بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

*Essi*

اخراجی موقت
من که کلید را پیدا نمیکنم.
کجاست.
ارتو سایت سنجش برداشته اند؟

HAMED1001

عضو جدید
منم زدم طبق هر دو ايمنه . اصلا امكان نداره اين گزينه حالا اگه ميگفت طبق ترسكا ايمن و طبق فون مايزز ميشكنه يه چيزي . اينو همه ميدونند كه ترسكا معيار محتاط تريه.:surprised:
ما كه آب از سرمون گذشت و فرقي ديگه نميكنه جامدات خراب كردم بد:cry:

جامداتش واقعاً موذیانه بود، به اونهایی که جامدات رو خوب زدند باید دست مریزاد گفت، من 3تا کنکور آزمایشی دادم که بالاترین درصدام جامدات بود، فکر نمیکردم اینطوری بشه:w04:

negar_1986

عضو جدید
تو سايت www.pasokh.org جواباي تشريحي سيالات رو زده سوال 52 جوابش ميشه 33 درصد كه نزديك به 37 درصده اشتباه نزده سنجش كليدشو؟
جواب سوال 61 رو هم زده 1/8 كه اونم با كليد سنجش فرق داره ...اين سوال هارو هم من همينارو دراوردم ولي نميدونم چيشو اشتباه مي كنم كه طبق كليد سنجش غلط شده:(

*Essi*

اخراجی موقت
سیالات و ریاضی که هرچی فکر میکردیم و تو سایت جواب دادیم بود.
اما جامدات سوال 72 باید حذف شود.
سوال 76 چرا حذف نشد جواب 600 رادیکال 13 است نه 60 رادیکال 13
سوال 84 باید حذف میشد جواب تو گزینه ها نیست!!!!
صورت سوال 102 غلط است اینهم حذف نشد
سوال 105 مرکز آنی که صفره،
ارتعاشات افتضاح زدم،فاتحه الصلوات

*Essi*

اخراجی موقت
تو سايت www.pasokh.org جواباي تشريحي سيالات رو زده سوال 52 جوابش ميشه 33 درصد كه نزديك به 37 درصده اشتباه نزده سنجش كليدشو؟
جواب سوال 61 رو هم زده 1/8 كه اونم با كليد سنجش فرق داره ...اين سوال هارو هم من همينارو دراوردم ولي نميدونم چيشو اشتباه مي كنم كه طبق كليد سنجش غلط شده:(

نه 1/16 درسته،اون تو سایتش اشتباه حل کرده L/D را در نظر نگرفته!
.33 را که سنجش درست زده،جواب همینه

HAMED1001

عضو جدید

بخش اول سوالتون رو متوجه نشدم، تو گزینه ها هم 33 هست و هم 37، 33 درسته، تا اونجایی هم که یادمه تو همون سایت هم 33 در آورده.

سوال 61 رو هم تو سایت مزبور درست حل نکرده، اگر خودتون از همون راه برید میبینید که با جواب بدست اومده فرق میکنه (من حل کردم و اون نشد)، فکر نمیکنم 1/16 غلط باشه:razz:

*Essi*

اخراجی موقت
سلام درصداي من:
زبان 10 درصد
رياضي 32 درصد
سيالات 60 درصد...
جامدات يا 35 يا 37 بستگي به حذف خرپا داره...
ارتعاشات 17 درصد...
ديگه فك كنم قيدشو بايد بزنم...با اين درصدا آدم فك نكنم قبول بشه:cry:

خوش به حالت واسه ارتعاشات.
102 را چی زدی،مگه مرکز آنی صفر نبود!
قبولی امسال 100 در صد

HAMED1001

عضو جدید
سیالات و ریاضی که هرچی فکر میکردیم و تو سایت جواب دادیم بود.
اما جامدات سوال 72 باید حذف شود.
سوال 76 چرا حذف نشد جواب 600 رادیکال 13 است نه 60 رادیکال 13
سوال 84 باید حذف میشد جواب تو گزینه ها نیست!!!!
صورت سوال 102 غلط است اینهم حذف نشد
سوال 105 مرکز آنی که صفره،
ارتعاشات افتضاح زدم،فاتحه الصلوات

من فکر میکردم که طولانی شدن زمان دادن کلیدها بخاطر بدست آوردن کلید نهاییه، اما تو سایت سنجش نوشته بود که این کلید اولیه است و اگر اعتراضی دارید بفرستید، احتمال اینکه بعضی سوالهای مورددار حذف بشه هست:razz:

*Essi*

اخراجی موقت
من فکر میکردم که طولانی شدن زمان دادن کلیدها بخاطر بدست آوردن کلید نهاییه، اما تو سایت سنجش نوشته بود که این کلید اولیه است و اگر اعتراضی دارید بفرستید، احتمال اینکه بعضی سوالهای مورددار حذف بشه هست:razz:

من ارتعاشاتم خیلی بد شد.شما چطور؟
به نظرت چه قدر تو طراحی کاربردی اثر بذاره.
پارسال که آزمایشی شرکت کرده بودم،ارتعاشات را بهتر زده بودم

HAMED1001

عضو جدید
من ارتعاشاتم خیلی بد شد.شما چطور؟
به نظرت چه قدر تو طراحی کاربردی اثر بذاره.
پارسال که آزمایشی شرکت کرده بودم،ارتعاشات را بهتر زده بودم

من درصدهام رو گذاشتم (صفحات قبل)

ارتعاشات رو 33 زدم.

شما بهتر میدونی که هر درسی تراز میشه و در ضریبش ضرب میشه و معدل میگیرن، نمیشه گفت، بستگی داره اکثریت چطور زده باشند، ولی اگر بقیه رو خوب زده باشی میتونی امیدوار باشی، ولی اگه تو دو تا گروه خراب کنی دیگه تقریباً نمیشه امیدوار بود، انشاالله که قبول میشی:w16:

*Essi*

اخراجی موقت
دوستان خواهشا امروز یکشنبه،هر کس اعتراض داره تو تاپیک اعتراض به کلید اعلام شده توسط سنجش نظرش را بیان کنه تا با هم بررسی کنیم،یک نظر واحد را برای سازمان سنجش ارسال کنیم.

آخرین ویرایش:

mohammad_km

عضو جدید
درصدای من
زبان 0
ریاضی 40
سیالات 61.6
جامدات 11.7
دینامیک 16.6
گند زدم.فکر می کنین در تبدیل رتبم چند میشه؟

*Essi*

اخراجی موقت
دوستان خواهشا امروز یکشنبه،هر کس اعتراض داره تو تاپیک اعتراض به کلید اعلام شده توسط سنجش نظرش را بیان کنه تا با هم بررسی کنیم،یک نظر واحد را برای سازمان سنجش ارسال کنیم.

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااا..........من پیدا نمی کنم کلیدا رو...کو پس بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟می ترسم........:(:cry:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی فکر میکردیم چی شـــــــــــــــــــد!!!
درصدهام:
زبان 60
ریاضی 10!
سیالات 35
جامدات 5!
ارتعاشات 15

برم تو کارش واسه سال بعد؟

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سوالای دفترچه خودم رو ندارم..زیاد یادم نی یاد گزینه هام...
مبرد بزرگ بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تابع پتانسیل و سای چی؟؟؟؟/
من اصلا دردرصدام جالب نشد!!!:confused::confused:

بالا