بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

sajjad_barzegar

عضو جدید
:):gol::gol::heart::heart:
سلام به دوستان عزيز.
مثل اينكه بحث رتبه و درصدها خيلي داغه.منم امسال كنكور دادم.منتها اصلا اون درصدهايي كه انتظار داشتم نشد.
زبان:6
رياضي :‌ 45
سيالات : 62 ( ممكنه 57)
جامدات: 43 يا 37
ديناميك : 33 ( اون مركز آني S اگه صفر باشه ميشم 40 درصد)
به نظرم نميشه با درصدهاي پارسال دقيقا مقايسه كرد.سيالاتش آسونتر بود.
ديناميكش فوق العاده سخت و تخيلي بود.مخصوصا ديناميك ماشين و كنترل
ديگه كم كم به خواجه نصير هم راضي شدم.
البته اگه همين درصدها بياد.
خيلي خوب زدي حتما قبول ميشي.شك نكن.

sajjad_barzegar

عضو جدید
راستي عزيزان با تجربه راهنمايي كنن

از تابستون چجوري بخونم ؟؟
كدوم كلاسا از كدوم موسسه خوبه؟؟
نصير؟ پارسه؟ ماهان ؟ . . . ؟؟؟
الهي !!!! تو كنكور از هر چي دلت ميخواد قبول شي ي ي .

HAMED1001

عضو جدید
دوستان ، کسی از روند تولید و بهره برداری پروژه عظیم تولید کلید سوالات کنکور ارشد خبری نداره ؟

سالیان گذشته ظرف یکی دو روز پاسخنامه رو میدادند اما اعلام میکردند که این کلید نهایی سوالات نیست و بعد از اون از شرکت کنندگان میخواستند که اگر در سوالات اشکالی بوده به سازمان اعلام کنند (با حل صحیح)، اما اینبار مثل اینکه اول اشکالات سوالها رو با استفاده از کادر علمی معتمد پیدا میکنند و بعد کلید نهایی رو منتشر میکنند.
هر چند که این زمان زیاد طول کشیده ولی با توجه به تعدد رشته ها امر عجیبی نیست.

inmo

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
کسی می تونه رتبه ها و قبولیای تقریبی سال پیش رو بذاره؟ ممنون میشم

84235705

عضو جدید
به نظر شما با اين درصدا رتبم چند ميشه؟

زبان0 رياضي 40 سيالات 38 جامدات 30 ديناميك 38

jamal212

عضو جدید
راستي عزيزان با تجربه راهنمايي كنن

از تابستون چجوري بخونم ؟؟
كدوم كلاسا از كدوم موسسه خوبه؟؟
نصير؟ پارسه؟ ماهان ؟ . . . ؟؟؟
الهي !!!! تو كنكور از هر چي دلت ميخواد قبول شي ي ي .

دوست من میتونی با مطالعه 20 تا 30 صفحه اول همین تالار کاملا از اینکه چگونه و از کی و کدام وسسه استفاده کنی مطلع خواهی شد.

science

عضو جدید
از دوستان عزیز میخوام رتبمو تخمین بزنن:smile:
ریاضی 41.66
سیالات 46.66
جامدات 21.66
دینامیک 40
ایشالا همه نتیجه زحمتشونو بگیرن

آخرین ویرایش:

HAMED1001

عضو جدید
راهنمايي كنين خيلي ممنون ميشم؟؟؟:cry:;);):)

دوست عزیز، هر کسی شرایطی داره، اینکه شما فارغ التحصیل شدید یا نه مهمه، اینکه از لحاظ درسی در چه سطحی هستید مهمه و ...
خیلی رو این حساب نکن که اگه کلاس کنکور بری حتماً موفق میشی، اعتقاد من اینه که اگر بیشتر از یک چهارم وقتت رو به کلاس رفتن اختصاص بدی اشتباهه، چون اگر تکرار زیاد نداشته باشی فایده ای نداره (به اندازۀ کافی کتاب کمک درسی خوب هست، اگر هم خواستی کلاس بری، دروسی رو برو که ضعیفی، وقتی راه افتادی میتونی از کتابها استفاده کنی).

تا اونجایی که میتونی درسی رو برای خوندن حذف نکن، چون بعضی وقتها دو سه تا تست شرایطت رو کاملاً تغییر میده، اما اگر هم خواستی اینکار رو بکنی معمولاً بچه ها از خیر طراحی میگذرند (چون حجم زیادی داره).

دو سه ماه قبل از کنکور باید جوری دوره کنی که هر دو هفته یکبار این کار رو انجام بدی، و گرنه از ذهنت میپره و استرس روحیه ای برات نمیذاره.

از من میشنوی از الان زبان رو شروع کن (وقتش رو داری یا نه نمیدونم، من خودم نخوندم)، کتاب 504 و منابع دیگه خوب زیاده، متن تخصصی انگلیسی بخون.

کنکور آزمایشی رو حتماً شرکت کن، این رو خیلی تأکید میکنم، چون اگر در شرایط آزمون قرار نگیری و تجربه نکنی، آخر معلومات هم که باشی حتماً سر جلسه هنگ میکنی (اگه صفحات گذشته رو نگاه کنی میبینی که اکثر اشتباهات دوستان بچگانه است که بخاطر شرایط آزمونه).

اگر در هیچکدوم از درسها مهارت نداری به نظر من حتی تابسون هم برای شروع دیره، غیر از اون ریاضی، مخصوصاً ریاضی مهندسی و تا حدودی معادلات هم وقتت رو زیاد میگیره (که توصیه میکنم حتماً رو همشون وقت بذاری).

امیدوارم موفق باشی.

sajjad_barzegar

عضو جدید
اينم كارنامه هاي سال قبل براي عزيزان گلم

مهندسان عزيز به نظر شما كلاس كدوم موسسه خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟كدوم واحدهاي درسي؟؟؟؟؟؟

پیوست ها

• mekanic_karname.pdf
    108 کیلوبایت · بازدیدها: 0

jamal212

عضو جدید
آقا این چه وضعشه آخه.....من که یادم نیست دفترچه ام a یا b یا c یا d بوده....چی کار کنیم پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.همه درصدای بالا زدن.من که نا امید شدم:cry:.به نظرتون میشه با درصدای (ریاضی 40) (سیالات62) (جامدات 15 ) (دینامیک ارتعاشات 33 ) رتبه زیر 600 یا 700آورد.زبانم صفر زدم:(.یکی بهم کمک کنه داره تلف میشم :w47:

مطمئنا زیر 600 میشی

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزيز.
مثل اينكه بحث رتبه و درصدها خيلي داغه.منم امسال كنكور دادم.منتها اصلا اون درصدهايي كه انتظار داشتم نشد.
زبان:6
رياضي :‌ 45
سيالات : 62 ( ممكنه 57)
جامدات: 43 يا 37
ديناميك : 33 ( اون مركز آني S اگه صفر باشه ميشم 40 درصد)
به نظرم نميشه با درصدهاي پارسال دقيقا مقايسه كرد.سيالاتش آسونتر بود.
ديناميكش فوق العاده سخت و تخيلي بود.مخصوصا ديناميك ماشين و كنترل
ديگه كم كم به خواجه نصير هم راضي شدم.
البته اگه همين درصدها بياد.

شما مطمئنا زیر 400 میشی

jamal212

عضو جدید
تو کلید یکی از پاسخنامه ها c یکی از سئوالات حذف شده ولی برای بقیه اینطوری نیست...این یعنی چی؟؟/

13880715

عضو جدید
من میرم خودمو معرفی کنم نظام وظیفه:Ph34r::w08:
ریاضی 50:w18:
سیالات 33:w14:
جامدات 17:w22:
دینامیک 5:w37:

HAMED1001

عضو جدید
من میرم خودمو معرفی کنم نظام وظیفه:Ph34r::w08:
ریاضی 50:w18:
سیالات 33:w14:
جامدات 17:w22:
دینامیک 5:w37:

قربونت، بپرس اگه برای بار دوم هم میبرن ما هم بیایم، این جامدات اعصابم رو ریخته به هم:wallbash:

زبان: 3.3 :w15:
ریاضی: 41.6 :w05:
سیالات: 55 :whistle:
جامدات: 6.6 :w04:
دینامیک: 33.3 :weirdsmiley:

13880715

عضو جدید
هوافضا
زبان 32
ریاضی 45
سیالات 10
کنترل مثبت ابسیلون