«به احتمال زیاد، اسرائیل در بهار سال 91 به ایران حمله می کند »

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : ديويد ايگنيشس در واشگتن پست نوشت: وزیر دفاع امریکا معتقد است که به احتمال قوی اسرائیل در فصل بهار (سال 91) به تاسیسات هسته ای ایران حمله می کند.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، وی گفت: اسرائیل به ما گفته است که در حال بررسی یک حمله نظامی علیه ایران است و ما هم نگرانی های خود را به انها گوشزد کرده ایم.

"پنه تا" معقد است که به احتمال زیاد اسرائیل در ماه اپریل یا می و یا جون به ایران حمله می کند.

وی می افزاید: اسرائیل این عمل را پیش از اینکه ایران وارد "منطقه ی مصونیت" شود و بمب اتم بسازد، انجام می دهد.

گفته می شود که "اوباما" و "پنه تا" به اسرائیل گوشزد کرده اند که امریکا مخالف این حمله است و معتقدند که این عمل ممکن است باعث از بین رفتن تاثیر تحریم ها شود.

البته کاخ سفید هنوز تصمیم نگرفته است که در مقابل حمله اسرائیل به ایران چه واکنشی از خود نشان دهد.

فرانس پرس نوشت: لئون پانه تا درپاسخ به خبرنگاران مطلب نوشته شده توسط ديويد ايگنيشس، روزنامه نگار واشنگتن پست، را رد کرده است.

وی می گوید: من در اين خصوص اظهار نظر نمی کنم. ديويد ايگنيشس می تواند هر چه می خواهد بنويسد، اما درباره اینکه من چه فکر می کنم ونظر من چيست، اين ها را من حوزه خودم می دانم وبه کسی مربوط نيست.

اسکاچ!!!

اخراجی موقت
من دیروز تو یاهو این خبر و خوندم و اندکی ترسیدم
گرچه بعید میدونم حمله کنه
یعنی خدا کنه حمله نکنه
این یهودیا خطرناکن

stefan0

عضو جدید
ای بابا کارمون به کجا رسید که اسراییل هم دم درآورده.

memar_lahijani

عضو جدید
خواهش می کنم . این حرف ها رو نزنید . استارتر خواهش می کنم تاپیک رو خودتون حذف کنید . :cry: هیچی به جز آرامش نمی خوایم ما . خدایا ...

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز

shadow_IR

کاربر بیش فعال
من هم خبرش رو خوندم ...
چند بار اینا الکی می خوان حرف بزنن خدا می دونه، کو مرد عمل؟!! ولی ای کاش لا اقل اگه به احتمال 1% همچین چیزی بود به جای این یهودیا ...ای ها می اومدن!!
ولی بازم خدا کنه هیچ کدوم نیان ...

اسکاچ!!!

اخراجی موقت
من هم خبرش رو خوندم ...
چند بار اینا الکی می خوان حرف بزنن خدا می دونه، کو مرد عمل؟!! ولی ای کاش لا اقل اگه به احتمال 1% همچین چیزی بود به جای این یهودیا ...ای ها می اومدن!!
ولی بازم خدا کنه هیچ کدوم نیان ...
این هیلر همشونو باید میکشت.
این یهوریا واقع زیادی هستن و خطرناک
من که حوصله جنگ ندارم در این شرایط باید مقالمو آماده کنم

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

حمله کنه که چی بشه؟؟

ما چه گناهی کردیم؟؟!! :cry:

shadow_IR

کاربر بیش فعال
این هیلر همشونو باید میکشت.
این یهوریا واقع زیادی هستن و خطرناک
من که حوصله جنگ ندارم در این شرایط باید مقالمو آماده کنم
شما فقط به مقالت فکر کن این چیزا رو به اهلش بسپر...:smile:
من هم اگه اسرائیل اومد زبونش لال می ذارم می رم چون نه اهل جنگم نه می تونم بجنگم نه مقاله دارم نه حوصله دارم نه از این اسرائیلی ها خوشم می یاد نه... :دی

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش می کنم . این حرف ها رو نزنید . استارتر خواهش می کنم تاپیک رو خودتون حذف کنید . :cry: هیچی به جز آرامش نمی خوایم ما . خدایا ...

از سر خوشی استارتش نکردم خواستم عاقلان سر خیل کمی خردشان را بر قوه لجاجتشان بسنجند!!! و قبل از هر عملی برخرد بسنجند و مردمشان را هم لحاظ کنند و بعد بر طبل جنگ بکوبند !

دوست عزیز عن قریب این تاپیک پودر میشه بنده هم اخطار خواهم گرفت و شاید هم هفتمین یا هشتمین اخراجیمو بگیرم

اسکاچ!!!

اخراجی موقت
شما فقط به مقالت فکر کن این چیزا رو به اهلش بسپر...:smile:
من هم اگه اسرائیل اومد زبونش لال می ذارم می رم چون نه اهل جنگم نه می تونم بجنگم نه مقاله دارم نه حوصله دارم نه از این اسرائیلی ها خوشم می یاد نه... :دی
عزیز من اسراییل بیاد، شما جز سوراخ موش دیگه کجا میخوای بری؟
همه سوراخ موشا رو هم از قبل رزرو کردن

shadow_IR

کاربر بیش فعال
از سر خوشی استارتش نکردم خواستم عاقلان سر خیل کمی خردشان را بر قوه لجاجتشان بسنجند!!! و قبل از هر عملی برخرد بسنجند و مردمشان را هم لحاظ کنند و بعد بر طبل جنگ بکوبند !

دوست عزیز عن قریب این تاپیک پودر میشه بنده هم اخطار خواهم گرفت و شاید هم هفتمین یا هشتمین اخراجیمو بگیرم
باز هم خدا خیرت بده از این چیزا نمی ترسی و روشن سازی می کنی!!!

اسکاچ!!!

اخراجی موقت
خانوما و اقایون عزیز من البرز_2000 هستم و شدیدا استقلال خودم رو از این اقا البرز اعلام میدارم
منو اشتباهی اخراج نکنیدا

memar_lahijani

عضو جدید
هیچی به جز اشک برای این شرایط مناسب نیست . من نمی خوام مردم کشورم رو بار دیگه توی جنگ و خونریزی ببینم . :cry: نمی خوام دیگه عذاب بکشیم . دعا می کنم ...

shadow_IR

کاربر بیش فعال
هیچی به جز اشک برای این شرایط مناسب نیست . من نمی خوام مردم کشورم رو بار دیگه توی جنگ و خونریزی ببینم . :cry: نمی خوام دیگه عذاب بکشیم .:surprised: دعا می کنم ...
دعا برای مردم خوبه دعا کن ولی یه دعایی بکن که دیگه عذاب نکشیم ،ینی یه جوری این عذاب تموم بشه...:cool:

اسکاچ!!!

اخراجی موقت
فک کن مهتاب بیاد تو سنگر واست غذا درست کنه!!!:eek:
چه شود...:biggrin::biggrin:
بی ادب:Dواقعا بنظره شما مهتاب باید آشپزی کنه!!!!
مهتاب باید بیاد در جبهه های نبرد حق علیه باطل، سربازا هیجانی بشن، حمله کنن دشمنو تار و مار کنن
ندیدی این امریکایا هنرپیشه میبرن افغنستان و عراق!!!!!!!!

memar_lahijani

عضو جدید
دعا برای مردم خوبه دعا کن ولی یه دعایی بکن که دیگه عذاب نکشیم ،ینی یه جوری این عذاب تموم بشه...:cool:

می فهمم منظورتو . ولی بخدا من فقط می خوام جنگ نشه . به همین راضیم . بچه نیستم که اینطوری حرف می زنم و کاری به سیاست ندارم . خیلی چیزا رو می فهمم ولی من فقط جنگ رو نمی خوام . :(

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سکندر رفت و شمشیر و عَلَم رفت
خراج شهر و گنج کان و یَم رفت
اُمَم را از شهان پاینده تر دان
نمی بینی که ایران ماند و جم رفت

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی دوست داشتم یه چیزی بگم...اما از بس آ.ز.ا.د.ی. در کشورمون وجود داره..گفتم ولش کن

فقط میگم کاش خدا به این قوم جاهل یا عقل بده یا شرشون رو از سر ملت ایران کم کنه

لاله69

عضو جدید
خیلی دوست داشتم یه چیزی بگم...اما از بس آ.ز.ا.د.ی. در کشورمون وجود داره..گفتم ولش کن

فقط میگم کاش خدا به این قوم جاهل یا عقل بده یا شرشون رو از سر ملت ایران کم کنه
شر چی؟؟؟؟ عزیزم مگه امام جمعه نگفتن هیچ فشاری رو ملت ایران نیست

SAMAN_747

عضو جدید
ایرانی گوشش از این حرفا پره. بازم این اسرائیل حرف مفت زد. اگه جرات داشتن تا حالا حمله کرده بودن الکی هم وعده سر خرمن نمی داد. عراق با اون همه حمایت همه جانبه از رو رفت چه برسه به این اسرائیل کوچول موچولو. به هر حال ما که آماده ایم. اگه مسلمونا به حرف امام خمینی گوش داده بودن و هر کدوم یه سطل آب رو اسرائیل ریخته بودن تا حالا اسرائیل رو آب برده بود.

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
شر چی؟؟؟؟ عزیزم مگه امام جمعه نگفتن هیچ فشاری رو ملت ایران نیست

حالا ایشان در اثر خواب آلودگی یه چیزی فرمودن شما باور نکنید...
من که فشاری احساس نمیکنم....شما چطور؟؟؟

شاعر میگه:

دست مزن ! چشم ببستم دو دست راه مرو ! چشم دو پایم شکست
حرف نزن ! قطع نمودم سخن نطق مکن ! چشم ببستم دهن
هیچ نفهم ! این سخن عنوان مکن خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم ، کور شوم ، کر شوم لیک محال است که من خر شوم

بله دوست عزیز...قضیه اینه

بالا