خانومهای ایرونی ، درود به شرفتون ، آفرین به غیرتتون

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
وقتی که به افتخار آفرینی دخترهای ایرانی در گوانگجو نگاه میکنم واقعا از صمیم قلب از دخترها و زنان ایرانی سپاسگذار میشم.:gol:
زنانی که با وجود پوشش سخت ، در مقابل حریفان خودشون خوش درخشیدند.:heart:
دخترانی که گاهی یک سالن واسه تمرین ندارن. میرن توی پارک بدوند و نرمش کنن اونقدر مزاحم پیدا میشه که نگو. دخترایی که گگاهی برای ورزش حتی خونواده هاشون مخالفشون میشن . اما با هاه سختی ها خوش درخشیدن.:gol:
دم همه دخترها و زنای ایرانی گرم.:heart::gol:

اونایی که حجاب رو خودشون دوست دارن و با حجاب مدال میارن درود به شرفشون.:gol:
اونایی که حجاب رو دوست ندارن و با اجبار با حجاب مسابقه دادن و افتخار کسب کردن درود به غیرتشون.:gol:
و در مجموع: درود به شرف و غیرت دخترای ایران . :heart:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعاً ، اون فوتبالیست ها بعد از بازی زنده موندن ! از گرما البته ...........

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
وقتی که به افتخار آفرینی دخترهای ایرانی در گوانگجو نگاه میکنم واقعا از صمیم قلب از دخترها و زنان ایرانی سپاسگذار میشم.:gol:
دخترانی که گاهی یک سالن واسه تمرین ندارن. میرن توی پارک بدوند و نرمش کنن اونقدر مزاحم پیدا میشه که نگو. دخترایی که گگاهی برای ورزش حتی خونواده هاشون مخالفشون میشن . اما با هاه سختی ها خوش درخشیدن.:gol:

اونایی که حجاب رو دوست ندارن و با اجبار با حجاب مسابقه دادن و افتخار کسب کردن درود به غیرتشون.:gol:

یک دنیا سپاس. واقعا بهترین تاپیکی بود که تا به حال در باشگاه دیدم. باید به همه شون افرین گفت . ابرو داری کردن. بنازم به این غیرت و روحیه.

پارک محله ما چند سالی باشگاه ورزشی نداشت. باورتون نمیشه تو گرما و افتاب تابستون و سرما و برف زمستون سالها با دوستای همسن و سال خودم ، خانمهای خونه دار و حتی خانم های مسن ( با چادر یا با مانتو فرقی نداشت همه یک هدف داشتیم ) ورزش کردیم تا شهرداری برامون یک باشگاه ورزشی ساخت. تو سرمای زمستون خانم های مسن شال پشمی به دور کمرشون می بستن و ورزش میکردن. هنوزم بعد از سالها جو پارک جوریه که نمیشه تکی رفت دوید یا پیاده روی کرد. حتما باید چند تا خانم با هم باشن .من که همیشه برای احتیاط چند تا وسیله حفاظتی با خودم دارم .

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نفهمیدم چی شد. از دیکته عقب موندم. از اول توضیح بده ببینم موضوع چیه؟ درود بر چی ؟ چه ربطی داره ؟ انسان با شرف همه جا با شرفه . چه اینجا و چه اونجا . من فقط نتونستم بفهمم که ربط شرف به حجاب چیه؟ اینو بگو ببینم من چرا اینجوری ام؟

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من نفهمیدم چی شد. از دیکته عقب موندم. از اول توضیح بده ببینم موضوع چیه؟ درود بر چی ؟ چه ربطی داره ؟ انسان با شرف همه جا با شرفه . چه اینجا و چه اونجا . من فقط نتونستم بفهمم که ربط شرف به حجاب چیه؟ اینو بگو ببینم من چرا اینجوری ام؟
درود به دخترایی که با هزار محدودیت ، با صدها مشکل و دهها مسئله اونقدر صلابت دارن که مقامدار و عنوان دار میشن. همین دخترایی که با حجاب سختگیرانه مجبورا تمرین کنن و به مصاف حریفاشون برن.
شرف به حجاب ربطی نداشت ، قاطی نکن. گفتم درود به شرف اونایی که با انتخاب خودشون حجاب دارن و مقام هم میارن. چون واقعا سخته.
آخرش هم نوشتم درود به همه دخترای ایرانی، چه با حجاب و چه به زور با حجاب، که با مقام آوردنشون من خیلی احساس افتخار کردم.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این دلیل آن است که حجاب محدودیت نمیاره و با حجاب هم می توان در سطح جهان مدال کسب کرد...

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به غیرتشون از این جهت که با وجود تمام کم کسری ها چه از لحاظ مادی ( امکانات و وسایل ورزشی) و چه از لحاظ معنوی ( ضعف مدیریت و ...) باز هم مقام آوردن...

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود به غیرتشون از این جهت که با وجود تمام کم کسری ها چه از لحاظ مادی ( امکانات و وسایل ورزشی) و چه از لحاظ معنوی ( ضعف مدیریت و ...) باز هم مقام آوردن...
و حتي بيشتر
خونه داري
شوهر داري
بچه داري
گرفتن بازار كار از مردها
قبضه كردن دانشگاهها
....
ماشالا به اين همت

hannaneh-sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
و حتي بيشتر
خونه داري
شوهر داري
بچه داري
گرفتن بازار كار از مردها
قبضه كردن دانشگاهها
....
ماشالا به اين همت
البته اون سه تای اولو فاکتور بگیر چون خانوما هرچقدرم غیرت به خرج بدن همون دومیه کافیه که از بقیه زندگی ساقطشون کنه!!!

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه سعید جان، خیلی از بانوان به انتخاب خودشون حجاب دارن، شما هم نمی تونید از این عکس ها تشخیص بدید کدومشون حجابشون زوریه یا انتخاب خودشون...

یعنی قبول ندارید داداش توی ایران اجباریه/ اینکه توی امریکا هم اینجوریه

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته هنر اینه که اعتقادات حفظ بشه و مدالها کسب بشه...
البته اينجا بازيهاي آسياييه نه هنر كده:surprised:
البته اون سه تای اولو فاکتور بگیر چون خانوما هرچقدرم غیرت به خرج بدن همون دومیه کافیه که از بقیه زندگی ساقطشون کنه!!!
اتفاقا بسكه تو پيچوندن شوهر مهارت كسب كردن موفق به كسب اين مدالها شدن:D

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی قبول ندارید داداش توی ایران اجباریه/ اینکه توی امریکا هم اینجوریه
بحث ما اجبار بودنه حجابه یا اینکه این خانوما به خاطر اجبار حجاب سرشونه یا به خاطر اعتقادشون؟
بحث ها رو چرا قاطی می کنید...

البته اينجا بازيهاي آسياييه نه هنر كده:surprised:
هنرکده است دیگه، همه میان توی ورزش هنرشون رو نشون بدن...
حالا وقت طرف هم روی اعتقاداتش بایسته هم هنرش رو نشون بده و مدال طلا بگیره، ارزشش بیشتره...

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هنرکده است دیگه، همه میان توی ورزش هنرشون رو نشون بدن...
حالا وقت طرف هم روی اعتقاداتش بایسته هم هنرش رو نشون بده و مدال طلا بگیره، ارزشش بیشتره...
ولي اونا اونجا رفتن مدال ورزشي بگيرن ... وگرنه اگر هركدوكشون يه وزنه 1000 كيلويي به پاشون ميبستن هنرشون بيشتر بود:razz:

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
انصاف داشته باشید. از مردها که بهتر بودن. جوری در مورد خانمها حرف میزنید انگار امپریالیست و استعمارگر بالفطره هستن

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولي اونا اونجا رفتن مدال ورزشي بگيرن ... وگرنه اگر هركدوكشون يه وزنه 1000 كيلويي به پاشون ميبستن هنرشون بيشتر بود:razz:
برمیگردم به جمله اولم:
حجاب محدودیت یا به عبارتی وزنه 1000 کیلویی نیست، و با حجاب هم میشه خیلی از مدالها رو کسب کرد، بی حجاب هم میشه کسب کرد ولی ایستادن روی اعتقاد (اعتقادی که میگن محدودیت میاره) و کسب مدال ارزش بیشتری داره...

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برمیگردم به جمله اولم:
حجاب محدودیت یا به عبارتی وزنه 1000 کیلویی نیست، و با حجاب هم میشه خیلی از مدالها رو کسب کرد، بی حجاب هم میشه کسب کرد ولی ایستادن روی اعتقاد (اعتقادی که میگن محدودیت میاره) و کسب مدال ارزش بیشتری داره...
مصطفی قبول داری حجاب وقتی قشنگه که انتخاب دختر باشه نه اجبار حکومت؟
هر وقت به یک کشور خارجی ( مخصوصا آسیایی ها) سفر میکنم از حجاب دختران مسلمونشون از ته دل لذت میبرم. چون زوری نیست.
هر وقت خلبان اعلام میکنه از مرز رد شدیم روسری ها میپره و مانتو ها در میاد و ... این نتیجه اجبار هستش اقا مصطفی

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی مصطفی جان
اگه این خانومایی که رفتن که با حجابشون مدال آوردن و افتخار آفرینی کردن خودشون اومدن و گفتن که ما خودمون حجابو انتخاب کردیم بزام یسری این حرفارو تموم نمیکنن.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

مرسی تاپیکت باحال بود
کاش ما هم میتونستیم نترس باشیم

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه این زنای طفلک تو این مملکت باید شال و روسری بپوشن که ما مردا گناه نکنیم نباید صداشون در بیاد تا ما مردا صدای نامحرم به گوشمون نرسه ....

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مصطفی قبول داری حجاب وقتی قشنگه که انتخاب دختر باشه نه اجبار حکومت؟
هر وقت به یک کشور خارجی ( مخصوصا آسیایی ها) سفر میکنم از حجاب دختران مسلمونشون از ته دل لذت میبرم. چون زوری نیست.
هر وقت خلبان اعلام میکنه از مرز رد شدیم روسری ها میپره و مانتو ها در میاد و ... این نتیجه اجبار هستش اقا مصطفی
حکومت به دلیل خواست اکثر مردم این رو احبار کرد، ماجراهای اوایل انقلاب و سخنان امام و آیت الله طالقانی هستش....

ضمن اینکه، زنان مسلمان و مردان مسلمان هم، باید حجاب مخصوص به خودشون رو رعایت کنند...

به نظر شما اگر حضرت علی الآن اینجا بود و میدید این واجب خدا و این حکم خدا اینجوری داره توسط خود مسلمانها زیر پا گذاشته میشه عکس العملش چی بود؟

اینکه مانتها در میاد و روسری ها میره هوا، نشونه اجباره ولی دلیلش اجبار نیست، دلیلش عقده های اون افراده وگرنه حجاب دستور امام خمینی یا رهبری یا این حکومت نیست، دستور خداست...