درود بر شیراز ومردمانش

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محض اطلاعتون ::mad:
1.من خودم عینکیم و نمیتونم از عینک آفتابی استفاده کنم
2. من چادریم
3.حتی صورتمم اصلاح نمیکنم و به قول بعضیا با برنداشتن پشت لبم ضایعم چه برسه به آرایش
ببینم بازم دفاعی برای تبرئه کردن پسرای شیرازی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا کشتی مارو
حالا یکی یه چیزی بهت گفته
کل پسرای
شیرازو به توپ بستی تو

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
محض اطلاعتون ::mad:
1.من خودم عینکیم و نمیتونم از عینک آفتابی استفاده کنم
2. من چادریم
3.حتی صورتمم اصلاح نمیکنم و به قول بعضیا با برنداشتن پشت لبم ضایعم چه برسه به آرایش
ببینم بازم دفاعی برای تبرئه کردن پسرای شیرازی دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم خودتو ناراحت نکن
از دید بعضیها هر اتفاقی که برای یه دختر میافته مقصر خودشه
میخواست دختر به دنیا نیاد!!!

ELAHE.R

عضو جدید
بابا کشتی مارو
حالا یکی یه چیزی بهت گفته
کل پسرای شیرازو به توپ بستی تو
خوب عزیز من ، کی همه رو به توپ بستم گفتم ما از این شهر خیری ندیدیم
گفتم همه جا خوب و بد داره اما شیراز از نظر ما بداش یه که بیشتر بود همین

ELAHE.R

عضو جدید
خب دیگه من میرم بخوابم
درکل شیرازیا گلن .... دختراشون سمبلن ... پسراشونم بلبلن
شبتون بخیر
مثل اینکه خیلی خوابت میاد آقای بلبل
من برای آرش پاک پیام میذارم تو به خودت میگیری
برو بخواب که خیلی وقته از وقت خوابت گذشته
خوابای خوب ببینی

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
هریک از شما حتی اگر برای یک بار به شیراز رفته باشید بدون شک خواهید دید هر اسم هر هتل مسافر خانه فروشگاه های تجاری و ...
به نام های زیبای پاسارگاد ،تخت جمشید ، داریوش ، هما ، کورش و... نامگذاری شده

کاری که در ابتدا به چشم نمی اید اما اگر با دیگر شهر های توریست پذیر مقایسه ساده ای شود پی خواهیم برد که روح ایرانی ومیهن پرستی در شیراز بیشتر از هر شهر دیگری موج می زند ...
....
و این حاکی از علاقه شدید شیرازی ها به ایران و وطن پرستی است مردمی چنان دلیر که اجازه ازیادها زدودن تخت جمشید و مقبره کورش را به هیچ غیر ایرانی نمی دهند ....
سپاس
درود بر تمامی هموطنان ایرانی و عاشق تمدن و فرهنگ ایران
با یکی از دوستان بحث همین بود که به نظرمون شیراز ، پاسارگاد ، نقش رستم ، تخت جمشید و ... این منطقه قطعه ای از بهشت خداست:heart:

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ELAHE.R
یک سوال از شما دارم.شما بچه کجا هستید؟؟.
تو کدوم شهر ایران به دختر تیکه نمیندازن که شما از شیراز شکایت میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که هرجای ایران رفتیم همین طوری بود

ELAHE.R

عضو جدید
نمی شه بگی خیلی خصوصیه ...
البته یه دلیل دیگه هم داره واون اینه که من یکی عرق شیرازی دارم ...ا
ببخشین اینعرق شیرازی که گفتین چیه ؟
خوردنیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه چیزی تو مایه های گلاب و عرق بیدمشک خودمونه؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:

ELAHE.R

عضو جدید
ELAHE.R
یک سوال از شما دارم.شما بچه کجا هستید؟؟.
تو کدوم شهر ایران به دختر تیکه نمیندازن که شما از شیراز شکایت میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که هرجای ایران رفتیم همین طوری بود
آره تو همه جا تیکه میندازن ، توی تهرانم تیکه میندازن ؛ ولی اولا نه اینکه راه میری از هر 3 نفر 2 نفر اونم به یه خانم چادری
بعدشم ندیده بودیم یه آقایی همراه خانمش تیکه بندازه خانومه هم هر هر بخنده

ELAHE.R

عضو جدید
ما که رفتیم شما دلتونو خوش کنید به همون شیرازتون
این همه آدم خاطره بد دارن اونوقت شما....

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حوشا شیراز و وصف بی مثالش
خداوندا نگهدار از زوالش
واقعن بی انصافیه که با یکی دو ساعت رفتن و موندن تو شهری به این زیبایی و خوش نگذشتن !!! بیایم و کلن نسخه اش رو بپیچیم !
من که هروقت فرصت کنم رفتم شیراز و برگشتم ، با این همه وری مسیرش با تهران و اینکه هیچ فامیل و آشنایی هم نداریم ، اما حتمن خیلی جذابه که اینجوری ما رو میکشونه به سمت خودش

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی هم زیباست و مردمش هم خیلی توپ و مهربونند ، اصلن احساس غریبی نمیکنی
من عاشق شیرازم

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره تو همه جا تیکه میندازن ، توی تهرانم تیکه میندازن ؛ ولی اولا نه اینکه راه میری از هر 3 نفر 2 نفر اونم به یه خانم چادری
بعدشم ندیده بودیم یه آقایی همراه خانمش تیکه بندازه خانومه هم هر هر بخنده
راستش شرمنده ، شما مشکوک میزنی !!! شاید چون چادری بودی تیکه انداختن:razz: ، چون من وقتی میرم شیراز آخر جینگولک لباس میپوشم ، شاد و شیک و مرتب ، خیلی هم رفتار هاشون با احترامه :redface:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال دوستان دستتون درد نکنه که همگی کمک کردید تا به اون نتیجه دلخواه نرسیم

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش شرمنده ، شما مشکوک میزنی !!! شاید چون چادری بودی تیکه انداختن:razz: ، چون من وقتی میرم شیراز آخر جینگولک لباس میپوشم ، شاد و شیک و مرتب ، خیلی هم رفتار هاشون با احترامه :redface:

نه دیگه مهتاب خانم نشد ..چادری یا هرچی ..نباید مردم ازاری کرد ...اصلا کار درستی نیست و غیر قابل دفاع ..
ببخشید اونوقت جینگولک چه شکلیه ؟

@spacechild@

عضو جدید
آقا منم یه دخترشیرازی:smile:
والا ماهم دل خوشی ازپسرای اینجا نداریم...جاهای دیگه که بدتر:razz:
من تقریبا کل ایرانو گشتم نه یکی دو ساعت هرشهری رو چند روز بودم...فقط پسرای یزدن که فرق فوکولن...همه جا یه جوره دیگه!
بعدشم مهربون تر ازشیرازیا پیدا نمیکنی.:smile:اگه میخوای بگی مردم شهرخودتون یا فلان شهر بگو تا برات بگم هرجا که رفتیم چه جور برخوردی دیدیم.:mad:بچه ها راست می گن همه جا خوب و بد داره ولی شیرازی جماعت مهمون نوازه.اونی که تو دیدی یا اصالتا شیرازی نبوده یا خیلی جو گیر شده بوده می خواسته جلو خانومش یه چی پرونده باشه.بعدش اون بافت های قدیمی شیراز همون طوریه.خیلی به دل نگیر.:D
راستی من غذا بلد نیستم درست کنم حتی چای ولی سالاد شیرازی خوب درست میکنم.:D

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی ترسیدی ..اشکال نداره ..اگه اومدن سراغت بگو بیام کمک ...:biggrin::smile:;)
با سلام بر شما دوست عزیزم.
همه ما توی کوچه پس کوچه های زندگیمون با لحظات سخت و شاید تلخی برخورد می کنیم . تلخ , از اون جهت که اون لحظه خیلی سختی کشیدیم .من هم مانند هر کسی همچین لحظه هایی رو تجربه کردم و همچین احساسی بدون شک تاثیری رو زندگیم گذاشته. گاهی احساس میکنم به کمک احتیاج دارم , ولی خودم همیشه به اطرافیانم کمک می کنم , با خودم فکر کردم کسی که به دیگران کمک می کنه نباید فکر کنه به کمک احتیاج داره , تازه اگه هم احساسم درست باشه من کسی جز خدا رو ندارم که کمکم کنه . حالا هم می خوام که تنها تاثیری که این احساس برام داره این باشه که دیگه قلب کسی رو نشکنم. برای همین شاید این پایان راهه . پایان خاک راهی که باهاش زندگی کردم ...
:gol:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام بر شما دوست عزیزم.
همه ما توی کوچه پس کوچه های زندگیمون با لحظات سخت و شاید تلخی برخورد می کنیم . تلخ , از اون جهت که اون لحظه خیلی سختی کشیدیم .من هم مانند هر کسی همچین لحظه هایی رو تجربه کردم و همچین احساسی بدون شک تاثیری رو زندگیم گذاشته. گاهی احساس میکنم به کمک احتیاج دارم , ولی خودم همیشه به اطرافیانم کمک می کنم , با خودم فکر کردم کسی که به دیگران کمک می کنه نباید فکر کنه به کمک احتیاج داره , تازه اگه هم احساسم درست باشه من کسی جز خدا رو ندارم که کمکم کنه . حالا هم می خوام که تنها تاثیری که این احساس برام داره این باشه که دیگه قلب کسی رو نشکنم. برای همین شاید این پایان راهه . پایان خاک راهی که باهاش زندگی کردم ...
:gol:

سلام ...دوست خوبم متن خیلی زیبای بود ...دست گلت درد نکنه :gol::gol::gol:....