونو نابود کنه... که اینا هم البته در اثر شدت فشارهای روانی اینجوری میگن...یعنی یه جورایی دیگه نا امیدن...میگن ولش کن...بالاتر از سیاهی که زنگی نیست

راست میگن...واقعا ما در این سالها عوض اینکه به هم نزدیک تر بشیم از هم دورتر شدیم

ما بچه های دهه شصتی...اکثریتمون جنگ رو یجوری تجربه کردیم...خیلی هامون متولد سالهای جنگیم...من هنوز که هنوز صدای آژیر جنگ توی گوشمه
مگه چند ساله بودم؟؟؟؟هنوز یادمه توی زیرزمین خونه میخوابیدیم....
کاش مثل اون اولا...باهم بودیم...همون سالهای اوایل انقلاب...فقط همون سالها مردم یکدل و یکرنگ بودن..و بعد از جنگ.
مردم انگاری برگشتن...کم کم انسانیت و ایرانیت رو زیر پا گذاشتن...و اونایی که هیچ کاری برای مردم نه میخواستن و نه میتونستن بکنن گناه رو به گردن خارجی ها و دشمنان من در آوردی داخلی انداختن...

و حالا...این ماییم این نسل سوخته که باید تاوان اشتباهات سخت دیگران رو با خون خودمون بدیم... و اینها به کنار
با دوستان دوران بچگیمون...با همبازی هامون اینچنین دشمن شدیم که دیگه هیچ چیزی نمیتونه مارو به هم نزدیک کنه...

مطمئنا ما دیگه هرگز نمیتونیم مثل قبل همدیگه رو دوست داشته باشیم

اینقد که بهم انگ زدیم که خودمونم باور کردیم که دشمن اصلی اسرائیل نیست...

خود ماییم

هر چه هست خود کرده ایم, تقدیر نیست.....جز به کار دل بر این غربت دگر تدبیر نیست !!

و یا بهتر که باید گفت خود کرده را تدبیر نیست !

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
میان ، حمله میکنن،اون کله گنده هاش فرار میکنند،فقط ما هستیم که یا میمیریم یا به فلاکت میفتم:|

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا باید از الان بهش فکر کنیم؟؟؟؟
به نظر من اونایی باید فکر کنن که توان اجراییشون حداقل هم وزن آرمانهاشون باشه!
نه من و تو که تنها کاری که از دستمون بر میاد شعار دادنه...شعارهایی که ...اصلا یه سوال..کدوم شعارمون نتیجه داده تا حالا؟؟؟؟
من منتظر میمونم و زندگی خودمو میکنم.یه جورایی عین مادر ترزا!
اگرم جنگی شد وظیفه ی شرعیمه که با تمام توان از وطنم دفاع کنم..منظورم همین وطنیه که تقریباهممون با همه ی تصمیماتش......بقیشو خودتون بهتر میدونید!!!!

آخرین ویرایش:

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:واییی داداش ینی من عاااشق این کاراتم!:biggrin:هیچیو جدی نمیگیری که حالا بعدشم غصه بخوری!
آخه فکرشو کن با رفیقا جم میشی شب تا صبو بیداری..خیلی کارا میشه کرد:redface:من که پایم بوووگووو حمله کنه:mad:
با مرد دارن میجنگن با نامرد که نمیجنگن:razz:

بالا